Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Apollca, Mydełko do brwi

Apollca, Mydełko do brwi

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 15 g
Cena 29,99 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Mydełko do stylizacji brwi

Produkt, którym uzyskasz efekt wyczesanych brwi, utrzymujący się przez cały dzień. Mydełko o zapachu różanym , 100% wegański.Sposób użycia: czystą szczoteczką do brwi zaaplikuj mydełko, wyczesując brwi w odpowiednim kierunku, nadając im kształt. Dla efektu "przyklejonych" brwi dodatkowo dociśnij włoski zgodnie z kierunkiem ich wzrostu np. palcem lub drugą stroną szczoteczki. Możesz spróbować wcześniej delikatnie zmoczyć szczoteczkę wodą lub fixerem.

Zwróć uwagę, aby szczoteczka była za każdym razem czysta aby nie zanieczyścić produktu.

Najlepsze efekty uzyskasz aplikując mydełko przed nałożeniem podkładu na twarz, wcześniej odtłuszczając skórę brwi i na około brwi.

Jeżeli zastosujesz się do wszystkich wskazówek uzyskasz niesamowicie trwały efekt.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Zawód

Zawiodłam się tym produktem. Ma mocna reklamę na IG i dużo dziewczyn określa go jako niezastąpiony - u mnie nie spełnił oczekiwań. Jestem po Ok miesiącu stosowania i próbowałam już różnych spiralek i różnych sposobów aplikacji, efekt czasem nieco lepszy czasem gorszy ale brwi i tak wytrzymują najwyżej kolka godzin, po tym czasie włoski zupełnie odklejają się od skory.
Dostępność produktu jedynie za pośrednictwem strony producenta i paru innych drogerii internetowych = konieczność dopłaty za wysyłkę. Słoiczek jest mały i ciężko w nim operować spiralka (ta nie jest dołączana do produktu)
Ma konsystencje żelu i piękny zapach (różany) który utrzymuje się potem na twarzy, ja akurat lubię ten zapach ale dla niektórych może być zbyt intensywny.
Podsumowując efekt pięknej laminacji który widzimy na stronie producenta owszem da się uzyskać - na pare godzin. Nie tego oczekiwałam i nie kupię ponownie

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  123
  produktów

  47
  recenzji

  1085
  pochwał

  10,00

 2. 2

  1
  produktów

  29
  recenzji

  837
  pochwał

  7,18

 3. 3

  6
  produktów

  25
  recenzji

  828
  pochwał

  7,04

Zobacz cały ranking