Oillan, Balance, Kremowa emulsja do mycia twarzy

Oillan, Balance, Kremowa emulsja do mycia twarzy

Emulsja oczyszcza bardzo suchą skórę wymagającą regeneracji. Nie zawiera mydła, ani SLES/SLS, dzięki czemu nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Oleje jojoba i z ogórecznika lekarskiego zmiękczają i nawilżają skórę oraz odbudowują jej barierę hydrolipidową. Ekstrakt z lukrecji działa przeciwzapalnie, a alantoina i D - pantenol łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia.
Przeznaczony dla cery bardzo suchej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych. Do stosowania w przebiegu schorzeń dermatologicznych (AZS, łuszczyca, trądzik, trądzik różowaty) oraz po zabiegach dermatologicznych i medycyny estetycznej (peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, zabiegi laserowe, mezoterapia igłowa).

Polubiłam

Dotychczas zużyłam dwa opakowania emulsji i zaopatrzyłam się w trzecie. Jest to mój pierwszy produkt Oillan. Kupiłam ją po raz pierwszy w okresie silnego zimowego przesuszenia skóry, kiedy bardzo trudno było mi dobrać odpowiedni kosmetyk. Muszę przyznać, że jestem zadowolona, chociaż nie jest to produkt idealny - jednak na lepszy do skóry odwodnionej i jednocześnie do demakijażu do tej pory nie trafiłam.

Zacznę od plusów: dobrze zmywa makijaż. Co prawda trudniej sobie radzi z tuszem do rzęs i niektórymi kredkami do oczu, przez co trzeba 1-2 razy powtórzyć mycie, ale ogólnie jest na plus; pozostawia uczucie czystej buzi; nie uczula; nie szczypie w oczy; konsystencja jest bardzo płynna, ale akceptuję ją; aplikacja bezproblemowa; polski produkt.

Minusy: nie odpowiada mi zapach, który kojarzy mi się z klejem starego typu (ale na szczęście jest delikatny i szybko się przyzwyczaiłam); może nie być wystarczający do codziennego stosowania dla osób z wybitnie wysuszoną cerą (jeśli szybko nie nałożymy kremu to pojawia się efekt ściągnięcia skóry i suche placki); jest średnio wydajny.

Cena w porządku - zależnie od apteki można kupić emulsję w granicach -+ 18 zł za 150 ml bez promocji, ale w przypadku niskiej wydajności każdy musi indywidualnie ocenić czy jest to cena niska czy wysoka.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ulubiony dla suchej skóry

Kupiłam go zupełnie spontanicznie i już nie szukam innych. Zmywa makijaż, nie wysusza już i tak suchej skóry, nie szczypie w oczy i ma przystępną cenę jak na tego typu kosmetyk.

Używam tego produktu od: 2015
Ilość zużytych opakowań: dwa

Idealny dla mnie

Długo szukałam odpowiedniego żelu do twarzy, który nie wysuszałby mojej cery. W okolicy policzków i brody zmagałam się bowiem z dosłownie schodzącą skórą. Jest to jedyny żel, w tak przystępnej cenie, który idealnie sprostał moim potrzebom. Skóra nie przesusza się nawet w zimie. Jest wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość, by dokładnie oczyścić buzię. Radzi sobie dobrze z makijażem, nie pozostawia wrażenia ściągniętej skóry. Polecam seredecznie wszystkim Dziewczynom z suchą cerą, skłonną do podrażeń! :)

Używam tego produktu od: Około 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: 7-8.

Zdecydowanie polecam

Jak dla mnie działanie rewelacyjne. Świetnie oczyszcza skóre, nie podrażnia, nie wysusza, działa kojąco na skóre,nie ma intensywnego zapachu, jest bardzo wydajny i ma praktyczne opakowanie. Cena również przystępna.

Ilość zużytych opakowań: 1/6 opakowania

Moze byc

Bardzo polubilam serie balance i po kolei testuje wszystkie produkty. Emulsja kosztuje ok 22 zl i smierdzi klejem. Uzywam jej myjac twarz szczoteczka belissima i w duecie sie uzupelniaja. Po umyciu byzia jest dobrze oczyszczona, nie piecze, nie swedzi, nie jest wysuszona. Przy takim uzyciu jest bardzo fajna. Gdy myje ta emulsja twarz bez uzycia szczotki, to nie jestem zadowolona. Slabo sie pieni i nie ma uczucia takiej czystej skory. Ogolnie calkiem udany produkt, ale nie wiem, czy na tyle, zeby kupic kolejne opakowanie. Plus za wysajnosc.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

