Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych (nowa wersja)

Średnia ocena: 3.64/5

Silna formuła odbudowująca z mikrocząsteczkami nawilżającymi pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, sprawiając, że będą wyglądać zdrowo i lśniąco.
Polecany do każdego rodzaju włosów.

do włosów normalnych
regenerujące, nawilżające

Szampon kupiony na zwykłych zakupach, przede wszystkim ma bardzo przyjemny zapach. Szampon ma kremową konsystencje - świetnie rozprowadza się oraz bardzo dobrze się pieni i dobrze oczyszcza. Szampon łatwo się spłukuje i nie plącze włosów. Włosy są gładkie i lśniące. Szampon jest bardzo wydajny.

okej

jego działanie, które oceniam na pięć gwiazdek. Szampon ma odpowiednią, gęstą konsystencję a do umycia włosów wystarczy jego niewielka ilość. Ma fantastyczny owocowy zapach, który unosi się w łazience i umila pielęgnację włosów.

zauważyłam lekką poprawę

W kwestii przetłuszczania włosów zauważyłam lekką poprawę - włosy cały dzień są lekkie, świeże i wyglądają zdrowo. Szampon ma nieco mdły, ziołowy zapach, dobrze się pieni, jest wydajny, a wygodna butla z dziubkiem pozwala zawsze zaaplikować pożądaną ilość.

Przyzwoity szampon

W szamponach Pantene, zawsze podobał mi się ich zapach. Ten kosmetyk bardzo dobrze się pieni, jest wydajny, nie trzeba go wiele, aby porządnie umyć włosy. Nie przesusza, nadaje im blasku, jednak potrafi splątać mi włosy, mimo że zawsze myję je bardzo uważnie i delikatnie, nie czochrając się jak szaleniec. Opakowanie jest wygodne, ale ciężko wydobywa się z niego resztki.

Jako rypacz okej

Takich szamponów z SLS używam jako rypacze czyli do oczyszczenia włosów. Szampon daje fajny efekt bo włosy są sypkie miękkie nie pusza się i ładnie pachną. Jak wiadomo takie szamponu lepiej używać raz na tydzień raz na dwa tygodnie. Ładnie się pieni i nie wysusza bardzo włosów jak to robią inne. Także polecam ale do rzadkiego stosowania

Do stosowania raz w tygodniu

Z racji tego, iż moje włosy lubią się przetłuszczać staram się nie używać produktów, które dodatkowo je obciążą. Powyższy szampon zakupiłam pod wpływem impulsu, lubię zapachy produktów Pantene. Ten na pewno mnie nie rozczarował, aleee... Stosuję go z rozwagą. Co to znaczy... Otóż przy częstym używaniu potrafi zapewnić mi tzw. gniazdko na czubku głowy. Jeśli użyję go raz w tygodniu, tak jak w tytule recenzji to nie mam tego brzydkiego efektu. Moje włosy są po nim lśniące, dociążone i nie wymagają dodatkowej odżywki. Za tą cenę polecam.

Można na nim polegać

Uważam, że to jeden z najlepszych szamponów standardowo dostępnych we wszystkich drogeriach.
Włosy są dobrze oczyszczone, stają się sprężyste i jakby wzmocnione przy dłuższym używaniu.
Jak większość lubię próbować nowe produkty i eksperymentować, ale gdybym do końca życia miała używać tylko jednego szamponu to zapewne wybrałabym ten.

Super!

Szampon, który gości od długiego czasu w mojej łazience. Wygodne opakowanie, piękny zapach i wydajność to jedne z wielu pozytywnych cech tego szamponu od Pantene. Pieni się obficie, po zastosowaniu włosy stają się nawilżone i ożywione. Uwielbiam blask który wydobywa z moich włosów. Produkt godny polecenia!

Dobry szampon

Szampon jest wygodnym opakowaniu. Szampon ma bardzo przyjemny zapach i konsystencja jest idealna - nie za gęsta i leje się przez ręce. Produkt dobrze się rozprowadza po włosach i nie plącze ich . Szampon dobrze się pieni. Po zastosowaniu włosy są miękkie, bardziej scalone i bardziej gładkie. Przy częstym stosowaniu nie zauważyłam, żeby obciążał je.

W pierwszej piątce

Szampon już wiele razy gościł w mojej łazience. Co jakiś czas do niego wracam.

Moje włosy są cienkie i suche.
Szampon dobrze je nawilża, oczyszcza i pielęgnuje. Włosy po nim są miekkie, gładkie i lśniące. Ale chyba najbardziej lubię go za zapach, jaki pozostawia na włosach i który sie utrzymuje 2 dni.

Nie dla mnie

Dla mnie totalna masakra, jeden z najgorszych szamponów jakie używałam. Mam włosy niskoporowate, po stosowaniu tego szamponu włosy zaczęły mi strasznie wypadać na dodatek ma zły skład, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Dodatkowo włosy były suche, szorstkie i matowe. Więcej go nie kupię.

Dobry produkt za niewielkie pieniądze

Bardzo fajny szampon. Dokładnie domywa włosy, które po jego użyciu są zdrowe, sypkie i świeże. Dobrze się pieni, wystarczy jego niewielka ilość, dlatego też jest bardzo wydajny.

Mam wrażenie, że produkt nie tylko myje włosy, ale też je pielęgnuje - włosy po jego użyciu są odżywione i pelne blasku. Łatwo się również je rozczesuje, nie kołtunią się. Produkt ma wszystkie cechy, które idealny szampon mieć powinien :)