L`Oreal Paris, Volume Million Lashes Balm Noir Mascara (Wydłużająco - pogrubiający tusz do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 10,5 ml

Twoje spojrzenie jest warte milionów - pozwól nam je pielęgnować z nową maskara Volume Million Lashes Balm Noir!

Nasza pierwsza maskara stworzona wyłącznie z niezbędnych składników dla większych, zdrowo wyglądających i bardziej askamitnych rzęs!

Idealne rozdzielenie, rzęsy pogrubione.

Skład jest w trakcie moderacji.

• aqua / water / eau / propylene glycol / styrene / acrylates / ammonium methacrylate / copolymer / polyurethane-35 / cera alba / beeswax / cire dabeille / synthetic / fluorphlogopite / glyceryl stearate / cetyl alcohol / peg-200 glyceryl stearate / ethylenediamine/stearyl dimer dilinoleate copolymer / copernicia cerifera cera / carnauba wax / cire de carnauba / stearic acid / palmitic acid / ethylene/va copolymer / alcohol denat

Dobry, choć spodziewałam się większej objętości

Moje rzęsy ostatnimi czasy są w nienajlepszej kondycji. Potrzebowałam więc tuszu, który je podkreśli. Lubię nowości więc wypadło na Balm Noir od L' Oreal. Tusz ma szatę graficzną typową dla tuszy Milion Lashes. Różni się oczywiście kolorem, bo opakowanie jest czarne. Szczoteczkę ma silikonową z króciutkim włosiem. Konsystencja jest ok, nawet na początku stosowania. Nie jest, jak to zazwyczaj w nowych tuszach bywa za bardzo wodnista. Bardziej przypomina czarny balsam. Przyznam, że fantastycznie wydłuża i rozdziela rzęsy. Można ją nanosić kilka razy, a włoski mimo to nie będą wyglądać sztucznie i się nie skleją. Nie kruszy się i nie osypuje na policzki, więc trwałość jest naprawdę dobra. Przyczepię się jednak do objętości, bo ta u mnie jest niewielka. Mogę nałożyć 3 warstwy i tylko wydłużę tym sposobem włoski, a i tak nie uzyskam spektakularnej objętości.
No szkoda, bo zapowiadało się obiecująco.

Beznadziejny

Nastawiłam się na efekt sztucznych rzęs, a tu ogromne rozczarowanie. To najgorszy tusz z tej serii, moje rzęsy są cienkie jak nóżki pajączka, dopiero druga czy trzecia warstwa je pogrubia i sprawia, że są widoczne, niestety wtedy łatwo też o sklejenie rzęs. Wydłużenie mizerne. Inne tusze Loreal potrafią wyczarować mi długie rzęsy do brwi, do tego czarne i pogrubione, jednym słowem ładnie zaakcentowana oprawa oczu, a tu jest naprawdę słabiutko. Mam naturalnie długie rzęsy, potrafię robić wachlarz tuszami za 12 zł, czesto koleżanki mnie pytają jakich maskar używam, więc naprawdę kosmetyki tego typu nie mają u mnie ciężkiego zadania. Ten kompletnie mi się nie spisuje, choć jest polecany na KWC i Youtube. Jedynie estetyka opakowania jest na plus, bardzo mi się podoba.

Dobry

Tusz do rzęs Volume Million Lashes Balm Noir marki L`Oreal Paris kupiłam w promocyjnej cenie w drogerii Rossmann. Tusz Volume Million Lashes Balm to dobry produkt. Jednak w przypadku moich rzęs działa wydłużająco, natomiast nie pogrubia ich. W trakcie tuszowania rzęs tusz nie odbija się, co jest dużym plusem.
Silikonowa szczoteczka ładnie rozdziela rzęsy, dzięki czemu możemy uzyskać oczekiwany efekt już po pierwszej aplikacji.
Tusz ma ładne, estetyczne i poręczne opakowanie.

