Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem - żel nawilżający zapewnia skórze intensywne, dogłębne i długotrwałe nawilżenie odczuwalne przez 48 godzin po zastosowaniu. Uzupełnia niedobory wody w skórze i ogranicza jej transepidermalną utratę (TEWL). Wzmacnia i regeneruje skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia.

Lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja Dermedic Hydrain3 Hialuro sprawia, że doskonale nadaje się pod makijaż. Skóra jest po nim gładka, miękka i doskonale nawodniona. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha porów i nie powoduje przetłuszczania twarzy. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne kremu Dermedic Hydrain3: Woda termalna, Kwas hialuronowy, AqualareTM, Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E.

Struktura
lekkie
krem
> 100ml
uniwersalne
z pompką

Uratował mi twarz

Jest to mój numer jeden wśród kosmetyków do twarzy. Dla mojej skóry sprawdza się świetnie. Testowałam wiele różnych produktów,lecz kiedy dostałam dużego podrażnienia skóry po kosmetykach do makijażu, ten żel dosłownie uratował mnie. Używam już kolejne opakowanie i raczej nie przestanę. Świetnie nawilża, super się wchłania dla mnie bomba.

Dobry, ale klejący

+ dobrze nawilża
+ nie podrażnia skóry
+ lekka, nietłusta konsystencja
+ wydajny
+ ładny zapach
+ szklany, ładny słoiczek

- nie wchłania się - zostawia mocno lepką warstwę na twarzy!
- nie nadaje się pod makijaż
- skóra się po nim nieestetyczne błyszczy
- jest wyczuwalny na twarzy przez cały dzień
- dla bardzo suchej skóry nawilżenie może być niewystarczające

niestety zawód :(

Kiepski
Zachęcona dobrymi opiniami kupiłam ten krem i niestety się zawiodłam. Nie odpowiada mi żelowa konsystencja tego kremu, twarz po nim jest lepka, mimo że szybko się wchłania. Mam wrażenie, że na mnie ten krem po prostu nie działa, mam suchą cerę i liczyłam, że ten krem pomoże mi ją nawilżyć, jednak nie zauważyłam żadnej różnicy, skóra była tak samo sucha, wciąż występowało mnóstwo suchych skórek. Wcześniej używałam Hydrain2 i sprawdził mi się lepiej, jednak wciąż nie był odpowiednio nawilżający. Myślę, że może się sprawdzić na normalnej cerze, jednak przy suchej to nawilżenie jest znikome.

Jeden z lepszych!

Moja skóra często się przesusza - błaga o odpowiednie nawilżenie. Ten żel to strzał w dziesiątkę, sprawdził się znakomicie! Samo nakładanie jest bardzo przyjemne, natychmiastowo koi, wpasowuje się w skórę, dogłębnie nawilża. Efekt utrzymywał mi się długo bo kilka godzin co przy mojej cerze jest niezłym wyczynem! Opakowanie wystarcza na długo, żel jest wydajny więc nie mam do tej sfery zastrzeżeń.Produkt mogę jak najbardziej uznać za mój hit! :)

Dermedic Hydrain3 Hialuro krem-żel

Kupiłam w zestawie z serum nawadniającym. W połączeniu rewelacyjny duet. Stosuję codziennie wieczorem od miesiąca. Gdy rano wstaję skóra jest super miękka i czuć mocne nawilżenie. Nie ma intensywnego zapachu. Nie zatyka porów. Nie podrażnia skóry. Dzięki zawartemu w kremie-żelu mocznikowi skóra jest wygładzona. Idealnie się rozsmarowuje, szybko się wchłania, nie pozostawia białego koloru na skórze.

Fajny, żelowy kremik

Z produktów marki Dermedic korzystałam kilka razy i miałam co do nich różne odczucia (niekiedy byłam zadowolona, a innym razem rozczarowana ich działaniem). Wobec tego byłam bardzo ciekawa, jak sprawdzi się u mnie krem-żel ultranawilżający Hydrain 3 Hialuro. Producent obiecuje długotrwałe i intensywne nawilżenie (48 h) oraz regenerację i wzmocnienie skóry. A jak jest naprawdę?

Moja skóra jest normalna, mieszana z tendencją do przesuszeń w okolicach nosa i policzków. Bardzo lubi nawilżanie, ale zbyt ciężkie kremy ją zapychają, co kończy się wysypem niedoskonałości. Dlatego stawiam w mojej codziennej pielęgnacji na produkty o lekkich konsystencjach i formułach. Nie ukrywam, że żelowa formuła Dermedic Hydrain 3 Hialuro bardzo mi przypasowała. Krem sprawdza się zarówno nadzień, jak i na noc. Bardzo szybko się wchłania, a jego konsystencja jest niezwykle lekka. Nie zapycha porów i nadaje się pod makijaż, zarówno gdy aplikujemy podkład płynny, jak i sypki. Nie powoduje alergii, czy podrażnień. Po jego aplikacji czuć nawilżenie, ale czy byłoby ono odczuwalne przez 48 h? Raczej wątpię. Tak, czy inaczej stosując go dwa razy dziennie (rano i wieczorem) przez ponad miesiąc byłam zadowolona z nawilżenia. Mimo wszystko, z racji swojej lekkości, nie jest to w moim odczuciu krem typowo na noc i wolę w ramach wieczornej pielęgnacji stosować bardziej bogate kremy. Na dzień zaś powinien dobrze sprawdzać się większości osób, które oczekują nawilżenia.

Przejdźmy do charakterystyki samego produktu oraz jego opakowania. Krem zapakowany jest w estetyczny, sześcienny biały kartonik. Wewnątrz znajduje się szklany słoiczek z kremem. Krem, jak już wcześniej wspomniałam jest lekki i żelowy, bardzo szybko się wchłania. Zapach jest bardzo delikatny i nie drażniący. Warto zwrócić uwagę, że jest to kosmetyk stosunkowo tani- słoiczek można dostać stacjonarnie w aptekach za ok. 20 zł, a ja kupiłam go podczas zakupów w aptece internetowej za 12 zł. Biorąc zatem pod uwagę stosunek ceny do jakości, krem wypada naprawdę dobrze. Do tego dodam, że jest łatwo dostępny. W związku z tym polecam go, choć głównie jako krem na dzień, do codziennego korzystania.

Super kremik za śmieszne pieniążki

Moja skóra jest sucha, wrażliwa, swego czaau skłonna do trądziku. Ten kremik poleciła mi koleżanka ze studiów, która nie kryła zachwytu. Z racji tego, że leczyłam trądzik w tym okresie, nie nawilżał idealnie, ale całkiem dobrze. Prawda jest taka, że ani jeden krem, który wtedy używałam nie był wystarczająco dobry jeśli chodzi o nawilżenie. Ponownie sięgnęłam po niego już po zakończeniu kuracji, gdy przeraziła mnie cena kremów Vichy. Pani farmaceutka powiedziała, że produkty z serii Dermedic są podobno polskimi odpowiednikami Vichy. Faktycznie wtedy się w nim zakochałam. Zapach ma specyficzny, ale dla mnie piękny, mi kojarzy się on z ogórkami ????. Jego konsystencja jest lekka, żelowa, dzięki czemu szybko wchłania się zaraz po nałożeniu. Jest idealny pod makijaż, nie powoduje rolowania się podkładu. Nie zapycha, cerą jest wygładzona, pełna blasku i mam wrażenie, że niweluje zmarszczki. Jestem jego fanką, właściwie poleciłam go koleżankom w pracy i teraz wszystkie go stosujemy. Naprawdę da się go kupić za niecale 20zl w aptece, a ta jakość jest warta o wiele więcej.

Świetnie nawilża przesuszoną cerę

Zacznę od tego że moja cera jest bardzo sucha i często pojawiają mi się suche skórki na czole, pani w aptece dała mi próbki tego kremu a po solidnych testach wróciłam po pełnowymiarowy produkt,ten krem jest konsystencji lekkiego żelu w kolorze niebieskim, dobrze się rozprowadza i dobrze wchłania, to nie jest typowo tłusty krem, moja cera po tym produkcie jest dobrze nawilżona, odżywiona , zregenerowana a po przesuszeniu na twarzy nie ma śladu, czuć że skóra jest nawodniona, krem nie zapycha nie podrażnia ani nie uczula, nadaje się pod makijaż za co duży plus, napewno nie raz do niego wrócę, polecam.

Jeden z ulubionych

Moja cera z natury jest bardzo sucha. Krem nakładam na noc albo po zmyciu makijażu. Szybko się wchłania, co dla mnie jest na plus. Produkt posiada delikatny, nieuciążliwy zapach. Konsystencja takiego glutka, która fajnie się sprawdza. Przy regularnym stosowaniu widać różnice. Buzia jest dobrze nawilżona. Nie szczypie i nie zapycha. Kupię ponownie.

Polecam z czystym sumieniem

Jestem kosmetologiem, jest to mój wybór na co dzień pod makijaż. Krem ma lekką żelową konsystencję, ale jednocześnie robi to co ma robić. Nie podrażnia, sprawdzi się również dla cer trądzikowych.

Kiepski

Mój number one

Krem w szklanym słoiczku o pięknym błękitnym kolorze lazurowego wybrzeża. Konsystencja lekko żelową, bardzo delikatny i aksamitny w dotyku. Ma bardzo przyjemny zapach, nie drażniący nosa.

Skład kremu bardzo fajny, działający intensywnie nawilżająco. To jest mój krem który stosuję na codzień rano i wieczorem. Bardzo fajnie się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na twarzy. Idealny do suchej skóry, nadaje się na każdą porę roku. Idealny również dla alergików i skóry wrażliwej. .
Dodatkowy wygładza skórę twarzy, skóra robi się aksamitną w dotyku. Eliminuje zmarszczki a to kolejny jego duży atut.
Bardzo fajnie działa na duecie z serii serii tej samej serii.

Trzeba go wypróbować żeby poczuć jego działanie. Moc nawilżenia na pierwszym miejscu. Jest zupełnie inny od innych. Jego działanie zachwyca.