Lovely, Volume Booster Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Volume Booster Mascara (Tusz do rzęs)

Wydłużająca i pogrubiająca maskara Volume Booster Lovely do rzęs o formule odżywczej z D - pantenolem, jedwabiem i kolagenem. Rzęsy mają intensywny głęboki kolor czerni dzięki wysokiej koncentracji pigmentów. Maskara posiada właściwości pielęgnujące, odżywcze, wzmacniające i chroniące rzęsy. Szczoteczka silikonowa.

Ryzyko wyschnięcia.

Używam jej od paru lat. Czasem zdradzam bo denerwuje mnie że kupuje produkt który jest wyschnięty. I nadaje się tylko do kosza. Mają jakiś problem produkcyjny bo mam na swoim koncie ze 3-4 opakowania wychnięte. Ale no cóż... za taką cene, to umówmy się, nie oczekuje cudów.
Uwielbiam tą szczotkę która idealnie rozczesuje rzęsy i nadaje naturalny efekt bez sklejenia.
Ale coraz częściej jednak wybieram inne opcje z tej samej firmy np. wersje fioletową z inną szczoteczką ponieważ n apewno nie dostane wyschniętej wersji mimo sprawdzenia.

Bardzo zły

Jak dla mnie jest praktycznie identyczny jak jego kolega Vampire lashes. Osyp, osyp, osyp. Tusz zamiast zostać na rzęsach zostaje pod nimi, chyba to nie jest jego przeznaczenie. Mimo niskiej ceny,to jakość powinna być chociaż średnia,a jest żadna.

Tanio a dobrze

Zwykły fajny tusz do rzęs za przystępną cenę. Wydłuża, rzęsy nie są posklejane.
Ładne pomarańczowe opakowanie, które przyciąga wzrok.
Idealny tusz na codzien.

Jestem na nie.

Dawno nie byłam tak rozczarowana tuszem od Lovely. Chyba zdążyłam się przyzwyczaić, że produkty tej marki są coraz lepsze. Niestety, Volume Booster, to porażka. Całe szczęście kupiłam go za niewielkie pieniądze.
Tusz o słabej formule i przeciętnej, niewielkiej, silikonowej szczoteczce.
Producent pisze, że to "wszechstronna maskara", natomiast u mnie nie daje efektów z żadnej strony. Nie wydłuża, nie pogrubia, nie zwiększa objętości. Ma dość suchą forumułę i ciężko mi się go nakłada. Mimo dokładania warstw efekt jest zbyt delikatny.
Lovely ma już tyle świetnych tuszy, że według mnie po prostu nie warto inwestować w ten wariant.

Niekoniecznie

To był mój drugi tusz do rzęs w życiu - co nie było jakoś bardzo dawno temu ;)

Chciałam zacząć się malować "na poważnie" jak każda dorosła kobieta, więc poszłam do Rossmana na rozeznanie się w temacie.
Po obietnicach na opakowaniu wybrałam ten, za dychę. Wydłużający i pogrubiający, to będzie hit.
A nie był.

Moje doświadczenie w malowaniu rzęs było nieduże, ale przy poprzednim tuszu załapałam o co z tym chodzi, więc potrafiłam ich już używać ;)

Miał świetne pomarańczowe opakowanie i dość dużą szczoteczkę. Średnio się nią rozdzielało rzęsy, często się sklejały, dodatkowo tusz zostawiał grudki.
Myślę, że powyższe cechy jeszcze byłabym w stanie zaakceptować i jakoś może zniwelować, ale tusz po nałożeniu i wyschnięciu potwornie się kruszył. Drobinki wpadały mi do oczu oraz roznosiły się na policzki. Nie na taki efekt liczyłam.

Co do pogrubienia i wydłużenia - nie było spektakularnego działania, rzęsy były lekko podkreślone i tyle.

Używałam go jedynie na krótkie wyjścia. Miałam po nim uraz do tuszy na wiele miesięcy. Do dziś jak go widzę w sklepie to przypominam sobie, jaki był słaby.

Może trafiłam na felerny i zmacany egzemplarz, wszak w moim rosie nikt nie pilnuje do dziś otwierania nie-testerów.

Uwielbiam ten tusz do rzęs. Szczoteczka bardzo dobrze układa rzęsy, nakręca ładnie do góry. Tusz nadaje mocnego czarnego koloru rzęsom, nie skleja ich przy malowaniu. Nie zasycha przy użytkowaniu, szczoteczka się nie niszczy.

Niestety słaba

Masakra zachęciła mnie do zakupu dzięki swojej szczoteczce. Kilkanaście pierwszych użyć to naprawdę piękny efekt na rzęsach - ładnie rozczesane i wydłużone, niestety bez efektu pogrubienia. Po krótkim czasie tusz przysycha i niestety ciężko go później używać... Można uzyskać lekki efekt, ze coś mamy na rzęsach, ale nie takie były obietnice producenta.
Nie polecam, szkoda nawet tych kilku złotych...

Pomarańczowy zawód

Maskarę kupiłam na szybko, w poszukiwaniu czegoś taniego. Produkt ma swoje plusy i minusy. Na pewno trzeba mieć do niego cierpliwość, bo tusz schnie długo i miernie wydłuża rzęsy. Mnie zadowoliła dopiero trzecia nałożona warstwa. Na plus- silikonowa, precyzyjnie rozdzielająca rzęsy szczoteczka.

bardzo lubie

jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs!!
jeżeli zależy komuś na delikatnym efekcie jak najbardziej polecam. super konsystencja, wygodna silikonowa szczoteczka a przede wszystkim niska cena.

taki sobie

kupiłam go z ciekawości ale nie podbił mojego serca. Ma dobrą szczoteczkę ,ładnie rozczesuje rzęsy. Gęstość tuszu też jest ok ale nie zrobił z moimi rzęsami efektu wow więc raczej już więcej go nie kupię. Opakowanie jest ładne a cena przystępna.

ulubieniec za grosze

Tusz bardzo dobrze sprawuje się na krótkich i rzadkich rzęsach . Szczoteczka sylikonowa jest bardzo gęsta przez co łatwo chwyta i rozczesuje rzęsy. Efekt wydłużenia i poprawy gęstości rzęs widoczny od razu. Jedynym minusem jest to że szybko się kończy według mnie nie należy do tych wydajnych ale ze względu na niską cenę można mu to wybaczyć.

Mi się sprawdza

Co do tuszów do rzęs wymagam tylko, żeby ładnie rozdzielały rzęsy i miały prostą szczoteczkę. Ten tusz bardzo lubię, fakt czasem mam wrażenie, że jest trochę suchy, ale efekt jaki daje na moich rzęsach jest bardzo naturalny i nie mam tzw. nóżek pajączka na rzęsach.