KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
3,8 na 5
Kupi ponownie: 52% osób
  • 28 lipca 2022 o 15:13
    Raz na jakiś czas ok, ale na dłuższą metę alkohol zawarty w produkcie może wysuszać włosy
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Swego czasu bardzo lubiłam Płynną keratynę w sprayu Cameleo marki Delia. To było jeszcze za czasów, gdy preferowałam odżywki do włosów bez spłukiwania. Po tym produkcie minimalnie mniej puszyły mi się włosy i dawał jako taką termoochronę przed stylizacją na gorąco. Zauważyłam jednak, że po dłuższym użytkowaniu włosy stały się wysuszone i sianowate. To najprawdopodobniej wina alkoholu zawartego w składzie. Jak wiadomo, ten potrafi wysuszać. Dziś też zdarza mi się sięgnąć po ten kosmetyk, ale bardziej okazjonalnie. Działanie oceniam średnio, owszem produkt jest niedrogi i łatwo dostepny, ale nie robi nic spektakularnego. Jeśli chodzi o opakowanie, jest to plastikowa buteleczka z atomizerem. Dobrze sprawdzi się w podróży, jest nieduża, a zakrętka dobrze przylega i się z niej nie leje. Mechanizm spryskiwacza działa prawidłowo i wypuszcza równomierną mgiełkę produktu. Czy polecam ten produkt? Do okazjonalnego stosowania tak, ponieważ są sytuację, kiedy potrzebujemy szybkiej odżywki bez spłukiwania i nie mamy czasu bardziej zadbać o włosy (np. wyjazd wakacyjny). Natomiast do stosowania na dłuższą metę zdecydowanie nie polecam, gdyż wyszusza włosy, a jeśli ktoś ma włosy suche lub puszące się, to Płynna keratyna Cameleo tylko pogłębi ten problem.
    18 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 czerwca 2021 o 18:32
    Dla mnie bomba
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Maska keratynowa z tej serii bardzo sprawdziła się na moich włosach dlatego zdecydowałam się na płynną keratynę. Produkt służy mi jako termoochrona- zawsze go stosuje przed prostowaniem moich fal. Przechodząc do samego działania, na moich włosach sprawdza się świetnie- produkt chroni włosy przed wysoką temperaturą, nawilża, wygładza, ułatwia rozczesywanie dodaje również połysku. Ponadto posiada przyjemny zapach, który dosyć długo utrzymuje się w ciągu dnia na naszych włosach. Polecam :)
    Zalety:
    • Chroni włosy przed wysoką temperaturą,
    • Wygładza włosy,
    • Nadaje połysku,
    • Dosyć tani,
    • Łatwo dostępny,
    • Wydajny.
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 lutego 2019 o 9:09
    Płynna keratyna w spray'u
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Produkt jest całkiem dobry. Ujarzmia niesforne pasma i wygładza. Włosy po zastosowaniu produktu lepiej się rozczesuje i układa. W zimie mam problem z elektryzowaniem się włosów, przez ciągle noszenie czapki/kaptura. Jednak ten produkt sprawił, że w końcu nie mam z tym takiego problemu. Co do składu to nie jest jakiś świetny, ale na prawdę fajnie wpływa na kondycję włosów. U mnie się sprawdził i zdecydowanie mogę go polecić. A do tego cena jest bardzo fajna, szczególnie na promocji (10,99zł) i opakowanie (podwójne zamknięcie) przez co nawet w podróży produkt jest bezpieczny. Płynna keratyna jest też bardzo wydajna, używam ponad miesiąc i jeszcze mam ponad połowę opakowania.
    Zalety:
    • opakowanie
    • cena
    • wydajność
    • włosy wygładzone, elastyczne
    • mniej się elektryzują
    Wady:
    • skład (nie jest zbyt ciekawy)
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
    kialacm
    5 / 5
    3 czerwca 2024 o 12:55
    fajna
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Produkt ten zakupiłam w drogerii Rossmann. Keratyna jest zamknięta w plastikowym opakowaniu o pojemności 150 ml. Przeznaczona jest do włosów zniszczonych, szorstkich i bez połysku. Kosmetyk ten poprawia kondycję włosów sprawiając że są gładkie, miękkie, błyszczące, odporne na uszkodzenia. Dzięki specjalnej formule bez spłukiwania nadaje się na włosy suche, i wilgotne. Po użyciu tego produktu moje włosy są doskonale nawilżone, wygładzone, miękkie, elastyczne. Dodatkowo bardzo łatwo je rozczesać, są również zabezpieczone przed wysoką temperaturą. Zapach jest piękny, zachęca do korzystania z produktu
    Zalety:
    • zapach
    • cena
    • wydajna
    • poprawia kondycje włosów
    • nadaje się na suche i wilgotne włosy
    Wady:
    • brak
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 maja 2023 o 9:47
    Często ratuje mi włosy
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie używam codziennie, lecz średnio co 2-3 dzień, gdy moje włosy za bardzo się spuszą lub rozdwoją. Nadaje się i na suche włosy (końcówki) i na mokre, to zależy czego potrzebujecie. Nie ma jakiegoś ekstremalnego działania, więc czasem używam go na mokre włosy, a potem, po wysuszeniu (dzięki niemu nie są tak spuszone) dokładam jeszcze kilka psiuknięć na końcówki. Nie czyni cudów, ale poprawa jest. Moje włosy są akurat w baaardzo złej kondycji, więc nie dziwię, że nie daje rady.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne