Tołpa, Dermo Face, Strefa T, Maska - peeling - żel 4 w 1 oczyszczająco - matująca

Sprawdź ceny produktu

Kosmetyk usuwa zanieczyszczenia i zrogowaciały naskórek. Reguluje wydzielanie sebum i zapobiega błyszczeniu. Odblokowuje i zwęża rozszerzone pory. Łagodzi podrażnienia i wyrównuje koloryt skóry. Wygładza i matuje. Może być stosowany na twarz, dekolt i plecy.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie!!!

Przy pierwszym użyciu byłam mega zadowolona z efektów. Jednak za drugim było już gorzej. Mocno piekło, a zaraz po jej zmyciu pojawiły się białe diody i milion małych krostek.

Fajna maseczka

Bardzo dobra maska, spełnia swoje zadanie.
Dobrze oczyszcza i matuje, ale nie przesusza skóry.
Wracam do niej cały czas ;)
Używam jako maskę ,trochę zastyga, a przy zmywaniu jej można zrobić dodatkowy peeling, ponieważ ma w sobie małe granulki.
Przy nakładaniu trochę szczypie,ale po chwili mija.
Dla mnie idealny produkt dla osób potrzebujących oczyszczenia ;)

Tołpa nie zawodna !

SKŁAD
Maseczka ma bardzo dobry skład, brak alergenów, sztucznych barwników
PEG – ów,SLS-u,silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu. Wszystko to sprawia, maseczka mimo świetnego i mocnego działania nie podrażnia ani nie wysusza mojej skóry.

DZIAŁANIE

Maseczka to naprawdę produkt 4 w 1 !
Usuwa zrogowaciały naskórek, odblokowuje i zwęża pory, usuwa nadmiar sebum, matuje i oczyszcza. Łagodzi podrażnienia i wyrównuje koloryt. Ja stosuje nie tylko na twarz ale także na plecy sprawdza się rewelacyjnie.

CENA , DOSTĘPNOŚĆ, OPAKOWANIE

Cena ok 7 zł za 2x po 6ml maseczki jest naprawdę dobra. :) W stosunku do jakości to bardzo niska cena. Opakowanie mi bardzo odpowiada, ponieważ jest małe lekkie, często zabieram ją w podróż żeby nie taszczyć całych tubek czy pojemniczków.
Dostępny w każdej drogerii.

maseczka idealna??

Moja cera jest mieszana w stronę suchej. Mam troszkę rozszerzone pory i skóra delikatnie przetłuszcza mi się w strefie T. Uwielbiam nałożyć tę maskę na skórę twarzy przed nałożeniem maski nawilżającej.
Delikatnie peelinguje moją i tak cienką i suchą skórę. Nie jest dla mnie za mocna. Pory są po jej zastosowaniu zwężone i prawie niewidoczne.
Twarz jest mięciutka i delikatna w dotyku.
Duży plus ma również za skład. Uważam, że Tołpa jest jedną z lepszych form oferującą maski do twarzy w saszetkach.

Polecam spróbować.

Fajna!

Uwielbiam produkty Tołpy za ich skład i ekologiczne opakowania. Ta maseczka jest bardzo dobra, spełnia wszystkie swoje zadania. Drobinki przyjemnie masują twarz, a po użyciu maski, skóra była oczyszczona, gładka, nawilżona a jednocześnie matowa. Opakowanie jest bardzo wydaje.

ZALETY:
- nawilża,
- oczyszcza skórę,
- matuje,
- wydajna,
- dobra dostępność.

Bardzo mocna, bardzo lubię!

+maska jest ultra mocna, to jedna z tych, które naprawdę czuć, że działają, po nałożeniu zawsze czuć dyskomfort, ale tylko chwilę, w lecie mogę ją stosować na całą twarz, ale w okresie grzewczym, tak jak teraz, policzki mnie pieką bardzo i robią się czerwone jak rak, więc pozostaje strefa T,
+bardzo dobrze oczyszcza skórę,
+matuje,
+ma ogólnie dobry wpływ na cerę mieszaną, jej dolegliwości są zmniejszone,
+przyspiesza gojenie wyprysków,
+produkt polski,
+niedrogi,
+bardzo ładna szata graficzna,
+przyjemna w dotyku saszetka,
+dobrze się rozrywa,
+jedna saszetka starcza na jeden raz (to są dwie saszetki połączone, więc za niewiele ponad 7 zł mamy dwie aplikacje),
+wygładza twarz,
+ściąga martwy naskórek,
+w masce jest dużo drobinek, które przyjemnie masują twarz przy zmywaniu,
+dobrze się zmywa,
+mnóstwo jest tych masek do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie,
+dostępna w każdej drogerii,

-/+trochę zastyga, ale tak nie do końca,
-/+trzeba trzymać 15 minut, wolałabym krócej, ale jest ok,

-maska jest bardzo wodnista, wolałabym, żeby była gęstsza (z drugiej jednak strony rozumiem, że można tego używać jako peelingu albo żelu, ale moim zdaniem to bez sensu),
-nie zgodzę się co do tego, że łagodzi podrażnienia, jak wspomniałam wcześniej, kiedy mam przesuszone policzki, on te podrażnienia powoduje,
-zapach mi się nie podoba, mocny, kwasowaty taki, nie spowoduje to, że przestanę kupować maskę, ale zaznaczam, że nie jest za przyjemny

W porównaniu z innymi na rynku, maska jest bardzo bardzo dobra, gorąco polecam!

Używa produktu od: próbka

Polecam!

Kupiłam saszetkę na promocji. Bardzo wydajna, użyłam raz, a zużyłam połowę 1 saszetki, ale tak często się u mnie dzieje. Z powodu choroby trochę mnie wysypało, ale w końcu trzeba o siebie zadbać, postanowiłam dać szanse tej maseczce., Po nałożeniu poczułam niemiłe pieczenie, które na szczęście minęło po ok minucie. Po zmyciu maski, skóra była gładka, ale niedoskonałości nadal mocno widoczne, Dokończyłam nocną pielęgnacje i poszłam spać. Rano zaskoczył mnie efekt- zaczerwienia zniknęły. niedoskonałości stały się znacznie mniej widoczne. Żałuję, że na promocji nie kupiłam kilku sztuk :)

Świetna

Kupiłam przypadkiem i jestem miło zaskoczona. Bardzo dobrze oczyszcza i skóra jest po niej świeża i niewysuszona także duży plus. Jako maseczka się u mnie nie sprawdziła, bo zaczęła mnie szczypac jednak mam wrażliwa skórę i mocniejsze maseczki często tak działają. Jako peeling świetna.

Dobra

Maseczkę za poleceniem w recenzjach kupiłam w R w mini produktach
tubka zdecydowanie wygodniejsza i tańsza ;)
dla mnie najlepsza w wersji peeling+maska
zasusza niespodzianki
dokładnie peelinguje bez podrażnień
skóra jest promienna zadbana
można pomarudzić co do zapachu, ale co tam
dla wrażliwej skóry może być zbyt mocna

świetnie się sprawdza!

Kupiłam ją przypadkiem, szukając jakiejś nowej maseczki do wypróbowania a ona akurat była na promocji. Maseczka super oczyszcza, skóra jest po niej gładka i faktycznie zmatowiona. Niestety cena trochę odstrasza :/

Niezbędny peeling

Świetny peeling na lata.

Zalety:
- wydajny produkt, jak na saszetkę
- dokładnie oczyszcza, matuje i odświeża twarz
- nie powoduje podrażnień przy wrażliwej/atopowej skórze
- bardzo świeży zapach
- niska cena, mimo to często w promocji
- bardzo korzystny dla skóry skład
Wady:
- saszetka nie jest dobrym pomysłem na maseczkę, którą można wykorzystać kilkakrotnie

Bardzo dobra maseczka do twarzy. Zresztą Tołpa ma bardzo dobre kosmetyki. Zawsze pozostawiam maseczki do wyschnięcia więcej niż 15 min. Skóra po maseczce jest gładka, miękka, zadbana. Robi wszystko to co obiecał producent m.in dokładnie oczyszcza, usuwa zrogowaciały naskórek oraz normalizuje wydzielanie serum. Naprawdę bardzo dobra maseczka. Polecam wszystkim posiadające cerę mieszaną i trądzikową.