Herbal Essences, Bio:renew, Real Botanicals, Potent Aloe & Bamboo, Strength & Moisture Conditioner (Odżywka do włosów ` Siła i nawilżenie`)

Linia Herbal Essences Potent Aloe + Bamboo jest przeznaczona do delikatnego oczyszczania i odżywiania przy jednoczesnym wzmocnieniu włosów. Linia nie zawiera siarczanowego środka powierzchniowo czynnego, parabenów, ani barwników poza bogatym wyciągiem z aloesu. Zawiera bambus, roślinę znaną ze swojej wytrzymałości i elastyczności oraz dodawania połysku włosom. Włosy dostają dawkę przeciwutleniaczy pochodzenia roślinnego i zostają nasycone eksplozją świeżości łączącej rośliny wodne, musujące cytrusy i zieloną roślinną jasnością.

Odżywka Herbal Essences Potent Aloe & Bamboo zawiera mieszankę środków odżywczych, które delikatnie odżywiają, wzmacniają i dodają połysku włosom.

Cudo w połączeniu z szamponem z serii

Polecam stosować z szamponem z tej samej serii.
Oba pięknieeee pachną i świetnie działają.

Moje włosy po odżywce są sypkie, mięciutkie i mam wrażenie, że bardziej odbite od nasady.
Włosy są bardziej nawilżone.

Opakowanie to miękka tuba, więc bardzo wygodna w użyciu.

Herbal Essences, Bio:renew, Real Botanicals, Potent Aloe & Bamboo, Strength & Moisture Shampoo (Szampon do włosów ` Siła i nawilżenie`)

Najlepszy produkt jaki stosowałam do tej pory odpowiada mi zapach bardzo przyjemny, konsystencja idealna, moje włosy są super po tym produkcie. Super jestem bardzo zadowolona z testów

Świetna odżywka

Świetna odżywka - ładnie pachnie, jest wydajna, bo starcza mi na dłuższy czas :) No i rzeczywiście jak stosuję ją regularnie, to włosy mi się bardzo wzmocniły, mniej wypadają. Stosuję odżywkę kilka razy w tygodniu. I włosy mi się mniej przetłuszczają kiedy zaczęłam ją nakładać :) Wygodne opakowanie, łatwo się aplikuje.

+ wzmacnia włosy
+ wydajna
+ włosy się mniej przetłuszczają

bardzo ją polubiłam

Odżywka ma fajną konsystencję - dobrze rozprowadza się na włosach. Świetnie uzupełnia się z szamponem z tej linii. Nawilża moje skłonne do puszenia włosy. Polecam miłośniczkom naturalnych składów. Poza tym przepięknie pachnie!

całkiem dobra odżywka

Produkt ma fajne opakowanie, naturalny design. Konsystencja jest dość płynna - dobrze się rozprowadza na włosach. Zapach bardzo przyjemny, delikatny, naturalny. Włosy po użyciu są ładne, błyszczące. Ale wiadomo, że żadna odżywka włosów "nie naprawi" ;)

Natura działa

Świetna konsystencja i zapach, bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, wystarczy na prawdę niewielka ilość . Naturalny skład czuć na włosach, nie są obciążone, dobrze się rozczesują i są bardziej elastyczne i nawilżone. Zapach powala a opakowanie jest estetyczne i poręczne. Stosowałam też jako serum pod czepek, też rewelacja. Polecam

Dodaje włosom mocy

Odżywka idealna dla włosów zniszczonych. Dobrze regeneruje, odżywia i nawilża włosy. Nie obciąża, dodaje blasku, jest bardzo wydajna i można ją stosować również do włosów farbowanych. Mnie najbardziej zachwycił skład i zapach – naturalny i piękny.

Cudowny zapach

Odżywka przede wszystkim pięknie pachnie. Już po otwarciu czuć zapach produktu - dla mnie to na plus bo lubię jak produkty pięknie pachną. Zdecydowanie wygładza włosy i nadaje im lśniącego blasku. Moje włosy przy jej stosowaniu dostały drugi życie (co bardzo mnie cieszy).

dobrze nawilża

Dobrze nawilża, wystarczy niewielka ilość, rozprowadzamy na lekko odciśniętych w ręczni włosach, dobrze jest jeszcze przeczesać grzebieniem i dopiero spłukać. Pachnie równie pięknie jak szampon.Opakowanie wygodne, lekko się otwiera bez użycia siły, bez walki pod prysznicem ???? Na długo wystarczy, myślę że na jeden szampon schodzą dwie odżywki. Ja wmasowuję odżywkę w 1/3 długości włosów ,nie nakładam jej przy skórze głowy. Włosy mam długie i farbowane, naturalny brąz. Naprawdę polecam, cena jak na jakość jest naprawdę bardzo dobra.

Używa produktu od: próbka

Odżywczy aloes

Po raz kolejny mam do czynienia z Herbal Essences i po raz kolejny się nie zawiodłam. Odzywka w widoczny sposób nawilża moje przesuszone włosy. Fajnie pachnie, dobrze sie aplikuje i jest bardzo wydajna. W połączeniu z szamponem robi robotę!

Pielęgnacja i regeneracja

Moje włosy na głowie stają,
bo gruntownej pielęgnacji się domagają!
O sobie znać dają czas cały,
że będą strajkowały:
"Chcemy odbudowy i pielęgnacji!"
Przyznaję, że mają w tym dużo racji.
W końcu piękny i zdrowy wygląd im się należy,
bo, gdy patrzę w lustro, to aż włos na głowie się jeży!
Kto mi pomoże, kto moje włosy uratuje
i sprawi, że światem na nowo zawojuję?
Marion - oto mój bohater który niczym Superman mnie wybawia,
dzięki niemu uśmiech na mojej twarzy się pojawia!
Odżywka intensywnie wzmacniająca to totalne wygładzenie, mniej puszenia,
wyrównanie niedoskonałości i max nabłyszczenia.
Włosy są odżywione, miękkie i jedwabiste,
bo muszą być zdrowe i piękne, to przecież jest oczywiste!
I w końcu buntować się przestają
niczym gwiazdy na niebie blaskiem zachwycają!
Za taką pielęgnację moje włosy mi podziękują
i z mojej skromnej osóbki prawdziwą boginię wyczarują!
Odżywka czyni prawdziwe cuda
i z nią każdego dnia piękną fryzurę uzyskać mi się uda!

Nawilżenie na 100%

Produkty Potent Aloe & Bamboo firmy Herbal Essences są doskonale. Idealne do każdego rodzaju włosów, wzmacniaja włosy które stają się odporne na uszkodzenia. Mają naturalny skład, włosy pięknie pachną i są nawilżone.Fajna, poręczna tuba mieszcząca konsystencję typowej odżywki. Stosowałam ją zarówno na całe włosy jak i z czasem tylko na same końcówki. Odżywka Bardzo dobrze się spłukuje. Włosy po niej są dopieszczone tam gdzie szampon sobie nie poradził. Miękkie, puszyste, nawilżone, bardzo dobrze się rozczesują i nie elektryzują.