Max Factor, Lash Revival, Mascara Fuller, Longer, Stronger (Tusz do rzęs)

Max Factor, Lash Revival, Mascara Fuller, Longer, Stronger (Tusz do rzęs)

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Ożyw swoje spojrzenie z maskarą Max Factor Lash Revival. Twoje rzęsy natychmiast staną się pełniejsze, dłuższe i silniejsze. Gęsta, lecz jednocześnie lekka formuła sprawia, że rzęsy stają się mocniejsze już po 4 tygodniach, a zawarty w niej ekstrakt z bambusa znany jest ze swojego korzystnego działania na rzęsy. Wyjątkowa szczoteczka nadaje rzęsom objętość, nie zostawiając grudek, dzięki czemu możesz cieszyć się wyrazistym, perfekcyjnym lookiem.

Dobry

Tusz posiadam w kolorze ciemnobrązowym, gdyż tylko takich używam. To pierwszy tusz po Wonder Oriflame, którego nie muszę poprawiać innymi tuszami. Jest to w moim odczuciu najlepsza z mascar od Max Factor, a mam False Lashes i 2000 Calorie, mialam też Masterpice i swietny /ale trudno dostepny / Eye Brightening. Nie moge porównać z tuszami L'Oreal, bo nie mialam ich ze wzgledu na brak wersji brązowej.
Bardzo ładnie pogrubia, podkręca i calkiem nieźle wydłuża. Minus to grubaśna szczoteczka, ktora brudzi powiekę podczas nakładania oraz to, że tusz odbija mi sie na górnej powiece, a przy tym jest trudno usunać to zabrudzenie, bo jest bardzo trwały. Przy zmywaniu tez wymaga sporo pracy. Nie jest ideałem, gdyż to miejsce zajmuje Wonder, ale jest dobry. Aha, swoich właściwości nabiera po tygodniu lub dwóch, jak większość tuszów.

Najlepszy...

Jak pewnie każda z was wypróbowałam już dziesiątki tuszów.tansze droższe różnych marek jeden był gorszy drugi lepszy.i tu nagle ten oto tusz który przerósł moje oczekiwania

Mój tusz

Tusz który spełnił moje oczekiwania używałam już wielu ale takiego efektu jeszcze nie uzyskałam czuje się porostu pięknie i wyjątków odkąd go używam . Rzęsy są długie grube Poprostu śliczne używam wraz z baza max Factor co dopełnia całość

pozytywnie

Bardzo fajny tusz do rzęs. Użyty sam daje delikatniejszy efekt, ale z bazą efekt jest bardziej spektakularny. Rzęsy są rozdzielone, pogrubione, lekko wydłużone oraz podkręcone dzięki specjalnej szczoteczce. Tusz ładnie trzyma się cały dzień. Póki co mój ulubiony.

Moje złotko<3

Nie skleja rzęs, a ładnie je rozdziela i podkreśla. Jest trwały, nie kruszy się i nie rozmazuje. Nie usztywnia. ... Rzęsy są po nim ładne, nawilżone, długo utrzymuje się na rzęsach wydobywając z nich hipnotyzującą czerń.

Dobry tusz

Dostałam ten tusz do testu. Fajnie współgra z bazą od Max Factor - rzęsy są ładnie rozdzielone. Jeśli potrzebujecie czegoś naturalnego co nie poskleja rzęs - warto wypróbować.

Dobry na co dzień

Sprawdzi się przy codziennym makijażu. Używany z bazą widocznie wydłuża rzęsy. Jest komfortowy w użyciu - nie kruszy się po całym dniu, a jednocześnie łatwo się zmywa.

Zalety:
+eleganckie opakowanie, duża pojemność
+nie rozmazuje się
+szybko schnie
+BARDZO ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja ich
+nie podrażnia, nie uczula
+łatwo się zmywa
+łatwy demakijaż

Jedyne co - w moim przypadku nie widać pogrubienia, ale efekt pogrubienia jest u mnie dopiero widoczny przy tuszach z teatralnych efektem.

Max Factor tusz i podkład

Tusz muszę powiedzieć rozczarował mnie niestety odbija się i nie daje efektu jaki jest opisany owszem rozprowadza się dobrze ale trzeba kilkakrotnie pomalowac aby był lepszy efekt konsystencja lekka bezwapachowa opakowanie dość ładne i efektowne

Zadowalający efekt

Tusz do rzęs sprawdza się świetnie w codziennym makijażu. Wyraźnie wydłuża, trochę pogrubia rzęsy. Nie pozostawia grudek, daje nieprzerysowany efekt. Ma głęboki, czarny kolor, dzięki czemu oko jest pięknie podkreślone. Nie jest ani zbyt wodnisty ani za suchy, uwielbiam taką konsystencję.

Ładnie i delikatnie

Dobry tusz, bez efektu sztuczności, naturalnie podkreśla rzęsy. Eleganckie opakowani i łatwość aplikacji sprawiają, że bardzo przyjemnie się go stosuje. Dobrze się utrzymuje na rzęsach nie kruszy się ani nie rozmazuje.

mój ulubieniec

Tusz wyraźnie pogrubia i wydłuża rzęsy, idealnie je rozczesuje, nie osypuje się. Już po pierwszym użyciu stał się moim ulubieńcem i na pewno zawita na stałe w mojej kosmetyczce.

Wydłużone i efektowne rzęsy o mocnym, czarnym kolorze

Tusz stanowi dla mnie bardzo ważny element makijażu oka, ponieważ nie lubię doczepianych rzęs.
Od wielu lat jestem fanką Max Factor False Lash Effect, dający mi ulubiony efekt wachlarza rzęs, który często jest komplementowany i mylony ze sztucznymi rzęsami.
Podobny rezultat uzyskałam przy użyciu najnowszego tuszu MF Lash Revival Mascara. Rzęsy faktycznie są pełniejsze i dłuższe już po paru pociągnięciach szczotki. Tusz świetnie je pogrubia i utrwala, nic się nie rozmazuje ani nie osypuje.

Sama szczotka jest dość puszysta i lekko wygięta co ułatwia podkręcenie rzęs.
Opakowanie ponad 11ml jest luksusowo złote i poręczne.

Demakijaż tuszu wymaga ode mnie podwójnego oczyszczania (zawsze zmywam oczy żelem pod wodą), co utwierdza mnie w przekonaniu o jego trwałości.