Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych (nowa wersja)

Silna formuła odbudowująca z mikrocząsteczkami nawilżającymi pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją, sprawiając, że będą wyglądać zdrowo i lśniąco.
Polecany do każdego rodzaju włosów.

regenerujące, nawilżające
w butelce
>250ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Dimethicone, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Cocamide MEA, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyquaternium-76, Sodium Chloride, Glycerin, Tetrasoduim EDTA, Linalool, Hexyl Cinnamal, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Hydrochloric Acid, Magnesium Nitrate, Metchylchloroisotchiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

cudowny..

Moje włosy po tym szamponie wyglądają nieziemsko, są gładkie i lśniące. Bardzo ładnie się układają po wysuszeniu. Jest to jedyny szampon który idealnie sprawdza się do moich falowanych włosów.

Bardzo dobry szampon

Uwielbiam szamponu które mocno się pienia ponieważ koje włosy są gęste i jest ich wiele dlatego gdy szampon się nie pieni mam wrażenie se noe wnika we wszystko struktury a co są tym idzie moe czyści och dokładnie ,z tym szamponem nie mam takiego problemu nie potrzeba go wiele a wiec jest wydajny i pieni się bardzo szybko i bardzo dobrze okala moje włosy .Zapach jest również nie narzucający ale przyjemny,lekki ,mam lekkie wrażenie ze trochę przesusza włosy przez co ciężko je rozczesać ale dziwki temu nie przetłuszcza ich czy są zregenerowane ?napewno noe zniszczone nie zauważyłam spektakularnego efektu regeneracji choć użyłam cała tubkę ale być moze trzeba użyć wraz. Odżywka

Pantene

Często podchodzę sceptycznie do odżywek te generujących włosy, ponieważ bardzo je obciążają. Z tej odżywki jestem jednak bardzo zadowolona. Produkt aplikuje od na sądy włosów, a są one nadal lekkie. Po myciu włosy są delikatne i łatwo się rozczesują.

Fajny

Produkt ten niejednokrotnie zagościł w mojej łazience. Bardzo lubię ten zapach, jest delikatny nie drażniący. Poręczna butelka nie wyślizguje się z ręki. Ma kremową konsystencję przy czym jest bardzo wydajny. Nie obciąża moich delikatnych włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania i dobrze się spłukuje.

jeden z moich ulubionych

Używałam go jakiś czas temu i jestem pod wrażeniem efektów. Moje włosy odżyły i wzmocniły się. Mam długie, cienkie włosy ze skłonnością do wypadania a ten szampon pomógł mi uporać się z tym problemem. Włosy są pełne blasku, zapach szamponu jest śliczny i dobrze się pieni dzięki czemu jest wydajny i wystarcza na długo. Produkt jest delikatny dla skóry głowy.

Szampon Pantene

Mój ulubiony szampon, stosuje od dłuższego czasu, włosy po nim są miękkie, odzywione , nawilzone. Bardzo dobrze się pieni. Razem z odżywka idealny zestaw do zniszczonych wlosow.

Piękny zapach !

Szampon bardzo ładnie pachnie i nawilża włosy. Przy codziennym myciu naprawdę się sprawdza, nie wysusza dodatkowo włosów. Ja u siebie zauważyłam poprawę podczas stosowania.

naprawdę działa

Szampon naprawdę dogłębnie zregenerował moje włosy.. Stały się mocno nawilżone, zyskały na objętości i wyglądzie..
Uwielbiam jego zapach i długo się nim napawam ponieważ zostaje na włosach prawie aż do kolejnego mycia. Mocno się pieni dlatego jest bardzo wydajny

Dobry szampon

Szampon dostępny w wielu drogeriach ,często jest na promocji w atrakcyjnej cenie. Duże opakowanie wystarcza na długo. Ładnie się pieni ,pachnie i oczyszcza włosy. Nadaje im miękkości i są bardziej nawilżone. Często do niego wracam

Mam mieszane uczucia.

Na pierwszy rzut oka wydaje się że wszystko jest w porządku. Szampon bardzo ładnie pachnie, włosy są w jakby lepszej kondycji, odbite są od nasady. Ale na tym plusy się kończą. U mnie szampon spowodował okropny łupież i swędzenie skóry głowy. Musiałam się napracować aby pozbyć się szkód jakie wyrządził ten oto produkt.

Super

Szampon Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Szampon do włosów normalnych kupiłam przy okazji innych zakupów drogerii. Uważam, że jest świetny, dobrze się pieni, ślicznie pachnie.Włosy po nim dobrze się układają, nie elektryzują się,W połączeniu z odżywką daje super efekty.Polecam

Bardzo fajny

Ten szampon nie tylko ja lubię Ale i parę osób z mojej rodziny. Po nim włosy są lśniące, miękkie, pięknie pachnące i nie puszą się. Bardzo Ale to bardzo przyjemny zapach. Włosy po nim są naprawdę cudowne.