Bioliq, Dermo, Krem naprawczy do cery atopowej

Bioliq, Dermo, Krem naprawczy do cery atopowej

Dzięki zawartości olejku ze słodkich migdałów (Prunus amygdalus) o właściwościach emoliencyjnych krem sprzyja odbudowie warstwy lipidowej, likwiduje przyczyny i skutki suchości skóry, zmiękcza i uelastycznia naskórek oraz ogranicza transepidermalną utratę wody. Intensywnie nawilża i regeneruje naskórek zapewniając odpowiednią pielęgnację wrażliwej skóry atopowej. Dodatkowo ma działanie kojące oraz łagodzące zaczerwienienia skóry.

nawilżające, regenerujące, łagodzące, natłuszczające
bez parabenów
w tubce
bogate
uniwersalne
wrażliwa, alergiczna / atopowa

Fajny, ale nie najlepszy

Mam AZS i znaleźć dobry krem który sprawi, że nie będą mi się pojawiały suche skórki na twarzy to nie lada wyzwanie. Ten w połowie spełnia moje oczekiwania. Owszem, nawilża, ale nie jest to długotrwały efekt. Zaraz po nałożeniu skóra rzeczywiście jest nawilżona, nie ma suchych skórek, ale po kilku godzinach skóra wraca do stanu wyjścia. Konsystencja jest ok, nie za gęsta, wodnista też nie jest. Wchłania się szybko.
Zapach zwykły, nie ma w nim nic specjalnego, ale to akurat nie jest dla mnie problem.
Podsumowując, gdyby nawilżenie utrzymywało się dłużej to byłabym bardzo zadowolona. Na ten moment traktuję ten krem jako "szybkie S.O.S.".

Tragedia

Jestem posiadaczką atopowej skóry. Często próbuje nowości i niestety, nie mogę powiedzieć nic dobrego o tym kremie. Na początek konsystencja: nie za gęsta, nie za wodnista. Zapach delikatny. Zaraz po nałożeniu sprawia, że skóra jest nawilżona, ok, ale po chwili wydaje się być ciężki, skóra jest jakby pozatykana, nie oddycha. Pozostawia tłusty filtr. Niestety, mi nie nawilża skóry w ogóle. Następna sprawa to skład. Zobaczyłam go dopiero po kilku użyciach, - przed zakupem w ogóle się tym nie interesowałam - I okazało się wszystko jasne. Dlatego podziękuje :/

Super nawilżenie

Nie mam cery atopowej, więc nie wypowiem się ztego punktu widzenia. Został mi on polecony w drogerii, gdy poprosiłam o poradę. Chciałam kupić krem, który dobrze nawilży moją tłustą cerę. Zachwyciłam się tym kremem. Świetnie działa. Moja cera się poprawiła. Ma ładny zapach. Krem w tubce również mi odpowiada bardziej, niż wygrzebywanie palcem ze "słoiczka".
Z punktu widzenia osoby z cerą tłustą- polecam :)

Zadziwiająco dobry!

Posiadam bardzo wrażliwą, kapryśną wręcz skórę z wieloma problemami, między którymi od kilku lat są nawracające zmiany atopowe. Wypróbowałam tonę aptecznych kremów z wyższej półki cenowej, i większość po dość krótkim czasie musiałam odstawić, z powodu podrażnień...Jednak z kremem bioliq się polubiliśmy, używam go już jakieś 7/8 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wycisza podrażnienia, nawilża, łagodzi, nie jest tłusty ale pozostawia niewidoczną wręcz barierę ochronną, więc o wysuszeniu w ciągu dnia nie ma mowy. Używam również kojącego kremu do cery naczynkowej tej firmy, który również okazał się świetnym odkryciem. Cieszę się, że odkryłam firmę Bioliq od przypadkowej próbki balsamu dołączonej do zamówienia w aptece internetowej, czasem trudno uwierzyć, że krem tak tani może być tak dobry...Gratuluję polskiej firmie Bioliq za świetne produkty w dobrej cenie! Polecam wypróbować:)

Jest ok

Długo się wahałam przed zakupem produktów marki Bioliq bo wydawało mi się, że to droga marka. Poleciła mi go farmaceutka i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam cenę. Przystępna cena, nawilżenie ok i pozostawia taką fajną miękką skórę po użyciu. Dobrze się sprawdzi pod makijaż bo szybko się wchłania.

