Lovely, Volume Booster Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Volume Booster Mascara (Tusz do rzęs)

Wydłużająca i pogrubiająca maskara Volume Booster Lovely do rzęs o formule odżywczej z D - pantenolem, jedwabiem i kolagenem. Rzęsy mają intensywny głęboki kolor czerni dzięki wysokiej koncentracji pigmentów. Maskara posiada właściwości pielęgnujące, odżywcze, wzmacniające i chroniące rzęsy. Szczoteczka silikonowa.

ulubieniec za grosze

Tusz bardzo dobrze sprawuje się na krótkich i rzadkich rzęsach . Szczoteczka sylikonowa jest bardzo gęsta przez co łatwo chwyta i rozczesuje rzęsy. Efekt wydłużenia i poprawy gęstości rzęs widoczny od razu. Jedynym minusem jest to że szybko się kończy według mnie nie należy do tych wydajnych ale ze względu na niską cenę można mu to wybaczyć.

Mi się sprawdza

Co do tuszów do rzęs wymagam tylko, żeby ładnie rozdzielały rzęsy i miały prostą szczoteczkę. Ten tusz bardzo lubię, fakt czasem mam wrażenie, że jest trochę suchy, ale efekt jaki daje na moich rzęsach jest bardzo naturalny i nie mam tzw. nóżek pajączka na rzęsach.

Niestety nie polecam.

Maskara znajduję się w pięknym, przyciągającym spojrzenie opakowaniu w kolorze pomarańczowym, na którym umieszczono czarne napisy.
Konsystencja tuszu - trochę sucha. Mam wrażenie, że ten tusz jest wysuszony w środku.. Kolor - delikatna czerń. Aby uzyskać głęboką i intensywną czerń trzeba nałożyć kilka warstw. Szczoteczka była by świetna - silikonowa, rozdzielająca rzęsy, po prostu bomba. Gdyby nie fakt, że... jest sucha. Zwyczajnie, mam wrażenie, że maluje rzęsy samą szczoteczką, bez tuszu.

Zadaniem tuszu jest wydłużenie i pogrubienie rzęs. U mnie niestety w kwestii wydłużania, tusz się średnio sprawdził ... efekt wydłużania jest bardzo słaby. Także słabo podkręca rzęsy. Jeśli chcemy, aby tusz pogrubił nasze rzęsy, trzeba nałożyć ok. 2-3 warstw.

Pozytywną stroną tej maskary jest to, iż fantastycznie rozdziela i rozczesuje rzęsy, jednocześnie sprawiając, że są wyglądają one na bardziej gęste.
Ogromnym minusem tuszu jest trwałość. Maskara bez problemów utrzymuje się bardzo krótko, później ląduje pod oczami i odbija się na powiekach. Niestety nie kupię ponownie.

Szału nie ma, rzęsy nie zachwycają!

Mascara jest okej. Jako dopełnienie innego tuszu , wytuszowanie rzęs- jak najbardziej, ale przecież nie o to chodzi, żeby malować rzęsy kilkoma tuszami.... W samotności nie zdaje egzaminu. Spodziewałam się czegoś lepszego. Choć muszę przyznać, nie kruszy się, nie skleja rzęs - ona po prostu nie spełnia swojej funkvji tak jak powinna - nie nadaje objętości , która zachwyca, a już na pewno nie ma żadnego boom!

Najgorszy jaki miałam

Osypuje sie, robi pandę po kilku godzinach, mało produktu nabiera się na szczoteczce. Musiałam go dużo nakładać i się męczyć. Natomiast może być idealny dla dziewczynek rozpoczynających malowanie się.

Nigdy więcej .....

