Uber, Hair, Intensive Hair Repair Treatment (Maska intensywnie regenerująca do włosów suchych, łamliwych oraz farbowanych)

Bogata dobrodziejstwami natury, sprawi, że Twoje włosy nabiorą świeżego i zdrowego wyglądu oraz zostaną dogłębnie nawilżone.
Pomaga w zatrzymaniu wilgoci, co wpływa korzystnie na zwiększenie delikatności włosa, chroniąc i nawilżając skórę głowy. Połączenie zmiękczającego japońskiego jedwabiu i oleju pequi sprawia, że jest jest to nieoceniona, intensywna terapia o właściwościach nawilżających i ochronnych do wszystkich rodzajów włosów, dająca natychmiastowe rezultaty. Wyciąg z liczi pielęgnuje włosy suche i farbowane.

SUPER sprawa ;)

Witam,

Powiem tak, po latach farbowania kondycja włosów bardzo, ale to bardzo się pogorzyła. Były suche, sztywne i rozdwajające się. Po odnalezieniu wspaniałego produktu tej firmy udało mi się ściągnąć kolor bez żadnych dodatkowych uszkodzeń. Poradzono mi, żeby po zmyciu farby uadbać o swoje włosy wiec próbowałam różnych odżywek, olejków i masek ale najczęściej przetłuszczały mi włosy.

Postanowiłam więc zainwestować i zaufać tej firmie jeszcze raz i zakupiłam ich Maske do włosów.

Jednym słowem jest rewelacyjna. Mimo ceny za tak małą pojemność jest bardzo wydajna i nie trzeba jej dużo nakładać jak w przypadku innych produktów.
Nakłada sie łatwo jak odżywkę i szybko wsiąka we włosy dając super długotrwałe efekty.

Stosuje 1 raz w tygodniu od już 3 tygodni. Włoski odżyły i świetnie się układają.

Polecam wszystkim którym zależy na dobrej konycji włosów.

Pozdrawiam
Marta

Ilość zużytych opakowań: Jedno 100 ml

nie zla

maska nawilza i spelnia wiekszoscobietnic o j akich mowi producent. Czy odbudowuje jeszcze nie moge powiedzieć.
po pól gwiazdki odejmuje za cenę i silikony w skladzie.

Używam tego produktu od: okolo miesiaca
Ilość zużytych opakowań: prawie1