Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Wibo, Extreme Lashes Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zobacz oferty

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.86/5

Morele.net
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Ekstremalnie podkreślone rzęsy:
- ekspresowe wydłużenie i pogrubienie,
- super trwałość przez cały dzień,
- rozczesane i idealnie wystylizowane rzęsy.

Tani dobry tusz

Nie spodziewałam się rzęs jak firanek ale że jest tani to czemu by nie kupić a może akurat i tak wrzucilam do koszyka w rossmanie fajna szczoteczka rozdziela ładnie rzęsy nie skleja ich nawet przy drugiej warstwie rzęsy są dobrze pogrubione efekt wydłużenia nie jest spektakularny jednak jest efekt mnie na tyle zadowala że chętnie kupię ponownie trwałość też uznam za dobrą nie kruszy się brzydko ani nie rozmazuje i przyznam się że myślałam że będzie gorzej ale tusz jest ok

Fajnie pogrubia i podkręca rzęsy!

Bardzo lubię ten tusz. Dobrze pogrubia i podkręca rzęsy. Nie osypuje się i nie rozmazuje. Odcień intensywnie czarny. Polecam - używam od prawie 2 lat i jak dotąd nie znalazłam lepszego!

Całkiem dobry tusz z drogerii!

Na tusz skusiłam się podczas trwania promocji, kosztował około 7 złotych. Ma dość sporą szczoteczkę, przez co nie będzie odpowiadał każdemu ale tak czy siak spełnia swoje zadanie. Wydłuża i pogrubia rzęsy, a na dodatek nie skleja ich przy większej ilości warstw. W ciągu dnia nie znika, nie kruszy się i nie osypuje przez co oceniam go jako dobry produkt w stosunku do ceny.

Przeciętny efekt!

Jeśli chodzi o przetestowany przeze mnie tusz nie zrobił na mnie szału, a to dlatego że nie jest on trwały. Z początku może się wydawać, że trafiło się na tusz idealny, bo po aplikacji oczy wyglądają zniewalająco. Czy zakupię ponownie tusz? Jakość równa się cenie, więc może jeszcze do niego wrócę.

Średniaczek

Uwielbiam testować wszelakie tusze do rzęs - rzadko kiedy kupuję dwa razy ten sam produkt. Tusz marki Wibo przyciągnął mnie niesamowicie niską ceną i pozytywnymi recenzjami na Wizażu.
Od mascary oczekuję przede wszystkim wydłużenia i pogrubienia - moje rzęsy są z natury podkręcone, tak więc ta kwestia jest mi obojętna.
Tusz delikatnie wydłuża i pogrubia - nie uzyskamy nim efektu sztucznych, teatralnych 'firanek'. Zwolenniczki naturalnego look'u będą zadowolone. Nie zauważyłam, aby produkt osypywał się w ciągu dnia. Nie uświadczymy z jego strony efektu pandy ani odbijania na górnej powiece.
Wadą tuszu jest jednak to, że skleja rzęsy. Możliwe, że kształt szczoteczki po prostu nie pasuje do moich oczu, jest to raczej kwestia indywidualna. Za tak niską cenę warto spróbować, może u Was to sklejanie nie wystąpi.

Efekt -TAK ale trwałość-NIE

Tusz Wibo jest tani jak barszcz i byłby moim faworytem gdyby nie ta nieszczęsna trwałość...
Daje piękny efekt rozdzielonych,długich kruczoczarnych rzęs.Pięknie je rodziela bez efektu pajęczych nóg ,podkręca i pogrubia.Rzęsy po użyciu wyglądają wprost bajecznie.
Niestety...niewyobrażalnie wręcz się "sypie" i wykrusza w ciągu dnia dając komiczny efekt pandy w niedługim czasie.
Po około 3 godzinach zaczyna być źle ,a im dalej tym gorzej.
Tusz obsypuje się niemiłosiernie,rozmazuje na dolnych rzęsach i finalnie po całym dniu noszenia na górnych rzęsach nie zostało po nim śladu natomiast pod oczami miałam czarne cienie i podsumowując wyglądalam jak po całonocnej,mocno zakrapianej imprezie.

Niestety nie moge polecić a wielka szkoda bo ten tusz ma potencjał.

Bardzo tanio

taka maskara? za taką cenę? niemożliwe staje się możliwe! zawsze kupowałam droższe maskary, tę kupiłam, bo była najtańsza w rossmanie a potrzebowałam takiego tuszu, bo nie zależało mi na szczoteczce, bo chciałam używać mojej ulubionej, z innej, starej maskary. Po pewnym czasie z niej (z ulubionej szczoteczki) nawet zrezygnowałam , bo ten tusz jest wręcz rewelacyjny i ta szczoteczka też, mmm :)

zalety:
- wydajny,
- faktycznie pogrubia,
- wydłuża,
- nie sypie się po dłuższym czasie,
- wygodna szczoteczka, średniej, idealej wielkości,
- tani i to bardzo,
- wytrzymały, w sensie nie spływa, tudzież nie rozmazuje się bez konkretnej przyczyny,
- nie skleja rzęs,
i ten róż :)

Numer 1 ❤️

Chyba najczęściej kupowany tusz przeze mnie.
Ma same plusy :
Tani
Pogrubia
Wydłuża
Dobra trwałość
Super szczoteczka
Jedynie sporadycznie przed użyciem delikatnie przecieram szczoteczkę jeżeli ma nadmiar tuszu .
Nawet ze względu na cenę warto go wypróbować ????❤️????

zero zachwytu...

Zachwycona opiniami postanowiłam zasięgnąć po tusz w Rossmanie..
Niestety ja popsuję mu opinię. Skusiłam się na ten tusz bo cena jest też bardzo atrakcyjna, a od jakieś czasu hołduję zasadzie, że czasami wysokopółkowe tusze niczym specjalnym nie różnią się od tych niszowych.....oczywiście poza ceną :) Mam swoje naturalne, w miarę długie i gęste rzęsy, lecz jasne. Tusz niczego zachwycajacego nie zrobił z nimi. Ani ich nie wydłużył ani nie podkręcił....Zauważyłam wręcz, że je stłamsił...Zrobiły się takie przeciętne i mało wyraziste. Ot, taki sobie zwykły tusz do rzęs....do szybkiego pomazania jak nie ma sie nic innego pod ręką. Plusem jest jedynie cena, bo nawet jeśli tusz okaże się kompletną klapą kosmetyczną to wielkiej straty finansowej nie będzie. Lubię testować maskary i będę to nadal robiła ale temu tuszowi mówię zdecydowane nie!!!!!!
Moja ocena to 3/10! Nie polecam.....

Przeciętny.

Coraz bardziej doceniam markę wibo, która ma bardzo rozsądne ceny a przy tym zaskakuje jakością produktów (pozytywnie).
Dlatego po tym jak skończył mi się mój tusz, zdecydowałam się przetestować propozycję od wibo.
Produkt przeciętny. Faktycznie, przyjemnie i dość wyraziście pogrubia rzęsy, przy tym ma silikonową szczoteczkę, którą bardzo dobrze aplikuje się tusz.
Niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia, trzeba poprawiać makijaż co kilka godzin, tusz się kruszy i sypie co jest chyba jego największym minusem.
Naprawdę średniak.

Genialny

Tusz ma super zachęcającą cenę. Podkręca rzęsy lepiej niż nie jeden drogi produkt. Nie osypuje się i jest bardzo wydajny jak na tak tanią maskarę. Silikonowa szczoteczka nie skleja rzęs, ogólnie bardzo polecam.

Może być

Tusz sprawdził się całkiem przyzwoicie na moich rzęsach (średnio gęste, raczej dość krótkie i proste). Lubię tusze, które pozwalają osiągnąć wyrazisty efekt, ale nie kosztem posklejanych rzęs. Extreme Lashes zużyłam bez problemów, ale mnie nie zachwycił.

Faktycznie pogrubia, chociaż na pewno nie ekstremalnie. Na szczęście, przy odrobinie wprawy i starannym nakładaniu raczej nie skleja. Wydłuża także, a nawet ładnie podkręca rzęsy i otwiera oko, jeśli druga i trzecia warstwa zostanie dołożona w odpowiednim czasie. Ale nie zawsze udawało mi się taki efekt uzyskać, a wówczas tusz wypadał jakoś nijako. Nie tworzy grudek.

Gdy zobaczyłam szczoteczkę, byłam pewna, że mi się spodoba, ale tak do końca wygodna dla mnie nie jest, mimo, że nie jest duża. Trwałość tuszu taka sobie, ale zmywa się bardzo łatwo. Więcej do niego nie wrócę, szukam ciągle ideału. Używałam go przez 4 miesiące (nie maluję się teraz codziennie, gdybym otwierała go codziennie, pewnie wystarczyłby na 3, jak większość u mnie). Właśnie go wyrzuciłam, bo był już suchy.

2085