Tusz niestety jest jednym z najgorszych tuszy jakie miałam. Teraz już wiem, że należy z daleka trzymać się od tego produktu.
Na prawdę nie mam zbyt wygórowanych wymagań co do tuszy.
Ten mnie zawiódł na całej linii.
Po pierwsze aplikacja to koszmar- na szczoteczkę nabiera się mało produktu i trzeba się strasznie namachać, żeby osiągnąć efekt który jak dla mnie jest nijaki. Mało tego już po DWÓCH godzinach zauważyłam, że tusz się kruszy i ląduje na moich policzkach, co jest okropnie nieestetyczne.
Zraziłam się do niego i wrzuciłam na dno szuflady... kiedy chciałam dać mu kolejną szansę odkryłam, że tusz - zasechł ! ( na moje szczęście, bo już nie miałam do niego sił, a zawsze mam wyrzuty sumienia jak wyrzucam " dobry" kosmetyk )

Średniak

Niestety, pierwsze kupiłam, a dopiero później sprawdziłam opinie. Dobrze, że chociaż ten tusz nie był jakoś bardzo drogi.

Może zacznę od tego, że nie jest on taki baardzo zły. Ma fajną sylikonową szczoteczkę, która nabiera idealną ilość tuszu i ładnie rozczesuje rzęsy. Ale jednak już sam tusz nie jest jakiś wspaniały, bardzo słabo podkreśla rzęsy i niestety mój się trochę kruszy, więc zwłaszcza przy gorszej pogodzie muszę sprawdzać czy nie mam pandy na twarzy. Na szczęście nie podrażnia mi oczu, więc jakoś tam powoli go zużyje. Jednak muszę przyznać, że za te pieniądze Wibo czy Lovely oferują lepsze tusze.

Tragedia

Jak dla mnie to kompletny bubel. Szczoteczka słaba, tusz średnio się nakładał, moje rzęsy po jego nałożeniu wyglądały tak samo jak przed. Gdybym wiedziała, nie kupiłabym go nigdy w życiu. Szkoda było mi tych wydanych pieniędzy.

Średni

Kupiłam ten z tego względu, że nie było tego mojego. Sprawiał wrażenie naprawdę fajnego a w rzeczywistości skleja rzęsy, wydłuża w minimalnym stopniu. Strasznie odbija sie na powiekach i sie rozmazuje.

Nie na lato

A więc tak. Wpadłam na nią w Rossmannie, gdy na gwałt szukałam tuszu do rzęs. Ostatni z lovely mnie zachwycił, więc sięgnęłam po volume booster. Na początku wszystko super. Nie skleja. Nie osypuje się. Ładnie rozdziela rzęsy.. Ale nie nadaje się na lato. Po kilku godzinach pod oczami mam jedną wielką pande. Niestety, ale kompletnie na nie! Dam mu jeszcze szansę, gdy zrobi się chłodniej.

Efekt Pandy

Zawsze podczas promocji w Rossmannie kupuję sporo tuszy do testów. Niestety ten okazał się straszny...
Przy pierwszym użyciu maskara (jak większość) była bardzo mokra, niestety już po jakimś tygodniu wyschła praktycznie na wiór. Na rzęsach zostaje mało produktu (nawet przy kilku nałożeniach), nie wydłuża, nie zagęszcza, nie podkręca. Dodatkowo tworzy efekt Pandy! Nie polecam.

Na upały nie, na chłodne dni tak

Kupiłam ten tusz na promocji -55% w Rossmannie. Kosztował mnie 4 zł.
Na początku byłam z niego bardzo zadowolona. Wydłużał ładnie rzęsy choć musiałam nałożyć około 3 warstwy, ładnie rozczesywał, bardzo słabo nabiera się go na szczoteczkę.
Bardzo go z początku lubiłam za efekt wydłużenia i trzymał się na rzęsach cały dzień do czasu... aż przyszły upały...
Tusz w czasie upałów rozmazuje się nie tylko pod dolnymi rzęsami ale i na górnej powiece robią się smugi. Ciężko się zmywa, jest jakiś tłusty, zawsze zostają mi ślady po nim.
Gdy zobaczyłam pierwszy raz recenzje o nim i negatywne komentarze nie wierzyłam że ten kosmetyk może naprawdę okazać się bublem. Strasznie się rozczarowałam bo moja pierwsza recenzja o nim to były 4 gwiazdki i naprawdę był to tusz godny polecenia, dawał naturalne wykończenie i trwałość ale w czasie upałów muszę używać innego tuszu i niestety muszę przyznać rację recenzentkom że ten tusz to naprawdę niewypał a mam kilka mascar z Lovely które lubię a tego teraz już nienawidzę.