Victoria`s Secret, Bombshell EDP

Średnia ocena: 3.78/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Victoria`s Secret `Bombshell` to bardzo zmysłowy zapach, który wspaniale dopełni wszystkie namiętne i uwodzicielskie kobiety. Perfumy te doskonale wyeksponują wszystkie Twoje zalety i podkreślą Twój wyjątkowy i osobliwy styl.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, mandarynka, grejpfrut, truskawka, marakuja
nuta serca: jaśmin, piwonia, orchidea, konwalia, czerwone owoce
nuta bazy: drzewo, mech, piżmo

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Cytrusowy, słodki trochę banalnyz ale piękny zapach

Producent opisuje perfumy jako atrakcyjność i pewność siebie zamknięta w butelce i wydaję mi się, że to idealne opisuje ten zapach!
Perfumy baaaaaaardzo lubię natomiast cena odstrasza, wracam do nich raz na rok może półtora, głównie przez cenę.
Mimo ceny jednak polecam, bardzo je lubię są ciągnące i zbierają dużo komplementów.

Świetne

Są to moje ulubione perfumy, jak dla mnie HIT. Pierwszy raz powąchałam je u przyjaciółki i od tego czasu jestem w nich zakochana. Dla mnie są trwałe i zarówno dobre na dzień, jak i na wieczór. Faceci komplementują ten zapach i nie mogą przestać wąchać. Są trwałe (utrzymują się nawet kilka dni na ubraniach), buteleczka ładna, dziewczęca, mieszczą się wszędzie. Polecam!

Jedne z ulubionych

Może i to już było, może trochę banalny... ale dla mnie jest to jednej z najpiękniejszych zapachów perfum. Długo się na nie czaiłam bo jednak cena dość wysoka, ale za każdym razem gdy ich używam coraz bardziej się przekonuję, że nie żałuję żadnej złotówki którą na nie wydałam. Cudowny, słodki, świeży i owocowy zapach idealnie sprawdzi się w cieplejsze dni, chociaż ja go też uwielbiam na wieczór. Całkiem dobrze się utrzymuje zarówno na ubraniach jak i na skórze. No i flakonik prezentuje się naprawdę uroczo. Jak najbardziej polecam te perfumy

Super

Perfumy o cudowny zapachu. Jest to już moje trzecie opakownie. Najpiękniejszy zapach perfum. Buteleczka jest klasyczna i ładnie wygląda. Są bardzo wydajne. Jedynie cena troszke wysoka. Bardzo polecam :)

Lekki zapach na okres wiosenno-letni.

Czytając inne opinie muszę podkreślić, ze jest to klasyczny, lekki, owocowo-kwiatowy zapach nie nadający się raczej na wieczór, ale dla kobiet które chcą odpocząć od mdłych, ciężkich i słodkich kompozycji to doskonała odmiana. Nikt nie obiecywał tu niczego innego, wystarczy spojrzeć na flakon w energetycznym różowym kolorze, który sugeruje świeżość zapachu. Wszelkie produkty udające ten zapach inaczej się rozwijają ze względu na słabe składniki. Tu mamy ciągle tę sama uwodzącą mieszankę orzeźwiających nut.

okazało się, że znam ten zapach od lat... ale o co te zachwyty?

Victoria ma niektóre mgiełki naprawdę wow,, ale to głównie te limitowane, a te w stałej kolekcji znane od lat są mdłe i mega średnie. Jednak o perfumach nigdy za wiele nie słyszałam, jedynie o tych Bombshell słyszałam masę pochlebiających opini, że są takie super i ogóle. Wiele Instagramerek i Youtuberek je chwaliło. Długo się do nich przymierzałam, bo nigdy nie było testera i w końcu skorzystałam z promocji i kupiłam je w ciemno. Zapłaciłam za nie 35 e/100 ml (normalnie kosztowały 50) i jak powąchałam je w domu to przeżyłam szok. Jakbym wiedziała jak pachną, to bym wolała dołożyć i kupić coś innego do mojej kolekcji xD
Ale do rzeczy. Ten zapach poznałam od razu. One pachną niemal identycznie jak znany mi od lat zapach Bi Es Pink Boudoir. Miał on w sobie taką charakterystyczną plastikową nutę, której nie da się zapomnieć. Od razu skojarzyłam, że jest to jakiś zapach fioletowy od Bi Es, ale trochę się naszukałam by znaleźć konkretnie który. Mamy tu niemal identyczne nuty. W końcu jak znalazłam Bi Es właśnie się insirował zapachem Bombshell...

Generalnie to ten zapach nie jest zły. Jednak jest bardzo nudny. Może nie super pospolity, ale pachnie po prostu tanio. Żeby nie było, że obrażam tańsze zapachy, bo są wśród nich też jakieś perełki, ale to coś pachnie jak taki zapach za 10 pln z marketu właśnie.

Czuć tutaj kwiaty i owoce, ale te owoce są takie mdłe, rozwodnione. Są tu białe kwiaty, czyli jaśmin i konwalia, które uwielbiam i które trzymają ten zapach na jakimś znośnym poziomie. Jednak pierwszy niuch, to taki mdły ananas, truskawka, marakuja i chyba żurawina. Są one takie jak kompot. Nie są soczyste I super słodkie. Ten zapach właśnie nie jest takim super słodziakiem na jaki jest stylizowany. Na pewno nie jest to namiętny i zmysłowy zapach jak zapewnia producent.
Jest tu coś takiego plastikowego i sa też nuty bardzo podobne do ich mgiełki ze stałej kolekcji albo tej niebieskiej albo fioletowej (nie pamiętam dokładnie, bo już ich nie mam).

Zapach delikatnie się rozwija, ale balansuje między dwoma akordami zapachowy na przemian, albo te mdłe owocki albo białe kwiaty. Nic więcej się tu nie dzieje.

Nie chciałabym żeby ta recenzja zabrzmiała tak, że tylko zjechałam ten zapach, bo nie jest on zły i jednak jest to tylko Victoria a nie Armanii czy jakokolwiek inna marka perfum, więc też nie można oczekiwać że będzie to jakiś majstersztyk perfumiarstwa.
Dla mnie ten zapach jest nudny i kompletnie nie wart uwagi. Tylko białe kwiaty go ratują. Może to być zapach taki na codzień, do sklepu czy na spacer. Na pewnie nie na randkę czy wieczór.

Na pewno niewątpliwym atutem jest trwałość, bo jest on intensywny i czuć go dobre 8/10 godzin za co naprawdę u mnie punktuje, bo bardzo cenię trwałe perfumy.

Butelka jest ładna. W różowe paski charakterytyczne dla VS. Może ta plastikowa zatyczka trochę psuje wizualnie wygląd butelki, ale poza tym jest ona ładna.

Dla mnie to zapach taki do używania, gdy szkoda mi innych perfum, droższych albo nie wiem czy się popsikać. Nie sądzę, że wykończę tą 100 ml flaszkę. Pewnie jak będę kiedyś w Polsce to oddam komuś znajomemu czy z rodziny.

Zgodzę się z opinią, która padła w którejś recenzji, że mógłby to być zapach dla 15 latki. Ja właśnie chyba mając 15 czy 16 lat i zakładając konto na Wizażu używałam tego odpowiednika z Bi Es i wtedy mi sie naprawdę podobał. Teraz mam 24 i uważam, że tyle jest pięknych perfum, że szkoda czasu na te.

piękny zapach

Ciekawy zapach o którym czytałam wiele pozytywnych opinii. Długo zwlekałam z zakupem tego produktu i gdybym miała się zastanawiać jeszcze raz to kupiłabym ten produkt od razu :)

Jeden z ulubionych

Mój ulubieniec na wakacje. Używam na zmianę z in2her, lekki, delikatny kwiatowy zapach. słodziutki, można zresztą przewidzieć widząc opakowanie, Jest bardzo subtelny co sprawia że sprawdzi się u kobiety w każdym wieku. Jest idealny raczej do używania w ciągu dnia, nie na wieczór.

Gdzieś to już było

Po pierwszym psiknięciu Bombshell byłam przekonana, że miałam już do czynienia z takim samym zapachem. Po dłuższym czasie z nadgarstkiem przy nosie nadeszła chwila olśnienia. Toż to pomarańczowe perfumy z Avonu z kolekcji summer! Zapach jest letni, owocowo-kwiatowy, przyjemny, z gatunku tych, które podobają się każdemu. Na plus trzeba zaliczyć intensywność i całkiem przyzwoitą trwałość. Cena niestety za wysoka, biorąc pod uwagę, że avon sprzedaje prawie to samo 10x taniej.

Niewarte swojej ceny

Zapach otrzymałam w prezencie, tak naprawdę na własne życzenie i cieszę się, że nie wyrzuciłam tych niemalże 200 zł, by byłyby to pieniądze unurzane w błocie po samą szyję.
W pięknym i dziewczęcym opakowaniu spotkamy tandetną i mało trwałą wodę o kwiatowym zapachu rodem z La Rive albo innej drogeryjnej taniochy.

Ale to już było...

Bombshell jest jednym z zapachów, które intrygowały mnie od dawna, ale niestety nie miałam okazji powąchać ich na żywo. Bałam się zamawiać je w ciemno, więc zamówiłam próbkę 5 ml w jednej z drogerii internetowych. Nastawiałam się na seksowny, kwiatowo-owocowy zapach, który będzie zwracał na mnie uwagę. Próbka przyszła i czar prysł... Nie jest to zapach brzydki, nie mogę w żaden sposób powiedzieć, że śmierdzą, odrzucają, nie pasują do mnie. Są totalnie nijakie. Testując je miałam wrażenie, że pożyczam od młodszej siostry tanie dziecięce perfumki z dyskontu. Do bólu nijakie, zwyczajne, świeże, ale w okropnie "tani" sposób, którego nie lubię. Niby są kwiatowe, niby są owocowe, ale byłam totalnie zawiedziona. Jest mnóstwo świeżych letniaków, które trzymają fason i nie pachną jak tani odświeżacz do wc - patrz: Bright Crystal i Yellow Diamond od Versace. Cieszę się, że się na nie nie zdecydowałam, bo plułabym sobie w brodę, że wydałam jakieś 200 zł na wodę, którą z powodzeniem mogę zastąpić typowym La Rive z supermarketu za 9,90. Trwałość także jest słaba. Flakon podejrzewam, że może być ładny, niestety nie miałam okazji go obejrzeć, także nie ocenię. Szkoda - mgiełki od Victoria's Secret są wg mnie zdecydowanie lepsze, niż ta woda.

Używa produktu od: próbka

Nie tylko dla młodych kobiet

Nie wiem dlaczego wiele z Was uważa, że świeży, owocowo-kwiatowy zapach nadaje się raczej tylko dla młodych kobiet/dziewczyn. Ja mam 41 lat i zawsze lubiłam lekkie, świeże, kwiatowo-owocowe zapachy, które nie przyduszają ani mnie, ani tym bardziej otoczenia.
Od cięższych zapachów, chociażby taka Miss Dior, czy Dior w ogóle, dostaję wypieków i boli mnie głowa i nie mogę ich znieść w pobliżu, gdyż atakują swoją wonią całe otoczenie i nie chcą się z niego łatwo ulotnić.
Ten zapach jest piękny, kobiecy i subtelny, ale wyrazisty, zarówno na lato, jak i cały rok i nadaje się dla każdej kobiety NIEZALEŻNIE OD WIEKU, która ma wrażliwy węch i nie lubi nachalnie się rzucać "w nos" w swoim otoczeniu :)