Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem - żel nawilżający zapewnia skórze intensywne, dogłębne i długotrwałe nawilżenie odczuwalne przez 48 godzin po zastosowaniu. Uzupełnia niedobory wody w skórze i ogranicza jej transepidermalną utratę (TEWL). Wzmacnia i regeneruje skórę. Przeznaczony do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia.

Lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja Dermedic Hydrain3 Hialuro sprawia, że doskonale nadaje się pod makijaż. Skóra jest po nim gładka, miękka i doskonale nawodniona. Nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha porów i nie powoduje przetłuszczania twarzy. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne kremu Dermedic Hydrain3: Woda termalna, Kwas hialuronowy, AqualareTM, Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E.

krem
> 100ml
uniwersalne
z pompką
Struktura
lekkie

LEKKI NAWILŻAK

Bardzo fajny produkt, idealny na letnie upały. Delikatny, lekki i dobrze nawilżający. Szybko się wchłania, daje uczucie ukojenia.

Żelowa konsystencja produktu jest dla mnie idealna. Nie lubię tluściochów, przez które świeci mi się skóra i które zanim wsiąkną, to minie pół godziny. Nie zapycha porów.

Rzadka konsystencja dobrze się rozprowadza i jest wydajna. Nie trzeba wielkiej ilości produktu, żeby odczuć jego nawilżające działanie. Idealny pod makijaż.

Sam zapach i niebieski kolor produktu przywodzą na myśl nawilżenie.

Dostępny w dobrej cenie na Internecie lub często na promocji w Superpharm. Mam w szafce zakupiony zapasik :))

Gorąco zachęcam do przetestowania.

Uwielbiam

Jakiś czas borykałam się z bardzo suchą skórą. Pani w aptece poleciła mi całą serię produktów Hydrain 3 Hialuro. Najbardziej zachwycił mnie właśnie krem-żel z tej serii. Po kilku tygodniach stosowania wiedziałam, że przez długi czas nie zamienię go na żaden inny. Moja skóra go uwielbia i zawsze gdy potrzebuję mocnego nawilżenia wracam do niego z wielką przyjemnością.

Jest ok

Szukalam kremu nawilżającego na noc, w dzien stosuje filtr. Kupilam go ze względu na dobra cene i oceny w kwc. Moja cera nie jest jakoś mocno przesuszona, ale nawilzenia nigdy za wiele tym bardziej po 25r.z gdy produkcja kolagenu nieco spada.
Krem ma ultra lekką konsystencje, nie jest to zel moim zdaniem. Zel byłby bardziej zbity i gesty, a mamy lekką, wodnista formę kremu, ktora rozpływa się z ruchem palców. Ja akurat lubię takie konsystencje, osobom które preferują formy żelowe moze to.akurat nie podpasowac. Wchlanianie kremu nie jest jakieś mega szybkie, po wklepaniu pozostaje na twarzy taka mokra, nie lepiaca sie powłoka, która znika po jakis 20min od aplikacji.

Słaby

Krem kupilam skuszona promocją - i dobrze, bo zalowalabym wydanej kasy.

Konsystencja kremu jest przyjemna i lekko zelowa, ma bardzo ładny zapach, opakowanie tez jest ladne - niemniej na tym koncza sie zalety bo krem wchlania sie bardzo slabo i zapycha mi skore, z tym nawilżaniem to tak na słowo honoru sobie poradził. Do tego skład jest bardzo dyskusyjny i z racji obecnosci polyacrylamidu na pewno nie wroce juz do uzywania tego kremu.

Dermedic, Krem

Bardzo dobry krem nawilżający, dobra konsystencja, przyjemny zapach. Skóra po nim jest gładka, dobrze nawilżona. Spokojnie można nakładać na niego podkład, nic się nie roluje ani nie wysusza. W dodatku bardzo wydajny. Polecam.

podrażnia?

Ogólnie, pierwsze wrażenia były ok. Kupiłam go jakiś miesiąc temu, poużywałam z tydzień - lekka formuła, fajnie nawilża. I nagle zauważyłam, ze po jego użyciu pojawiają się małe, czerwone krostki. Jak już zdążyłam przeczytać - to najwidoczniej nie tylko mój problem, więc chyba ewidentnie nie tak jest ze składem.
Trochę szkoda, bo krem faktycznie ładnie nawilża, i daje takie przyjemne uczucie na skórze, ale no niestety fakt, że pojawiają mi się po nim krosty totalnie go skreśla.

Dogłębne nawilżenie

Lekka formuła, przyjemne i co najważniejsze dogłębne, długotrwałe nawilżenie skóry. Zdecydowanie polecam osobom, które oczekują szybkiej regeneracji cery.

Najlepszy

Zdradziłam ten krem dla kilku innych i wróciłam z podkulonym ogonem :) Po kilku miesiącach przerwy w stosowaniu, po pierwszym użyciu gołym okiem można było zauważyć różnicę. Oczywiście można mieć zastrzeżenia co do składu kosmetyku, ale paradoksalnie moja atopowa, niesamowicie wrażliwa cera bardzo się z nim polubiła.

Niezadowolona-wysyp zaskórników

Jestem niezadowolona z produktu. Zapach jest dla mnie bardzo drażniący. Skóra pozostaje po nim lepka i nieprzyjemna. Pogłębia problem zaskórników. Przy trądziku nie zauważyłam poprawy ani pogorszenia.

Jedna bardzo duża wada

Mam skórę młodą, suchą, odwodnioną, mało elastyczną, wrażliwą, bez większych problemów skórnych.
Bez problemów skórnych... no chyba, że używam tego kremu. Używałam go zaledwie kilka dni, gdy zauważyłam pierwsze czerwone krostki pojawiające się na mojej twarzy, co jest dla mnie czymś nieczęstym i nie powiem, przeraziłam się, że w końcu doczekałam się młodzieńczego trądziku. Ale nie! Wystarczyło odstawić krem i krostki zniknęły. Potem podejmowałam jeszcze parę prób ale wszystkie kończyły się wypryskami, więc poddałam się.
Co do innych efektów, korzystałam z niego bardzo krótko i w tym czasie nie zauważyłam nic specjalnego. Przeciętne nawilżenie, przyjemne chłodzenie. Pozostawia filtr na skórze. Pamiętam lekkie pieczenie przy pierwszym czy drugim użyciu. Zdecydowanie nie kupię ponownie.

HIT!!

Używam tego kremu od jakiś 2 tygodni. Kupiłam go w hebe z poleceń Pani sprzedawczyni. Krem sprawdza się swietnie. Mam cerę mieszana, trądzikową. Krem świetnie nawilża chroni przed czynnikami zewnętrznymi ale też (u mnie) niweluje niedoskonałości. Używam go pod makijaż ale i też na noc razem z kremem z Białego Jelenia. W skrócie hit, hit i jeszcze raz hit. Polecam

Wyraźna poprawa jakości cery

Bardzo dobry krem w niskiej cenie. Stosuje go zarówno na noc jak i jako bazę pod makijaż. Muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona. Skóra jest nawodniona, nawilżona, powrócił jej blask o zdrowy wygląd. Krem bardzo intensywnie wzmacnia i regeneruje skórę. Po dwóch tygodniach stosowania widać znaczną różnicę w stanie swojej cery. Nie zapycha porów a jego konsystencja jest delikatna i nietlusta.