Delia, Cameleo BB, Płynna keratyna

Delia, Cameleo BB, Płynna keratyna

Średnia ocena: 4.00/5

Produkt o właściwościach silnie regenerujących typu `włos w płynie` przeznaczona jest do pielęgnacji włosów uszkodzonych i osłabionych farbowaniem, rozjaśnianiem, trwałą i innymi zabiegami fryzjerskimi. Zawarty w płynnej keratynie aktywny składnik Keramimic 2.0 trafia w warstwę korową włosa i odbudowuje najbardziej uszkodzone miejsca, jednocześnie głęboko regenerując jego powierzchnię włosa.
Płynna Keratyna Cameleo BB to: termoochrona, łatwe rozczesywanie, wygładzone włosy aż po same końce, większa podatność na skręcanie i układanie, wzrost sprężystości, elastyczności i miękkości, większy połysk.

regenerujące, termoochronne, podkreślające skręt, wzmacniające
do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wymagających prostowania
zapachowa
w butelce, z pompką
lekkie
Skóra głowy
normalna

Często ratuje mi włosy

Nie używam codziennie, lecz średnio co 2-3 dzień, gdy moje włosy za bardzo się spuszą lub rozdwoją. Nadaje się i na suche włosy (końcówki) i na mokre, to zależy czego potrzebujecie. Nie ma jakiegoś ekstremalnego działania, więc czasem używam go na mokre włosy, a potem, po wysuszeniu (dzięki niemu nie są tak spuszone) dokładam jeszcze kilka psiuknięć na końcówki. Nie czyni cudów, ale poprawa jest. Moje włosy są akurat w baaardzo złej kondycji, więc nie dziwię, że nie daje rady.

Poprawne ale bez szału

Teraz czas na recenzję kreatyny w płynie która używamy na suche lub mokre ale umyte włosy...

Kosmetyk ma bardzo wygodne opakowanie z atomizerem, ma śliczny zapach i nie przetłuszcza naszych włosów

Stosuje go najczęściej na morke włosy przed suszeniem suszarka i nadaje im piękny blask i chroni przed ciepłym powietrzem suszarki

Po zastosowaniu włosy są miękkie, wyraźnie wygładzone i lśniące, kreatyna również ułatwia rozczesywanie i odżywia włosy

Jezeli szukasz produkt który ułatwi rozczesywanie i doda trochę blasku to jak najbardziej polecam

Dobrze wygładza włosy

Płynna keratyna znajduje się w plastikowej buteleczce w sprayu o pojemności 50 ml.
Przeznaczona jest do włosów zniszczonych,
Można użyć na mokro i sucho, nie trzeba spłukiwać.
Ma za zadanie;
- nawilżyć
- wygładzić
-chronić przed wysoką temperaturą
- wzmocnić
- nadać blask i miękkość
- ułatwić rozczesywanie
- poprawić elastyczność

Płynnej keratyny używam po myciu włosów. Ułatwia rozczesywanie, wygładza, nadaje blask a włosy są bardziej miękkie.
Używam systematycznie i zauważyłam, że długie kosmyki są jakby bardziej nawilżone, zregenerowane.
Mimo w składzie na drugim miejscu alkoholu nie dostrzegłam by włosy stały się szorstkie czy przesuszone. Także z tego się bardzo cieszę. :)

Płynna keratyna ujarzmiła moje niesforne włosy. Dzięki niej mniej się puszą, plączą i są bardziej gładkie.
Jestem zadowolona z efektu jaki zostawia na włosach.

Raz na jakiś czas ok, ale na dłuższą metę alkohol zawarty w produkcie może wysuszać włosy

Swego czasu bardzo lubiłam Płynną keratynę w sprayu Cameleo marki Delia. To było jeszcze za czasów, gdy preferowałam odżywki do włosów bez spłukiwania. Po tym produkcie minimalnie mniej puszyły mi się włosy i dawał jako taką termoochronę przed stylizacją na gorąco. Zauważyłam jednak, że po dłuższym użytkowaniu włosy stały się wysuszone i sianowate. To najprawdopodobniej wina alkoholu zawartego w składzie. Jak wiadomo, ten potrafi wysuszać. Dziś też zdarza mi się sięgnąć po ten kosmetyk, ale bardziej okazjonalnie. Działanie oceniam średnio, owszem produkt jest niedrogi i łatwo dostepny, ale nie robi nic spektakularnego.

Jeśli chodzi o opakowanie, jest to plastikowa buteleczka z atomizerem. Dobrze sprawdzi się w podróży, jest nieduża, a zakrętka dobrze przylega i się z niej nie leje. Mechanizm spryskiwacza działa prawidłowo i wypuszcza równomierną mgiełkę produktu.

Czy polecam ten produkt? Do okazjonalnego stosowania tak, ponieważ są sytuację, kiedy potrzebujemy szybkiej odżywki bez spłukiwania i nie mamy czasu bardziej zadbać o włosy (np. wyjazd wakacyjny). Natomiast do stosowania na dłuższą metę zdecydowanie nie polecam, gdyż wyszusza włosy, a jeśli ktoś ma włosy suche lub puszące się, to Płynna keratyna Cameleo tylko pogłębi ten problem.

Świetny produkt

Spray kupiłam zachęcona dobrymi opiniami i okazał się strzałem w 10. Używam go systematycznie po każdym umyciu włosów i widzę znaczna poprawa kondycji moich włosów . Widać to zwłaszcza po końcówkach. Mam włosy kręcone i farbowane na jasny blond więc ciężko utrzymać je w dobrej kondycji ,ale ten produkt to dla mnie musy have .

Płynna kreatyna

Świetny produkt o pięknym świeżym zapachu kreatyna zamknieta jest w białej plastikowej butelce z dozownikiem bez problemowej w obsłudze i o ładnej szacie graficznej płynna kreatynę daję po umyciu włosów jest ona bez spłukiwania nie obciąża włosów a je dociaza są proste wygładzone i mega błyszczące łuski włosów są znacznie domkniete końcówki włosów również w lepszej kondycji włosy są sypkie i miłe w dotyku kupiłam w rossmanie za 16 złotych

Recenzja Delia, Cameleo BB, Płynna keratyna

Po wakacjach moje włosy potrzebowały głębokiej regeneracji, odżywienia i wygładzenia. Płynna keratyna świetnie się sprawdziła na przesuszone końcówki i puszące się pasma. Po aplikacji włosy były pełne plasku, mocno wygładzone i z łatwością mogłam je rozczesać. Jednocześnie, co dla mnie bardzo ważne, nie obciążyła włosów. Oprócz kwestii wizualnych zachwyciła mnie również niesamowita miękkość włosów, które są bardzo przyjemne w dotyku.

Moja ulubiona

W moje ręce trafiła przypadkiem i nie żałuje. Na moich włosach sprawdza się doskonale, wygładza je i pozwala lepiej rozczesać. Włosy po niej są nabłyszczone i zdrowe. Używam zawsze na wilgotne włosy. Poza tym ma przyjemny, delikatny zapach. Polecam

wygładza włosy

Płynna keratyna u mnie sprawia ze włosy maja satynowy poslizg sa miekkie i łatwo sie rozczesuja no i ten zapach jest mega , dodam , ze moje włosy nie sa jakos mocno zniszczone wiec produkt zd egzamin jesli chodzi o rozczesywanie

Dla mnie bomba

Maska keratynowa z tej serii bardzo sprawdziła się na moich włosach dlatego zdecydowałam się na płynną keratynę.

Produkt służy mi jako termoochrona- zawsze go stosuje przed prostowaniem moich fal.

Przechodząc do samego działania, na moich włosach sprawdza się świetnie- produkt chroni włosy przed wysoką temperaturą, nawilża, wygładza, ułatwia rozczesywanie dodaje również połysku.

Ponadto posiada przyjemny zapach, który dosyć długo utrzymuje się w ciągu dnia na naszych włosach.
Polecam :)

Bardzo słabo

Skusiła mnie promocja. Wiązałam z nią nadzieje, ale na moich kręconych włosach się nie sprawdzić. Brak jakiegokolwiek regenerującego działania, którego obiecywał producent, ogólnie brak poprawy stanu włosów. Służyła mi jedynie jako pomoc w stylizacji.

Słabiaczek

Wiązałam duże nadzieje z tym kosmetykiem, a jakaż byłam szczęśliwa jak okazał się być w promocji - musiałam kupić i wypróbować. Zapewnienia producenta co do działania tej płynnej keratyny były dość obiecujące, niestety nie na moich blond, szorstkich, wysuszonych i osłabionych kilkukrotnym farbowaniem włosów. Z początku nie używałam zbyt dużej ilości kosmetyku dlatego pomyślałam, że może dlatego nie ma oczekiwanego efektu, jednak gdy rozpulilam na mych błagich włosach ten oto "cud" nie zadziało się nic, mało tego na drugi dzień już z rana widoczne były przetłuszczone włosy, które w dalszym ciągu w dotyku były szorstkie. W żadnym aspekcie nie zauważyłam poprawy kondycji moich włosów, może w jakiś sposób kosmetyk uchronił je przed powietrzem suszarki i to jest jedyny plus tego kosmetyku. Podoba mi się tylko jego zapach, reszta nie zdała egzaminu, niestety.