Nacomi, 7 Oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Nacomi, 7 Oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Zobacz oferty

Średnia ocena: 0.50/5

RTV EURO AGD
Średnia ocena: 4.40/5

REKLAMA

Znany od wieków, ceniony przez kobiety z Indii rytuał olejowania włosów pozwala intensywnie pielęgnować, regenerować i zachować piękno włosów w oparciu o wyłącznie naturalne składniki. Można go wykonać z pomocą maski 7 Oils na bazie cennych olei wyselekcjonowanych przez Nacomi:
- olej arganowy
- olej inca inchi
- olej jojoba
- olej macadamia
- olej kokosowy
- olej ze słodkich migdałów
- olej sojowy
Włosy będą miękkie już po pierwszym użyciu. Po drugim oraz trzecim widoczne nawilżenie. Po miesiącu stosowania pierwsze spektakularne efekty - poprawa kondycji i zdrowszy wygląd.

Ten olejek to hit!

Uwielbiam ten olejek! Stosuje to raz- dwa razy w tygodniu od połowy włosów do samego końca i zauważyłam, że końcówki mniej się kruszą, włosy są gładzie i bardziej widać że rosną. Olejek pięknie pachnie, włosy po jego użyciu są milutkie, ładnie pachną i są nawilżone I błyszczące. Olejek jest wydajny i można go upolować w dobrej cenie w Hebe. Jest w bardzo wygodnej butelce z dozownikiem. Polecam

Ulubieniec do olejowania

Moje włosy są w tym momencie dość długie (sięgają mi prawie do pasa). Bardzo ważne jest dla mnie dbanie o tę długość, dlatego stawiam na dobrą regenerację i zabezpieczanie moich włosów, a w szczególności końców.

Zdecydowałam się na zakup tej maski, ze względu na skład oparty wyłącznie na naturalnych składnikach. Znajdziemy tutaj sporo różnych cennych olei, między innymi macadamia czy olej ze słodkich migdałów, bardzo służą moim włosom.
Maski olejowej od Nacomi nakładam 3 pompki, co wydaje się dość dużo jak na olej, ale w przypadku moich długich włosów w konsekwencji wyglądają one na leciutko wilgotne- nie są ani za mocno przesiąknięte tym olejem, ani nic nich nie kapie z włosów (czyli nie jest go ani za dużo ani za mało). Ja zazwyczaj olejuję na podkład, choć na opakowaniu producent sugeruje stosowanie na suche włosy. Na początku aplikuję produkt dłoń i go rozgrzewam pocierając w dłoniach, po czym taki rozgrzany olej delikatnie we włosy wgniatam. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie. Zostawiam go na włosach na jakiś czas (od pół godziny do kilku godzin) i potem myję włosy, emulgując najpierw na długości odżywką. Efekty jakie uzyskuję po takim zabiegu to włosy miękkie i wizualnie wypielęgnowane.

Olej stosuję również jako serum na końcówki, w celu ich zabezpieczenia. Tutaj jednak używam naprawdę minimalnej ilości, aby włosów nie obciążyć i nie przetłuścić.

Jest to na ten moment najlepsza opcja do olejowania włosów, z jaką się zetknęłam i miałam okazję na sobie sprawdzić. Kosmetyk dostaniecie w popularnej drogerii również stacjonarnie, ponieważ występuje tam często na promocji.

Bomba witaminowa dla włosów

Moje suche włosy kochają ten zestaw olejków . Jedno opakowanie a zawiera najważniejsze olejki jakieś można mieć na włosach . Olejkiem masuje całą głowę i włosy od początku do końca . Szczególnie się skupiam na końcówkach .I tak po 30 minutach spłukuje olejki myje włosy 2 razy. Włosy są bardzo miękkie po myciu,pięknie wyglądają ,bardzo ładnie się świecą . Olejek ma piękny zapach. Nie obciąża włosów,nie uczula . Jest wydajny

Najlepsza mieszanka olei do włosów :)

Przed użyciem tej maski moje włosy wyglądały na zmęczone, suche i ogólnie mętnie. Natomiast po użyciu moje włosy zostały reanimowanie! Po jej użyciu moje włosy stały się lśniące, nawilżone, pełne życia i się nie puszą! Odtąd używam tego niebiańskiego oleju zawsze gdy robie olejowanie!

Dobra mieszanka

Tu pierwsza z gotowych mieszanek do olejowania jakie nabyłam i pierwsze olejowanie włosów ponad pół roku temu wykonałam z jej użyciem i od tego czasu stosuję regularnie.
Jestem z niej bardzo zadowolona. Dzięki temu, że to mieszanka jest bardziej uniwersalna, bo są większe szansę, że jakiś olej podpasuje naszej porowatości. Pięknie pachnie, opakowanie jest wygodne, widać ile produktu zostało. Wygodnie się również aplikuje. Cena może się wydawać wysoko i oczywiście warto polować na promocje, ale olejów nie używa się tak dużo nawet przy moich długich włosach schodzi produktu niewiele.

