KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

Petal Fresh Pure Grape Seed & Olive Oil, Moisturizing Conditioner Pestki winogron i oliwki, Nawilżająca odżywka do włosów

4,2 na 555 opinii

• 15 maja 2019 o 22:53
    Zadziwiająco dobra
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nawilżająca odżywka do włosów "Pestki winogron i oliwki" to moje ostatnie odkrycie. Podczas ostatniej promocji 2+2 postanowiłam dać jej szansę, ze względu na obiecujący skład. Jej cena regularna nie należy do najniższych, jednak właśnie takie okazje są najlepsze do przetestowania czegoś innego, niż zwykle. Odżywka już na samym początku przykuwa wzrok w drogerii. Smukła plastikowa butelka z ciemnozielonego plastiku ozdobiona jest ładną etykietą z motywem winogron. Na odwrocie można przeczytać, że w związku z tym, że skład odżywki jest bogaty w naturalne składniki, należy pozostawić odżywkę na włosach odpowiednio dłużej. Butelka bardzo dobrze leży w dłoni, a otwierana "klapka" jest bardzo przydatna, gdy ma się mokre ręce. Lubię takie rozwiązania, ponieważ nie muszę się obawiać o połamanie paznokci podczas mocowania z opakowaniem. Odżywka "Pestki winogron i oliwki"już na początku bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Na włosach pachnie po prostu nieziemsko i jej zapach wyczuwałam bardzo długo po myciu. Aby podnieść skuteczność odżywki, wykorzystałam czepek oraz turban z ręcznika. Po spłukaniu włosów niemal oniemiałam z wrażenia. Włosy są niesamowicie lśniące, miękkie, miłe w dotyku mimo, że formuła pozbawiona jest "upiększaczy" w postaci silikonów. Pasma są odpowiednio dociążone, nie tracą na lekkości. Mam cienkie włosy z tendencją do kręcenia się i ta odżywka bardzo przypadła im do gustu. Dodatek oliwy z oliwek zawsze działa na nie rewelacyjnie i również tym razem się nie zawiodłam.
    Zalety:
    • przyjazny, bliski naturze, bogaty skład,
    • brak silikonów,
    • zapach,
    • konsystencja,
    • wydajność,
    • ładne i praktyczne opakowanie, świetna zakrętka,
    • efekt, jaki daje na włosach- miękkie, lśniące, sypkie, odżywione, dociążone, nawilżone,
    28 osób  uznało tę opinię za pomocną
    cora
    5 / 5
    30 grudnia 2018 o 23:34
    Rewelacja!
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Z tej serii sprawdził się na moich włosach zarówno szampon, jak i odżywka, która jest nawet lepsza, a nawet- doskonała. Nie nakładam odżywek zbyt często, preferuję maseczki o dogłębnym działaniu, ale Petal Fresh tu akurat zaskakuje bardzo wysoką jakością. Odżywkę nakładam na 5 minut, czasem dłużej. Jest gęsta, nie spływa z włosów, zapach jest przyjemny, kojarzący się z winogronami. Po spłukaniu tej odżywki włosy są gładkie, lśniące, lekkie, nie puszą się. Co prawda nie są dociążone, ale układają się idealnie, odzyskując formę i gładkość. Zazwyczaj odżywki są dla mnie zbyt lekkie, ale ta nieźle się obroniła, jedna z nielicznych, która służy moim włosom. Kupiłam w Hebe, teraz przeszły one do Rossmanna. Kupię ponownie.
    Zalety:
    • wygładzenie,
    • nawilżenie,
    • odżywienie,
    • nie puszy,
    • włosy lekkie, ale nie latają niepotrzebnie, układają się,
    • rozczesywanie bez problemu
    Wady:
    • nie znalazłam wad żadnych
    Drogeria Hebe
    21 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 grudnia 2018 o 21:01
    Naprawdę świetna:)
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ostatnimi czasy postanowiłam spróbować bardziej naturalnej pielęgnacji włosów. Są one osłabione i wypadające przez problemy hormonalne,więc bombarduje je dobroczynnymi składnikami z każdej strony! Zrezygnowałam z suszarki i silikonów w maskach czy odżywkach na rzecz ziół i innych naturalnych składników. Odżywkę Petal Fresh zakupiłam po poleceniu jej przez moją ulubioną włosową blogerkę,która również posiada cienkie wymagające włosy. Odżywka opakowana jest w dużą butelkę,którą charakteryzuje porządne wykonanie i ładna,skromna szata graficzna. Zatyczka jest typu klik i niestety tutaj się nie sprawdza,ciężko jest wydobyć odżywkę na dłonie,trzeba użyć więcej siły niż zazwyczaj. Jednakże przy tym jak działa jest to niezauważalne! Pierwsze co mnie naprawdę w niej zachwyciło to obłedny zapach! Jest świeży i jednocześnie delikatnie słodki. Utrzymuje się na włosach przez długi czas,co bardzo mi się podoba. Konsystencja jest gęsta i zwarta przy czym bardzo dobrze rozprowadza się na włosach,nie spływając z nich. U mnie najlepiej sprawdza się stosowana jako pierwsze O!Od razu czuje jak wnika we włosy. Wbrew powszechnym opiniom ,że pierwsze O to może być byle jaka maska czy odżywka,moje włosy potrzebują czegoś porządnego. Jeżeli nie lubią jakiejś maski czy odżywki to odczuje to również stosując ją jako pierwsze O. Stosuje ją miesiąc i zauważyłam bardzo dużą poprawę stanu włosów! Są znacznie pełniejsze,wydają się być grubsze w dotyku. Bardzo ładnie błyszczą i są gładkie,za każdym razem gdy jej używam. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona i z czystym sumieniem polecam wszystkim cienkowłosym. Włosy nie latają jak piórka tylko są cięższe i bardziej mięsiste :) Można poczuć również różnicę w dotyku,włosy zdecydowanie są mocniejsze i mniej suche.
    Zalety:
    • piękny zapach
    • duża,porządna butelka
    • kremowa,gęsta konsystencja
    • zauważalnie nawilża
    • sprawia,że włosy się mniej elektryzują
    • dodaje sprężystości cienkim włosom
    • włosy są grubsze w dotyku
    • wygładza
    • nadaje blasku
    • wydajna
    Wady:
    • ciężko wydobywa się z butelki
    • wysoka cena regularna
    11 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 sierpnia 2023 o 14:55
    Fajny HE... a może EH? :)
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Odżywki Petal Fresh znane są z tego, że są połączeniem humektantów i emolientów. I fajnie, bo dla włosów cienkich, średnioporowatych-, jak moje, to chyba jedyna opcja, by emolienty przemycić. Nakładałam ją rzadko i naprawdę długo ją zużywałam. Rozprowadzała się przyjemnie i miała fajny zapach. Nie mogę o niej powiedzieć, by zmieniła moją pielęgnację o 180 stopni - była po prostu poprawna, nawet dobra. Nic więcej. I właściwie to dobrze, biorąc pod uwagę nietolerancję moich włosów na emolienty. Co więcej, jestem alergiczką, więc i ekstraktów się w niej bałam, a nie miałam czego, jak się okazało. Nie wiem, czy kupię ją ponownie, ale na pewno polecam na początek.
    Zalety:
    • Przyjemny, świeżo-słodki zapach,
    • Nie szkodzi skórze głowy,
    • Wydajność,
    • Przyjemnie się rozprowadza,
    • Cena,
    • Dostępność
    Wady:
    • Brak efektu "wow",
    • Aż ZA wydajna
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 października 2022 o 12:12
    Świetna odżywka nawilżająca
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Odżywka jest typu HE (humektantowo-emolientowa). Opakowanie robi się upierdliwe gdy zostaje nam końcówka produktu. Ciężko go wtedy wydostać. Odżywka moim zdaniem sprawdzi się na wszystkich porowatościach. Gdy miałam notorycznie rozjaśniane, farbowane i zniszczone włosy (były wysokoporowate) to sprawdzała się pierwsza klasa. Nawilżała je, odżywiała i wygładzała. Nie puszyła mimo wysokiej zawartości gliceryny. Po 3 latach udało mi się zejść do włosów niskoporowatych i dalej jest to jedna z moich ulubionych odżywek. Na niskoporach zachowuje się trochę inaczej: nadaje im objętości, nawilżenia i blasku. Świetnie się nadaje jako podkład pod olejowanie.
    Zalety:
    • nawilża
    • nabłyszcza
    • dodaje objętości
    • dostępność
    • cena
    Wady:
    • opakowanie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne