Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Glinki i maseczki algowe

Zrób sobie krem Francuska glinka czerwona 

4,9 na 59 opinii
flame2 hity!
78% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,9 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 78% osób
  • 10 maja 2019 o 17:24
    Idealna
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Mam cerę mieszaną i naczynkową. Zaskórniki, rozszerzone pory, świecąca oraz zaczerwieniona twarz to u mnie było na początku dziennym, do czasu aż odkryłam cudowną glinkę czerwoną. Maseczkę można sobie samemu zrobić. Glinka jest bardzo wydajna, ponieważ wystarczy mała łyżeczka proszku aby pokryć całą twarz. Skóra po zastosowaniu tej maski jest oczyszczona, miękka a zaczerwienienia zniwelowane. Mały minus za to, że zmywanie maseczki jest trochę budzące wszystko dookoła, ale coś za coś ????
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 12 grudnia 2017 o 17:07
    Super dla cery naczynkowej
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Od jakiegoś czasu bardzo rzadko stosuję gotowe maseczki oczyszczające a zamiast tego używam glinki. Czerwona zapobiega rozszerzaniu się naczynek krwionośnych co przy mojej cerze jest super ważne. Lubię też efekt oczyszczenia i to że zmniejsza się wydzielanie sebum i zrozumie mnie każda posiadaczka cery mieszanej.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Horla
    Horla
    5 / 5
    12 lipca 2017 o 19:06
    Miłość od pierwszego nałożenia!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będę skłonna do zakochania się w jakimś produkcie kosmetycznym, ale ta glinka zmieniła moją opinię na ten temat, ponieważ rozkochała mnie w sobie od pierwszego użycia! Zacznę od tego, że moje spotkanie z nią jest przypadkowe. Dostałam jedną saszetkę w gratisie do zamówienia ze strony ZróbSobieKrem i od tamtego czasu nie mogę się bez niej obejść. UŻYWANIE: ~ Glinka jest bardzo wydajna, wystarczy niewielka łyżeczka, by dość grubą warstwą pokryć całą twarz. Osobiście mieszam ją z hydrolatem miętowym (bułgarskim), który ma właściwości rozjaśniające i z dwoma/trzema kropelkami olejku lawendowego o działaniu antyseptycznym. Tak przygotowaną papkę nakładam na twarz na 20 minut, co jakiś czas spryskując wodą/tonikiem, by nie zaschła. DZIAŁANIE? Niesamowite! ~ Glinka w mgnieniu oka łagodzi wszelkie zaczerwienienia; ~ Pięknie wyrównuje koloryt; ~ Łagodzi podrażnienia; ~ Matuje, usuwając nadmiar sebum; ~ Zmniejsza widoczność wyprysków, które goją się szybciej; ~ Pozostawia skórę wyraźnie oczyszczoną, świeżą i miękką w dotyku. Oczywiście ja ten efekt wzmagam hydrolatem i lawendą, ale sama glinka też działa cuda. Osobiście wad nie dostrzegam, niejednokrotnie już uratowała mnie z opresji, gdy buzia podrażniona jakimś kosmetykiem wyglądało niewyjściowo. Wiem, że takie próżne zachwyty nie wszystkich przekonują, dlatego dla niedowiarków zamieszczam zdjęcie. Tak się nieprzyjemnie złożyło, że podrażnił mnie żel punktowy (z gatunku tych, które rzekomo miały nie podrażniać...) i doprowadził do tego, że mały wyprysk na policzku przerodził się w zaognioną ranę. Drugie zdjęcie ukazuje wygląd tego samego miejsca tuż po zmyciu maseczki z czerwonej glinki. I nie, to nie retusz - owszem, światło trochę inne, ale to wciąż ta sama buzia, tyle że w 30minutowym odstępie :) Widać różnicę, prawda? Dodam, że zaczerwienienie nie zaogniło się ponownie, a sam policzek zagoił się duuuuużo szybciej. Polecam serdecznie, zwłaszcza, że jest to produkt naturalny!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 października 2015 o 22:16
    Fajna, ale nie cudotwórcza :)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Bardzo miła, wygładzająca glinka, która spełnia swoje zadanie, czyli niweluje zaczerwienienia, niestety do czasu, kiedy tej nieszczęsnej cery czymś nie "rozdrażnimy" :). 5 gwiazdek dostałaby ode mnie maseczka, która uodporniałaby skórę na powstawanie podrażnień, ta je jedynie "ściąga" z twarzy, owszem bardzo skutecznie (skóra zmienia po niej barwę na mleczną, nieważne jak przedtem była czerwona), ale nie jest to rozjaśnienie długotrwałe. Plusy: - odżywia skórę - ściąga 95% zaczerwienień z twarzy - bardzo wydajna (wystarczy zmieszać z małą ilością wody już pół łyżeczki proszku, żeby pokryć całą twarz, ja z głupoty rozpuszczałam jej więcej i się troszkę zmarnowało :) ) - ledwo wyczuwalny, nieprzeszkadzający zapach - niedroga Minusy: - nie ma działania kumulacyjnego Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 7 aplikacji (w trakcie drugiej, 10 gramowej saszetki)
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 października 2015 o 23:44
    Cudo ;)
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Glinkę stosuję jako maseczkę (mieszam z wodą, żelem hialuronowym, olejkiem arganowym i spryskuję twarz wodą różaną nie dopuszczając do zaschnięcie). Glinka cudnie spełnia swoją rolę. Skóra jest ukojona, gładka, w żadnym wypadku nie podrażniona. Nie zapycha, nie powoduje wysypu niedoskonałości, oczyszcza pory, wycisza trochę moją przetłuszczająca się strefę T. Żałuję, że tak późno rozpoczęłam swoją przygodę z glinkami. ;) Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1
    Produkt kupił/a w
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.