Isana, Duschgel Alpengluck (Żel pod prysznic `Szczęście Alp`)

Isana, Duschgel Alpengluck (Żel pod prysznic `Szczęście Alp`)

Ta limitowana edycja żelu pod prysznic Isana Alpenglück cechuje się zmysłowym zapachem cassis, truskawek i kwiatu wiśni. Kompleks Soft Care zawarty pomaga chronić skórę przed wysychaniem.

Szkoda, że limitowanka!

Jak zawsze z miłości do zeli Isany kupiłam i tę wersję zapachową! Sprawowała się świetnie!

Zalety:
- cena
- pojemność
- bardzo ładna buteleczka
- dostępność
- piękny zapach!
- nie wysusza i nie podrażnia skóry
- świetnie się sprawdza pod prysznicem i w wannie
- zapach na ciele zostaje na jakieś 2 - 3 godziny
- dobrze się pieni

Wady:
- limitowanka

Używam tego produktu od: Wiosna 2014
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6 buteleczek

Kolejny średniaczek Isany.

Kupiłam ten żel bo jeśli o Isanę chodzi to kusi mnie gdy jest to limitka, a do tego w śmiesznie niskiej cenie promocyjnej. I tak oto zakupiłam tą wersję.

Okazała się dość poprawna. Ma fajne kolorowe opakowanie, dość zachęcające. Pachnie słodko, czuć tu wiśnię i jakiś taki cukierkowy aromat.
Żel dobrze się pieni, łatwo rozprowadza i spłukuje.
Jak większość żeli Isany, jest dość rzadki, przez co niestety mało wydajny. Sam zapach choć ładny, jest bardzo ulotny. Znika błyskawicznie zaraz po myciu.

Żel jakoś mocno nie wususza skóra, co było miłym zaskoczeniem, gdyż większość żeli Isany, które stosowałam, dość znacząco ściągały mi skórę.
Wiadomo, że nie nawilża, nie pielęgnuje, ale też nie robi strasznej masakry.

Tak podsumowując, żel jest przyzwoity. Biorąc pod uwagę jego cenę, to był wart swojego zakupu. ;)

Używam tego produktu od: niecałych 2 tygodni

Nie zawiodłam się!

Kiedy tylko zobaczyłam, że jest to produkt z serii limitowanej, od razu zapragnęłam go kupić. I nie żałuję! Jest to kolejny żel od Isany, na którym się nie zawiodłam. :)

Plusy:
*zapach - żel wąchany prosto z butelki przypomina mi zapach mlecznych żelek, który podczas mycia zmienia się na owocowo-kwiatowy.
*przyjemna konsystencja i ładny kolor
*dobrze się pieni
*dobrze myje
*jest wydajny
*bardzo tani
*nie wysusza skóry

Według mnie ten żel minusów nie posiada.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Bardzo okej.

Niestety nie powąchałam zapachu przed kupnem i natrafiłam na typowy wiśniowo-truskawkowy zapach, właśnie tylko ze względu na niego odejmuję gwiazdkę.
Jest wydajny, tani, łatwo dostępny, ma fajną konsystencje o ładnym różowym kolorze, dobrze myje, nie wysusza... czego chcieć więcej?

średniak

+ dosyć dobrze się pieni
+ przeuroczy zapach, dla mnie to taka wata cukrowa ;-)
+ nie uczula
- mam wrażenie, że lekko ściągał skórę
- przelewa się przez palce, jest bardzo rzadki, niewydajny

Używam tego produktu od: jedno
Ilość zużytych opakowań: 3 tygodnie

Dla mnie świetny!

Żele pod prysznic Isana omijałam kiedyś szerokim łukiem, bo za taką cenę mało kto spodziewa się dobrego produktu. Ale kiedys się skusiłam i od tamtej pory kupuje tylko Isanę (najchętniej w promocji - biorę wtedy 3 rózne).

Ta wersja bardzo przypadła mi do gustu. Zapach jest bardzo przyjemny, słodki, jakby truskawk0-wiśniowy. Piana jest delikatna i dość obfita.
Najbardziej lubię żele Isana za to, że nie wysuszają mojej skóry i również ten obchodzi się z nią delikatnie. Zapach nie utrzymuję się długo na skórze ale dla mnie to żaden minus, bo uważam, że bardziej naperfumowane żele mocniej wysuszają.

Szkoda, że to edycja limitowana, ale z nadzieją czekam na jakieś nowe zapachy.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Nic specjalnego.

+ Opakowanie - wesołe, praktyczne.
+ Zapach - przepiekny zapach truskawek w szampanie. Coś na kształt MDCH od Diora.
+ Cena.

- Nie pieni się praktycznie wcale.
- Mało wydajny.
- Skóra po nim jest wysuszona.
- Zapach w ogólne nie utrzymuje się na skórze.

Nie kupię ponownie. Jest tyle porządniejszych produktów do mycia...

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

kiepski

Niestety, porazka!
Cena owszem bardzo przystepna ale nic poza tym, nie jest wydajny malo sie pieni ogolem katastrofa...

Nie kupie go ponownie bo szkoda nawet tych 3 zlotych!

Używam tego produktu od: 2tygodnie

Słabo

Do zakupu żelu skusił mnie zwrot edycja limitowana i cena na promocji, ok 2,50zł. Jednak teraz wiem, ze szkoda na to nawet dwa pięćdziesiąt.

Słodki chemiczny zapach, trochę jak syrop, podjeżdża trochę Flegaminą.
Niewydajny, starczył na ok 7-10 dni. Nie przesuszył strasznie, ale osoby z wrażliwą skórą mogą odczuwać dyskomfort.
Nie polecam i nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

POLECAM

Bardzo lubię żele z Isany. Są one niedrogie a za do dobre. Uwielbiam zwłaszcza te z serii limitowanej, bo cudownie pachną i mają cieszące oko szatę graficzną. Ten kupiłam właśnie dlatego. Pachnie jak chupa chups truskawkowo-śmietankowy. Dobrze myje ciało, dobrze się pieni. Konsystencja jest żelowa. Nie podbił ten zapach jednak mojego serca i na jednej butli się skończył mój romans ze szczęściem alp.

Używam tego produktu od: lipca 2014

Panadol do mycia

Intensywność zapachu zwiększa się pod prysznicem, i pachnie zbyt słodko. Pachnie panadolem w syropie dla dzieci, który to zapach uważam za przyjemny;)
Jest niewydajny, starcza na 1 miesiąc
trochę wysusza skórę

Dobry

Bardzo ładny, słodkawy, owocowo-kwiatowy zapach, który niestety nie utrzymuje się zbyt długo na skórze. Trochę zbyt rzadka konsystencja, słabo pieniący się.

Używam tego produktu od: Sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 małe