Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 25.00

Dermedic Hydrain3 Hialuro Krem-żel ultranawilżający to natychmiastowa ulga dla wrażliwej skóry suchej i odwodnionej. Zawiera innowacyjny kompleks Aqualare z 4 postaciami kwasu hialuronowego. Zapewnia długotrwały efekt nawilżenia odczuwalny nawet przez 48 godzin. Do każdego rodzaju skóry wymagającej nawilżenia i nawodnienia. Jego lekka, nietłusta, kremowo-żelowa konsystencja idealnie sprawdza się pod makijaż. Nie zatyka porów. Jest hypoalergiczny z wodą termalną. Jego atutem jest również eleganckie opakowanie - szklany słoiczek i piękny zapach.

Składniki aktywne: Kompleks Aqualare® (Woda termalna + 4 postacie kwasu hialuronowego + Glikozaminoglikany + Trehaloza), Mocznik-UREA, Gliceryna, Dub Diol, Betaina, Phytosqualan – Skwalan, Witamina E, Alantoina, Xpertmoiist

Cera
sucha, wrażliwa, odwodniona
na zaczerwienienia, regenerujące, nawilżające
bez parabenów, bez silikonów
z pompką
Struktura
lekkie
krem
> 100ml
uniwersalne

Ukojenie i nawilżenie

Krem dbrze nawilża i wygładza cerę. Używam go przez cały rok i równej dobrze sprawdza się latem jak i zimą. Ma bardzo lekką żelową konsystencję i super szybko się wchłania. Po jego nałożeniu pojawia się uczucie ukojenia skóry. Krem dobrze współgra z makijażem
Ma piękny świeży, grejpfrutowy zapach.
Ma naturalny skład, w którym znajdziemy aż 4 postacie kwasy hialuronowego. Pomimo lekkiej konsystencji jest bardzo wydajny.
Podoba mi się jego eko szklane opakowanie, które można ponownie wykorzystać.

• Opakowanie: 5

Dermedic, Hydrain 3 Hialuro, Krem - żel ultranawilżający W pełni spełnia swoją funkcję.
Stosuję do normalnej cery. Jest uniwersalny dzięki czemu można go stosować codziennie na noc i na dzień. Korzystam z tego produktu już 2 lata. Kupiłam z polecenia dermatologa.

Polecam serdecznie

Jestem posiadaczką cery suchej i podatnej na wszelkie zaczerwienienia, urazy, itp.
Po ten krem sięgnęłam z polecenia dermatolożki. W tamtym czasie zmagałam się z problemami dotyczącymi mojej bariery hydrolipidowej. Ten produkt zdziałał cuda…

Samo opakowanie jest piękne w swojej prostocie. Formuła tego żel-kremu jest lekka i nie czułam, że cokolwiek znajduje się na mojej twarzy. Zapach jest bardzo kojący, co pozwala na swobodne noszenie na twarzy. Używam go ranem i wieczorem i starcza mi na około 3 tygodnie. Ranem jest świetnym primerem nawilżającym, który idealnie rozświetla twarz pod makijaż, wieczorem zaś jak go. nakładam, następnego dnia budzę się z gładką i miękką skórą. W tej cenie nie znajdzie się tak dobrego kremu nawilżającego jak ten.

Podsumowując, z czystym sumieniem mogę polecić ten krem

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Wspaniały krem.

Jako posiadaczka cery suchej myślałam, że krem który ma formułę żelowo kremową mi się nie sprawdzi, ale totalnie się myliłam!

Krem ma przepiękne, bardzo estetyczne opakowanie. Ma piękny niebieski kolor i naprawdę ma leciutką żelowo-kremową konsytencję. A co najlepsze - pachnie przepięknie!

Bardzo dobrze nawilża i koi skórę. Ma cztery rodzaje kwasu hialuronowego co zapewnia intensywne i długotrwale nawilżenie.

Bardzo szybko się wchłania i pięknie wygląda pod makijażem. Nie sprawia, że pozostałe produkty do pielęgnacji się rolują. Nie pozostawia żadnej tłustej warstwy na skórze.

Warto dodać, że jest to produkt z tańszej półki, więc jest naprawdę warty kupienia.

Dla cery tłustej- top!

Jestem posiadaczką cery tłustej, z tendencją do niedoskonałości. Bardzo wiele kremów, które producent opisuje jako "lekki krem" zapycha moją skórę, powodując wysyp nowych wyprysków. Długo szukałam kremu, który będzie ekspresowo się wchłaniał, nie pozostawiał lepkiej i tłustej warstwy, a dodatkowo da mojej cerze turbo nawilżenie i ukojenie. Aż w końcu znalazłam to cudo od Dermedic! Krem ma lekką konsystencję, którą określiłabym jako kremowo-żelową o neutralnym niebieskim kolorze. Pachnie (jak na mój gust) cudownie! Jest to typowy zapach świeżego melona/arbuza. Latem i wiosną trzymam go w lodówce, bo schłodzony daje świetne uczucie odświeżenia i jeszcze przyjemniej się go aplikuje. Idealnie sprawdza się pod makijażem, nie powodując przy tym rolowania kolejnych produktów. Dla mnie HIT i nieodłączny element pielęgnacji od wielu miesięcy.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

Jeden z lepszych ale bez szału

Testowałam dużo kremów i między innymi też ten miał bardzo fajny zapach i dobrze nawilżał lecz to tyle bardzo szybko się skończył mimo to przy dobrej pielęgnacji ta skóra utrzymywała to nawilżenie przez kilka godzin

Kupiony w: Inna drogeria

POLECAM

Kupiłam krem z polecenia znajomej i jest to moja perełka. Krem mocno nawilżający, nie jest lepki i szybko się wchłania. Idealnie się sprawdza przy cerze tłustej. Jest idealnym wykończeniem pielęgnacji.

Kupiony w: Drogeria internetowa

• Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2
  • Opakowanie: 2

Nie powala ale okej

Krem w porządku na ciepłe miesiące, bardzo lekki, szybko się wchłania, nawilża ale na pewno nie ultranawilża jak mówi producent. Jeżeli macie suchą cerę jak ja to nie będzie on świetny i zaspokający ale na bank sprawdzi się innym, którzy nie potrzebują dużego nawilżenia i nie lubią uczucia "tłustości" na skórze.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Opina

Krem jako tako nawilża i to dogłębnie. Przyjemny zapach, ale kiedy nałożyłam go na oczyszczoną twarz to zaczął mi się rolować. Konsystencja przyjemna. Szczerze gdyby nie to, że mi się rolował na twarzy to na pewno ponownie bym go kupiła.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

Kocham pod makijaż

Nie znalazłam do tej pory lepszego kremu pod makijaż. Jest leciutki, szybko się wchłania, nie roluje się, dzięki niemu po 8h w klimatyzacji nie mam suchej skóry, na której makijaż wygląda jak maska. Konsystencja jest bardzo przyjemna, bardziej żelowa niż kremowa, absolutnie nie jest tłusty. Po aplikacji daje uczucie takiego przyjemnego orzeźwienia na twarzy. Delikatnie pachnie. Do tego wszystkiego mało kosztuje. Może nie byłby to mój wybór przy mocno suchej skórze, która potrzebuje sporo odżywienia, ale jako lekki krem pod makijaż sprawdza się super i co jakiś czas do niego wracam.

Kupiony w: Inna drogeria

Bardzo dobry produkt

Zużyłam już kilka opakowań tego produktu i często do niego wracam naprzemiennie z innymi kremami , stosuję go przeważnie rano przed nałożeniem podkładu . Ma on żelową , bardzo kojącą i delikatnie chłodzącą konsystencję , nie jest ona zbyt wodnista czy lejąca się przez co bardzo dobrze aplikuje się ją na skórę bez spływania. Po nałożeniu nie powstaje na skórze tłusty i oleisty filtr , produkt bardzo szybko się wchłania przez co już po krótkiej chwili możemy nakładać kolejny produkt na skórę , krem nie pozostawia lepkiej czy kleistej warstwy , nie przesusza skóry , nie podrażnia jej i nie powoduje swędzenia czy pieczenia . Skóra po tym produkcie jest dogłębnie nawilżona , prezentuje się świeżo i jest wygładzona . Produkt zamknięty jest w szklany słoiczek z zakrętką przez który widać niebieski odcień kosmetyku , przez to że podczas jednej aplikacji potrzebna jest niewielka ilość produktu to opakowanie staje się bardzo wydajne , cena produktu jest atrakcyjna i jest on łatwo dostępny.

Lekki krem

Świetny krem o żelowej konsystencji, niebieskim kolorze i przepięknym delikatnym zapachu. Jest lekki więc idealnie sprawdzi się pod makijaż. Nie zostawia tłustej warstwy i nie roluje się. Super mi się sprawdza rano ponieważ na noc wolę kremy bardziej nawilżające. Nie zapycha i bardzo szybko się wchłania.