Isana, Hair Professional, Oil Care Haarol [Arganol & Pflege Haarol] (Olejek do włosów)

Olejek do włosów mocno zniszczonych i suchych. Zawiera olej arganowy. Nadaje włosom zdrowy połysk. Przetestowany przez fryzjerów.
Zawiera bogaty olejów pielęgnacyjnych w skład którego wchodzą oleje: arganowy i słonecznikowy. Olej szybko się wchłania i uszlachetnia włosy, jednak ich nie obciąża i nie pozostawia w nich tłustych resztek. Formuła olejku pielęgnuje włosy mocno zniszczone i suche. Efektem są zdrowe, silne i lśniące włosy.
Przed myciem włosów używać oleju do ich intensywnej pielęgnacji. Olej można też stosować na umyte mokre włosy dla nadania im szczególnego połysku i gładkości, a ponadto na suche włosy jako styling finish. Oszczędnie nanosić olej na długie włosy i ich końcówki.
Wskazówka: Produkt zawiera oleje naturalne. Ewentualna utrata klarownej konsystencji nie ma wpływu na jego jakość. Chroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

olejek
nabłyszczające, ochrona końcówek, odżywiające, regenerujące / odbudowujące
z silikonami
z pompką

Ocena szczegółowa:

Warto zainteresować się tym olejkiem

Produkt mieści się w plastikowym opakowaniu. Jest bardzo komfortowy w użytkowaniu, jego aplikacja nie sprawia większych problemów z racji obecności dozownika . Dzięki niemu możemy w higieniczny i bezpieczny sposób decydować o ilości aplikowanego produktu. Kolor tego olejka jest złocisty. W zapachu czuć miodowe nuty. Jeżeli chodzi o jego konsystencję, to jest ona oleista, tłusta. Stosuję ten olejek już dłuższy czas i mogę powiedzieć, że świetnie dyscyplinuje włosy, wygładza je. Za jego sprawą moje końcówki są w bardzo dobrej kondycji. Szybko wchłania się w strukturę włosa i nie przetłuszcza ich. Polecam , super produkt w znakomitej cenie.

Bardzo dobry olejek

Używałam go na końcówki oraz przesuwałam wyżej, mniej więcej na wysokość ucha. W efekcie moje suche, zniszczone rozjaśnianiem włosy stały się miękkie i odżywione. Bardzo wydajny przez co służył mi naprawdę długo. Ma gęstą konsystencję, przez co przyjemnie się go nakłada się go bardzo przyjemnie, bo nie spływa z dłoni. Ma delikatną, ale bardzo bogatą formułę i naprawdę sprawdził mi się świetnie. Ponadto jest w świetnej, przystępnej cenie, dlatego uważam, że jest naprawdę warty polecenia.

Dobry olejek

Jest to kosmetyk bardzo wydajny, kupiłam go nie pamiętam kiedy a wystarczy mi jeszcze na bardzo długo. Nie obciąża włosów, nawilża je. Włosy ładnie błyszczą się po olejku i nie są absolutnie przesuszone. Ja stosuję po kąpieli na wilgotne włosy, po prostu wgniatam go mniej więcej od połowy.

Tani a dobry - zadba o Twoje włosy i finanse

Tani a bardzo dobry olejek do włosów, świetnie spełnia swoją rolę, moje włosy po nim zawsze wyglądają na zdrowe, są nawilżone, odżywione, nie puszą się, są ujarzmione. Kosmetyk nie obciąża włosów, dobrze się go aplikuje. Buteleczka starcza na wiele aplikacji.

Mój faworyt

Produkt towarzyszy mi od ponad dwóch lat, w ciągu których zużyłam niecałe dwa (!) opakowania i nie czuję potrzeby szukania żadnego innego, czasem jedynie dokupuje inny z marki, ale on po prostu musi być pod ręką.
Używam go na całe włosy, nakładam na wilgotne po umyciu. Nie zdarzyło mi się z nim przesadzić i osiągnąć efektu przetłuszczonych włosów, mimo że zupełnie nie oszczędzam - wcieram trzy pompki we włosy średniej długości. Ładnie wygładza i nawilża, nie obciąża włosów. No i przyjemnie pachnie.
Co do wydajności - mnie bardzo ciężko się wyrobić ze zużyciem w ciągu 12 miesięcy, więc naprawdę wow, jak wspomniałam na początku, ponad 2 lata i dopiero druga butelka zaczyna się kończyć, a sądząc po zdjęciu, jest często eksploatowany - napisy z etykiety już prawie zeszły :p
Niczego mu nie brakuje do ideału, z czystym sumieniem polecam.

Wizażanki najczęściej polecają:

Najlepszy

Dla mnie ten olejek to totalny hit. Nie obciąża włosów, niesamowicie je wygładza i co najważniejsze nie można z nim przesadzić. Używam na mokre włosy przed suszeniem, a także w ciągu dnia ,jeśli chcę zniwelować puszenie ,kiedy pada deszcz.

Ocena szczegółowa:

Mój ulubiony olejek za niewielką cenę

Olejek Isana kupiłam zachęcona recenzjami na Wizażu. Olejek ma wygodne opakowanie z pompką, już jedna pompka wystarcza na nawilżenie włosów. Włosy po użyciu są gładkie, nawilżone, zauważyłam że końcówki nie są takie suche, nie łamią się i nie kruszą. Zdecydowanie widać poprawę stanu moich włosów. Olejek wystarcza mi na bardzo długo a kosztuje koło 10 zł więc naprawdę warto.

Ocena szczegółowa:

Lekkie silikony,ale czegoś mi tu brakuje

Albo czegoś jest za dużo,bo generalnie formuła do przejścia w przypadku serum na końcówki, tylko,że na moich włosach- rozjaśnianych,skłonnych do skrętu ciężko wyłapać odpowiednią jego ilość.
Na szczęście nie jest to tak intensywny produkt,że minimum robi strąki,ale odnoszę wrażenie,że tego olejku na rzecz silikonów jest tam za mało i głównie to upiększający efekt,a tylko trochę dociążajacy,bo głównie tego oczekuje po takich produktach,no i oczywiście wygładzania i ochrony przed uszkodzeniami.

Dość ciężko było mi nim "dognieść" loki a efekt wygładzania na prosto był też nie do końca zadowalający.

Ochrona była na pewno,trochę mniej spuszone i lekko błyszczące.

Dla mnie to produkt na 3+,na moje potrzeby jest po prostu ani dobry ani zły,jest taki średni po prostu.

Na pewno jest często w promocji, więc ma korzystną cenę, jest wydajny, krzywdy nie robi.

Wydaje mi się,że to raczej produkt dla średnioporów,ja już raczej do niego nie wrócę, zdecydowanie bardziej z tych średnio lekkich drogeryjnych olejków w większej pojemności przekonał mnie Onlybio czy Bioelixire z czarnuszką. Po miesiącu kombinowania z nim wydałam go dalej w świat.

Kupiony w: Inna drogeria

Olejek

Ten Olejek zakupiłam w drogerii ROSSMANN jest bardzo dobrym olejkiem. Wystarczy niewielką ilość olejku wklepać we włosy i najlepiej pozostawić na noc we włosach. Ogólnie to jest to bardzo dobry olejek, który odżywia i regeneruje włosy. Włosy po użyciu tego olejku stały się zdecydowanie bardziej odżywione i pełne blasku. Bardzo dobry skład olejku arganowego wspomaga procesy odbudowy włosa.

Super olejek

Bardzo polecam ten olejek do włosów. Dobra cena oraz fajna jakość. Dobrze wygładza włosy oraz nadaje im blask. Fajny skład produktu i super zapach. Używam go od paru miesięcy i widać różnicę w strukturze włosów po stosowaniu.

Ocena szczegółowa:

Najlepszy na zabezpieczenie końcówek. Świetna cena i duże opakowanie, które się nie kończy :)

Jeden z najlepszych jakie miałam. Duże opakowanie w cenie około 10zł wystarcza na wiele miesięcy przy regularnym stosowaniu.
Wygodna pompka dozuje odpowiednią ilość produktu. Konsystencja gęsta dzięki czemu nie rozlewa się i nie przecieka przez palce.
Ma piękny słodki zapach, który długo się utrzymuje.
Świetnie wygładza włosy, ja stosuję go na końcówki by je zabezpieczyć przed ciepłem suszarki. Świetnie się sprawdza, zauważyłam że mniej się rozdwajają i przesuszają.
Czasem używam na suche włosy gdy nadmiernie się puszą, są bardziej gładkie i miękkie w dotyku.
Dla mnie jeden z najlepszych tego typu produktów.

Never ending story :D

Olejek ten kupiłam zanim zużyłam jeszcze poprzedni od OnlyBio. Tamten zmęczył mnie swoim zapachem i powędrował w ręce mojej mamy. Ten natomiast jest z tej samej linii, co moja ulubiona arganowa maska do włosów, która obłędnie pachnie. Liczyłam na to, że olejek będzie miał równie obłędny zapach. Kosztował mnie kilkanaście złotych w drogerii Rossmann.

Moje włosy są w większości niskoporowate, cienkie, totalnie proste, długie, naturalne. Pamiętam jak jeszcze niedawno omijałam tego typu olejki na końcówki w obawie przed obciążeniem. Jednak pewnego dnia się przemogłam i kupiłam swój pierwszy od OnlyBio. Zauważyłam, że żadnego obciążenia nie było, tylko ograniczenie elektryzowania, ochrona i blask. Jednak, jak już wspomniałam na wstępie, zapachowo mnie nie zadowalał. Chciałam czegoś, co będzie mnie zadowalać pod każdym względem. No i trafiłam. Jest to oczywiście olejek na bazie silikonów pod tajemniczymi nazwami Cyclopentasiloxane oraz Dimethiconol. Są one emolientami, więc nie wchłaniają się, tylko otulają włosy cienką warstwą, chroniąc je przed czynnikami zewnętrznymi. Ja nakładam go w ilości półtorej/dwie pompki na wilgotne włosy lub jedna na suche. Staram się zawsze rozprowadzać go równomiernie, żeby w miarę możliwości każdy włos został pokryty. Często dodaję też pod niego trochę odżywki w spray'u dla dodatkowych efektów. Co uzyskuję? Przede wszystkim wzmocnienie ograniczania elektryzowania. Wzmocnienie, ponieważ już klasyczna odżywka oraz odżywka w spray'u mają na to wpływ, więc olejek jest tylko dodatkiem. Ponadto wzmacnia się również blask moich włosów i są one zdecydowanie ''grzeczniejsze''. Lepiej wyglądają i lepiej się układają. No i oczywiście nie zapominam o ochronie, np. przed pocieraniem o poduszkę podczas snu lub przy stylizowaniu i układaniu fryzur. A zapach? Niestety to nie jest to samo, co maska z tej linii, ale i tak jest piękny. Przypomina mi zapach linii Cupuacu od Ziai, która jest jakby wakacyjna. Trochę czuję tu krem z filtrem, a trochę jakieś jedzenie - biszkopty? Lekka słodycz, elegancja, luksus. Jak kobieta w średnim wieku na wysokim stanowisku w dużej firmie. Dopasowana marynarka, ołówkowa spódnica, lakierowane szpilki, czerwona szminka. Nie pytajcie jakim cudem swoje skojarzenia z kremu z filtrem i biszkoptów skierowałam na elegancję i luksus :D. Tak już mam - wiecznie jednoosobową burzę mózgów :D. Ten zapach trzeba po prostu poczuć samemu i go zinterpretować na swój sposób. Mi on bardzo odpowiada i na szczęście jakiś czas się utrzymuje, dając o sobie znać przy poruszaniu głową lub przy wietrze. Jak na pewno doczytaliście, odpowiada mi też działanie. Ulubieńcem go nie nazwę, bo pewnie trafię na jeszcze lepszy olejek - może dodatkowo z naturalnym składem? Zobaczymy.

Opakowanie to przezroczysta, plastikowa butelka z pompką i plastikową zatyczką. Całość prezentuje się całkiem profesjonalnie, bo z takiej też linii pochodzi - Isana Professional. Złoty odcień olejku dobrze komponuje się z szatą graficzną. Pompka działa bez zarzutu cały czas. Jakość jest typowo drogeryjna, ale to nie znaczy, że zła. Nic się absolutnie złego z niczym tu nie dzieje. Pojemność to 100 ml (nie byłabym zła, gdyby było 50 ml, bo nie wiem czy zużyję go w te 12 miesięcy od otwarcia).