Mixa, Hyalurogel, Bogaty krem intensywnie nawilżający, skóra wrażliwa, odwodniona, sucha i bardzo sucha

Zobacz oferty

jokasklep.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.58/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Mixa HYALUROGEL Bogaty wzbogacony jest w czysty kwas hialuronowy, naturalny składnik budulcowy skóry, zdolny wchłonąć 1000 razy więcej wody niż sam waży. Natychmiast dostarcza ciągłego nawilżenia skóry przez 24 h.
Kremowa konsystencja szybko się wchłania, aby intensywnie odżywić skórę i zapewnić poczucie komfortu. Nie powoduje powstawania zaskórników.
Zawartość składników aktywnych: 10% kwas hialuronowy + gliceryna.
Odczuwalne rezultaty: Skóra natychmiast zostaje intensywnie odżywiona i ukojona. Wygląda na gładszą i wypełnioną, jest chroniona przed przesuszeniem i czynnikami zewnętrznymi.

50 – 100ml
uniwersalne
nawilżające, łagodzące
w słoiczku
Struktura
bogate
krem

To nie hit

Kupiłam go z nadzieją , że będzie to hit.
Jednak okazało się, że nie nawilża tak jak napisane jest na opakowaniu. Na twarzy miała uczucie maski a do tego miałam wrażenie, że moja twarz się lepi.
Konsystencja kremu jest raczej wodnista co powodowało, że krem szybko się wchłaniał a ja wcale nie czułam jakiegoś wielkiego nawilżenia. Co się poprawiło ? zniknęli czerwoni koledzy , ale z samym nawilżeniem kiepsko.

Bardzo polecam

Używam kremu od kilku dni i już jestem w nim zakochana! Bardzo dobrze nawilża skórę, szybko wchłania się krem w skórę twarzy i bardzo łatwo rozprowadza się po twarzy. Również przepięknie pachnie, zapach długo utrzymuje się na skórze.

Krem nawilżający

Niestety u mnie ten krem się nie sprawdził. Jest dość gęsty przez co czuć go na twarzy. Pod makijażem rolował się i wyglądał nieestetyczne. Ponadto zapycha.

Super!

Bardzo dobry krem, naprawdę solidnie nawilża i odżywia. Używałam go jednak tylko na noc ze względu na to, że zostawia znikomą, choć klejącą warstwę. Ma fajną konsystencję, pięknie pachnie. Jest lekki, łatwo się rozprowadza, nie podrażnia i jest bardzo wydajny. Stan mojej cery znacznie się poprawił podczas jego użytkowania. Największe znaczenie ma dla mnie to, że rano budzę się z nawilżoną twarzą, a uczucie ściągnięcia i wysuszenia zniknęło.

krem do twarzy

Krem kupiłam przypadkowo bo zauważyłam że jest do bardzo suchej skóry. Pierwsze co zauważyłam że ma piękny zapach a moja bardzo sucha skóra jest nawilżona i gładka. produkt rewelacyjny i jestem pewna że ponownie kupię.

Uratował moją suchą skórę

Lubię kremy Mixa, najpierw sięgnęłam po ten na noc, który się sprawdził. Następnie po ten bogaty i to był strzał w dziesiątkę. Początkowo się bałam czy nie będzie zbyt tłusty, czy nie zapcha mi cery, jak będzie się wchłaniał.
Moja sucha i odwodniona cera bardzo dobrze go toleruje, krem nie podrażnia i nie uczula. Nawilża i koi, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż, nie zapycha porów i jest lekki. Moja cera jest ukojona, nie ma podrażnień, po prostu wpija ten krem, a ja cieszę się nawilżoną, lecz nie tłustą cerą. Krem jest wydajny, ma delikatny zapach i fajnie się go aplikuje.
Uratował moją przesuszoną od opalania cerę i teraz mimo ogrzewania i pogody nie mam już suchej i czerwonej skóry. Czuję komfort i ulgę i już nie martwię się przesuszoną buzią.
Jest hipoalergiczny więc nie uczula mojej wrażliwej i alergicznej cery oraz jest skuteczny. Używam go od lata i sprawdza się rewelacyjnie.

