Eveline Cosmetics, Botanic Expert Tea Tree Expert, Korektor punktowy

Eveline Cosmetics, Botanic Expert Tea Tree Expert, Korektor punktowy

Korektor punktowy, który idealnie maskuje i jednocześnie wspomaga łagodzenie niedoskonałości skóry. Ma działanie antybakteryjne i ochronne. Wyjątkowym składnikiem, zastosowanym w recepturze korektora, jest 100% naturalny olejek z drzewa herbacianego, który dba o zdrowy wygląd oraz wspomaga regenerację skóry. Dzięki swoim właściwościom przeciwbakteryjnym doskonale sprawdzi się w jej codziennej pielęgnacji. Kosmetyk zawiera również cynk oraz kompleks antyseptyczny, które minimalizują ilość sebum i zapobiegają powstawaniu zmian skórnych. W formule korektora zastosowany został także wyciąg z zielonej herbaty, działający jako naturalna bariera anti-pollution. Dołączono też witaminę E, która działa antyrodnikowo.

do twarzy
antybakteryjne, kryjące
w pędzelku / w aplikatorze

Krył i nie wysuszał

Korektor o małej pojemności, jednak dość wydajny. Używałam go pod oczy, jak i punktowo, w obu przypadkach dobrze się sprawdzał. Jego krycie określiła bym jako średnie plus. Dobrze współpracował z innymi kosmetykami. To co dla mnie posiadaczki suchej skóry było najważniejsze, to to, zenie wysuszał skóry.

Ok

Niezły korektor w bardzo fajnym odcieniu.
Korektor zamknięty w typowym opakowaniu, trwałym i nawet ładnym. Cena i dostępność super.
Korektor jest lekko kryjący, trochę zastyga i przy okazji ciemnieje ale właśnie ciemniejąc tworzy idealny kolor dla mojej skóry. Pod oczy troszkę za ciemny ale na twarzy perfekcja. Nie ma nic gorszego niż nieco za jasny korektor który bardziej podkreśla niedoskonałości niż je ukrywa.
Życzyłbym sobie tylko aby lepiej się trzymał i mocniej krył.
Kupując go sprawdźcie koniecznie tester i poczekajcie chwilę aż się utleni bo różnica jest spora.
Wg mnie nie pachnie drzewem herbacianym, nie ma też właściwości przeciwzapalnych, ale zapchać, też nie zapychał

Dobre krycie

Kupiłam go w Hebe za 7zł na wyprzedaży. Opakowanie ogólnie wygodne ale musiałam usunąć ten plastik z wewnątrz ponieważ ściągał bardzo dużo korektora z pędzelka. Mam jasny wariant, dobrze kryje cienie pod oczami i drobne przebarwienia. Polecam.

Ma działanie antybakteryjne i kamufluje

Kupiłam ten korektor bo na mojej twarzy jest sporo krostek , niedoskonałości które czasem lubię zatuszować. Nie sądziłam , że ten korektor może tak świetnie działać, gdy nakładam go rano na świeżo wychodzącą niedoskonałość, pod wieczór jest ona znacznie zredukowana. Jeśli chodzi o krycie to nie jest jakieś super intensywne, ale u mnie w miarę daje radę. Trwałość też jest przyzwoita. Polecam

Dobry produkt

Korektor spełnia moje oczekiwania. Jest idealny dla skóry mieszanej, dobrze rozjaśnia, nadaje się pod oczy. Korektor nie posiada zapachu, ma dobrą konsystencję. Jak na tyle zalet posiada niską cenę. Jedyny minus to wydajność, opakowanie mogłoby być większe.

Świetny na niedoskonałości

Korektor idealny na niedoskonałości. Niestety mam cerę problematyczną i często pojawiają się na niej nieprzyjaciele. Korektor tea tree świetnie sobie z nimi radzi. Korektor jest trwały i ma świetną pigmentację dzięki czemu nie muszę się martwić, że coś mi wyjdzie z pod makijażu. Dodatkowo dzięki olejku z drzewa herbacianego moje krostki są wysuszane i szybciej się goją. Aplikator jest wygodny w użytkowaniu, nabiera odpowiednią ilość produktu. Jako korektor pod oczy mi się nie sprawdził. Dla mnie jest zbyt ciężki. Za bardzo wysuszył okolice pod oczami oraz podkreśli zmarszczki.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Całkiem daje radę

Kryje tak jak trzeba, nie ciemnieje, nie uczula, wygodny w aplikacji. Niestety moja cera nie jest idealna i od czasu do czasu coś na niej wyskoczy i ten korektor przychodzi mi zawsze z pomocą. Utrzymuje się przez cały dzień. Wydajny i kolejny plus za estetyczne opakowanie. Minusem dla mnie jest zapach produktu.

Mały agent do zadań specjalnych

Jako, że jestem posiadaczką cery mieszanej z tendencją do niedoskonałości korektor to nieodłączny element mojego makijażu. Ciężko mi było dobrać taki, który będzie w stanie zakryć a to jakieś przebarwienia, a to wypryski, a to jakieś zaczerwienia. I tu właśnie pojawił się ten mały niepozorny korektor. Bardzo lubię markę Eveline i korzystam od kilku lat z innego ich korektora punktowego. Tym razem skusiłam się, ponieważ szukałam jakiegoś płynnego i nie zawiodłam się.
Wszystko, co ma być ukryte jest szczelnie zakamuflowane. Nie rozmazuje się i szybko zastyga. Dodatków dzięki swojej formule antybakteryjnej zwalcza niedoskonałości, za co ręczę, ponieważ ostatnio dosyć często wyskakują mi pryszcze pod wpływem noszenia maseczki i korektor skutecznie dzień po dniu zmniejsza je.

Cienie pod oczami się chowają!

Bardzo dobre krycie, borykam się z problemem cieni pod oczami oraz z problemem suchosci. Korektor bardzo dobrze kryje, ukrywa cienie pod oczami. Uwielbiam go. Jest lekki i się nie roluję. Dopasowuje się do prawie każdego podkładu i pudru. Wygląda ładnie i świeżo a okolice pod oczami wydają się być zdrowe i nawilżone.

Eveline, Tea Tree

Korektor z serii Eveline, Tea Tree jest bardzo przyjemnym produktem i bardzo wydajnym. Bardzo lubię efekt jaki zostawia. Świetnie kryje niedoskonałości jak i rozświetla spojrzenie. Mam najjaśniejszy odcień i idealnie współgra z podkładem z tej samej serii.

Eveline, nie wycofujcie tego produktu, jest rewelacyjny

Na codzień używam minerałów ale mój portfel ostatnio ucierpiał, więc nie chciała znowu płacić 40 zł za korektor mineralny + przesyłka. Byłam średnio nastawiona do korektorów w płynie bo zwykle nie zakrywają moich niedoskonałości a dodatkowo zapychają. Sprawdziłam skład tego korektora na "Cosdna" i okazało się że nie ma ani jednego zapyhacza w składzie. Kupiłam i działanie też mi się podoba. Optycznie spłaszcza niedoskonałości dając efekt gładkiej buzi. Trzyma się przyzwoicie. Nałożony na zmarszczki koło ust fajnie odmładza twarz. Polecam!

naprawdę dobry

WŁAŚNIE TAKIEGO KOREKTORA SZUKAŁAM. łADNIE MASKUJE , ŁADNIE PACHNIE , NIE ROLUJE SIĘ I PRZY OKAZJI JEST ANTYBAKTERYJNY ;).
MOJA CERA POLUBIŁA TEN PRODUKT