Oriflame, Giordani Gold, Incredible Length Mascara (Tusz wydłużający rzęsy)

Oriflame, Giordani Gold, Incredible Length Mascara (Tusz wydłużający rzęsy)

Oriflame tusz do rzęs Incredible Length zapewnia efekt długich, rozdzielonych i podkreślonych rzęs. Mikrowłókna obecne w formule tuszu przedłużają rzęsy, a szczoteczka odpowiada za ich odpowiednie wydłużenie rzęs (49%) i ich rozdzielenie. Oriflame tusz do rzęs Incredible Length odżywia i wzmacnia rzęsy dzięki woskom: z otrąb ryżowych, z nasion słonecznika i z liści kopernicji. Dodatkowo znajdziemy tu panthenol, witaminę E oraz kwas oleinowy. Tusz dostępny w wersji czarnej.

Używałam na co dzień, ale nie jest to najlepszy tusz

Tusze do rzęs marki Oriflame znam już od kilkunastu lat i w zdecydowanej większości bardzo lubię, niezależnie od kategorii cenowej. Jednak z serii Giordani Gold jest to moja pierwsza maskara. Akurat była w fajnej promocji, a że nie lubię wydawać milionów monet za produkt, którego nie znam, to postanowiłam wypróbować.

Swoje naturalne rzęsy mam jasne, ale dosyć długie. Wybitnie gęste i grube nie są, ale myślę, że i tak powyżej przeciętnej. W makijażu zależy mi głównie na ich mocnym podkreśleniu i rozdzieleniu.

Tusz Gordani Gold ma czarną i kremową formułę, chociaż tuż po otwarciu trzeba mu dać tydzień lub 2, ponieważ na początku raczej nie robi oszałamiającego wrażenia, chyba że komuś zależy na wybitnie dziennym looku. Ja często rezygnuję z cieni na powiekach, więc zależy mi na wyrazistych rzęsach.

Jak tusz dojrzeje, to daje całkiem dobry efekt, chociaż dla mnie jeszcze nie idealny. I nie nazwałabym efektu "incredible lenght". Nie zaobserwowałam szczególnego wydłużenia, a raczej przyzwoite pogrubienie. Przy tym nie skleja i nie oblepia grudkami rzęs. Wyglądają całkiem estetycznie, chociaż po kilkunastu tygodniach stosowania tusz zaczyna grudkować i to już jest znak, że należy się pożegnać. Wydaje mi się, że w porównaniu do innych znanych mi maskar dosyć szybko zaczął się starzeć.

Jeśli chodzi zaś o trwałość, to również zachwytu nie będzie. Nie rozmazuje się wokół oczu, ale delikatnie osypuje, więc w ciągu dnia trzeba skontrolować stan makijażu. Na szczęście wystarczy delikatnie przetrzeć palcem albo pędzlem.

Podczas demakijażu zmywa się bez problemu każdym micelem. Nie powoduje wypadania rzęs, a w ciągu dnia nie uczula oraz nie powoduje łzawienia i zaczerwienienia.

Szczoteczkę mamy tutaj tradycyjną, w miarę gęstą i o kształcie lekko wciętej klepsydry. Nie miałam problemów z jej używaniem, chociaż osobiście preferuję te sylikonowe i wygięte w łuk. Jednak tą nie dziobałam się po oczach i nie mazałam po powiekach. Sam tusz sprawnie wysychał i nie rozmazywał się tuż po nałożeniu.

Opakowanie proste, okrągłe. Czarne z drobnymi złotymi napisami i złotą zakrętką. Połączenie złota i czerni wygląda klasycznie i elegancko. Chociaż brakuje mi kliknięcia przy zamykaniu, które jasno informowałoby, że kosmetyk został dobrze zakręcony i nie będzie wietrzał.

Cena regularna w mojej ocenie jest zbyt wysoka, bo to taki średniaczek. W promocji można się skusić, chociaż chyba lepiej przejść się chociażby do Rosska i w podobnej cenie kupić tusz całkiem podobnej jakości. Tym bardziej, że w tym przypadku musimy mieć dostęp do konsultantki. Ja wracać nie zamierzam, bo to taki typowy średniak, który ujdzie, ale szału nie robi.

To jest to!

Moje oko było jak dzieło sztuki:) Mam krótkie rzęsy , a po użyciu tuszu GG - nabrały wyrazu:) - wydłużone, pogrubione i lekko podkręcone rzęsy. Szczoteczka doskonale dopasowuje się nawet do najmniejszej rzęsy. Po 8 godzinach rzęsy nadal robią wrażenie.

Średniak

Kupiłam ten tusz w promocji i to delikatnie mówiąc, znacznej. Mam naturalnie krótkie rzęsy, więc szukam sposobów na ich skuteczne wydłużenie.
Ten tusz był już kolejnym, z jakim miało sie udać.
Opakowanie sprawia wrażenie, że produkt jest luksusowy. Jest proste, ale eleganckie. Klasyczne i z wdziękiem.
Szczoteczka również jest bardzo klasyczna. Z reguły wybieram takie właśnie szczoteczki z włosiem, a nie z silikonem.
No i w tym miejscu, po miłym wstępie, zaczynają się "ale". Tusz od pierwszego otwarcia jest gęsty. Dziwne, bo zaczęłam go używać około miesiąc po tym, jak przyniosłam go od konsultantki. Niestety, tusz daje efekt pajęczych nóżek - u mnie się do używania nadaje średnio. Może u tych Wizażanek, które maja grubsze rzęsy efekt będzie mniej "pajęczy".
Nade wszystko jednak denerwuje mnie to, że ten tusz po prostu nie wydłuża rzęs. Nie spełnia swoich obietnic. Niby barwi je na czarno, ale niestety na tym się efekt kończy.
Mały plus za to, że dość łatwo go zmyć jakimkolwiek produktem do demakijażu. Nie podrażnia.

