KWC LogobyWIZAŻ logo
Olejki do włosów

Isana Hair Professional, Oil Care Haarol [Arganol & Pflege Haarol] Olejek do włosów

4,5 na 5378 opinii

4,5 na 5
Kupi ponownie: 77% osób
    Kaisa85
    9 kwietnia 2020 o 19:04
    Świetny do olejowania włosów
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Olejek bardzo dobrze nawilża suche końcówki włosów. Ale ja najczęściej używam go do olejowania włosów. Spryskuję włosy na noc i rano myję szamponem - nie używam już żadnej maski ani odżywki. Olejek ma piękny zapach, po myciu włosów one nadal delikatnie pachną. Kiedy moje włosy są w lepszej kondycji, wówczas spryskuję końcówki na mokro lub na sucho - u mnie tak samo olejek się sprawdza.
    48 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Luqia
    31 sierpnia 2023 o 15:18
    Never ending story :D
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Olejek ten kupiłam zanim zużyłam jeszcze poprzedni od OnlyBio. Tamten zmęczył mnie swoim zapachem i powędrował w ręce mojej mamy. Ten natomiast jest z tej samej linii, co moja ulubiona arganowa maska do włosów, która obłędnie pachnie. Liczyłam na to, że olejek będzie miał równie obłędny zapach. Kosztował mnie kilkanaście złotych w drogerii Rossmann. Moje włosy są w większości niskoporowate, cienkie, totalnie proste, długie, naturalne. Pamiętam jak jeszcze niedawno omijałam tego typu olejki na końcówki w obawie przed obciążeniem. Jednak pewnego dnia się przemogłam i kupiłam swój pierwszy od OnlyBio. Zauważyłam, że żadnego obciążenia nie było, tylko ograniczenie elektryzowania, ochrona i blask. Jednak, jak już wspomniałam na wstępie, zapachowo mnie nie zadowalał. Chciałam czegoś, co będzie mnie zadowalać pod każdym względem. No i trafiłam. Jest to oczywiście olejek na bazie silikonów pod tajemniczymi nazwami Cyclopentasiloxane oraz Dimethiconol. Są one emolientami, więc nie wchłaniają się, tylko otulają włosy cienką warstwą, chroniąc je przed czynnikami zewnętrznymi. Ja nakładam go w ilości półtorej/dwie pompki na wilgotne włosy lub jedna na suche. Staram się zawsze rozprowadzać go równomiernie, żeby w miarę możliwości każdy włos został pokryty. Często dodaję też pod niego trochę odżywki w spray'u dla dodatkowych efektów. Co uzyskuję? Przede wszystkim wzmocnienie ograniczania elektryzowania. Wzmocnienie, ponieważ już klasyczna odżywka oraz odżywka w spray'u mają na to wpływ, więc olejek jest tylko dodatkiem. Ponadto wzmacnia się również blask moich włosów i są one zdecydowanie ''grzeczniejsze''. Lepiej wyglądają i lepiej się układają. No i oczywiście nie zapominam o ochronie, np. przed pocieraniem o poduszkę podczas snu lub przy stylizowaniu i układaniu fryzur. A zapach? Niestety to nie jest to samo, co maska z tej linii, ale i tak jest piękny. Przypomina mi zapach linii Cupuacu od Ziai, która jest jakby wakacyjna. Trochę czuję tu krem z filtrem, a trochę jakieś jedzenie - biszkopty? Lekka słodycz, elegancja, luksus. Jak kobieta w średnim wieku na wysokim stanowisku w dużej firmie. Dopasowana marynarka, ołówkowa spódnica, lakierowane szpilki, czerwona szminka. Nie pytajcie jakim cudem swoje skojarzenia z kremu z filtrem i biszkoptów skierowałam na elegancję i luksus :D. Tak już mam - wiecznie jednoosobową burzę mózgów :D. Ten zapach trzeba po prostu poczuć samemu i go zinterpretować na swój sposób. Mi on bardzo odpowiada i na szczęście jakiś czas się utrzymuje, dając o sobie znać przy poruszaniu głową lub przy wietrze. Jak na pewno doczytaliście, odpowiada mi też działanie. Ulubieńcem go nie nazwę, bo pewnie trafię na jeszcze lepszy olejek - może dodatkowo z naturalnym składem? Zobaczymy. Opakowanie to przezroczysta, plastikowa butelka z pompką i plastikową zatyczką. Całość prezentuje się całkiem profesjonalnie, bo z takiej też linii pochodzi - Isana Professional. Złoty odcień olejku dobrze komponuje się z szatą graficzną. Pompka działa bez zarzutu cały czas. Jakość jest typowo drogeryjna, ale to nie znaczy, że zła. Nic się absolutnie złego z niczym tu nie dzieje. Pojemność to 100 ml (nie byłabym zła, gdyby było 50 ml, bo nie wiem czy zużyję go w te 12 miesięcy od otwarcia).
    Zalety:
    • Ogranicza elektryzowanie się włosów
    • Dodaje blasku
    • Chroni przed czynnikami zewnętrznymi
    • Nałożony w odpowiedniej ilości nie obciąża
    • Idealna konsystencja
    • Piękny zapach
    • Ogromna wydajność
    • Ładne i dobrej jakości opakowanie
    Wady:
    • Wydajność jest zarówno wadą, jak i zaletą. Nie wiem czy zdołam zużyć go przez te 12 miesięcy od otwarcia.
    36 osób  uznało tę opinię za pomocną
    DomFra
    27 lipca 2024 o 16:34
    Dobry, wydajny produkt za kilkanaście złotych
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kosmetyk kupiłam w Rossmannie, gdyż lubię olejki z tej serii. Moje włosy nie są zniszczone czy przesuszone (określiłabym je jako zdrowe i niskoporowate), ale chciałam znaleźć dla nich coś zabezpieczającego a przy tym nieobciążającego. W plastikowej buteleczce z pompką znajdowało się 100 ml olejku o kolorze przypominający olej rzepakowy. Zapewne przez to, iż olej rzepakowy znajduje się dość wysoko w składzie (nawet przed tytułowym olejem arganowym). Konsystencja była gęsta i trochę tłusta (jak to olejek), ale na szczęście produkt szybko się wchłaniał i nie pozostawiał tłustych końcówek :) Zapach oceniam jako nienachalny i delikatny. Produkt z łatwością nakładałam na dłoń, rozgrzewałam i wmasowywałam w umyte, wilgotne włosy na całej długości od ucha w dół. Na pochwałę zasługuje jego wydajności – kosmetyk używałam ponad 14 miesięcy (przy PAO 12). Także naprawdę niewielka ilość wystarczyła, aby pokryć moje długie włosy. Patrząc, iż za produkt zapłaciłam kilkanaście złotych to byłam naprawdę pod wrażeniem! Olejek wygładzał moje włosy, nadawał im miękkości i blasku, zabezpieczał również końcówki przed zniszczeniem. Z uwagi na swoje właściwości kosmetyk znacznie przedłużał samoistne wysychanie mojej czupryny, dlatego też radzę na to uważać. Przy używaniu suszarki tego nie zauważyłam. Generalnie był to fajny produkt, robił co miał robić. Używanie tego olejku było przyjemne, więc jeżeli ktoś ma ochotę przetestować to polecam. Tylko proszę pamiętać, aby nie przesadzić z nakładaną ilością, kilka naciśnięć pompką naprawdę wystarczy – rekomenduje posiadaczka włosów do pasa :)
    Zalety:
    • mega wydajność,
    • wygładzał włosy, nadawał im blasku i miękkości,
    • wygodne opakowanie,
    • niska cena,
    Wady:
    • nie odnotowałam.
    31 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 sierpnia 2024 o 15:59
    Dobry, wydajny i w niskiej cenie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Opakowanie jest wykonane z plastiku z pompką, która się nie zacina i przy długim stosowaniu nie odmawia posłuszeństwa. Serum jest tłuste, w konsystencji olejku. Zapach jest subtelny. Bardzo dobrze chroni włosy przed rozdwajaniem i przy zabiegach wymagających termoochrony. Produkt należy wyczuć, bo wtedy można zaaplikować odpowiednią jego ilość na włosy bez ryzyka tłustych włosów, a jest do tego pewna predyspozycja. Po nałożeniu włosy są gładkie, bardziej współpracujące niż zwykle, błyszczące. Dodatkowo ma bardzo atrakcyjną cenę regularną - ok. 20zł, co w przełożeniu na jego wydajność kosztuje dosłownie grosze.
    Zalety:
    • dostępność w każdym Rossmannie
    • atrakcyjna cena regularna
    • pompka przy częstym użytkowaniu nie zacina się
    • niesamowicie wydajny
    • chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi
    • zapewnia dobrą termoochronę
    • po aplikacji włosy są gładkie, bardziej współpracujące i błyszczące
    Wady:
    • łatwo przesadzić z ilością, więc trzeba wyczuć, ile należy go aplikować
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 lipca 2024 o 0:48
    Bardzo polecam
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Olejek jest nieco gęsty, ale ma lekką konsystencję, która dobrze się rozprowadza na pasmach włosów. Nie jest zbyt tłusty, co sprawia, że je nawilża, ale nie obciąża włosów. Włosy są po nim wygładzone i ślicznie wyglądają. Zapach jest delikatny, przyjemny, subtelny. Olejek można stosować na mokre i suche włosy, a jest to bardzo przydatne. Jego lekka konsystencja i przyjemny zapach sprawiają, że jest przyjemny w użyciu. Ważne jest stosowanie go z umiarem, aby uniknąć nadmiernego obciążenia włosów (tak jak z każdym produktem). Jest to rzecz o dużej pojemności i wydajności. Wystarczy użyć kilka kropel i to wystarczy. Tego produktu można używać też do olejowania. Tutaj też bardzo się sprawdza. Warto wspomnieć, że jest to rzecz z ochroną na promieniowanie słoneczne ;)) . Jest to coś idealnego dla osób, które szukają niedrogiego, ale skutecznego produktu do pielęgnacji włosów.
    Zalety:
    • cena
    • zapach
    • konsystencja
    • opakowanie
    • efektywność
    • ochrona przed promieniowaniem słonecznym
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne