Decubal, Face Vital Cream (Wypełniający i rewitalizujący krem do twarzy)

Decubal, Face Vital Cream (Wypełniający i rewitalizujący krem do twarzy)

Nawilżający, wypełniający i rewitalizujący krem do twarzy, opracowany specjalnie do cery suchej. Odtwarza naturalną barierę ochronną, dzięki zawartości podobnych do naturalnych ceramidów i naturalnych lipidów. Przeznaczony zwłaszcza do skóry dojrzałej. Odbudowuje, nawilża i zmiękcza skórę twarzy. Przywraca skórze elastyczność i młody wygląd dzięki zawartości witaminy B3, ceramidów i olejku jojoba. Szybko się wchłania i jest idealny do stosowania pod makijaż. Bezzapachowy, bez konserwantów.

Idealnie nawilża!

Całą serię Decubal dostałam od koleżanki w prezencie. Ten Krem i Pianka przypadły mi najbardziej do gustu. Krem posiada dość ładne czerwone opakowanie z pompka. Byłam przekonana że będzie to mocno natłuszczajacy Krem który przy mojej przetłuszczającej sie cerze będę mogła stosować jedynie na noc a jednak okazało się inaczej. Krem ma delikatna kremową konsystencję która przyjemnie wklepuje się w twarz. Produkt po kilku minutach całkowicie wysycha pozostawiając skórę idealnie nawilżona jak u niemowlęcia a jednocześnie dość matową. Moja cera jest napieta i odzywiona. Moge na niego bez obaw nakładać podklad.Czasem Krem stosuje na dzień a czasem na noc. Sprawdza się w obu przypadkach. Nie ma mowy o żadnym uczuleniu. Krem jest bardzo fajny chodź nie jestem jeszcze do końca pewna wydajności.

Doskonały krem!

Moja cera jest zdecydowanie przetłuszczająca, często pojawiają się nieoczekiwane niespodzianki, a po nałożeniu makijarzu już po 1-2 godzinach zawsze świeci się. Niestety z tego powodu przestałam używać kremy pod podkład po tylko potęgowały ten efekt. Kiedy dostałam od znajomej ten krem pomyślałam że nie jest to produkt dla mnie. Konsystencja treściwa, wydawał się ciężki, mocno natłuszczający i nawilżający. Byłam pewna że będzie dodatkowo mnie przetłuszczał i zapychał.
Mocno zdziwiłam się już po pierwszym użyciu gdy krem wchłonął się całkowicie, do pełnego matu, bez żadnej tłustej powłoki. Po pierwszych próbach używania go na noc zaryzykowałam i zastosowałam pod podkład. I tu wielkie zaskoczenie, wcale nie spotęgował efektu świecenia, skóra się więcej po nim nie przetłuszcza. Natomiast zdecydowanie jest bardziej nawilżona. Jeszcze nie skończyłam pierwszego opakowania a mam już wrażenie że moje zmarszczki mimiczne wokół ust są jakby płytsze. Ale nie to jest najważniejsze - wreszcie znalazłam produkt idealnie nawilżający a nie przetłuszczający i to jest wielki sukces. Nie wiem tylko na jak długo się sprawdzi bo jest to krem przeznaczony dla cery dojrzałej a ja jestem 30+ i raczej nie będę go stosować na stałe ale na pewno jeszcze do niego wrócę.
Ogólnie bardzo polecam wypróbować! Moja przetłuszczająca cera wreszcie wygląda ładniej, widać że brakowało jej nawilżenia i odżywienia a to bez efektu przetłuszczenia zapewnił jej ten krem.
Do tego jest bardzo wydajny, stosują go już dość długo i końca nie widać, chociaż minusem poże być nie przeźroczyste opakowanie bo nie wiem ile go tam jeszcze zostało.

Niezawodny!

Idealny dla skóry z problemami alergicznymi. Bez konserwantów.

Zalety:
- bardzo wydajny
- nawilża
- wygodny w użyciu
- niedrogi
- dobry nawet dla młodszej skóry

Wady:
brak

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

wygładzacz

Nie kupiłam go, uzywałam za to 6 próbek tego kremu(w maleńkich tubeczkach). Najpierw wypróbowałam go na moich łuszczacych sie łydkach i kolanach. Zapach nie powala, ale działanie już tak:) Skóra nigdy nie była taka nawilżona!
Rano efekt nie zniknął. Następnego dnia posmarowałam pośladki, gdyż od wakacji i spalonej skóry zrobiły mi się szorstkie miejsca. Decubal złagodził podraznienia, nawilżył, no i moge stwierdzić, że wrażenie pupki niemowlaka:)
Polecam bardzo dla osób z problemem suchej i bardzo suchej skóry.

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 6 tubek próbek

Rewelacyjny dla suchej skóry

Ten krem to mój faworyt wśród kremów głęboko nawilżających i natłuszczających. Bardzo podoba mi się sposób aplikowania za pomocą Pompki-higienicznie i ekonomicznie.
Krem jest bardzo wydajny a jego konsystencja idealna.
Doskonale i szybko się wchłania.
Osobiście borykam się z problemem suchej skóry w okolicach skroni , ucha i brody ,gdzie skóra się łuszczy-To efekt walki z trądzikiem. Stosuję go miejscowo wraz z innymi kremami.
Krem Decubal chroni ją i poprawia jej stan idealnie, solidnie natłuszczając i przynosząc ukojenie.Wielkim plusem jest brak w nim konserwantów, dlatego zwiększył ty samym moje zaufanie.
Godny polecenia.

Używam tego produktu od: 2 miesięce
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml.

Bardzo dobry produkt

Zakupiłam ten krem tylko dlatego, że był dołączony do pianki myjącej decubal, który ma tak świetną opinię na wizażu. Ku mojemu zdziwieniu to nie słynna pianka a ten krem mnie zachwycił. Krem jest dla mnie idealny a mam skórę tłustą i skłonną do wyprysków. Krem świetnie się wchłania i nie zostawia tłustej warstwy tylko ładnie nawilżoną twarz. Nie zauważyłam żadnych złych objawów po nim jest bardzo delikatny a jednocześnie dla mnie bardzo dobrze nawilża. Tak jak napisane jest na opakowaniu krem jet bezzapachowy, nie zawiera konserwantów. Krem jest przeznaczony dla skóry dojrzałej jako krem rewitalizujący i wypełniający jednak ja mam 22 lata i używam go i mi się sprawdza.

Nawilżanie bez obciążenia

Znalezienie kremu, który wystarczająco mocno nawilżyłby moją skórę, a przy tym nie obciążał jej i wyglądał estetycznie na twarzy graniczy z cudem. Zwykle kremy albo dobrze wyglądają na twarzy ale ją ściągają i nie pielęgnują w wystarczającym stopniu, albo nawilżają i regenerują, ale nieestetycznie błyszczą na mojej skórze.
Ten krem pomimo treściwej konsystencji i uczucia ukojenia pięknie się wchłania, pozostawia matowe i estetyczne wykończenie.
Stosowałam ten krem po peelingach kwasowych i świetnie nadają się do podrażnionej skóry, którą trzeba ochronić i nawilżyć.

Krem jest bezzapachowy, co na pewno pomaga unikać podrażnień. Opakowanie bardzo higieniczne i schludne :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka