Floslek, Anti Acne, Korektor antybakteryjny (nowa wersja)

Floslek, Anti Acne, Korektor antybakteryjny (nowa wersja)

Dzięki kompleksowi silnie działających substancji antybakteryjnych szybko usuwa niedoskonałości skóry. Daje się równomiernie rozprowadzić. Precyzyjnie maskuje zmiany trądzikowe, ślady po wykwitach np. blizny, przebarwienia, zaczerwienienia. Nadaje skórze odpowiedni kolor. Korektor dostępny jest w trzech odcieniach: jasnym (nr 1), naturalnym (nr 2) i opalonym (nr 3). Regularnie stosowany przysusza skórę w miejscach występowania wykwitów, zmniejsza ich ilość i skłonność do powstawania nowych. Nie zatyka porów. Skóra bez widocznych wykwitów, pryszczy i zaczerwienień.

antybakteryjne, kryjące
do twarzy

Poprawny

Używałam korektora przez kilka lat - jest kilka plusów i kilka minusów. Początkowo zachęciła mnie cena, była naprawdę niska, obecnie nie wydałabym tych pieniedzy na średni korektor. Głównymi wadami jest to że wysusza skórę oraz miejsca z niedoskonałościami, po kilku minutach robi się martwy biały naskórek, bardzo źle to wygląda - dodam, że używałam go głównie kiedy moja cera była tłusta. Kolejnym minusem jest to, że nie jest bardzo trwały. Plusy: Kryje krostki i zaczerwienienia całkiem nieźle. Zaletą dla mnie było to, że wpasował się w kolor mojej jasnej karnacji (numer 1). Jeden sztyft starczał mi na jakieś 3 tygodnie, przy częstym używaniu.

Całkiem dobry korektor.

Jestem posiadaczką cery mieszanej, z okresowo pojawiającymi się zmianami trądzikowymi oraz masą przebarwień. Dobry korektor zawsze znajdzie miejsce w mojej kosmetyczce. Ten kupiłam z ciekawości. Zachęciła mnie cena (około 15 złotych) oraz całkiem przyzwoity skład (tlenek cynku, kwas salicylowy to składniki, które rzeczywiście mogą pomóc zwalczyć wypryski), poza tym nie ma tutaj jakiegoś ogromu konserwantów czy innych zbędnych dodatków.
Przechodząc do charakterystyki, korektor zamknięty jest w pisaku. Ja kupiłam odcień nr 1, czyli najjaśniejszy i do mojej cery pasuje. Konsystencja jest kremowa, przyjemna, Zapach neutralny. Po nałożeniu i wklepaniu korektor całkiem nieźle stapia się ze skórą. Jeśli zrobi się to porządnie, jest praktycznie niewidoczny. Krycie nazwałabym jako średnie. Nie zakrywa całkowicie zmian trądzikowych czy większych, świeżych przebarwień po nich, ale maskuje je na tyle dobrze, że na dobrą sprawę dla osób, które mają niewiele tego typu zmian sam korektor wystarczy. Korektor nie zwiększył ani nie zmniejszył ilości zmian trądzikowych, używany regularnie może jednak lekko wysuszać. O ile w przypadku zmian trądzikowych to nie jest wada, tak w przypadku skóry z przebarwieniami już trochę tak. Podsumowując: jest to w porządku produkt, wygodny w użytku, całkiem nieźle spełniający swoją funkcję. Ogółem polecam.

Przekonał mnie

Kupiłam go z ciekawości przeglądając produkty na trądzik w DOZ. Wygląda jak kredka. Jest poręczny, mały a w dodatku antybakteryjny. Wzięłam na chybił trafił jasny odcień i udało się bo komponuje się z moim podkładem. Spełnia moje oczekiwania ponieważ maskuje niedoskonałości na mojej twarzy. Lekko je podsusza. Nie usuwa ich. Nie zatyka porów. Jest przystępny cenowo oraz dostępny w np. aptece.

Dobry produkt w dobrej cenie

Bardzo lubie ten korektor chociaz uwazam ze nie kazdego zadowoli. Kolor 1 jest jasny i idealnie stapia sie z moja cera, kryje zaczerwienienie. Korektor nie pogarsza stanow zapalnych i mozliwe ze je nawet zmniejsza. Moze sie stosunkowo latwo scierac ale dla mnei uzywanie go jest bardzo wygodne. Konsystencja jest kremowa jednak jest w sztywcie wiec latwo sie rozprowadza. Wazne zeby go po nalozeniu zblendowac ze skora na brzegach, wystarczy delikatnie dotknac na na brzegach nalozonego produktu. Aplikacja zajmuje mi niewiele czasu. W lepsze dni nakladam go bez podkladu jak na szybko potrzebuje wyjsc i chce tylko zakryc pojedyncze zaczerwienienia.

Dobry

Kremowy korektor antybakteryjny. Nadaje się pod oczy jak i na niedoskonałości, mocno kryje. Dobrze się utrzymuje, nie oksyduje, dopasowuje się do odcienia skóry mimo, że przy nakładaniu wydaje się być mocno różowy. Przy dłuższym stosowaniu delikatnie wysusza niedoskonałości.

REWELACYJNY KOREKTOR

Wiele korektorów przeszło przez moje ręce,ale ten to jest strzał w 10.
Świetnie się rozprowadza,fantastycznie kryje i idealnie stapia ze skórą oraz pudrem.Wystarcza mi na 2,3 miesiące

Cholernie dobry korektor

Bardzo dobry porządny korektor. Mam nr 2 - naturalny, kolor świetny, konsystencja dośc twarda, ale bardzo ładnie kryje i trzyma się na skórze. Stosuję zarówno w kącikach oczu, skrzydełkach nosa i na brodzie.

nic nadzwyczajnego

Kolor, którego używałam to 01 Ivory - bardzo jasny, o żółtych tonach. Korektor sobie dobrze radzi, ale tylko z niewielkimi niedoskonałościami lub pozostałością po nich. Większych niespodzianek nie jest w stanie zakryć. Nie zauważyłam żeby krosty się szybciej goiły. Może być, ale szału nie ma

Przydatny

A do tego wygodny w użyciu. Nigdy mi się nie złamał, a korzystam od dłuższego czasu. Wypróbowałam wersję 1, od pewnego czasu, po wakacjach także 2.
Jest gęsty, do krost, wyprysków jak najbardziej. Niestety zdarzy mi się jakąś okropność niejednokrotnie "rozgrzebać" i tego już dokładnie zakryć się nie da, chyba, że nałożę go sporą ilość i przyklepię dla bardziej naturalnego efektu.
Niedługo od niego odejdę, bo to produkt dla osób z większymi problemami, dla młodszych zdecydowanie wart zauważenia.

Jestem zadowolona

Nie ma co się dużo rozpisywać: korektor po prostu działa i spełnia swoje zadanie.
Maskuje krostki większe i mniejsze, a także pomaga im szybciej zniknąć.
Dobrze się rozprowadza i jest wydajny. Nic u mnie nie podrażnił ani nie przesuszył.
Przypomina mi swoim działaniem mój ukochany bardzo dobry antybakteryjny korektor Miss Sporty.
Na plus dodatkowo to, że jest to tani, polski produkt w eleganckim "długopisowym" opakowaniu.

Używam tego produktu od: paru miesięcy