Anastasia Beverly Hills, Dipbrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Anastasia Beverly Hills, Dipbrow Pomade (Koloryzująca pomada do brwi)

Dipbrow Pomade to kremowy kosmetyk koloryzujący do brwi. Dzięki swojej konsystencji świetnie wtapia się w skórę, dyscyplinuje włoski - jest zarówno woskiem jak i cieniem do brwi.
Kosmetyk odpowiedni dla wszystkich typów skóry. Dostępny w pięciu odcieniach.

Najlepsza

Najlepsza pomadą jaką mialam okazje uzywac, a uzywalam ich bardzo duzo. Okolo rok temu kupiłam ją w zestawie z pedzlem i zelem do brwi, kolor TAUPE. Używając codziennie zostalo mi jej jeszcze trochę. Kolor idealnie pasuje do moich wlosow, zaden brzydki kolorek nam sie tu nie wybija. Wszystkie kolory pomad AB są piękne i godne uwagi, moim nastepnym bedzie oścień BLONDE, jest delikatniejszy od TAUPE i bardziej pasuje do blondynki. Odpowiednio używana pomadą nie wysycha, za kazdym razem wyciagam pędzelkiem odrobine produktu na wieczko od opakowania i szybko je zamykam. Moja pomadą przez prawie rok nie zaschła prawie w ogole. Zawsze mozna dolac do niej kropelkę jakiegos olejku gdy zaschnie. Pomada jest dobrze napigmentowana, maluje tam gdzie chcemy, nie kulkuje sie, nie rozmazuje sie, jest jakby wodoodporna. Zastyga nam na brwiach. Jest moim hitem. Produkt bardzo trwały i warty swojej ceny. Producent oferuje nam pomadę w malym, szklanym, odkrecanym słoiczku.

Cudowna pomada

Długo wahałam się czy kupić tę pomadę, byłam bardzo zachęcona recenzjami jednak cena była dla mnie trochę za wysoka. Finalnie dostałam ją od przyjaciółek na urodziny :) Używam jej od roku i nie wymieniłabym na żadną inną! Konsystencja jest cudowna, sunie po brwiach jak masełko. Na brwiach utrzymuje się cały dzień. Jest niesamowicie wydajna, po roku używania jest jej ponad połowa (widać na załączonym zdjęciu). Posiadam odcień taupe, który jest fajnym, chłodnym i uniwersalnym kolorem. Żałuję, że nie kupiłam jej wcześniej i jestem wdzięczna moim przyjaciółkom za bardzo trafiony prezent bo jest warta swojej ceny.

Jest cudowna

Rozporowadza się gładko, nie zasycha brzydko na brwiach jak większość pomad, a nie rozmazuje się przy tym.
Kolorki też ma fajne, każdy znajdzie coś dla siebie.
Długo zwlekałam z jej zakupem, a jest zdecydowanie warta ceny i brwi prezentują się o wiele lepiej, bo łatwo z nią współpracować.

Super!

Po testowaniu drogeryjnych pomad przerzuciłam się na wyższą półkę. Przez liczne polecenia wybór był oczywisty, że padnie na ABH. Nie zawiodłam się, pomadę mam pół roku, nadal jest mięciutka(przy praktycznie codziennym używaniu zużyłam może 1/5 opakowania więc szok). Super się rozprowadza nie mówiąc już o trwałości. Mimo, że jestem zwolenniczką niższych półek cenowych to naprawdę jest warta swojej ceny. Po naprawdę intensywnym dniu zdarzy jej się delikatnie zetrzeć ale to też kwestia mojej przetłuszczającej się w tym obszarze skóry.

Dla totalnych beztalenci

Ileż ja się naszukałam czegoś, co ujarzmi moje brwi przy niskich umiejętnościach wizażystki. Chciałam już totalnie olewać brwi (są ciemne, wyregulowane) przy makijażu, ale w końcu jedna ze youtuberek poleca od serca tę pomadę - i sukces! Pomada typu narysuj mi ładne brwi przy zerowych umiejętnościach :)

Najlepsza pomada na świecie

Brwi to ważna część każdego makijażu, nadają charakteru całej twarzy. Ponieważ lubię wyrazisty efekt, nie przerysowanych, ale podkreślonych brwi, od kilku lat używam głównie pomad. Przetestowałam już opcje z różnych półek cenowych, ale pomada od ABH jest zdecydowanie moją ulubioną. Jest bardzo trwała, ultrawydajna (mam opakowanie od ponad roku, a nie jestem nawet w jego połowie), świetnie napigmentowana. Opakowanie jest z grubego szkła, wygląda elegancko a przy tym jest odporne na upadki (których było już kilka;)). Cena jest co prawda dość wysoka, jeśli porównać ją z pomadami drogeryjnymi, ale jest zdecydowanie opłacalna patrząc na właściwości produktu. Dodatkowo jest duża gama kolorystyczna, więc każdy powinien znaleźć odcień dla siebie.

Swietna

Genialny produkt który zrobi nam -sam!- brwi jak u gwiazdy filmowej.
Super efekt , moc kolorów i trwalosc do końca dnia
Razem z żelem tej firmy duet doskonały
Ma jedna mała wadę - trochę wysycha po czasie ale nadal można z nim pracować , ewentualnie dodać krople olejku.
Jest na 5+ ale na 6 zasługuje jego brat- duo cień do brwi . Jak się wahasz co kupic ... polecam cień bo jest szybszy łatwiejszy i bardIej precyzyjny

Totalny Hit

Pomadę dostałam od siostry w prezencie, pewnie nie zdecydowałabym się sama na jej zakup po totalnym niewypale z KVD ponieważ cena jest dość wysoka jak na tak mała pojemność.

To co jest plusem to na pewno wydajność tego produktu. Konsystencja jest bardzo przyjemna, ładnie się rozprowadza, produktu wystarczy mi chyba na wieki. Fakt, przy dłuższym stosowaniu trochę wysycha i trzeba ją reanimować duralinem ale raz na jakiś czas (a nie codziennie jak przy kvd). Kolor taupe jest idealnym neutralnym średnim brązem. Nie wpada w rudości ani zielenie. Nie jest zbyt ciemny dla brunetki ale i blondynki byłyby zadowolone. Baardzo lubię i polecam! Jest to również produkt trwały, utrzymuje się cały dzień

Mój ulubiony produkt do brwi

Właśnie zacząłam używać tego produktu. Trwa cały dzień! Trochę zajęło mi nauczenie się obsługi produktu. Nawet jako miękki brąz może wyglądać ciemno. Trochę idzie długą drogę! Kocham to!!

Jeśli nie masz gęstych brwi, ta pomada wyczaruje je dla.Ciebie

Moje naturalne brwi są praktycznie minimalne przez lata niewłaściwej regulacji. Gdy nareszcie postanowiłam zaryzykować na droższy produkt do brwi, dopiero poczułam jakie to uczucie, gdy ma się ładnie wyrysowane brwi za.pomocą kilku ruchów.
Jest tak niewiarygodnie wydajna, że nie mogę wyjść z podziwu. Przez ponad dwa miesiące użytkowania nie zużyłam nawet 0,5% zawartości słoiczka.
Sam produkt rozprowadza się jak niekończąca się farba na pędzlu. Super uczucie towarzyszy przy makijażu, kiedy nabierają produkt samym dotknięciem do jego nawierzchni można narysować 4-5 kresek, a nie 1-2.
Ciężkie opak owanie sprawia, że można poczuć się bardziej luksusowo i wyjątkowo używając go nawet do szybkiego, dziennego makijażu. Piękna nakrętka ze złotym emblematem wyróżnia produkt na tle innych kosmetyków.
Cena może wydawać się wygórowana jeśli nie używało się pomady, a jedynie wzdycha się do niej przez szybę ekranu jak to miało miejsce w moim przypadku. Jakość w stosunku do ceny jak najbardziej adekwatna.

dobra, ale nie najlepsza

Długo szukałam pomady do brwi, zafascynowana zdjęciami na instagramie postanowiłam po przygodach z wibo zainwestować w lepsza marke.
Nie powiem, że był to strzał w 10 bo okazało się, że ta sławna pomada abh nie ma idealnej trwałości, po całym dniu aktywnego zycia miałam czasem delikatne ubytki..
Jednak jej zaletą jest cudowna konsystencja-tak jak opisuja to na wielu forach, pomada to po prostu masełko.
Cena nie jest zbyt niska, co może odstraszać, jednak warto wziąc pod uwagę gramature... Nie ma dramatu.
Dużą zaletą dla mnie jest wybór kolorów, każdy znajdzie coś dla siebie! Jest także bardzo wydajna, starcza mi na ok 10 miesięcy :)
Ja miałam przyjemność zużyc całe 2 opakowania medium brown :)

Mój MUST HAVE!!!

Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat tej pomady więc już od dawna chciałam ją przetestować, ale cena jest dość wysoka. Przetestowałam już dużo pomad, więc teraz nadszedł czas na nią.
Zamówiłam ją w Sephorze za 110 zł. Cena jak dla mnie trochę wysoka.
Słoiczek jest szklany z nazwą marki, a zakrętka jest czarna z logo marki. W słoiczku mamy 4 g pomady.

Pomada ma bardzo masełkowatą konsystencje. Przyjemnie sunie po skorze, łatwo się aplikuje, nie powstają żadne grudki ani nic z tych rzeczy. Jest trwała i wodoodporna i łatwo się rozciera. Napewno dużą jej zaletą jest wybór odcieni, które mają bardzo dobrą pigmentację . Ja jestem brunetką i posiadam kolor ASH BROWN - bardzo fajny chłodny brąz. Napewno każdy wybierze coś dla siebie.
Dla mnie to jest pomada bez wad. Odkąd ją mam tylko po nią sięgam. Jestem bardzo zadowolona efektem jaki daje. I myślę, że po skończeniu pierwszego opakowania napewno kupię kolejne . POLECAM !!