Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Apteka Cefarm24.pl
Średnia ocena: 4.78/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem-żel ultranawilżający to natychmiastowa ulga dla wrażliwej skóry suchej i odwodnionej. Zawiera innowacyjny kompleks Aqualare z 4 postaciami kwasu hialuronowego. Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia odczuwalny nawet przez 48 godzin. Do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia i nawodnienia. Jego lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja idealnie sprawdza się pod makijaż. Nie zatyka porów. Jest hypoalergiczny z wodą termalną. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne: Kompleks Aqualare® (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E, Alantoina, Xpertmoiist

z pompką
Struktura
lekkie
krem
> 100ml
uniwersalne

Dobry produkt w przystępnej cenie

Miałam przyjemność testować krem - żel ultranawilżający firmy Dermedic i jestem nim szczerze zachwycona. Testuję go od miesiąca, codziennie przed makijażem do pracy i wieczorem przed snem.
Co zauważyłam? Po 1 krem ma delikatną, żelową konsystencję, aż przyjemnie rozprowadza się go na twarzy. Szybko się wchłania i nie robi maski .
Po 2 natychmiast i dogłębnie nawilża skórę! Nie spowodował na mojej wrażliwej skórze podrażnień ani zaczerwień , jestem bardzo zadowolona;)

Ultra nawilżenie w dobrej cenie :D

Typowo nawilżający krem, największa jego funkcja to nawodnienie skóry. Bardzo bogaty, ciekawy skład nawilżający - przede wszystkim jest on wykonany na bazie wody termalnej. Do tego najważniejsze składniki w nawodnieniu: kwas hialuronowy, trójglicerydy, mocznik, gliceryna, betaina, skwalan.
Najważniejsze: bazą jest woda termalna, Bardzo porządny skład w tak niskiej cenie. Łagodny, lekka oraz nawilżająca formuła.
Jedyny minus to „końcówka” składu, tj. poliakrylamid, DMDM Hydantoin, błękit brylantynowy i perfum.

Krem - żel ultranawilżający, Hydrain 3 Hialuro, Dermedic

Krem ultranawilżający dostałam w prezencie mikołajkowym w zestawie wraz z serum nawadniającym Hydrain 3 Hialuro.
Opakowanie to słoiczek o pojemności 50 ml.
Krem ma lekką nieco żelową konsystencję, dobrze i szybko się wchłania
nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, sprawdza się pod makijaż, nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha porów.
Krem dobrze nawilża i zapobiega przesuszaniu skóry, jest wydajny.
Mam cerę mieszaną ten krem to moje wybawienie w sezonie grzewczym gdzie zawsze nasila się u mnie przesuszenie skóry szczególnie poza strefą T, po nałożeniu kremu skóra jest nawilżona, wygładzona i odżywiona.
Krem nakładam na twarz i szyję zarówno rano jak i wieczorem, stosuję go równolegle z serum nawadniającym z tej samej serii.
Podsumowując bardzo fajny krem skutecznie nawilża i odżywia skórę, zapobiega jej przesuszaniu, na pewno kupię kolejne opakowanie.
Serdecznie polecam szczególnie wrażliwcom i alergikom, najlepiej w duecie z serum nawadniającym Hydrain 3 Hialuro.

Bardzo dobre nawilżenie

Krem-żel od Dermedic w moim przypadku sprawdził się bardzo dobrze. Mam suchą skórę, dlatego zależy mi na dobrym nawilżeniu.

Ten krem zaczęłam stosować kilka miesięcy temu i skończyłam pierwsze opakowanie. Moje pierwsze wrażenia były takie, ze jego konsystencja jest lekka ale już po pierwszym użyciu czuć, że nasza skóra dostała potężną dawkę nawilżenia. Nie zaszkodził w żaden sposób mojej skórze, nie zapchał.

Po kilku użyciach zauważyłam, że moja skóra jest odżywiona, nawilżona i zregenerowana, więc spełnił moje oczekiwania.

Na razie kolejnego opakowania nie kupię, ale to tylko z tego względu, ze kupiłam inny produkt, który chce przetestować, jednak myślę, że z przyjemnością kiedyś do niego wrócę, ponieważ naprawdę spełnił dobrze moje oczekiwania.

Najlepszy krem do twarzy

Krem żel od firmy dermedic to cudo. Żelowa konsystencja która szybko wchłania się w naszą cerę. Produkt zostawia poczucie nawilżenia, co najważniejsze nie zapycha a jego cena jest święta w porównaniu do jakości. Nie posiada drażniącej gamy zapachów co w mojej opinii jest jego zaletą. Krem nadaje się na lato jak i na zime. Jeżeli potrzebujesz mocniejszego nawilżenia to polecam zakupić serum pod ten krem i na pewno będziesz zadowolona.

Uwielbiam

Krem poleciła mi mama, bo szukałam bardzo lekkiego kremu, który by się bardzo łatwo rozprowadzał. No i hit, bo ten właśnie taki jest. Do tego bardzo dobrze nawilża, a moja twarz po prysznicu jest mega ściągnięta i po innych kremach muszę powtarzać aplikację. Tutaj malutko kremu wystarcza na całą twarz i rozprowadza się po prostu jak chmurka.

Taki sobie

Krem zakupiłam na promocji. Klasyczny słoiczek ,fajna konsystencja kremu , ładny zapach, dobre nawilżenie po nałożeniu kremu buzia nie wygląda źle ale mimo wszystko coś poszło nie tak po dłuższym używaniu kremu lekko mnie wysypało niewiem od czego to zależy.Wiec mimo że dobrze nawilża nie jest to krem dla mnie

Dobry krem-żel nawilżający

Kończę właśnie opakowanie tego kremiku, więc to chyba dobry moment na recenzję.
Ogólnie krem ten nakładam zawsze pod makijaż, zdarza mi się czasami też nakładać na noc.
Krem-żel od Dermedic bardzo dobrze nawilża i świetnie nadaje się pod makijaż, współgra z nim. Dużą zaletą jest na pewno kwas hialuronowy w składzie. Skóra po nałożeniu produktu jest bardzo dobrze nawilżona, gładka, ukojona, ale nie klei się, nie jest tłusta ani ściągnięta. Krem ma świetną, żelową konsystencję przez co z łatwością rozprowadza się na twarzy i jest mega wydajny. Mam skórę mieszaną, dosyć wrażliwą, ale ten krem nie wywołuje żadnych podrażnień, zaczerwienień, nie zatyka porów, nie prowadzi do powstawania niedoskonałości.
Podsumowując, muszę przyznać, że ten krem w pełni spełnia swoją rolę i przede wszystkim bardzo dobrze nawilża :) Obecnie zakupiłam do przetestowania żel L'Oreal Hyaluron Specialist, ale pewnie jeszcze do niego wrócę :)

Przyjemny

Przyjemny kremik, którego używałam w sierpniu i wrześniu. Lekki, szybko się wchłania, ładnie nawilża, choć nie jest to jakieś ekstra nawilżenie. Po prostu utrzymuje skórę w jako takiej kondycji. Jeśli ktoś ma duży problem z suchą skóra to nie sądzę, aby dał radę. Ja mam cerę tłustą, więc w sumie wpasował się idealnie. Używałam go tylko na noc, bo na dzień szedł filtr. Wszystko w porządku, bez większych problemów z cerą.

Dostałam ten krem w prezencie, jednak ja wole kupować tańsze a równie dobre kremy. Sama raczej się na niego nie skusze.

Bardzo dobry krem nawilżający

Bardzo lubię ten krem. Często do nowego wracam. Jest przyjemny w użyciu, nie zostawia tłustej warstwy, nawilża, delikatny zapach. Jestem dobry produkt za niewielkie pieniądze. u mnie sprawdza się naprawdę bardzo dobrze (mam cerę mieszaną). Szkoda, że produktów Dermedic nie ma w Rossmanie.

Turbo nawilżenie

Uwielbiam to , jak ten krem-żel dba o moją skórę! Świetnie ją nawilża i odżywia, daje jej to, czego jej brakuje. Przed zastosowaniem moja skóra była mocno poszarzała, zmęczona, jednak teraz widać, jak mocno się zmieniła. Na plus!! Moja cera znacznie poprawiła swój stan, jest piękna i promienna. Uwielbiam ją taką, dlatego szczerze mogę wam polecić ten krem.

Faworyt

Jak do tej pory to mój ulubiony krem. Radzi sobie świetnie z moją suchą i wrażliwą skórą. Zero szczypania, zero uczucia ciągnięcia, zero zaczerwienień jak przy większości innych kremów. Dodatkowo ma bardzo delikatny zapach i za to wielki plus. Skóra po użyciu wyraźnie nawilżona i odprężona. Świetny produkt.