Wielkie rozczarowanie w eleganckim opakowaniu

Moje naturalne rzęsy są bardzo cienkie i krótkie, bez tuszu do rzęs więc ani rusz;-) Ponieważ nie chcę nosić niehigienicznych, sztucznych rzęs na oku, a lubię mieć bardzo wyraziste spojrzenie, sięgam po tusze pogrubiające i wydłużające. Spośród moich ulubionych, ekspresowych „pogrubiaczy” na pierwszym miejscu są absolutnie niezawodne tusze od Bourjois. Ostatnio jednak musiałam złamać zasady i pilnie nabyć maskarę, a ponieważ moi ulubieńcy byli dostępni tylko w regularnej cenie ponad 60 zł (porażka!), zdecydowałam się na zakup powszechnie chwalonej, entuzjastycznie recenzowanej maskary Volume Million Lashes Balm Noir od L’Oreal Paris, która w promocji kosztowałam mnie około 35 złotych. Opis producenta zachęcił mnie nie tylko pogrubieniem i wydłużeniem rzęs, ale też nadaniem głębokiego odcienia czerni i solidnej porcji trwałości na oku. Piękne, złoto- czarne, eleganckie opakowanie kryje precyzyjną , sylikonową spiralę z dość gęstym produktem. Byłam do kosmetyku nastawiona bardzo pozytywnie i oczekiwałam zrobienia oka w kilka chwil, do czego jestem na co dzień przyzwyczajona podczas współpracy z moimi wypróbowanymi maskarami. Niestety, rekomendowany kosmetyk na moich cieniutkich, mało wyrazistych rzęsach kompletnie się nie spisał. Dla sprawiedliwości na wstępie napisze, że dużym plusem tuszu jest bardzo dobra jakość i trwałość oraz głęboki odcień czerni maskary. U mnie jednokrotna, a nawet dwukrotna aplikacja dawała bardzo słabiutki efekt. Z bazą do rzęs było już trochę lepiej, ale nadal przeciętnie. Dopiero trzykrotna aplikacja kosmetyku zadowalająco wyciągnęła i pogrubiła rzęsy oraz lekko je wydłużyła. Na takie makijażowe zabiegi nie mam na co dzień czasu i nie wyobrażam sobie absolutnie tak długiej procedury nadania oku wyrazistości i konturu. Tusz nie skleja i nie grudkuje rzęs, a sylikonowa szczoteczka pozwala na bardzo precyzyjne dotarcie do nawet najkrótszych włosków. Cóż z tego…Jestem przyzwyczajona do szybkiego „zrobienia oka” i propozycja od L’Oreal Paris absolutnie nie sprostała moim oczekiwaniom. Sądzę, że u posiadaczek przeciętnych lub bardziej wyrazistych rzęs tusz może się sprawdzić nieźle. Ja jednak potrzebuję kosmetyku o mniej pracochłonnym działaniu i bardziej spektakularnym efekcie. Będę niepopularna, ale napiszę to szczerze- tusz na moim oku daje efekt porównywalny z tanim tuszem z drogerii, ma tylko lepszą trwałość i głębszy odcień czerni. Wielkie rozczarowanie w pięknym opakowaniu…

Aktualnie mój NUMER 1 wśród tuszy do rzęs!

Bez zbędnych wstępów od razu napiszę, że ten tusz jest po prostu genialny! Dawno nie używałam tak dobrego produktu i jestem przekonana, że teraz każdy kolejny tusz do rzęs będę porównywała właśnie do tego.

Zacznijmy od pierwszego WOW, czyli szczoteczki. Smukła, silikonowa i niezwykle precyzyjna. Idealnie pokrywa nawet najkrótsze rzęsy. Rozdziela je i bez zbytniego kombinowania możemy nią dotrzeć do rzęs tuż przy wewnętrznym kąciku oka. Po wyjęciu jej z opakowania jest pokryta idealną ilością produktu.

Efekt na rzęsach jest piękny i można go stopniować dokładając drugą warstwę (dla bardziej wieczorowego efektu). Kolor to głęboka, wyrazista czerń.
Trwałość tuszu jest naprawdę zaskakująca – nawet w trakcie intensywnego dnia nie osypuje się ani nie odbija na górnej powiece. Jednocześnie demakijaż nie sprawia żadnego problemu. Dobrze rozpuszcza go i zmywa nawet zwykły płyn micelarny (niekoniecznie dwufazowy).

