L`Oreal Paris, False Lash Wings Mascara (Tusz do rzęs z asymetryczną szczoteczką)

Asymetryczna szczoteczka dla szeroko rozpostartych rzęs. Po raz pierwszy L`Oréal Paris stworzył asymetryczną szczoteczkę, która posiada:
- ergonomiczny kształt jak linia rzęs, aby chwycić każdą rzęsę, od kącika do kącika,
- elastyczne łuki unoszące się na zewnątrz aby rozciągnąć rzęsy przy zewnętrznym kąciku.
Szczoteczka natychmiast rozciąga i wydłuża każdą rzęsę w kierunku zewnętrznego kącika oka.
Formuła zawiera unikalne włókna o długości 1,2 milimetra, które delikatnie otulają i „rozwijają” rzęsy dla uzyskania jedwabistej i spektakularnej objętości.

Szczoteczka
silikonowa

Fajny, ale ponownie go nie kupię

Po obietnicach producenta, że tusz wydłuży rzęsy przy zewnętrznym kąciku oka, postanowiłam go wypróbować. Mimo silikonowej szczoteczki sprawdził się nieźle, trochę wydłużył, choć nie było to tak spektakularnie jak sobie wyobrażałam, zwłaszcza przy zewnętrznych kącikach. Takie uniesienie jakie dał mi ten tusz na spokojnie dałby inny w tańszej wersji.

Super

Jak się dojdzie do wprawy w obsłudze szczoteczki, to wydobywa z oka wszystko co najpiękniejsze.
Wydłuża, pogrubia i podkręca, a to wszystko w pięknym stylu, rozkładając rzęsy w piękny wachlarz.
Trwałość, wydajność i kolor również są bez zarzutu.
Polecam chętnym do pracy z odrobinę bardziej wymagającą szczoteczką - efekty zwalają z nóg.

tusz do rzęs

Kupiłam ten produkt by w końcu mieć piekne rzęsy. Tusz drogi alewarty zakupu. Pięknie pogrubia a nawet wydłuża rzęsy. Naprawde dobry tusz z dobrej firmy. Utrzymuje się bardzo dlugo.

Fajny bajer,ale nie najlepszy!

Kupiłam z ciekawości wersje wodoodporną i faktycznie daje radę. Szczoteczka nie jest aż tak precyzyjna by dobrze rozdzielić rzęsy jednak wydłuża troszkę i daje efekt motyla. Trzeba jednak kilka razy poprawić.

Megaaa wydłuża

To jest jego wielką zaletą: meeegaaa wydłużenie. Jeżeli chcecie wydłużenia to ten tusz wam to zapewni. Gwarantowany piękny efekt. Gorzej ze zwiększeniem gęstości. Ale ten LOOK! Szczoteczka jest niestandardowa. Silikonowa ale powykręcane i zwłoskowana w różnych kierunkach. Czerń ma piękną, taką głęboką i z poświatą. Sam tusz jest wodnisty przez co nie gęstnieje i łatwo go aplikować jak się opanuje szczoteczkę .

Jest...ok !

Rewelacyjna szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, produkt bardzo trwały i wygodny w aplikacji. Wart swojej ceny. Długo się utrzymuje, nie kruszy, nie sprawia problemów przy demakijażu.

Bardzo dobry, ale wymaga nieco wprawy

Ogólnie tusz jest bardzo dobrej jakości, jednakże musiałam nieco nabrać wprawy jeśli chodzi o ten innowacyjny kształt szczoteczki. Musiałam nieco się nakombinować żeby wypracować odpowiednią technikę malowania, która nie sklejała rzęs. Ale tusz na duży plus na efekt wydłużenia rzęs, głęboką czerń oraz to, że nie osypuje się w ciągu dnia. Z uwagi na to, że szczoteczka jak dla mnie dozuje sporą ilość tuszu na raz, nie wymagane było dwukrotne malowanie rzęs, co jest również plusem jeśli chodzi o wydajność.

KOCHAM!

Mój pierwszy tusz z silikonową szczoteczką i od razu miłość. Pięknie wydłuża i podkręca rzęsy, daje też efekt objętości. Uwielbiam tą szczoteczkę i formułę tuszu. Na długo starcza i w trakcie noszenia nie kruszy się.

jak dla mnie - NAJLEPSZY

Najlepszy tusz jaki miałam, nie zostawiał grudek, nie sklejał rzęs, idealnie je rozczesywał. Szybko jednak się skończył i jest stosunkowo drogi. Kiedyś do niego wrócę!

Mnie nie zachwycił

Dla mnie to po prostu poprawny tusz. Dobrze podkreśla rzęsy, nie skleja, idealny do dolnych rzęs. Miałam lepsze i sporo tańsze. Bardzo irytuje mnie szczoteczka. Nie przekonał mnie na tyle aby po niego sięgnąć ponownie.

Mój faworyt

Uwielbiam ten tusz. Na moich krótkich i byle jakich rzęsach efekt jest mega. Piękny wachlarz, idealnie wyczesanych rzęs. Kształt szczoteczki pozwala pięknie wydłużyć zewnętrzny kącik oka. Nie osypuje się, nie rozmazuje, a efekt jest długotrwały. Rzęsy wytrzymały kąpiel w basenie, morzu, również podołały wysokiej temperaturze. Nie wyobrażam sobie bez niego wakacji.
Jedyny minus to opakowanie. Mimo braku oznak, by się z niego wylewało w kosmetyczce, to jednak zawsze jej ubrudzony. Tak poza tym, to mógłby częściej być w promocji :)

Rewelacja

Bardzo lubię ten tusz do rzęs. Jest stosunkowo wydajny, nie osypuje się. Ma ładny odcień czerni. Opakowanie w kosmetyczce wygląda zazwyczaj jak po wojnie, nie jest wykonane najlepiej i najbardziej trwale. Szczoteczka jest idealna - dociera do najmniejszych rzęs. Bardzo łatwy w demakijażu.

Minusem może być cena, ale uważam, że za jakość należy płacić. Często da się go upolować na promocji więc nie ma tego złego. Jak dla mnie jeden z lepszych tuszy.