Nacomi, 7 Oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Nacomi, 7 Oils, Maska naturalna do olejowania włosów

Znany od wieków, ceniony przez kobiety z Indii rytuał olejowania włosów pozwala intensywnie pielęgnować, regenerować i zachować piękno włosów w oparciu o wyłącznie naturalne składniki. Można go wykonać z pomocą maski 7 Oils na bazie cennych olei wyselekcjonowanych przez Nacomi:
- olej arganowy
- olej inca inchi
- olej jojoba
- olej macadamia
- olej kokosowy
- olej ze słodkich migdałów
- olej sojowy
Włosy będą miękkie już po pierwszym użyciu. Po drugim oraz trzecim widoczne nawilżenie. Po miesiącu stosowania pierwsze spektakularne efekty - poprawa kondycji i zdrowszy wygląd.

Skład jest w trakcie moderacji.

• olej arganowy, olej ze słodkich migdałów, olej macadamia, olej kokosowy, olej jojoba, olej inca inchi, olej sojowy

Nie ma tragedii.

Odżywkę kupiłam przez przypadek na promocji w hebe, ponieważ zainteresowałam się olejowaniem włosów. Niestety w składzie jest olej kokosowy co totalnie spuszył mi włosy....Używałam na różne sposoby: na sucho, na podkład itd. Niestety nie działa, tylko puszy. Zmienilam olej i to była dobra decyzja :) Cena jest wysoka, A opakowanie bardzo ciężkie i trudno jest przez to nakładać olej. Niestety, nie jest wydajny. Na włosy do połowy pleców, musiałam wziąć kilkanaście pompek oleju.

Wygładzenie i nawilżenie

Zakochałam się w tym produkcie od pierwszego użycia!
Kupiłam go w promocji w Hebe 1+1 za grosz. Użyłam go już pierwszego dnia, nałożyłam na godzinę, zmyłam szamponem bez SLSu tak jak nakazywała instrukcja i oszalałam na oukcie mouch włosów. Jeszcze mokre były dużo gładsze, bardziej miękkie i dużo lepiej się rozczesywały. Bałam się, że będą trochę obciążone (mam cienkie, osłabione rozjaśnianiem włosy do ramion), ale nic z tych rzeczy!
Po wysuszeniu, włosy były gładkie, miłe w dotyku, miękkie... tak miękkie, że cały dzień wsuwałam w nie palce i przeczesywałam, miętoliłam i kręciłam - nie mogłam się nadziwić!
Potem zaczęłam stosować olej/maskę - raz w tygodniu, myślę, że na cienkie i uwrażliwione włosy to w zupełności wystarczy.
Olejek jest bardzo wydajny, po 6-7 użyciach, zużyłam może 1/5 opakowania. Pompka działa bez zażutu. Może trochę nieporęczne jest to, że jak się dokłada porcję kosmetyku obtłuszczonymi już rękami to niestety butelka zaczyna się ślizgać w rękach i na półce, więc trzeba trochę uważać. DOdatkowy mankamencik, to to że butelka jest szklana przez co jest dość ciężka. No, ale przynajmniej nadaje się do recyklingu. Po użyciu butelkę przemywam lekkim mydłem i problem ze ślizganiem znika.
A zapomniałam dodać, że oprocz 7 olei z etykiety, w składzie nie ma nic innego (żadnych ulepszaczy!) i olej/maska cudownie pachnie. Delikatny zapach utrzymuje się nawet po umyciu włosów (o ile nie użyje się zbyt agresywnie pachnącego szamponu.

Lubię

Mam wrażenie,że ten kosmetyk przyczynił się do poprawy kondycji moich włosów.
Zawiera kompleks olejków i to one dają efekty,
zarówno w pielęgnacji włosów, jak i skóry głowy.
Buteleczka jest szklana i posiada dozownik, co jest wygodne przy stosowaniu maski.
Dodatkowo ma dużą pojemność i jest bardzo wydajna.
Zapach również mi odpowiadał,jest on delikatny i lekko słodki.
Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam nawilżenie i wygładzenie moich włosów.
Włosy się nie puszyły, nie rozdwajały się końcówki.
Były one miękkie, odżywione i wzmocnione.
To kolejny kosmetyk tej firmy, który bardzo przypadł mi do gustu i jestem z niego zadowolona

nie wiem

Moje włosy chyba olejów nie lubią. Stosuję 2-3 razy w tygodniu od 1.5 miesiąca na noc, nie widzę jakiegoś efektu właściwie. Może włosy są trochę mocniejsze a może mi się tylko wydaje. Trochę je obciąża i łatwo nałożyć za dużo i na następny dzień trudno jest domyć. Dokończę to opakowanie, może coś się jeszcze zmieni.

Hit dla włosów

Jedna z najlepszych masek do włosów, którą mam. Na pewno jest mega wydajna, gdyż mam długie gęste włosy. Ja używam tej maski raz w tyg, dzięki niej moje włosy są nawilżone i zdrowsze. Zauważyłam też że nie obciąża mi włosów, ani nie przetłuszcza po mimo, że lubię ją stosować na kilka godz lub noc. Bardzo dobrze się zmywa z szamponem. Ma bardzo przyjemny zapach. Opakowanie jest mega wydajne co jest dużą zaletą. Najlepszy rezultat przynosi przy regularnym stosowaniu.

Dobry produkt

Mam bardzo zniszczone włosy. Dzięki olejowaniu ich kondycja poprawiła się. Nie są to może spektakularne efekty, ale nawet moja fryzjerka zauważyła, że wyglądają na zdrowsze. Produkt stosuje kilka razy w tygodniu na wieczór i spłukuje rano przy użyciu szamponu bez SLS. Włosy łatwo się rozczesuje, nie są obciążone. Kiedyś bez użycia odżywki nawet nie mogłam rozczesać włosów wiec naprawdę jest progres.

dla miłośniczek olejowania włosów

Maska w postaci olejków, która idealnie nadaje się do olejowania włosów. Nakładam ją na włosy, aż wyglądają na wilgotne i utrzymuję ok. 1 h lub dłużej. Następnie myję głowę szamponem bez SLS. Nigdy nie zdarzyło mi się, aby włosy po umyciu były przetłuszczone, albo zbyt obciążone.
Włosy po jej użyciu wyglądają dużo lepiej, przede wszystkim nie elektryzują się, są błyszczące, przestały się plątać, a także lepiej się rozczesują. Zauważyłam również, że są bardziej błyszczące i mniej się puszą. Zdecydowanie wyglądają na zdrowsze. Końcówki nadal są bardzo suche, ale to nie jest wina olejku, a raczej ich kondycji, ponieważ piją go natychmiastowo.
Jeżeli jesteś fanką olejowania włosów to serdecznie polecam produkt.

Mix olejów gotowy do nakładania na włosy

Jest to cudowny kosmetyk który zawiera w sobie tylko naturalne olejki bez innych zbędnych składników. Olejek nakładamy na włosy do uzyskania efektu lekko wilgotnych włosów, a następnie pozostawiamy go na włosach i zmywamy po około 30 minutach szamponem bez SLS więc stosowanie go jest banalnie proste i sprawne. Po jego użyciu włosy są miękkie, nawilżone i błyszczące, a efektu utrzymuje się prze około tydzień. Efekty działania tego produktu naprawdę są zauważalne i wyczuwalne, a przy regularnym stosowaniu włosy zdecydowanie odzyskują kondycję. Butelka ma wygodną pompkę co ułatwia aplikację. Olejek jest niesamowicie wydajny i takie opakowanie starczy mi na około pół roku używania go raz w tygodniu. Jeżeli chodzi o cenę to bez promocji jest ona dość spora, bo to około 40 zł, ale często można dorwać go nawet za pół ceny.

Włosy mi po niej zaczęły rosnąć!

Ogólnie uwielbiam stosować olejki do włosów i robię to już od lat. Kilka osób poleciło mi tą właśnie maskę zawierającą mieszankę różnych olei i skusiłam się, pomimo wysokiej ceny. Okazała się idealna na porost włósów! Moje włosy przez długi czas nie chciały w ogóle rosnąć i pogodziłam się z tym, że już nigdy nie będą długie. A po tej masce zaczęły rosnąć jak szalone! W dodatku ma ładny zapach, jest wydajna, aktualnie jest moim numerem jeden jeśli chodzi o olejki do włosów.

wygodny produkt

Jakiś czas temu zdecydowałam się na ukłon w bardziej naturalną stronę pielęgnacji. Olejowanie włosów tym produktem to czysta przyjemność, dobry skład, piękny zapach. Jedyne co to szklane opakowanie wydaje się być bardzo ciężkie i dozownik jest ciut zbyt mały jak na mój gust. kiedy ręce są w oleju i trzeba jeszcze dołożyć go na włosy to wydobycie kolejnej porcji może być wyzwaniem.

WoW!

#Nacomi - 7 olei maska do włosów
Genialna <3
✅ Piękny zapach, landrynkowy
✅ Jak wiadomo, konsystencja czystych olejków koloru żółtego
✅ Robi cuda... serio moje włosy po tej mieszance są lśniące, miękkie i wyglądają na zdrowe... i to na całej długości
✅ Efekt utrzymuje się około tydzień
✅ Pięknie wspomaga rozczesywanie długich włosów przez cały okres do następnego olejowania
✅ Wydajność świetna, cena też ok
Na pewno odkupię ❤

7 olejów

Bardzo dobry produkt, wydajny. Ma przyjemny zapach. Od kiedy zaczęłam olejowanie włosy stały się widocznie zdrowsze , mniej wypadają i są miękkie w dotyku.
Używam przed myciem włosów, nakładam olejek na połowę włosów (staram sie nie nakładać na górę głowy, zeby nie obciążać włosów), czekam z godzinkę, a potem myje głowę i po wysuszeniu włosy są bardziej lśniące i odżywione.