Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Pogrubiający tusz do rzęs

Tusz bardzo przyjemny, szczoteczka tradycyjna dość komfortowo nakłada się do na rzęsy. Pogrubienie rzęs już widzę przy pierwszej warstwie dodając czasami drugą są sklejone niestety. Rzęsy nie są sztywne gdy produkt zastygnie tylko przyjemnie miękkie ;)

całkiem okej

Produkt nie daje efektu wow, ale spełnia w pewnym stopniu obietnice producenta. Muszę przyznać, że do zakupu skusił mnie design opakowania - wszystko co różowe wydaje być się lepsze!
Tusz pogrubia rzęsy, ale niestety szczoteczka nie przypadła mi do gustu. Jest mała i jej włoski są bardzo krótkie. Aby uzyskać dobry efekt trzeba pomalować je kilkukrotnie. Dobrze jednak produkt trzyma się na rzęsach kiedy w końcu go zaaplikujemy. Nie kruszy się, nie skleja rzęs, wygląda przyzwoicie. Wytrzymuje nawet do 5-6h (dłużej w ciągu dnia go chyba nie miałam)
Jest całkiem okej, ale nie powiem, aby był to must have naszych kosmetyczek

Delikatny efekt, podkręcenie i rozdzielenie rzęs

Tusz posiada przyjemną konsystencję, nie jest bardzo mokry, ale też nie wysycha w szybkim tempie. Po aplikacji nie odbija się na powiece, nie kruszy się i nie osypuje.
Nie rozmywa się łatwo pod wpływem wody, trzeba dopiero mocniej potrzec, co jest jego dużą zaletą.
Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, lekko wydłuża i podkreca. Wydłużenie jest eleganckie, ponieważ nie tworzą się brzydkie końcówki, "nóżki pająka".
Posiada mocny czarny kolor, jednak nie jest to głęboka czerń.
Dobrze zmywa się podczas demakijażu, nie rozmazuje i wystarczy delikatne pocieranie wacikiem z płynem by zdjąć całość produktu z rzęs.
Wadą może być fakt, że po dłuższym czasie użytkowania może zbierać się jego nadmiar w ujściu opakowania. Jednak nie zostaje on ma szczoteczce.
Szczotka jest tradycyjna, posiada gęsto ułożone, krótkie włoski, co daje możliwość bardzo ładnego, dokładnego, rozłożenia produktu.
Jak za tak niską cenę jest to bardzo dobry produkt, godny polecenia.

tragedia

może trafiłam na felery egzemplarz, ale tuszu wyciągało się z opakowania okropnie dużo, szczoteczka była cała oblepiona, kleiła rzęsy, nie dało się ich rozczesać bez pomocy innej szczotki.

Z czystym sumieniem polecam

Nie skleja rzęs, ładnie rozczesuje, nie odbija się, nie kruszy . Nie jest wodoodporny, ale spokojnie w klubie bez problemu się trzyma. Rzęsy wyglądają bardzo ładnie, tylko polecam używać zalotki pod tusz. Pod koniec opakowania zaczynaja się robić grudki jakby, które nabierają się na szczoteczkę i troszkę zostają na rzęsach, ale da się to naprawiać w sekundkę bez problemu.

Jestem na nie

Tusz jest bardzo tani. Jednak w tej półce cenowej można w tej chwili znaleźć bardzo fajne tusze. Ten mi się zdecydowanie nie podoba. Ma grubą szczoteczkę. Mimo to daje na rzęsach bardzo naturalny efekt, w sumie tylko je rozczesuje i nadaje im kolor. Nie zauważam ani pogrubienia, ani wydłużenia, ani zagęszczenia. U mnie nadaje się jedynie do dolnych rzęs.

Fajna mascara

Bardzo fajny tusz, tani, wydajny. Pogrubia i wydłuża rzęsy, nie kruszy się i nie ma trudności ze zmyciem jej podczas demakijażu. Bardzo fajna szczoteczka, tusz warty zakupienia.

Niby fajna szczoteczka, fajny kolor, jest tani, ale moich wymagających rzęs w ogóle nie pogrubił.. a to dla mnie najważniejsze. Być może dla grubych i długich rzęs będzie ok, ale z moimi niezbyt pięknymi rzęsami się nie zaprzyjaźnił.

Wielka tragedia

Szczoteczka sztywna i taki też gwarantuje efekt rzęs.. są wyprostowane i wyglądają na rzadkie. Nieprzyjemnie się aplikuje. W tej samej cenie można znaleźć naprawdę warte uwagi tusze!

Jak dla mnie super

Jestem z niego bardzo zadowolona, ma gęstą szczoteczkę, nie skleja rzęs, nie osypuje się, nie rozmazuje i jest w bardzo przystępnej cenie.
Mam bardzo cienkie i słabe rzęsy, a ten tusz ładnie je pogrubia i wydłuża.

Okropny.

Nie rozumiem zachwytów nad nim. Z moimi rzęsami nic nie robi. No może oprócz sklejania ich. Żadnego wydłużenia, pogrubienia. Dawałam mu sporo szans i zawsze makijaż kończył się klapą. Nie polecam.

Nie pogrubia, ale i tak jest okej.

Tusz znajduję się w prostym, ale ładnym opakowaniu.
Szczoteczka nie jest silikonowa, ale bardzo ją lubię.
Bardzo łatwo nakłada się tusz, szczoteczka rozdziela rzęsy i je wydłuża.

Czy pogrubia? Hmm, nie do końca.

Nie osypuje się i nie tworzy efektu ,,pandy".