Luksja, Care Pro, Restore, Mleczko pod prysznic z masłem shea

Luksja, Care Pro, Restore, Mleczko pod prysznic z masłem shea

Masło shea cenione jest ze względu na swoje właściwości odżywcze, regeneracyjne i ochronne. Uzyskuje się je z nasion masłosza Parka - drzewa występującego w Afryce.
Wyjątkowa formuła mleczka pod prysznic Luksja Care Pro Restore Shower Milk pozwala ukoić skórę po długim i intensywnym dniu.

zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml
Skóra
sucha, wrażliwa

Wyciszający rytuał

Mleczko ma wodnistą, rzadką konsystencję, lecz bardzo dobrze się pieni. Zapach ma taki typowo mydlany, chociaż wyczuwam delikatną woń masła shea. Aromat ten jest uspokajający, świetnie sprawdzi się na wieczorną, relaksującą kąpiel. Nie wysusza ani w żaden sposób nie podrażnia skóry. Cena adekwatna do jakości.

Lubimy sie

Żel pod prysznic Luksja jest tani i dobry.

Zel zamknięty jest w 500ml buteleczce zamykanej jak większość żeli pod prysznic na klik. Konsystencja jest kremowa, nie za gęsta nie za rzadka, przyjemna. Dobrze się pieni, fajnie myje i nie wysusza, ani nie podrażnia skóry. Jest dość wydajny. I co najważniejsze pięknie pachnie masłem shea, zapach utrzymuje się przez pewien czas.

Piekny zapach

To jeden z tych żeli, do których lubię wracać :)
Ma przepiękny, otulający zapach, który długo utrzymuje się w łazience.
Lubię go także za konsystencję w postaci mleczka. Jest bardzo wydajny! Do mycia używam gąbki i wystarczy niewielka ilość, aby rozprowadzić i umyć całe ciało. Mleczko jest bardzo łagodne, nie podrażnia, a skórę pozostawia miękką i gładką. Wielki plus bo nie wysusza!

W dodatku często jest na promocji, ale nawet regularna cena nie odstrasza, więc warto spróbować.

Cud

Kremowy żel pod prysznic, który rozpieszcza ciało i zmysły. Cudownie pachnie, dobrze się pieni, nie wysusza skóry. Po prysznicu skóra pozostaje nawilżona, aksamitnie gładka i pachnąca. Opakowanie proste, ale zarazem przyjemne dla oka. łatwa aplikacja. Kosmetyk bez problemu możemy zużyć do końca.
Mój KWC! ;)

ZALETY:
+ cudowny zapach
+ odświeża
+ nawilża
+ wydajny
+ duże opakowanie
+ cena

WADY:
- wysoko zawarty w składzie SLES

Bardzo mi się spodobało

Mleczko pod prysznic care pro restore firmy Luksja bardzo mi sie spodobało higiena i pielęgnacja, która oszczędza czas. Bardzo przyjemne żel-mleczko w kolorze białym, bardzo wydajne, łatwo sie pieni. Słodki zapach który wypełnia cała łazienkę, długo utrzymuje sie na skórze,relaksuje i uspokaja. Przy regularnym stosowaniu skóra jest bardziej nawilżona, elastyczna i aksamitnie miękka. Moja przyjaciółka będąc u mnie testowała i wiem, ze już kupila za 7,50 zł. Cena bardzo atrakcyjna za 500 ml. Porządny produkt w niskiej cenie.

Super dla suchej skóry

Mleczko pod prysznic Luksji świetnie się u mnie sprawdziło - nie wywołało podrażnień przy codziennym stosowaniu, a moja sucha skóra ma do nich skłonność. Po umyciu tym produktem jest miękka i odżywiona, bez uczucia ściągnięcia. Kosmetyk świetnie się pieni co czyni go wydajnym. Zapach jest bardzo przyjemny i umila kąpiel.

Lubię i polecam.

Jest to fajny produkt codziennego użytku, który jest bardzo łatwo dostępny bo występuje na wielu półkach nie tylko drogerii ale również hipermarketów. Często. Są na nie promocje, z których korzystam. Produkt ma fajna konsystencję która bardzo łatwo rozprowadza się po ciele pomimo małej ilość. Jest bardzo wydajny, pod warunkiem że nie spadnie wam z dłoni bo ma troszkę wodnistą konsystencję. Ogólnie polecam.

Przyjemniaczek

Do marki podchodziłam trochę jak do jeża. Tylko dlatego, że dawno temu jakiś żel mi bardzo wysuszał skórę. Miałam wtedy kłopoty wręcz z łuszczącą się skórą.
Mleczko dostałam w prezencie, spróbowałam i stwierdziłam WOW. Super konsystencja, miękkiego mleczka, niewielka ilość wystarczy by na myjce spienić go. Według mnie jest bardzo wydajne biorąc jeszcze pod uwagę pojemność butelki.
Zapach bardzo kojący, lekki, pudrowy, nienachalny acz przyjemny.
Skóra jest naprawdę nawilżona. Właściwie nawet kilka razy zdarzyło mi się nie posmarować ciała balsamem. Robię to już z przyzwyczajenia, ale po tym mleczku nie czuję jakiegoś przesuszenia czy ściągnięcia, które od razu wymagałoby wysmarowania się balsamem od stóp do głów.
Polubiłam to mleczko i myślę, że z chęcią wypróbuję inną wersję.

świetny

Jest to jeden z moich ulubionych produktów pod prysznic:
-pięknie pachnie
-bardzo nawilża ale nie oblepia ciała
-tani
-dostępny w kazdej drogerii
-duża pojemność
-wygodna aplikacja

Jedyne o co mogę się przyczepić to wątpliwa wydajność. Nie mówię że zużywa się szybko-może to pierwszy żel który używałam tak chętnie...zbyt chętnie ;)
Zakupiłam już nowe opakowanie, oraz wersję z pestkami dyni.

Całkiem fajne

Mleczko kupiłam w drogeri podczas zakupów, było w cenie promocyjnej choć i standardowa cena za taką pojemność nie jest wysoka. Konsystencja jest delikatna i gęsta, bardzo dobrze myje i oczyszcza. Nie zauważyłam żeby podrażniał czy wysuszał. Zapach jest przyjemny i delikatny. Produkt wydajny. Nie zauważyłam żeby dodatkowo coś robił ale dla mnie miał myć i to robi.

Przyjemne mleczko

Produkt ten ma bardzo przyjemną postać mleczka, które idealnie spisuje się pod prysznicem. Dobrze się rozprowadza, a po umyciu pozostawia skórę gładką i miękką. Nie wysusza. Zapach produktu również jest przyjemny.

Gęsta i kremowa odrobina luksusu

Mleczko pod prysznic marki Luksja jest według mnie najlepszym kosmetykiem myjącym, na równi z żelami pod prysznic marki Dove.
Konsystencja jest zaskakująca, bardzo gęsta i kremowa. Zapach piękny, naturalny, zmysłowy. Mleczko dobrze się pieni. Używanie kosmetyku jest bardzo przyjemne, jestem nim naprawdę zachwycona. Zwłaszcza, że jest tańsze niż żele Dove.
ZALETY:
- bardzo gęste i kremowe
- piękny zapach
- niska cena
- dostępność w drogerii Rossmann
WADY:
- brak