WIZAŻ logo
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
Odżywki do włosów

Petal Fresh Pure Grape Seed & Olive Oil, Moisturizing Conditioner Pestki winogron i oliwki, Nawilżająca odżywka do włosów

star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
4,2 (57)
5 hitów!
56% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby opinie publikowane w katalogu KWC pochodziły od osób, które faktycznie używały opiniowane produkty. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
Średnia ocena:
star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
4,2 na 5
Wydajność:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
Zgodność z opisem producenta:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
Stosunek jakości do ceny:
star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
Opakowanie:
star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
Zapach:
star fullstar fullstar fullstar fullstar half full
Kupi ponownie: 56% osób
Nasi użytkownicy zostawili 57 opinii dla tego produktu. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótkie podsumowanie na ich podstawie:

  • 20 marca 2025 o 20:45
    Super szampon
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańw trakcie pierwszego opakowania
    Od kiedy używasz produktumiesiąc
    Gdzie został kupiony produktW drogerii internetowej
    Jestem na tak! Bardzo przyjemny szampon - dobra konsystencja jest lekki i nie obciąża. Ma piękny zapach - na codzienny szampon, jest bardzo fajny. Jednak oprócz tego, przyda się 2 szampon oczyszczający - razem jest to świetne combo.
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar fullstar emptystar emptystar empty
    2 / 5
    7 marca 2025 o 13:21
    Słaba
    Kupi ponownieNie
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Odżywka ma rzadką konsystencję, coś jak kisiel. Wystarczy mała ilość aby pokryła włosy. Przez to że jest tak rzadka, nie za bardzo trzyma się na włosach. Przed nałożeniem trzeba dobrze odsączyć włosy ręcznikiem żeby się jakkolwiek trzymała włosów. Na opakowaniu nie ma informacji jak długo trzymać odżywkę na włosach, ja zmywałam po około pięciu-dziesięciu minutach. Po spłukaniu nie było czuć na włosach jakby coś na nich zostało, a ja jednak lubię ten efekt. Po wysuszeniu nie widziałam różnicy. Może były trochę miękksze niż bez użycia tej odżywki, ale to zrobi każda odżywka. Miałam nadzieję że ta odżywka pomoże na moje łamiące się włosy, na długości i końcówki, jednak nie zauważyłam żadnej różnicy. Łamały się tak samo jak przed jej używaniem, więc nie było żadnego nawilżenia włosów. Zapach był bardzo ładny. Intensywny, wyczuwalny przez kilka godzin po myciu włosów. Świeży, 'pobudzający', przyjemny. Chciałabym mgiełkę zapachową do włosów o takim zapachu, bardzo mi się podobał. Z opakowania ciężko wydobyć końcówkę produktu, dozownik ma tak małą średnicę że butelka łatwo się przewracała stojąc do góry dnem.
    Zalety:
    • Zapach
    Wady:
    • Za rzadka konsystencja
    • Nie nawilża
    • Zbyt wysoka cena jak na takie działanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar emptystar emptystar empty
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar emptystar emptystar empty
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 sierpnia 2023 o 14:55
    Fajny HE... a może EH? :)
    Kupi ponownieNie wiem
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produkturok lub dłużej
    Gdzie został kupiony produktDrogeria Rossmann
    Odżywki Petal Fresh znane są z tego, że są połączeniem humektantów i emolientów. I fajnie, bo dla włosów cienkich, średnioporowatych-, jak moje, to chyba jedyna opcja, by emolienty przemycić. Nakładałam ją rzadko i naprawdę długo ją zużywałam. Rozprowadzała się przyjemnie i miała fajny zapach. Nie mogę o niej powiedzieć, by zmieniła moją pielęgnację o 180 stopni - była po prostu poprawna, nawet dobra. Nic więcej. I właściwie to dobrze, biorąc pod uwagę nietolerancję moich włosów na emolienty. Co więcej, jestem alergiczką, więc i ekstraktów się w niej bałam, a nie miałam czego, jak się okazało. Nie wiem, czy kupię ją ponownie, ale na pewno polecam na początek.
    Zalety:
    • Przyjemny, świeżo-słodki zapach,
    • Nie szkodzi skórze głowy,
    • Wydajność,
    • Przyjemnie się rozprowadza,
    • Cena,
    • Dostępność
    Wady:
    • Brak efektu "wow",
    • Aż ZA wydajna
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 października 2022 o 12:12
    Świetna odżywka nawilżająca
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańkilka opakowań
    Od kiedy używasz produkturok lub dłużej
    Gdzie został kupiony produktDrogeria Rossmann
    Odżywka jest typu HE (humektantowo-emolientowa). Opakowanie robi się upierdliwe gdy zostaje nam końcówka produktu. Ciężko go wtedy wydostać. Odżywka moim zdaniem sprawdzi się na wszystkich porowatościach. Gdy miałam notorycznie rozjaśniane, farbowane i zniszczone włosy (były wysokoporowate) to sprawdzała się pierwsza klasa. Nawilżała je, odżywiała i wygładzała. Nie puszyła mimo wysokiej zawartości gliceryny. Po 3 latach udało mi się zejść do włosów niskoporowatych i dalej jest to jedna z moich ulubionych odżywek. Na niskoporach zachowuje się trochę inaczej: nadaje im objętości, nawilżenia i blasku. Świetnie się nadaje jako podkład pod olejowanie.
    Zalety:
    • nawilża
    • nabłyszcza
    • dodaje objętości
    • dostępność
    • cena
    Wady:
    • opakowanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar emptystar emptystar empty
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    4 / 5
    15 marca 2022 o 14:30
    Mocno nawilżająca
    Kupi ponownieNie wiem
    Liczba zużytych opakowańkilka opakowań
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktDrogeria Rossmann
    Odżywka ma przepiękny zapach, naprawdę go uwielbiam. Ze względu na gęstość produktu trochę trudno wydostać tę odżywkę z opakowania. Trzeba się nieco natrudzić, natrząść, mocno ścisnąć butelkę, przez co po jakimś czasie butelka ma już wgniecenia i nie wygląda zbyt ładnie. Sama odżywka jest naprawdę gęsta, jakby lekko woskowa. Rozsmarowuje się łatwo, nie spływa z włosów. Naprawę mocno nawilża. Mimo sporej zawartości emolientów czuć tutaj wyraźne działanie gliceryny. Miałam nadzieję, że odzywka będzie fajnie sprawdzała się na co dzień, ale niestety używana co mycie przenawilżała moje włosy, które zdecydowanie wolą proteiny od humektantów. Raz na jakiś czas dawała fajnego, nawilżającego kopa, ale nie dociążała włosów w jakiś wyraźny sposób. Przez jakiś czas nakładałam ją na skórę głowy, gdy trochę przesuszyłam skalp, i dobrze sprawdzała się w tej roli - nie obciążyła skóry, nie zapchała mieszków włosowych, przyjemnie ukoiła skórę. Moja mama, która walczy z łuszczycą i ma krótsze włosy, była z niej naprawdę zadowolona. Nie wiem, czy wrócę do tego produktu. Może kiedyś kupię sobie ze względu na zapach i będę stosować jako maseczkę nawilżającą, ale na razie nie zamierzam tego robić.
    Zalety:
    • Zapach
    • Wyraźnie nawilża włosy
    • Ma przyjemny skład
    Wady:
    • Bardzo gęsta konsystencja - ciężko wydobyć odżywkę z opakowania
    • Nie dociąża moich włosów
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
szukaj