Yves Saint Laurent, Black Opium Extreme EDP

Średnia ocena: 3.88/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Black Opium Extreme inspirowany jest odważną i śmiałą kobietą, której towarzyszy mocny zapach kawy. Nuta czarnej kawy miesza się z absolutem kakao i świetlistym kwiatowym sercem z kwiatu pomarańczy i jaśminu Sambac. Baza perfum składa się z esencji paczuli i wanilii bourbon z Madagaskaru. Tym razem flakon ubrany jest w lśniący czarny kostium - hołd dla stylu Saint Laurent. W centrum butelki znajduje się tarcza, która odsłania półprzezroczystą, głęboką czerń płynu.

Głowa: kawa, kakao.
Serce: kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny.
Baza: wanilia Bourbon, paczula.

50 - 100ml, <50ml

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

Bliskoskorny ulubieniec botow ;-)

Black Opium Extreme EDP to kawa, kakao, paczula i wanilia, to wszystko przybrane pomarancza. Calosc jest smaczna, frapujaca i nosi sie ja bardzo przyjemnie - ale troche zraza mnie to, ze na mnie ten zapach jest zupelnie bliskoskorny. Zlewam sie nim od stop do glow, probke zuzywam praktycznie na raz - a czuje go tylko, kiedy zblizam nos do nadgarstka.
Mimo to nie zmarwtwilabym sie, gdybym dostala Black Opium Extreme EDP w prezencie - jakos urzekl mnie swoja ciemna, mroczna, slodka uroda, moglabym w nim czasem pochodzic. Nawet, jesli go prawie nie ma ;-)).
(do zapachu zrazaja mnie jedynie te boty, ktore w duzej ilosci chwala zapach na Wizazu, maja zawsze jedna recenzje i zawsze daja mu maksa - arghh!)

Trwale

kocham opakowania perfum YSL, sa tak gustowne , eleganckie, pieknie prezentuja sie w lazience. Sam zapach jest dla mnie ciut za mocny, miesza nam sie tu zapach kawy z pomarancza, dla mnie ciut za mocna kompozycja, aczkolwiek pare osob skomplementowala ten zapach u mnie :) tylko niestety dla mojego nosa zbyt mocno wyczuwalny, ale dla osob, ktore lubia mocno wyczuwalne perfumy, beda idealne. Co wazne sa bardzo trwale, typowo wieczorowe perfumy

Extremalne zaskoczenie!

To kolejny zapach z mojej ukochanej rodziny OPIUM, który mnie nie zawiódł, ba, nawet zaskoczył! Zniewalający, zmysłowy, piękny... Poczułam się otulona zapachem, gdy za oknem zawitała jesień. Idealny na teraz, dodaje pozytywnej energii, jest bardzo trwały. Zdecydowanie wzbudza zainteresowanie, już niejednokrotnie pytano mnie o ten zapach, gdy np. zdejmowałam szal. To mój faworyt na nadchodzące miesiące!

Intensywny

Zapach, który intryguje od pierwszych chwil. Kobiecy, silny, stanowczy. Podobnie jak jego poprzednicy jest słodki i intensywny. Idealnie się sprawdzi w okresie jesienno-zimowym. Pachnie nutami kawy, gruszki i kwiatów pomarańczy.

Elektryzujący!

Połączenie wanilii z orzeźwiającą kawą, na początku uderza swoją intensywnością żeby po jakimś czasie wnosić słodką, ale i pobudzającą nutę. Świetnie się trzyma.

Idealny na jesień i zimę oraz chłodniejsze wieczory przez cały rok! Świetny również dla tych, którzy Black Opium już znają a chcą zmienić zapach którego używają na co dzień !

Zapach idealny na jesień i zimę

Black Opium Extreme to kolejna wspaniała propozycja zapachu od marki YSL. Jest słodki - zbudowany na nutach kawy, jaśminu i kwiatu pomarańczy, przywodzi na myśl ciepło, zmysłowość, orient. Takie połącznie pozwala w okresie jesiennym i zimowym otulić się nim i będzie idealny zarówno na ważne spotkanie biznesowe, jak i wieczór w teatrze czy romantyczną kolację.

Używa produktu od: próbka

Cudowny zapach!

Od lat jestem fanką zapachów Błack Opium i najnowszy również mnie nie zawiódł. Zakochałam się od pierwszego użycia. To będzie mój nowy ulubieniec nadchodzącej jesieni. Polecam!

Super zapach

Black Opium Extreme to pierwszy zapach, który przemówił do mnie z gamy Black Opium. Może to dojrzałość, a może nowość i różnica względem poprzednich wersji. Jestem nim oczarowana, jest energetyzujący, dodaje pewności siebie, a do tego choć nie jestem na codzień amatorką flakonów, butelka sprawia, że moment użycia staje się porannym rytuałem. Do zakupu dostałam jeszcze miniaturę! Kupowałam na Notino. Meeega polecam!

Black Opium w wersji która zaskakuje

Klasyczne Black Opium które zyskało już podobno miano ikony wsód zapachów damskich znam od lat. Kobiecy, słodki, wyrazisty i trwały w którym głowny skłądnik to kawa i wanilia. Jest niczym dobrze skrojona sukienka połączona z ramoneską. Wersja Black Opium Extreme zaskoczyła mnie jeszcze bardziej wyczuwalną nutą kawy połączoną z bardziej elegancką jak i bardziej apetyczną słodyczą. Paczula którą kocham w perfumach jest tu super wyczuwalna.

Zapach po prostu BOSKI!

Wow! Uwielbiam Black Opium od lat, natomiast nowa odsłona to naprawdę strzał w 10! Zmysłowy, tajemniczy.. ale z drugiej strony również w pewnym sensie słodki ;) Dla mnie idealny na wieczór, randkę czy inne ważne okazje. Zdecydowanie dodaje pewności siebie! Jest też mega trwały, a to u mnie zawsze na pierwszym miejscu :)

Wooooow

Niesamowitcie uwodzicielski i zmysłowy zapach. Słodki zapach kawy połączony z wanilia sprawia ze nawet chłodny dzień robi się od razu cieplejszy. Idealny na jesień/zimę. Mój ulubiony

Moje ubranie na codzień

Jeśli jesteś spragniona świeżych owocowych nut w perfumach, a jednocześnie chcesz być wyrazistą i niebywale kobiecą - ten zapach jest właśnie dla Ciebie.
Zapach na starcie - gruszka i soczysta mandarynka. Potem wyczuwam kwiat jaśminu Z podstawowa kompozycja dla linii Opium- kawy i słodkiej wanilii.
Zapach jest wiec zaskakujący, nie tylko kontrastową kompozycją, ale i trwałością