Doskonale wydłuża i zagęszcza rzęsy. Moim zdaniem również delikatnie je podkręca. Końcowy efekt jest zachwycający. Nawet przy nałożeniu więcej niż jednej warstwy tuszu nie tworzy na rzęsach nieestetycznych grudek.

Produkt nie wywołał u mnie żadnego podrażnienia, czy reakcji alergicznej.

Aktualnie mój NUMER 1!

Niepozorne opakowanie kryje w sobie produkt petardę....

Mam krótkie i rzadkie rzęsy a pomalowane tym tuszem są pięknie wydłużone i pogrubione.
Opakowanie tuszu bardzo eleganckie, wykonane z czarnego plastiku ze złotymi akcentami.
Szczoteczka fajna silikonowa dociera do nawet najkrótszych rzęs, ładnie je rozdziela, nie pozostawia żadnych grudek na rzesach.
Odcień bardzo ładny kruczo czarny. Konsystencja idealnie kremowa o przyjemnym zapachu.
Rzęsy pomalowane tym tuszem wyglądają cudownie, efekt można stopniować.
Jest bardzo trwały, nie rozmazuje sie ani nie odbija na powiece, nie kruszy, nie szczypią po nim oczy.
Bardzo łatwo się go zmywa nawet plynem micelarnym.

Fajny efekt na oku

Maskara przypadła mi do gustu,ponieważ fajnie pogrubia i wydłuża każdą rzesę. Podoba mi się precyzyjna szczoteczka,która dociera do każdej rzęsy,czyniąc oko dokładnie podkreślone. Kolor maskary jest taki jak lubię- dogłębnie czarny. Tusz nie rozmazuje się,nie kruszy,łatwo zmywa-"ja jestem za". Z tym tuszem makijaż oka jest łatwy,przyjemny i jest oczywiście efekt wow na rzęsach. Nie skleja,nie tworzy grudek. Niczego innego nie oczekuję. Moim skromnym zdaniem maskara jest super.

Fajna Maskara

Na początku trzeba dodać, że maskara ma piękne opakowanie, czerń ze złotem prezentuje się bardzo elegancko. Sama maskara ma kolor głębokiej czerni. Rzęsy łatwo się maluje i są ładnie rozdzielone, pogrubione i wydłużone.

Dobra klasyka

Jak zawsze Loreal mnie nie zawiódł. Idealny tusz nadający objętość i pogrubiający rzęsy. Idealna aplikacja i długotrwały efekt bez rozmazywanie, grudek i osypywania. Piękne i eleganckie opakowanie z precyzyjną szczoteczką czyli wszystko czego oczekuję od dobrej jakości tuszu do rzęs. Po prostu efekt miliona pięknych i zadbanych rzęs!

Używa produktu od: próbka

Fantastyczny produkt

Tusz ma za żywy, czarny, intensywny kolor. Rewelacyjna szczoteczka w sposób wygodny i precyzyjny pozwala pokryć rzęsy tuszem. Pięknie podkreśla i wydłuża każdy pojedynczy włosek rzęs. Pięknie podkreślone rzęsy są ozdobą mojej twarzy. Bardzo gorąco polecam.

Jest świetna

Maskara jest no zdaniem świetna. Zdecydowanie spełnia swoją rolę. Ma wygodna w aplikacji szczoteczkę. Pięknie podkreśla, wydłuża i pogrubia rzęsy. Ładnie je rozdziela, nie skleja. Nie rozmazuje się i nie kruszy. Przy demakijażu nie ma większych problemów z jej usunięciem. Jestem z niej zadowolona.

Polecam, jest ok

Mogę polececić. Zawsze używam grubą warsrwę tuszu do rzęs, bo lubię mocno podkreślone rzęsy. Tusz dodaje im objętości, ma głęboki czarny kolor, dość dobrze czesze, u mnie sprawdził się dobrze.