Nars, Radiant Creamy Concealer (Kremowy korektor do twarzy)

Nars, Radiant Creamy Concealer (Kremowy korektor do twarzy)

Uwielbiany przez makijażystów za swoją luksusową konsystencję i rozjaśniające wykończenie nowy korektor Radiant Creamy Concealer doskonale wyrównuje koloryt skóry i zapewnia średnie/duże krycie, które można budować. Kosmetyk wzbogacony jest o nawilżające składniki i technologię rozpraszającą światło, dzięki czemu czyni cerę bardziej miękką i gładszą, natychmiast zakrywając niedoskonałości oraz zmniejszając widoczność zmarszczek i oznak zmęczenia.
Zalety:
– długotrwała formuła bez zbierania się w zagłębieniach skóry,
– bez parabenów, bez alkoholu, bezzapachowy, niekomedogenny .
Dostępny w 10 odcieniach.

Jest ok

Korektor ma fajną kremową konsystencję i ładne odcienie. Łatwo się aplikował, ale jak dla mnie nie był super wydajny i mało produktu nabierało się na końcówkę. Krycie ma dobre, ale nie jest ono pełne. Jak dla mnie średnie, ale nie przeszkadza mi to, ponieważ nie mam specjalnie dużych cieni pod oczami więc dla mnie krycie jest wystarczające. Ładnie wygląda pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki, nie wygląda tez sucho. Trzyma się cały dzień, ale nie jest on lekki, tzn delikatnie go czułam. Dla mnie w porządku, ale nie wiem czy wart swojej ceny.

Nie znalazłam lepszego

Używam tego korektora już od wielu lat i mimo, że od czasu do czasu próbuję innych, wciąż do niego wracam. Ma raczej średnie krycie, które można delikatnie zbudować, a jego formuła pozostaje "mobilna" przez dłuższą chwilę tzn. mamy sporo czasu by go rozblendować zanim zastygnie. Nie ciemnieje, moim zdaniem nie wymaga pudrowania, nie wysusza też skóry.

Nie uważam, żeby był idealny, natomiast nie znam innego, na którym mogę tak polegać. Jego trwałość według mnie jest zadowalająca - raczej nie bije rekordów, ale nie ucieka z twarzy nagle, bez zapowiedzi, po prostu schodzi ze skóry równomiernie w ciągu dnia, jeśli dotykam twarzy albo zakładam/zdejmuję okulary. Podoba mi się też szeroka gama kolorystyczna, którą Nars oferował "zanim to było modne". ;)

zdecydowanie lepszy niż tarte shape tape

Przy jednej cienkiej warstwie porządne średnie krycie, przy dwóch praktycznie pełne. Jest to zdecydowanie najmocniej kryjący korektor jakiego używałam, a miałam też tarte shape tape. Różnica między nimi jest dla mnie taka, że tarte jest mega suchy i castkowaty, więc trzeba nakładać bardzo małą ilość, przy narsie natomiast można nałożyć kilka warstw i nadal wygląda to ładnie.

Używając na niedoskonałości zostawiam go na skórze nierozblendowanego na chwilę i później rozcieram trochę krawędzie, przez co uzyskuję mega mocne krycie przy jednoczesnym naturalnym wyglądzie.

Mam bardzo suchą skórę i wykończenie zaraz po nałożeniu jest lekko rozświetlone - jak po kremie, a po chwili zastyga do takiej lekko rozświetlonej satyny. Nie wysusza. Ja go nie pudruję i trzyma się cały dzień.

Mam kolor cafe con leche i jest to dosłownie kolor mojej jasnej(ale nie bladej) żółtawej skóry (ja nie używam jaśniejszego korektora pod oczy, tylko takiego w kolorze podkładu).Moje inne kolory to clinique even better glow Wn04 bone i mac face&body c1/c2, ale korektor z narsa jest zdecydowanie najbliżej do mojego naturalnego koloru.

Nie jest najgorszy

Jeżeli chodzi o strefe pod oczami, to jeżeli jest dobrze nawilżona to w małej ilości ten korektor jest jak najbardziej ok. Ładnie kryje, ale jego konsystencja jest dość tępa, nie rozprowadza się jakoś extra gładziutko, wygląda sucho szczególnie jak jest jeszcze przypudrowany matującym pudrem. Fajny jest na niedoskonałości, dobrze je maskuje. Dla mnie jest dobry ale bez szału, używam go zamiennie z korektorem z Tarte shape tape.