śmierdzi

Kosmetyk dostałam do przetestowania razem z kremem. Krem zużył syn a emulsja do mycia została dla mnie. Używam jej już od jakiegoś czasu i nie widzę w niej niczego nadzwyczajnego. Myje nawet bardzo dobrze. Po umyciu nią twarzy przecieram skórę jeszcze micelem i tonikiem i waciki są czyste, więc z normalnym niewodoodpornym makijażem radzi sobie dobrze.
Nie podrażnia i faktycznie skóra jest po jej uzyciu gładka i nawilżona. Tyle że dla mnie to nie ma większego znaczenia bo i tak od razu nakładam serum i krem oraz olejek.
Coś co powoduje że nikomu jej nie polecę to ochydny zapach. Nie odbieram go nawet jako zapach kleju jak ktoś tu już napisał. Dla mnie to zapach starej zatęchłej ściery do podłogi. Na szczęście nie jestem aż takim alergikiem i wrazliwcem by być zmuszonym do takich kosmetyków i lubię a wręcz szukam kosmetyków pięknie pachnących, więc na ten produkt nigdy, przenigdy się nie skuszę.

Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

niezły

Kupilam ten produkt, bo potrzebowalam jakiegoś delikatnego środka do mycia twarzy, po którym nie będę odczuwała ściągnięcia skóry, ani widziała zaczerwienień na buzi. Do tej pory stosowalam produkty do cery mieszanej, jednak te zbyt mocno przesuszały mi skórę twarzy i zaraz po umyciu musiałam biec posmarować twarz kremem. Szukałam alternatywy. Ta emulsja sprostala moim wymaganiom. Po użyciu twarz jest gładka, lekko nawilżona, no i nie piecze, nie zaczerwienia się i nie ściąga. Zauważyłam nawet, że trochę się uspokoiła i nie jest tak wrażliwa na nieprzyjazne warunki, jakie panują na dworzu.
Żeby nie było za słodko - przeszkadza mi zapach emulsji. Wąchając produkt z tubki nie wyczułam nic, więc zaskoczona byłam, gdy przy pierwszej aplikacji poczułam chemiczny, nieprzyjemny zapach. Ten na szczęście się nie wlecze za człowiekiem i zaraz po spłukaniu produktu można o nim zapomnieć.
Ponadto emulsja się nie pieni - osobiście wolę, gdy produkt myjący tworzy pianę, no ale liczą się efety, które są zadowalające. Producent nie kłamał.
Czy produkt zmywa intensywny makijaż- nie wiem. Sama nie stosuję ostrego makijażu na twarz, ale odrobina pudru, którą nakładam na policzki, ładnie schodzi.
Polecam osobom, które szukają kosmetyku, który delikatnie myje i nawilża cerę.

Ilość zużytych opakowań: 1 - 150 ml

Dobra delikatna emulsja oczyszczająca o paskudnym zapachu.

Emulsję miałam przyjemność testować wraz z kremem z tej samej serii i w przeciwieństwie do kremu z emulsji nie jestem do końca zadowolona. W czym tkwi problem? Nie w działaniu a w zapachu. Zacznę jednak od plusów ;-)

- emulsja jest bardzo delikatna i kremowa
- nie podrażnia i nie powoduje ściągnięcia twarzy
- dobrze się rozprowadza ale nie pieni się
- przy regularnym stosowaniu koi buzię a stosowana wraz z kremem z tej samej serii trwale poprawia stan skóry

Ogromnym minusem emulsji jest zapach! W przypadku kremu jest neutralny wręcz się go nie wyczuwa lecz emulsja po prostu śmierdzi klejem. Zapach drażni mnie do tego stopnia że wstrzymuję powietrze podczas aplikacji. Dla działania warto ale nie kupiłabym drugi raz tego kosmetyku.

świetna!

Bardzo dobra emulsja do mycia twarzy. Jest bardzo delikatna. Posiada lekką kremową konsystencję. Nie pieni się mocno ale dla mnie to plus (łatwiej ją spłukać po myciu). Delikatnie oczyszcza i nawilża skórę twarzy. Nie mam wrażenia ciągnięcia skóry po wysuszeniu.

Pachnie bardzo delikatnie - dla mnie na plus, nie lubię kosmetyków o intensywnych zapachach.

Sprawdziła się na mojej mieszanej skórze (skóra ani się nie przetłuszczała ani nie była przesuszona) i na atopowej męża (zmniejszyła się ilość przesuszonych i zaczerwienionych miejsc na twarzy).

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Kremowa emulsja do mycia twarzy dokładnie ale delikatnie oczyszcza twarz. Świetnie usuwa nawet resztki makijażu. Koi i łagodzi podrażnienia. Kosmetyk ma gęstą, kremową konsystencję. Jest wydajny i treściwy. Łatwo aplikuje się z tubki z wygodnym otwieraniem. Nie pieni się, łatwo go spłukać. Emulsja nie zawiera alergenów, parabenów,SLS, barwników i kompozycji zapachowej. Ja używam razem z kremem lipidowym z tej samej serii.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie użycia pierwszego