Oilatum, Baby, Szampon

Oilatum, Baby, Szampon

Szampon Oilatum Baby przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów i owłosionej skóry głowy dzieci już od 1. dnia życia. Szampon Oilatum Baby delikatnie się pieni i nie szczypie w oczy.

normalna, wrażliwa
szampony dla dzieci
bez alkoholu
oczyszczające, pielęgnujące
płyn

przede wszystkim delikatny

bardzo dobrze się sprawdza do delikatnych niemowlęcych włosków :) nie podrażnia, ładnie się pieni, włosy są po nim miękkie i puszyste. nawet czasem sama go używam :)

wielofunkcyjny

stosuję ten szampon na przesuszoną skórę głowy raz w tygodniu i działa tak jak powinien, czyli nie uczula - pewnie dlatego że skład musi być prosty bo jest to produkt dla niemowląt. u dzieci sprawdza się tak samo dobrze, myję nim też pędzle do makijażu.

bardzo delikatny

idealny delikatny szampon dla dziecka od pierwszych dni. włosy są po nim oczyszczone ale przyjemne w dotyku. nie podrażnia skóry głowy przy licznych alergiach skórnych, polecam

Podrażnił skórę

Kupiłam go, bo podobno ma kojący wpływ na swędzącą, skłonną do podrażnień skórę głowy. Niestety, po trzech miesiącach sam zaczął podrażniać, więc musieliśmy się pożegnać.

Skład do koszmar

Nie mam zbyt dużo do powiedzenia o tym produkcie. Ma gęstą konsystencję i dobrze myje. Dostaliśmy je w prezencie w dobrej wierze. Jednak kiedy poczytałam o składzie tej firmy, już nie używam go do mycia włosów dziecka
Czasem wlewam jako płyn do kąpieli, pianę robi całkiem okej

rzeczywiście świetny

Mam bardzo suchą skórę, zimą staje się to tym bardziej dokuczliwe. Skóra łuszczy mi się na ciele, na twarzy i na głowie. Wygląda to jak łupież, ale wystarczy odpowiednie nawilżenie i mija.
Ten szampon kupiłam jako delikatny szampon codzienny i jestem z niego naprawdę bardzo zadowolona.
Szampon ma rzadką konsystencję i delikatnie żółty kolor. W zasadzie wygląda jak gęściejszy olej. W dotyku też sprawia wrażenie oleju. Pachnie kosmetykami bezzapachowymi. Nie pieni się mocno, ale jednak jakaś tam piana jest. Włosy po nim wymagają odżywki, lubi je delikatnie poplątać.
Najważniejsze, że nie wysusza skóry głowy jednocześnie dając uczucie dokładnego oczyszczenia. Wspomagam jego działanie żelem keratolitycznym z oillanu i taki duet naprawdę się u mnie sprawdza.
Opakowanie wygodne. Niestety szampon przy długich włosach jest bardzo niewydajny, a kosztuje sporo, bo ok.25zł za 150ml, które starcza na niecałe 2 tygodnie. Niemniej póki mi służy taka pielęgnacja i póki moja skóra tego potrzebuje będę go kupować.

koi podraznioną skórę

Szampon polecam osobom borykającym sie z róznymi podraznieniami skory glowy- ŁZS, AZS, sezonowe podraznienia spowodowane temperatura, klimatyzacja, noszeniem czapek.
Swietnie myje, nawet przetluszczajaca sie skore i wlosy - wlosy staja sie odswiezone, sypkie, odbijaja sie od skory glowy, a jednoczesnie NIC A NIC NIE PODRAZNIA skory glowy. nic nie swedzi, nie piecze. Wlosy dobrze sie rozczesuja. Bardzo dobry szampon

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki