Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Średnia ocena: 4.90/5

Morele.net
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem - żel nawilżający zapewnia skórze intensywne, dogłębne i długotrwałe nawilżenie odczuwalne przez 48 godzin po zastosowaniu. Uzupełnia niedobory wody w skórze i ogranicza jej transepidermalną utratę (TEWL). Wzmacnia i regeneruje skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia.

Lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja Dermedic Hydrain3 Hialuro sprawia, że doskonale nadaje się pod makijaż. Skóra jest po nim gładka, miękka i doskonale nawodniona. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha porów i nie powoduje przetłuszczania twarzy. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne kremu Dermedic Hydrain3: Woda termalna, Kwas hialuronowy, AqualareTM, Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E.

z pompką
Struktura
lekkie
krem
> 100ml
uniwersalne

Mój ulubieniec

Bardzo polecam, moje kolejne opakowanie. Dobrze nawilża i pomaga przy odbudowaniu uszkodzonej bariery hydrolipidowej. Cena przystępna, często na promocji i bardzo się opłaca.

Ulubieniec na lato

Lekki krem, dobrze nawilżający. Przyjemna żelowa konsystencja. Szklany słoiczek elegancko się prezentuje. Uwielbiam go na dzień pod makijaż, szczególnie latem. Trzymam go w lodowce i dzięki temu super orzeźwia. Polecam!!

Rewelacyjny produkt

Dopóki nie kupiłam tego kremu, nie wiedziałam, że moja cera potrzebuje takiego nawilżenia. Używam go w połączeniu z serum z tej serii i muszę przyznać, że wszystkie pozytywne opinie względem tego kremu nie kłamią. Cudownie nawilża skórę twarzy i dekoltu. W konsystencji przypomina galaretkę. Po nałożeniu na skórę czuć, jak natychmiastowo ją nawilża. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Jedno opakowanie wystarcza mi na około dwa miesiące. To mój kosmetyczny hit.

Król wśród kremów

Mam skóre mieszaną, problem z zaskórnikami zamkniętymi. Ten krem-żel odkryłam podczas kuracji izotekiem. Sprawdzał mi się za równo podczas gdy moja skóra była wysuszona jak i kiedy wróciła do stanu normalnego po zakończeniu kuracji. Jest to więc krem bardzo uniwersalny, ale skuteczny w każdym przypadku. Nie podrażnił, nie uczulił, nie zapychał. Po nałożeniu natychmiast czuje się nawilżenie, ukojenie. Skóra ma ładny, zdrowy glow, jest miła w dotyku. Ja się w nim zakochałam. Serdecznie polecam. Akutalnie mam od niego dwumiesieczną przerwę i tęsknię. Planuję przy najbliższej okazji do niego wrócić.

opinie nie kłamią

Zakupiłam krem jakiś czas temu w okazyjnej cenie w drogerii internetowej zachęcona dobrymi opiniami. Jak dla mnie bardzo przyjemny krem, super konsystencja, daje dobry efekt nawilżenia. Stosowałam go raczej na noc, choć formuła jest tak delikatna, że nie dziwią mnie rekomendacje, że warto stosować go pod makijaż. Sama nie próbowałam, bo akurat w trakcie stosowania na dłuższy czas zrezygnowałam z makijażu całkowicie, więc nie było okazji sprawdzić.
Jedyne z czego nie byłam do końca zadowolona to kwestia "odmierzenia" idealnej ilości kremu do pojedynczej aplikacji - przy nałożeniu zbyt dużej ilości produktu moja cera mocno się błyszczała i potrzebowała dłuższego czasu żeby krem się wchłonął i wyglądał naturalnie. Jednak po kilkunastu aplikacjach i rozpracowaniu idealnej proporcji nie jestem w stanie wskazać żadnych wad tego kremu :)

Jeden z lepszych

Krem żel zakupiłam w aptece po przeczytaniu recenzji na wizażu , bardzo dużo pozytywnych opinii skłoniło mnie do wypróbowania go.
Żel jest świetny jeśli chodzi o nawilżenie i spłycenie pierwszych zmarszczek.
Jestem po 30 i jak na razie daje rade.

Wspaniały!!

Nie jest łatwo dla mojej mieszanej cery znaleźć odpowiedni krem nawilżający - większość jest zbyt ciężka i zapycha pory. Ten jest jednak inny - ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zostawia lepkiego filmu. Twarz jest po nim mięciutka i nawodniona przez cały dzień. Świetnie sprawdza się pod makijaż. Nie uczulił mnie ani nie podrażnił.

Mój kremowy ulubieniec

Krem Dermedic Hydrain3, używam już od dłuższego czasu i zdecydowanie mogę polecić go każdemu kto boryka się z przesuszoną, szorstką cerą. Ten krem jest moim nowym odkryciem którego w najbliższym czasie nie zamienię na inny.
Już po pierwszym użyciu bardzo się z nim polubiłam, ponieważ świetnie radzi sobie z przesuszoną cera z którą zmagam się na codzień, jest bardzo lekki, nie zapycha, świetnie nawilża , ma niesamowicie lekką konsystencję, wystarczy cienka warstwa aby całkowicie nanieść ja na twarz.
Idealny pod makijaż, nie waży się.
Można używać zarówno rano i wieczorem.
Cena jak na taką jakość jest rewelacyjna na promocji można dorwać za niecałe 20 zł . Polecam.

średniak

Krem jest lekki, żelowy, jednak trochę lepki, przez co po aplikacji trochę się świeciłam. Dodatkowo trzeba dawać naprawde małe ilości, przy dobraniu nieodpowiedniej dawki zaczyna się rolować. Nie przypadliśmy sobie do gustu, gdyż po kilku użyciach zapchał mnie a na twarzy pojawiły się bolące gule. :(
Zrobiłam drugie podejście i niestety było znów to samo. Jestem rozczarowana po tylu poleceniach.

Dobre nawilżenie

W miarę ciężki słoiczek. Żelowa konsystencja, zapach utrzymujący się dłużej na skórze (mi nawet pasuje), po nałożeniu skóra się świeci i trochę klei. Nie wchłania się szybko, ale po kilku minutach można nałożyć makijaż - nic się nie roluje. Trochę szczypie w twarz, skóra czasem robi się lekko czerwona. Jednak w miarę dobrze nawilża, lepiej nakładać go na noc (ale nie codziennie, ponieważ może zapchać). W promocji kupiłam go za ok. 21 zł.

Lekki krem

Zakupiłam ten krem na promocji w SUPER-PHARM za niecałe 20 ziko :)
To pierwszy mój kosmetyk z DERMEDIC, ale myślę, że nie ostatni ;)
Krem jest lekki, nawet bardzo, nie trzeba go dużo nakładać - ja go stosuję zazwyczaj po umyciu twarzy na noc i czasaaaami pod makijaż - większość osób wybiera tę drugą formę stosowania. :)
Ma taki delikatny zapach ogórkowy(?), ciężko stwierdzić, ale nie jest to zapach brzydki i "nachalny".
Krem nawilża, buzia jest po nim trochę lepka i wygładzona. Nie zauważyłam po nim żadnego uczulenia czy zapchania. Szklana buteleczka jest ładna wizualnie lecz troszkę ciężka, więc na wakacje raczej odpada jeśli ktoś na to zwraca uwagę ;) Za to w słoiczku fajnie wydobywa się produkt - w przypadku tubki byłoby o wiele gorzej. :)
Krem nie jest ciężki, mogę nałożyć go na twarz popsikaną hydrolatem, mogę nałożyć na to makijaż czy krem z filtrem. Myślę, że to jego największy atut, że jako krem nawilżający jest bardzo kompatybilny z innymi produktami, których użycie czasem jest konieczne także.
Nie wiem jak sprawdzi się przy chłodnych dniach - będę sprawdzać, ale na lato - jestem na TAK! :)

Nawilżająca bomba

Moja cera jest sucha i niestety bardzo łatwo ją przesuszyć. Zawsze kiedy potrzebuje mocnego nawilżenia sięgam po ten krem. 2-3 dni i cera jest w pełni nawilżona.