Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Color Freeze, Shampoo (Szampon do włosów farbowanych)

Dzięki formule Color Freeze szampon delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, podtrzymuje trwałość koloru, zapewnia włosom piękny połysk.
Technologia Amino Cell Rebuild wzmacnia wewnętrzną strukturę włosów zapewniając im energię i witalność.
Nie zawiera siarczanów dzięki czemu nie powoduje podrażnień nawet bardzo wrażliwej, skłonnej do alergii skóry.

do włosów farbowanych
Skóra głowy
sucha i wrażliwa, normalna
podtrzymujące kolor, oczyszczające, wzmacniające
zapachowa

Może być :)

Próbkę tego szamponu otrzymałam od jednego z salonów fryzjerskich. Jest on głównie do włosów farbowanych. Ja mam nie farbowane włosy, ale stwierdziłam że wykorzystam tę mała próbkę. Szamponik ma pojemność 50 ml. Mi starczyło na 3 użycia. Małe, biało-różowe opakowanie przyciąga wzrok. Idealny na wyjazd. Szampon jest koloru białego, dość gesty i trochę trudno wylać go na rękę. Jestem ciekawa,czy w pełnowymiarowym produkcie też jest taki problem. Zapach jest przyjemny i utrzymuje się na włosach. Widać że oczyszcza włosy i kolor staje się głębszy. Nawet na moich nie farbowanych włosach to zauważyłam. Bardziej je uwydatnia. Później włosy łatwo się rozczesuja i są przygotowane do dalszych zabiegów. Jak dla mnie jest ok.

dobry ale...

Szampon jest dobry.
Delikatnie myje.
Nie niszczy farbowanych włosów.
Jednak gdy tylko pojawiają mi się odrosty, zaczyna bardzo przetłuszczać skórę głowy.
Mogę go używać tylko gdy myję włosy codziennie.
Nie wiem, czy kupię go ponownie.

zadowalajacy, ale bez spektakularnych efektow.

Szampon ten zakupilam wraz z cala seria BC w salonie fryzjerskim. Moze zaczne od plusow:

Plusy:
+szampon dokladnie oczyszcza skore glowy
+jest bardzo wydajny
+wlosy po uzyciu niesamowicie mocno sie blyszcza
+pieknie poglebia kolor wrecz wzmacnia w przypadku moich wlosow farbowanych
+ po aplikacji wlosy wygladaja jakby zdrowiej

minusy:
- slabo sie pieni przez co trzeba go dozowac wiecej
-usztywnia wlosy, bez odzywki sa one nie do rozczesania
-niewygodne dozowanie, nie da sie go do konca zuzyc

Podsumowujac jest to dobry szampon do wlosow zniszczonych i farbowanych jednak trzeba go uzywac z odzywka. Efekt miekkie, pieknie blyszczace wlosy.