Wybawienie dla skóry suchej na dzień

Długo zastanawiałam się nad kupnem tego kremu. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii przyszedł czas na przetestowanie . Krem jest zamknięty w słoiczku z bardzo ładną szatą graficzną . Ale co do samego kremu.... skóra po użyciu jest bardzo mocno nawilżona , czuć miękkość i wygładzenie odrazu po nałożeniu. Szybko się wchłania i doskonale wygląda pod podkładem. Skóra jest aksamitna w dotyku i po dłuższym stosowaniu , w zdecydowanie lepszej kondycji. Uważam że jest to NAJLEPSZY dotychczas używany przeze mnie krem pod makijaż.

Krem kupiłam właściwie bez przekonania. Większość produktów po kilku dniach stosowania sprawiało, że moja skóra stawała się podrażniona. Musiałam odstawiać kremy żeby skóra przestała mnie szczypać. Do tej pory sprawdzały się tylko naturalne masło shea, ale jak wiadomo jest to substancja dość tłusta.
Tego kremu używam od dwóch tygodni i jak do tej pory spisuje się świetnie. Mógłby być nieco lżejszy, sle generalnie konsystencja mi nie przeszkadza. Przyjemnie pachnie, a mimo tego nie uczula (do tej pory wszystkie "pachnące" kremy odpadały u mnie, Polecam.

Nie jest źle, ale nie jako krem na dzień

Uwielbiam krem na noc z tej serii, dlatego też skusiłam się na ten.

Krem jest zamknięty w małym, wygodnym słoiczku , z którego bezproblemowo się go wydobywa. Konsystencja typowa, kremowa, dość ciężka, ale to jest jej ogromnym plusem, ponieważ dzięki temu jest bardzo wydajny. Już niewielka ilość wystarczy by dobrze rozprowadzić po całej twarzy. Używam go od kwietnia codziennie, a mam zuzyte dopiero jakieś 1/3 zawartości.

Krem sam w sobie dobrze nawilża buzie, ale na noc, na dzień jest zdecydowanie za ciężki, długo się wchłania i nie nadaje się pod makijaż.

Podsumowując: na noc okej, na dzień niekoniecznie

tragedia

Mam skórę wrażliwą, kupiłam krem z nadzieją na odżywienie jak i na to że mnie nie uczuli, Niestety już po kilku chwilach zastosowania moja skóra była cała czerwona i piekła. Krem który ma być dla skóry wrażliwej okazał się zupełnie nietrafiony. Zapach też pozostawia wiele do życzenia.

Średniak

Jestem trochę zawiedziona tym kremem. Spodziewalam się, zwłaszcza czytajac tak wiele pozytywnych opinii, że będzie to fajny nawilzajacy krem na dzień z drogeryjnej polki. Nie oczekiwalam cudow, raczej poprawnego nawilzenia na codzien, a nie dostałam nawet tego. Mam cerę sucha, odwodniona. Do kremu hialuronowego (o ironio!) aby uzyskac nawilzenie musiałam dodwac czysty kwas hialuronowy lub coś np aloesowego. Na skorze krem zostawiła warstwe jakby silikonowa, ja takiego efektu nie lubię, zwłaszcza jeśli nie nosze makijazu. Pod makijaz spisywal się bardzo dobrze. Jest też bardzo wydajny. Plus za szklany sloiczek. Nie zauwazylam jakiegoś wyraznego zapychania skóry po jego uzyciu.

Bardzo dobry krem

Używam od roku, to moje trzecie opakowanie i wciąż chcę jeszcze.
Myślę że nie prędko go zmienię.

Świetnie nawilża
Koi
Ma przyjemną lekką konsystencję idealną pod podkład

Polecam :)