idealny

Uzyłam tego tuszu na bazę białą wydłużająco - pogrubiającą na ślubie i kazdy mowil ze mam idealnie dobrane rzęsy a to były moje a nie sztuczne.
Idealny ,trwały,czarny, rozdzielający rzęsy tusz.

hit ! :)

Pokochałam ten tusz od pierwszego użycia. Mam bardzo słabe i rzadkie rzęsy przez co większość tuszów nie potrafi ich ani wydłużyć ani pogrubić. Szczoteczka ani nie za duża ani nie za mała idealnie dociera do każdej rzęski. Świetnie wydłuża moje krótkie rzęsy, przy okazji fajnie je pogrubiając. I co najważniejsze, nie kruszy się ani nie znika. Po kilku godzinach wygląda tak jak zaraz po nałożeniu.

Będę używać

Uwielbiam ten tusz. Nie skleja rzęs natomiast genialnie je wydłuża i rozdziela. Pierwszą sztukę dostałam w prezencie. Gdyby nie to,że jest taki drogi to używałaby tylko tej maskary. Piękne opakowanie,idealny na prezent.

Idealny!

Jeden z moich ulubionych ever. Tusz przeznaczony dla wielbicieli klasycznych szczoteczek. Faktycznie wydłuża rzęsy, sprawia że wydają się być gęstsze, a mimo wszystko wcale ich nie skleja. Ponadto - tusz jest bardzo trwały. Cenię sobie w tego typu produktach odporność na różne warunki, z którymi się codziennie spotykamy. Wracając po pracy do domu rzęsy wyglądają niemal identycznie jak po porannej aplikacji. Kolor czarny jest faktycznie idealnie czarny. Mój ulubiony tusz z wszystkich w Oriflame.

Hicior

Jest to zdecydowanie mój ulubiony tusz do rzęs. Uwielbiam go począwszy od dobrze wyprofilowanej szczoteczki, aż do głębokiej czerni tuszu. Zdecydowanie nie używałam lepszego - idealnie rozczesuje rzęsy, znacznie je wydłuża i efektownie pogrubia. Szczoteczka o średniej grubości dociera do najkrótszych włosków, pozostawiając delikatnie nałożony tusz bez widocznych grudek. Czerń sama w sobie wygląda świetnie, nie siwieje na rzęsach, a po zmyciu z oczu, nie pozostawia ciężko zmywalnych plam. Śmiało mogę polecić go w ciemno.

Mega

Tusz dostałam, nie spodziewałam się jakiś dużych rewelacji Ale jest bardzo dobry, super rozdziela moje rzęsy, przy tym wydłuża je i pogrubia, fajna czerń która utrzymuje się cały dzień, aż do demakijażu. Chyba zostanie ze mną na dłużej ;)

Najlepszy tusz na świecie!

Używam go bez przerwy od pięciu lat, jest to mój nr 1 i w czasie stosowania tego tuszu od czasu do czasu skusiłam się na inny i zawsze wracałam od razu do GG. On po prostu nie ma sobie równych, trafia w każdą rzęsę, można go nakładać warstwami, a zawsze wygląda naturalnie i przepięknie, nie obsypuje się, nie uczula, a nawet po 12 godzinach noszenia wygląda tak samo, a oczy jakby w ogóle go nie czuły. Kiedy widzę promocję to potrafię kupić nawet 2 opakowania, bo wiem, że nie wymienię go na nic innego.

Jeden z najlepszych jakie używałam.

Jestem maniaczką dobrze pomalowanych rzęs,moim zdaniem to najbardziej kobiecy element twarzy.Odkąd nie stosuję odżywek typu L4L szukam tuszy,które przede wszystkim wydłużają włoski.
Tusz Oriflame ma tradycyjną szczoteczkę,która nie nabiera zbyt dużo produktu,a tym samym nie skleja rzęs,Pięknie je rozczesuje i dociera do każdego włoska.
Czerń jest głęboka,tusz nie osypuje się ,nie kruszy,nie odbija na powiece i wytrzymuje w nienaruszonej formie nawet kilkanaście godzin.
Dobrze wydłuża,choć trzeba się nim trochę namachać,ale nie robi "owadzich nóżek",pogrubienie jest mniejsze,ale taki efekt mi wystarcza,
Przede wszystkim jednak kocham go za to ,że jako nieliczny utrzymuje podkręcenie rzęs zalotką-większość tuszy jakie używałam prostuje mi rzęsy.
Zmywanie bezproblemowe,cena w promocji świetna-oby go nie wycofali.

Używa produktu od: próbka

Mega!!!

Tusz kupiony w celu wyprobowania czegos nowego, bo od lat kupuje tusze Eveline.
Od pierwszego uzycia jestem zachwycona ;)).
Jest to tusz wydluzajacy i naprawde wydluza rzesy przy tym nieco je pogrubiajac i podkrecajac. Rzesy nie sa przy tym posklejane i wygladaja pięknie ;)