Zależy od wieku

Dostałam go "w spadku" od mamy, ponieważ kupiła go dla siebie i okazało się, że po nałożeniu go pod oczy wyglądał źle - wysuszał skórę i właściwie to podkreślał jej zmarszczki. Ja ich (jeszcze) praktycznie nie mam, a więc nie mam takiego problemu. Mnie ten korektor się podoba chociaż ma bardzo mocne krycie (więc bardziej wygładza i ujednolica koloryt skóry niż rozświetla). Na pewno dobrze się rozprowadza i spełnia swoje zadanie ale uważam, że należy go sobie przetestować w sklepie, a nie kupować w ciemno.

Fajny, w minimalnej ilości

Lubię ten korektor, ale jest to produkt, który musi być bardzo ostrożnie dawkowany.
Jest to korektor o mocnym kryciu, ale nie robiący skorupy pod oczami. Ma gęstą konsystencję i dosłownie odrobina z aplikatora wystarczy na pokrycie okolic oczu. Każda większa ilość sprawia, że korektor wygląda sucho i niekorzystnie.

Korektor jest mega wydajny, gdyż przy minimalnej ilości daje bardzo dobre krycie. Rozprowadza się bez smug, nie wchodzi w zmarszczki, nie wymaga pudrowania czy bakingu.

Lubi się z cięższymi kremami pod oczy, świetnie z nimi współpracuje, wygląda lepiej na gęstej bazie z kremu niż na lekkich kremo-żelach.

Co ważne dla mnie, nie zapycha okolicy pod oczami na powiekach, dlatego jest moim pewniakiem i jednym z ulubieńców.

Serdecznie polecam.

Fajny korektor punktowy

Ten korektor najlepiej sprawdza się u mnie na przebarwienia. Świetnie je kryje i o dziwo nie odznacza się. Pod oczami całkiem nieźle sobie radzi (posiada dobre krycie) ale po kilku godzinach robi się suchy. Korektor zbiera się w załamaniach w ciągu dnia. Ważne jest dla mnie czy produkt zapycha i ten korektor tego nie robi. Sprawdza się również jako baza pod cienie.
Moim zdaniem przy codziennym używaniu nie jest zbyt wydajny.

MÓJ ŚWIĘTY GRAAL

Nie znalazłam drugiego tak dobrego, trwałego, kremowego, nie ciemniejącego, nadającego się pod oczy jak i do zakrycia wyprysków korektora, a interesuję się makijażem od bardzo dawna. Jest wydajny, kolor Vanilla ma lekkie brzoskwiniowe tony, które idealnie zakrywają moje fioletowo-niebieskie cienie, nie muszę go pudrować, nie wchodzi w zmarszczki. Nigdy mi nie wysuszył skóry wokół oczu. Nawet nie narzekam na cenę i jak tylko się kończy grzecznie maszeruję do perfumerii i kupuję nowe opakowanie.

Często jak testuję coś nowego to i tak wracam do tego :)

Jest na prawdę dobry

Ze względu na mocne sińce pod oczami w połączeniu z cienką i delikatną skórą - a ostatnio też w połączeniu z pierwszymi zmarszczkami - szukam idealnego kosmetyku, który będzie zapewniał krycie, ale i nie obciążanie skóry. Próbowałam NARSa i przyznaję że jest na prawdę dobry. Zapewnia krycie - to na pewno. Co do niepodkreślania zmarszczek... Na poćżatku zrobił na mnie świetne wrażenie, ale im bliżej końca opakowania, tym gorzej wyglądał na skórze. To jedyne moje wytłumaczenie tego, że nie zostawił po sobie tak dobrego wrażenia, jakie sprawił na początku.
Podsumowując: jest dobry, ale ja nadal szukam swojego kosmetyku. Popróbuję i nie wykluczam, że wrócę do NARSa.

Ciężko ocenić

Mam mieszane uczucia co do tego korektora. Lubię go za to, że dobrze kryje, ma przyjemną konsystencję i nie robi efektu maski. Niestety boli mnie jego wydajność, a dokładniej jej brak. Bardzo szybko się kończy. Jednak ze względu na jakość produktu myślę, że kupię go ponownie.

NARS KOREKTOR

To moje pierwsze spotkanie z marką NARS, szkoda że tak późne ;)
Testowałam miniaturę produktu z SEPHORY. Ładnie zakrywa mankamenty, nie zbiera się w zmarszczkach, równomiernie się "ściera". Ładnie stapia się z moją cerą, zaskakująco dobrze wygląda nawet bez podkładu. Niestety cena pełnego produktu jest bardzo wysoka :(

Najlepszy

Korektoru pod oczy uzywal od 15 roku zycia, wiec wyprobowalam prawie wszystkie. Zawsze mialam problem z odcieniem (mam jasna karnacje) i przesuszeniem skory. Ten korektor byl dla mnie odkryciem stolecia. Nie wysusza, nie podraznia, palitra kolorow niesamowita i znalazlam SWOJ odcien. Nie rozstaje sie z nim juz nigdy!