Decubal, Face Cream (Odżywczy intensywnie nawilżający krem do twarzy)

Decubal, Face Cream (Odżywczy intensywnie nawilżający krem do twarzy)

Krem ten łagodzi i pielęgnuje dzięki zawartości naturalnego składnika tłuszczowego, jakim jest lanolina zapobiegająca świądowi, suchym plamom oraz ewentualnemu nieprzyjemnemu uczuciu napięcia skóry twarzy. Krem zawiera poza tym witaminę E, która ma działanie zmiękczające. Szybko wnika w skórę i nie tłuści - dlatego doskonale nadaje się pod makijaż.

Dobry nawilżacz

Kremik jak najbardziej polecam. Aczkolwiek nie poradził sobie do końca z przesuszeniami na mojej twarzy ... Jest dość treściwy, bezzapachowy ( nie wiem skąd ostatnia opinia,że śmierdzi??? mój krem w ogóle nie ma zapachu!) Polubiłam go za to,że nie podrażnia, dość szybko się wchłania choć pozostawia lekką tłustą warstewkę ( ja używam go na noc) daje uczucie ukojenia . Myślę,że będę do niego wracać jak już uporam się z mega przesuszeniem w strefie T...

Śmierdziel, do suchej skóry ok

Krem polecila mi dermatolog przy podczas kuracji retinoidami jednak ja mam do niego mieszane uczucia.
Ma bogatą konsystencję, większe opakowaie niż większośc kremow w słoiczku, przy tym cena nie wysoka. Do działania również nie można się przyczepić, ładnie nawilżał i chronił wrazliwą skorę zimą.
Wszystko byłoby ok gdyby nie ten zapach... jest okropny, intensywny i jak dla mnie długo utrzymuje się na skorze. Z tego względu użyty może kilkanaście razy wylądował w koszu

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

Świetny!

Świetny! Używam go od 3 lat i to jedyny krem, który mnie osobiście nie uczulił. Doskonale nawilża, idealny pod makijaż. Delikatny i ekstra nawilżajacy. Polecam wszystkim do suchej skóry.
Zalety:
- wydajny
- tani
- dobrze nawilżający
- idealny pod makijaż
- wygodny w użyciu

Wady-brak

Ilość zużytych opakowań: 10 normalnych

Jeden z ulubionych cudów:)

Krem decubal kupiłam kiedyś przez przypadek, nie był drogi bo 15zł, więc spróbowałam. Wczesniej moja skóra była kojona przez ziajęmed lanokrem i i fizjoderm, ale po 3 latach zdecydowalam się zmienić krem (teraz stosuję zamiennie co jakis czas) na decubal.

Zostal stworzony dla osob z zimnej północy, więc na mrozne dni jest w sam raz.

Mam cerę suchą, wrażliwą i mam kłopoty z natluszczaniem. Ten krem koi skórę, odzywia, skóra staje się delikatna w dotyku, gładziutka i miękka. Nie uczula, szybko się wchłania, zapachu nie wyczuwam. Podoba mi sie opakowanie, mozna wybrać z niego wszystko.

Stosuje na dzien i na noc.
Na pewno kupie nie raz:-)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 75ml

Bardzo dobry

Muszę przyznać, że moja skóra twarzy bardzo polubiła ten krem. Świetnie nawilża twarz i staje się gładka. Stosuję go zawsze po kąpieli na noc.

Zalety:
- świetnie nawilża
- bardzo wydajny
- nie podrażnia i nie uczula
- dość szybko się wchłania
- gęsta konsystencja
- dobrze spisuje się także jako baza pod makijaż
- cena
- duże opakowanie

Wady:
- jest bezzapachowy, ale fajnie by było jakby miał jakiś lekki delikatny zapach
- dostępność

Warto wypróbować

Miałam obawy,że ten krem rozczaruje mnie jak krem do rąk Decubal ale na szczęscie nie :)

+ dobrze się rozprowadza
+ mimo, że bezzapachowy nie cuchnie tak jak krem do rąk
+nawilża
+ nie pozostawia tłustej warstwy
+ nie zapycha
+ duże opakowanie

Wad narazie nie dostrzegam.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Bardzo dobry

Krem jest bardzo dobry i wszystkim bardzo go polecam. Nie tylko bardzo dobrze nawilża,ale także koi skórę.

+bardzo dobrze nawilża
+jest bezzapachowy (wrażenie zapachu sprawiają składniki w nim zawarte, bezzapachowy oznacza brak dodatku perfum, które mogą wysuszać i nawilżać)
+nie uczula
+szybko się wchłania, używam go też rano pod makijaż
+bardzo miły w konsystencji
+ładne i wygodne opakowanie

Bardzo dobry

Krem zakupiłam razem z pianką tego samego producenta i pomimo niezbyt udanego pierwszego wrażenia, zasługuje na bardzo dobrą ocenę.

+/- Opakowanie
Proste, estetyczne opakowanie, z zabezpieczeniem w postaci folii. To, do czego mogę się przyczepić, to zakrętka, z którą można \'przedobrzyć\' przy zakręcaniu, dlatego trzeba uważać, żeby produkt był dobrze zamknięty.

- Zapach
To właśnie zapach, a właściwie smrodek, był powodem mojego niezbyt dobrego pierwszego wrażenia. Producent deklaruje, że krem jest bezzapachowy, a tymczasem ma on zapach, aczkolwiek niekoniecznie przyjemny. Na szczęście nie utrzymuje się on długo na skórze.

+ Konsystencja
Krem w opakowaniu jest dosyć zbity i gęsty, ale dobrze rozprowadza się na skórze, na początku tworzy delikatną powłoczkę, jednak szybko się wchłania, pomimo cięższej konsystencji. Z uwagi na takową bardzo dobrze nadaje się na noc, na dzień również nie jest zły, ale trzeba wtedy uważać z ilością.

+ Działanie
Krem koi i nawilża skórę. Po aplikacji jest ona widocznie uspokojona, produkt jest bardzo delikatny i, co ważne, nie zapycha. Zaznaczam, że mam cerę mieszaną, a ten krem jest dla niej wręcz dobroczynny. Stosowałam go także na nogi do depilacji woskiem i sprawdził się świetnie.

+ Cena
Produkt zakupiłam na allegro za około 20 zł, co, moim zdaniem, czyni go bardzo przystępnym. Za podobne, albo nawet większe pieniądze kupimy krem w drogerii, który jednak niekoniecznie będzie działał tak dobrze, jak ten od Decubala. Jest też wydajny.

Podsumowując, jest to bardzo dobry krem, który znacząco pomógł mojej skórze. Myślę, że po wykończeniu opakowania jeszcze do niego wrócę, ale chciałabym przetestować coś innego. Mimo wszystko polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie