Pojemność 4,5 g

Zestaw umożliwia profesjonalne modelowanie kształtu brwi. Pozwala uzyskać efekt od delikatnego do intensywnego podkreślenia. W skład kompletu wchodzi wosk, 3 cienie oraz dwustronny aplikator. Za pomocą pędzla należy zaaplikować niewielką ilość wosku na brwi i wypełnić je pudrem. Makijaż utrzymuje się przez cały dzień bez konieczności poprawek. Produkt jest bardzo wydajny i praktyczny w użyciu. Został umieszczony w plastikowej palecie. Testowany dermatologicznie. Hipoalergiczny.

Bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od kilku lat, nie jestem fanką kredek ani pomad, zdecydowanie wolę cień do brwi. Z zestawu Pierre Rene używam głównie najciemniejszego cienia, jest to dla mnie idealny odcień, wygląda bardzo naturalnie, podkreśla brwi, delikatnie wypełnia, ale nie daje efektu przesadnego wyrysowania. Chętnie kupiłabym ten cień pojedynczo, ponieważ pozostałych elementów zestawu prawie nie używam. Cień łatwo się rozprowadza, utrzymuje się na brwiach cały dzień jest trwały i bardzo wydajny. Minusem jest opakowanie, które w moim przypadku już po kilku/kilkunastu dniach łamie się w okolicach zawiasów, przez co nie da się go zamknąć.

niee

Cienie nietrafione jak dla mnie. Niby dobrze napigmentowane jednak w ciagu dnia znikaja z brwi, wosk jest dla mnie zbyteczny bo jeszcze bardziej skraca trwalosc tych cieni. Cena nieproporcjonalna do jakosci. Opakowanie popękało. Nie polecam

Pozytywne zaskoczenie

Nigdy nie używałam żadnych kosmetyków Pierre Rene, aż do momentu gdy Pani w drogerii namówiła mnie do zakupu tego zestawu. Przyznam, że byłam sceptyczna, bo po pierwsze znałam tę firmę tylko ze słyszenia, a po drugie zawsze preferowałam pomady lub kredki do brwi. Ponieważ produkt był tani, postanowiłam zaryzykować. Okazało się, że to świetna decyzja! Zakupiłam zestaw nr 1, o chłodnej, bardzo ładnej kolorystyce. Wosk bardzo łatwo nanosi się na brwi, podobnie cienie. Cienie są odpowiednio napigmentowane - nie za mocno, nie za słabo, co powoduje, że ich użycie robi różnicę na brwiach, ale jednocześnie daje naturalny efekt. Dodam jednak, że mam bardzo jasną karnację i brwi, więc u mnie wszystko widać i muszę uważać żeby nie przesadzić. U brunetek zestaw 01 może się natomiast nie sprawdzić jako zbyt jasny i intensywny. Nałożone na wosk cienie trzymają się cały dzień, nic się z nimi nie dzieje (a i na deszczu je testowałam). Jednym słowem, moja kolekcja kredek i pomad leży sobie w szufladzie zapomniana, a ja używam tego zestawu. Dodatkową zaletą jest niska cena produktu i jego duża dostępność.

Pierre Rene, Eyebrow Set (Zestaw do modelowania brwi)

Strzał w dziesiątkę ! stylizator do brwi marki Pierre Rene bardzo mnie zaskoczył. Po pierwsze wosk jest przeźroczysty co umożliwia precyzyjne i łatwe wyszczotkowanie włosów oraz ich odpowiednie ułożenie (bez brudzenia) po drugie producent oferuje nam trzy różnie kolory cieni dzięki czemu produkt może być stosowany zarówno przez blondynki jak i brunetki. Cienie nie sypią się podczas ich aplikacji, produkt dobrze się trzyma i nie rozmazuje nawet podczas wysokich temperatur. Łatwo się również zmywa.

Jestem na TAK :)

Jest to świetna paletka. W końcu znalazłam małą paletke której odcienie nie wpadają w rudości. Można mieszać kolory aby uzyskac swój idealny kolor :)
Jestem brunetką i najmniej używam tego jasnego koloru ale przydaje się . Można fajnie zaznaczyć sobie nim początek brwi. Fakt ten pędzelek nie jest jakiś rewelacyjny ale też nie jest tragiczny można nim podkreślić ładnie nasze brwi.

Używa produktu od: próbka

Niezbyt dobry dla blondynek.

Muszę przyznać, że jako osoba z jasnymi blond włosami i takimi samymi brwiami, mam ogromny problem ze znalezieniem kosmetyku do brwi, który mi podpasuje. Tak szczerze, to nie oczekiwałam, że z tym jakoś pozytywnie się zaskoczę. I miałam rację. Cienie są ZA CIEMNE, coś czuję, że mogą podpasować szatynkom. Użyłam raz, może dwa, to tyle. Nie mam dobrego zdania. Jedyne czego jeszcze używam, to wosk, który czasami ratuje mnie, kiedy włoski nie chcą ze mną współpracować, ale też nie jest to dla mnie nic specjalnego, są lepsze.

nr.1 dla modelowia brwi

Eyebrow Set jest jednym z wielu wytestowanym przez ze mnie zestawem do modelowania brwi. Posiada trzy różne kolory które można uniwersalnie dostosować do swoich potrzeb,przy czym kolory są dość dobrze pigmentowane oraz łatwo się aplikują. Wielkim plusem jest również cena która nie przekracza 16 zł za opakowanie oraz wydajność( jedno opakowanie starczyło mi na ponad rok przy codziennym makijażu) .

NIE od blondynki.

Kupiłam szybko bez zastanowieni się zestaw, aż trzech cieni plus wosk do brwi. Myślałam, że choć jeden nada się do mojego typu urody.
Niestety wszystkie cienie to totalna pomyłka dla blondynek, najjaśniejszy cień wgl nie jest napigmentowany, a średni wpada w rudy.
Wosku nie używam, pędzelek fajny ale nie do dokładniejszego namalowania brwi.

dla mnie nr 1

EYEBROW SET Pierre Rene to jeden z wielu moich zestawów do modelowania brwi i jak na razie przebija wszystkie. Jest mega wydajny. Dużym plusem jest baza kolorystyczna- 3 kolory, które można ze sobą łączyć i dopasowywać do swoich oczekiwań. Do tego wosk który zapewnia długotrwały efekt. Cenowo również jest na plus :) ja za swoje opakowania zapłaciłam 15,50 zł kilka miesięcy temu, i z pewnością wystarczy na kolejne kilka miesięcy. Jedyną rzeczą do jakiej mogła bym się przyczepić jest pędzelek- mały, krótki, jak dla mnie niewygodny i trochę tandetny.

Świetna paletka

Bardzo dobra paletka do stylizacji brwi.Ma wosk,ktory przedluza makijaz brwi.Trzy rozne odcienie cieni,ktore mozemy laczyc aby uzyskac efekt okreslony.Osobiscie lubie mieszac dwa najjasniejsze cienie,wtedy mam naturalny look.

Niezbędny

+ daje całkiem naturalny efekt
+ 3 kolory do wyboru

+/- cena
+/- trwałość

Jak dla mnie mocne 4+

Znalazłam lepszy

Był to mój pierwszy zestaw do brwi.
Pędzelek od razu wyrzuciłam, okazał się nie przydatny. Niestety wosk szału nie robił. Minusem był fakt, że potrafił znikać z brwi i miałam wrażenie , że się ważył. Opakowanie słabe.
3 kolory do wyboru - to na plus. Mimo wszystko dosyć sporo zużyłam. Aż trafiłam na Golden Rose......