KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 80% osób
  • 30 maja 2021 o 15:45
    Przyjemnie, letnio, słonecznie...
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupuję perfumy Masaki już od kilku lat, jestem z nich niezmiennie bardzo zadowolona. Zapach Suu kupiłam po raz...jedenasty! Jest cudowny, bardzo długo się utrzymuje i jakoś niezwykle wabi mężczyzn, hmm... Obawy, iż będzie nie trwały nie sprawdziły się w moim przypadku. Pasuje bardziej na lato, ale jestem do tego stopnia od niego uzależniona, że używam również zimą, a właściwie używam go cały czas. Aby kupić swój pierwszy flakon musiałam złożyć wniosek o kartę kredytową w swoim banku, bowiem cena była dla mnie wówczas z kosmosu! Nie zdradzę w ilu ratach to spłacałam... Teraz te perfumy nie są już dostępne w Sephora czy Douglas, ale na szczęście w Notino jest ich pod dostatkiem i nie muszę już korzystać z usług kredytowych, aby je kupić!
    Szczegóły:
    12 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 stycznia 2013 o 21:49
    Esencja mnie
    Używa od:rok lub dłużej
    Na zapach natknęłam się, gdy znajoma poleciła mi Shiro tego samego projektanta. Polecony zapach nawet mi się spodobał, ale był chłodny, obcy i dla mnie zbyt pretensjonalny. Zachęcona sięgnęłam po Suu... Co mnie zachwyciło? Owocowy, słodki zapach egzotycznych owoców, ale ujarzmiony i "przypudrowany" piżmem i drzewem cedrowym. Szczególnie pomelo... I trochę mango, którego co prawda nie ma wymienionego w opisie. Na początku jest świeży, a potem zmienia się powoli w kremowy, elegancki zapach. Trwałość mogła by być bardziej zadowalająca, ale tej wodzie mogę wszystko wybaczyć. Większość świeżych, owocowych wód perfumowanych pachnie "tanio" i sportowo, czego nie lubię. Ten ma klasę, jest wręcz orzeźwiający, ale jednocześnie pudrowy i elegancki. Idealnie pasuje do mojej osobowości. Ujarzmiony temperament, paradoks, który zachęca by podejść bliżej. Trwałość to jedyne co mam Suu... do zarzucenia. Po godzinie, dwóch czuć go tylko blisko przy skórze. Podoba mi się fiolka. Wszystkie buteleczki Masaki przypadają mi do gustu. Geometryczne wzory sprawiają, że butelki wyglądają z klasą i z zadowoleniem stawiam ją na półeczkę. W skrócie: zapach owoców w połączeniu z drogim pudrem. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: W trakcie 80 ml
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Katefit
    2 / 5
    10 lutego 2014 o 13:19
    mało wyczuwalny owocowy jaśmin
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Mam próbkę, użyta już połowa czyli o,5ml edp. Wystawiam już opinię gdyż krotka to jest przygoda. Ot taki zapach. Owocowy, delikatnie kwiatowy za spraw jaśminu mało wyczuwalnego. Lotus i gruszka na prowadzeniu. Trwałość raczej słaba... Ok.3godz. Zapach jakich wiele, skąd orientalno-kwiatowa kategoria? Nie mam pojęcia. Te pozostałe pół mililitra oddałabym komuś kto lubi takie zapachy. Nie mam skojarzeń, może wiosna... Ale tylko jej przebłysk, bo znika ten aromat. Good bye.
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 28 stycznia 2019 o 17:00
    Suu
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Uwielbiam! Perfumy świeże, rześkie, cytrusowo- kwiatowe, ale też bardzo kobiece i eleganckie. Na skórze bardzo fajnie się rozwijają. Dobre na dzień jak i na wieczor
    Szczegóły:
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 września 2014 o 20:28
    Miękki kwiatowy
    Używa od:nie określono
    W prezencie otrzymałam tester tej wody. Bardzo dyskretny, przyjemny zapach z nutą gruszki. Delikatne, owocowo-kwiatowe nuty. Nie jest to przytłaczający kwiatowy zapach. Idealny na wiosnę i lato. Trwałość około trzech godzin. Używam tego produktu od: około 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Wody perfumowane damskie