7 olei w jednej butelce

Maska składa się z 7 olejów, do wyboru do koloru, myślę, że to dlatego nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, zarówno tych wysoko porowatych jak i nisko porowatych, ponieważ każdy znajdzie w niej coś dla swojego typu włosa.
Maskę wmasowuje się we włosy, u mnie najlepsze efekty uzyskuje, gdy delikatne wmasowuję olejek we włosy. Później nakładam ciepły czepek z frotty (podgrzany suszarką). Olej nakładam po długości włosa, nie wsmarowuję go w scalp.
Maskę (olejki) bardzo łatwo się zmywają szamponem, co ciekawe po zastosowaniu olejku włosy są dociążone, ale nie obciążone, czyli nie ma efektu nieświeżych, oklapniętych włosów.
Przy dłuższym stosowaniu (u mnie po ok 3 tyg. stosowania 2x w tygodniu) efekty jakie otrzymałam to głównie nawilżone włosy, wygładzone końcówki, wydaje mi się, że również bardziej się błyszczą.
Myślę też, że ważną kwestią jest to, że po zastosowaniu olejku tylko na długości włosa, nie ma on wpływu na szybsze przetłuszczanie się skóry głowy.

olejjj

kiedys nie przepadalam za olejowaniem wlosow bo wiadomo troche to casu wymaga.. natomiast gdy kupima to cudoo zmienialm zdanie a moje wlosy w koncu wygladaja pieknie i zdrowo, sa gladkie i zadbane , nie placza sie, olej jest naprawde bardzo wystarczalny opakowanie na dlugo wam starczy

Rewelacja

Maski do olejowania włosów używam od ponad 2 miesięcy i jestem zadowolona. Włosy odzyskały blask i są dobrze nawilżone. Regularne stosowanie poprawiło kondycję włosa, z czego jestem mega zadowolona. :) Zapach przyjemny lekko słodki. Maskę trzymam na włosach ponad godzinę przed myciem włosów. :)

Rewelacja!

Najpierw zachęciła mnie niska cena w stosunku do ilości tego produktu, później okazało się, że również pięknie pachnie. Gdy przetestowałam ten kosmetyk byłam już zakochana w nim! Używam go na podkład z aloesu i jest rewelacja! Włosy są po nim gładkie i lejące a na dodatek pięknie się błyszczą. Produkt naprawdę wart uwagi, polecam

Wspaniała maska

Maska wprost cudowna! Dzięki niej zaczęłam przygodę z olejowaniem włosów. Nakładałam ją na podkład z żelu aloesowego po czym trzymałam maskę ok 1 h na włosach. Łatwo się emulgowała przy użyciu odpowiedniej odżywki. Z włosami robi cuda, błyszczą, są miekkie, nawilżone gładkie. Uwielbiam ten produkt.

Nie ma konkurencji

Moim zdaniem ta maska olejowa nie ma konkurencji na rynku. Połączenie kilku olei działa super na włosy. Dodatkowo pojemność jest ogromna a cena jak na taką ilość super. Zwłaszcza na promocji. Za podobną cenę możemy co najwyżej dostać 30 ml olejku arganowego, a tutaj mamy az 100 ml mieszanki aż 7 olei działających jak złoto na włosy. Używam na żel aloesowy i trzymam różnie. Czasem 30 minut a czasem pół dnia. Po użyciu włosy są wygładzone dociążone, super się błyszczą, są zdyscyplinowane. Kupuję i będę kupować regularnie ze względu na dobre działanie i najlepsza jakość w porównaniu do ceny na rynku. Dodatkowo czysty skład bez żadnych zbędnych ulepszaczy. Czyste oleje. Polecam gorąco!!

Nie wiem czemu nie kupiłam go wcześniej:)

Tylko męczyłam się z innymi olejkami :) Takimi "pojedynczymi" ze zwykłych buteleczek, często bez pompki czy aplikatora, z zapachem po prostu olejkowym takim hmm orzechowym specyficznym...
Postanowiłam kupić to cudo po prezentacji u Hani Knopińskiej. Nie żałuję:)
Butelka szklana z pompką. Nic u mnie się nie zacina. Działa bez zarzutu.
To jest tak takie 7 w 1 :) Czyli moc tych wszystkich olejków , które stosowałam w jednym:)
Najważniejsze ,że to tak pięknie pachnie:) Po prostu bosko:)
Nic mnie już chyba nie skusi innego bo mam tu to czego potrzebuję.
Działa na włosy tak jak trzeba. Są piękniejsze. Bardziej elastyczne. Końcówki również zregenerowane a skóra głowy nawilżona.
Uwielbiam to cudo. Mega wydajne jest. Nie wiem kiedy zużyję swoją butelkę , ale na pewno kupię następną.