AA, Aloes, Krem dzienno-nocny odżywczo-nawilżający

Multinawilżający program naturalnej pielęgnacji skóry wymagającej ukojenia, regeneracji i długotrwałego nawodnienia. Natychmiastowy ratunek dla skóry przesuszonej, swędzącej, uszkodzonej, dzięki zawartości 100% aloe vera extract.

Składniki pochodzenia naturalnego: aloes, olej ryżowy, kwas hialuronowy

Supernawadniająca moc aloesu połączona z odżywczymi właściwościami witaminy E, to nasza receptura na piękną cerę. Krem intensywnie nawilża oraz odżywia skórę. Wspomaga jej naturalny mikrobiom, wzmacniając funkcje barierowe naskórka i chroniąc przed szkodliwym działaniem czynników środowiska. Intensywne odżywienie, ochrona, i ukojenie? Naturalnie, możesz to mieć!

Aloes – docenisz jego wysoko nawadniające i regenerujące właściwości. Dzięki niemu Twoja skóra zostanie przyjemnie ukojona, wyciszona i zdrowo zrelaksowana, szczególnie, jeśli jest podrażniona, zaczerwieniona, wrażliwa czy skłonna do alergii.

Witamina E– nazywana „witaminą młodości” i to nie bez powodu. Posiada bogate właściwości odżywiające i wzmacniające. Doskonale nawilża, przywraca elastyczność oraz redukuje objawy zmęczenia. Poczuj jak Twoja skóra zyskuje promienny blask i zdrowy wygląd!

Efekt:
wygładzona, miękka i dobrze nawilżona cera,
wzmocnienie naturalnego mikrobiomu skóry.

Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry. pH neutralne dla skóry. W pełni wegańska receptura. Nietestowane na zwierzętach.

Używa produktu od: próbka

Prawdziwe odżywienie

Bogaty krem w swojej konsystencji i działaniu. Dla osób potrzebujących solidnego nawilżenia to jest strzał w 10. Moja skóra jest normalna ale odwodniona i ten krem świetnie jej robi. Początkowo był w zawrotnym tempie wciągany przez skórę i po chwili nie czułam już go na twarzy, po kilku tygodniach używania czuje różnice w odżywieniu skóry i też krem nie jest tak szybko wciągany więc poziom nawilżenia musiał się zwiększyć. Zapach nienachalny, raczej z tych delikatnych. Polecam produkt świetna jakość w stosunku do ceny

Ratunek dla przesuszonej skóry

Duży plus za mocne nawilżenie i odżywienie. Koi przesuszoną skórę twarzy, nawilża na długo. Idealny pod makijaż. Opakowanie poręczne, produkt wydajny. Odpowiedni dla alergików. Polecam z czystym sumieniem :)

AA Aloes

Kupiłam krem z ciekawości, ponieważ szukałam czegoś co mnie nawilży. Kremu używam na dzień oraz na noc. Pozostawia uczucie nawilżenia, a twarz po nim jest gładka. Dodatkowo nie ma mocnego zapachu, co mi bardzo odpowiada.

Kupiony na promocji w dyskoncie

Kupiłam pierwszy raz, ponieważ skusiła mnie promocyjna cena w jednym z dyskontów. Używam zarówno wieczorem, jak i rano pod makijaż. Skóra jest nawilżona i gładka. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Skóra nie błyszczy się i nie jest lepiąca się. Makijaż ładnie się trzyma. Polecam z płynem do demakijażu z tej samej serii

Idealny!

Uwielbiam kremy odżywcze, a ten spełnił moje oczekiwania. Dobrze odżywia moją skórę, która nabrała zdrowego wyglądu i już się nie przesusza, nadaje się pod makijaż i nie podrażnia skóry. Jest przy tym bardzo wydajny.

Ochrona skóry i nawilżenie na długo czas

Posiadam skórę delikatna, podatna na przesuszenia. Krem AA stanowi świetna ochronę mojej skóry i daje jej bezpieczna barierę przed szkodliwymi działaniami czynników zewnętrznych. Treściwa jego konsystencja daje nawilżenie na wiele godzin.

Lekki krem o dużych mozliwosciach

Kremy nawilżające o dobrym składzie i skutecznym działaniu to rzadkość. A jednak AA dało radę. Krem ma przyjemny zapach, konsystencję i bardzo dobrze się wchłania. Orzeźwienie i nawilżenie czuć od pierwszego kontaktu że skóra. Sprawdza się jako krem i jako baza pod makijaż. Po dwóch tygodniach widać było różnice w napięciu i nawilżeniu skory. Totalnie odżyla i w pięknym stylu wieszła w wiosnę. Kremy polecam. Cena,skład,działanie i efekt odprężenia oceniam na 10!

AA, Aloes, Krem dzienno-nocny odżywczo-nawilżający

Krem jest zamknięty w bardzo ładnym plastikowym słoiczku wyglądającym eko. Konsystencja jest lekka, delikatnie, świeżo i pięknie pachnąca. Krem łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajny - nawilża, wygładza i regeneruje suchą i podrażnioną skórę. AA, Aloes, Krem dzienno-nocny odżywczo-nawilżający to produkt którego używam głównie na noc lub w ciągu dnia gdy zostaję w domu. Niestety krem zbyt długo się wchłania abym mogła używać go pod makijaż. Krem spełnił moje oczekiwania - serdecznie polecam.

Lekki i dobrze nawilża

Plusy:
- Konkretny, gęsty, ale przy okazji szybko się wchłania;
- Świetnie nawilża cerę;
- Ma bardzo estetyczne, eleganckie opakowanie (szkło + eko nakrętka);
- Nie zatyka

Minusy:
- Nie zauważyłam żadnych

Bardzo dobry, lekki i dobrze nawilżający produkt.

Zbyt szybko znika, najgorszy z tego zestawu

Ten krem najsłabiej wypadł, potrzeba 2-3 warstwy aby nawilzyc skórę, krem szybko znika, nie sprawdził się, jest zdecydowanie najgorszy z zestawu. Plus za extra opakowanie, jestem nim zachwycona.

AA, Aloes, Krem dzienno-nocny odżywczo-nawilżający

AA, Aloes, Krem dzienno-nocny odżywczo-nawilżający dobrze nawilża i wygładza skórę. Kosmetyki AA Aloes są odpowiednie dla cery wrażliwej. AA Aloes koi skórę. Polecam produkt.

Fajny krem

Bardzo fajny nawilżający krem. Szybko wchłania się w skore, nie swieci się po nim. Lekko nawilża, nie podrażnia skory. Ja tego kosmetyku używałam na noc. Myśle ze również sprawdził, by się na dzień pod makijaż.