Dobry dla skóry bez podrażnień

Krem bardzo fajnie nawilża skórę, ale skórę bez podrażnień. Niezbyt dobrze radzi sobie z już przesuszoną i podrażnioną skórą. Do codziennego użytku jest ok. Raczej w przypadku skóry atopowej się nie sprawdzi.. Ma naprawiać, ale w moim przypadku się nie sprawdził. Wydajny, starcza na dość długo, nie trzeba używać go za dużo.

Super!

Jak do tej pory najlepszy krem dla mojej twarzy. Nie pachnie sztucznie, jest delikatny i nie podraznia, a wrecz je lagodzi, szybko sie wchlania i jest super pod makijaz. Buzia po nim jest delikatna i miekka i dodatkowo ladnie nawilzona. Jednym z niewielu minusow jest to, ze jest dosyc niewydajny

uwielbiam

Kupiłam go z polecenia farmaceutki
Plusy :
+cena ok 13 zł
+wydajność
+dobrze nawilża
+wygodne opakowanie
+przyjemny delikatny zapach
+nie zapycha

Nie dla AZS

Krem kupiłam, bo chciałam spróbować czegoś innego i Bioliq miał sporo reklam w tv. Wpadł mi wtedy w oko i w drogerii sięgnęłam po ten krem. Z opisu wydawał się ok - w końcu do skóry atopowej. Jednak u mnie się nie sprawdził.
Plusy:
- cholernie wydajny przy codziennym użytkowaniu
- wygodna tubka
Minusy:
- chemiczny, nieprzyjemny zapach
- nie nawilża, nie natłuszcza, nie ma żadnego pozytywnego efektu
- na początku mogłam go używać i nic się nie działo, równie dobrze mogłabym go nie użyć
- później zaczęły się problemy, miałam wrażenie, że wżera się w skórę i zaczął bardzo ją podrażniać.

Resztka kremu skończyła jako baza do oleju na włosy i tu się sprawdził. Włosy są przyjemnie mięciutkie. Jednak do ciała i to na cały dzień odpada. Najgorzej krem zniosły chyba dłonie, bo momentami miałam wrażenie, że je parzy.

Przeciętniak

Kupiłam zachęcona niską cenę i pozytywnymi recenzjami. Niestety krem ten nie zdawał u mnie egzaminu w przypadku podrażnionej skóry, nawet lekko podrażnionej. Stosuję go tylko jak skóra jest w dobrym stanie dla utrzymania efektu. Konsystencja jest lekka, za lekka jak na krem dla atopowców, po aplikacji wieczorem nie czuć efektu mocnego nawilżenia czy natłuszczenia, dla porządanego efektu trzeba go dosmarowywać. Krem delikatnie pachnie co też jest dziwne jak na tego typu kremy. Mała, poręczna tubka.

Podsumowując widzę, że wielu osobom pomaga, dla mnie jest nazbyt nijaki, jak wiele innych uniwersalnych kremów, niekoniecznie dla atopowców.

Używam tego produktu od: 4 miesiące nieregularnie

Moje wybawienie

Kocham go całym sercem, dzięki niemu skóra mnie nie swędzi, nie łuszczy się, pozostawia warstwę ochronną która utrzymuje się cały dzień. Cena do jakości jest fenomenalna.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Kolejne rozczarowanie

Do kupna kremu skusiła mnie znajoma, która bardzo go polecała. Zarówno skład jak i opinie na Wizażu oraz niska cena, skusiły mnie do przetestowania tego "cuda".

Po kilku pierwszych aplikacjach (na noc) było super - skóra wyraźnie odżywiona, nawilżona, podrażnienia ukojone, wszystko pięknie i ładnie. Byłam na prawdę zadowolona. Koszmar zaczął się po około tygodniu stosowania, kiedy to wyskoczyły mi na twarzy podskórne, twarde gule. Na początku myślałam, że to wina zbliżającego się okresu, ale niestety gul robiło się więcej i więcej. Po odstawieniu kremu wszystko ustało.

Tendencja do zapychania to bardzo duża wada tego kremu i jak widać z poniższych opinii - nie tylko ja miałam takie przeżycia. Gdyby nie to, krem byłby niemal idealny.

Plusy:
- nawilża, odżywia, koi podrażnioną skórę
- wygodne opakowanie w matowej tubce
- cena

Minusy:
- zapycha, powodując podskórne bolące gule, które schodzą z twarzy przez kilka dni
- nie wchłania się całkowicie, więc jak dla mnie nie nadaje się w ogóle do stosowania na dzień - pozostawia cienką tłustą warstwę na twarzy
- nie jest wydajny, szybko się kończy

Używam tego produktu od: Miesiąca