Kropla Zdrowia, Mydło naturalne z nanosrebrem i białą glinką

Kropla Zdrowia, Mydło naturalne z nanosrebrem i białą glinką

Kropla Zdrowia z nanosrebrem i białą glinką przeznaczona jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule zmniejsza stany zapalne, odżywia i regeneruje skórę działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną.

Bardzo dobre

Mydło kupiłam w aptece na początku pandemii do mycia i dezynfekcji rąk, z czasem stało się mydłem uniwersalnym, w tym również środkiem do mycia twarzy.

Mydło nie wysusza i nie podrażnia skóry, nawet skóry wrażliwej.
Delikatnie ją pielęgnuje i pozostawia gładką.

Ma przyjemny leciutki zapach.

Jest wydajne.
To co mi w nim nie odpowiada to wysoka cena, ale rozumiem, że za jakość się płaci.

Ulubione mydło do mycia twarzy :)

Nie wiedziałam ze taki produkt istnieje, na jednym z forów internetowych ktoś polecił i zachwalał, że dla skóry problematycznej jest doskonałe :)
Kupiłam, ponieważ brakowało mi delikatnego i nie podrażniającego produktu który usuwa resztki makijażu i płynu micelarnego przygotowując skórę do dalszej pielęgnacji :)
Mydło jest rzeczywiście bardzo delikatne, lekko się pieni , świetnie usuwa pozostałości tuszu do rzęs i ogólnie makijażu nie podrażniając przy tym oczu. Zdarza mi się, że pomijam płyn micelarny i stosuję do mycia tylko to mydełko.
Jedna pompka wystarcza na dokładne umycie całej twarzy, szyi i dekoltu więc mydło jest bardzo wydajne i tanie. Opakowanie z pompką - bardzo praktyczne.

Skóra po zastosowaniu jest lekko ściągnięta, wymaga natychmiastowego nałożenia toniku i nawilżacza - więc mydełko lekko wysusza.
Najważniejszą jego zaletą jest to, że nie robi krzywdy, a skóra przy regularnym stosowaniu normuje się i uspokaja. Niedoskonałości jest mniej, pory obkurczone a cera świeższa :)

Super delikatne i skuteczne mydełko za niewielkie pieniądze

Mój hit

Nie wiem ile zużyłam butelek tego mydła ale na pewno kilka :) uwielbiam je za swoją wszechstronność. Zdarza mi się, kiedy chce szybko usunąć makijaż lub nie chce mi sie robić dwuetapowego oczyszczania, zmyć tym mydłem makijaż i powiem szczerze że bardzo dobrze sobie z tym radzi. Jeżeli chodzi o mycie nim twarzy zamiast żelu to też mi się zdarza choć nie radzę używać go codziennie bo może przesuszać. U mnie, choć mam cerę tłustą powodował spore ściągnięcie po myciu.
Za to od początku odkąd go mam używam go do higieny intymnej i spisuje się świetnie, mojemu synkowi myję nim włosy i jego problemy skórne głowy zniknęły. Służy mu też jako żel pod prysznic. Poleciłam go już kilku osobom i wszystkie są zadowolone.

Warto dać szansę

Bardzo dobry produkt. Koleżanka poleciła mi stosować go jako żel do mycia dla cery skłonnej do zanieczyszczeń, wówczas dobrze oczyszcza i koi skórę. Mam jednak pewne wątpliwości co do codziennego używania tego produktu rano i wieczorem, ponieważ może przesuszać cerę. Ja używam głównie rano do zmycia pozostałości wieczornej pielęgnacji i sprawdza się bardzo dobrze.

The Best

Długo szukałam odpowiedniego żelu lub mydła do twarzy który pomógłby mi z problemem trądziku (przy mieszanej cerze). To mydło super oczyszcza, zmywa resztki makijażu i pomaga walczyć z trądzikiem. Zdecydowanie mój hit! Wypowiedziałam się o nim także na moim kanale na yt gdzie zapraszam : Gadająca Głowa ❤

Dla mnie nie

Niestety po półtorej miesiąca stosowania zauważyłam znaczne zapychanie porów, o wiele większe niż przy innych preparatach do mycia twarzy. Niestety po przerzuceniu się na "Barwę" siarkowy żel do mycia twarzy, zobaczyłam jeszcze większy kontrast. Niestety miałam wrażenie, że mydło mnie nie domywa i nie radzi sobie ze skórą trądzikową. Chociaż ja mam te wersję rzadszą, być może wcześniejszą, nie wrócę do tego mydła.

Bardzo dobre

Zdecydowanie lepsze od poprzedniego.Gestsza konsystencja,lekki zapach.Mydlem myje sie cala oraz uzywam do rak.Jest bardzo dobre,bo nie przesusza skory,dziala oczyszczajaco na plecy i zwalcza stany zapalne na ciele.

Mydło jak mydło

Używam mydła od kilku tygodni.
Bez spektakularnych efektów - myje, nie zapycha, nie uczula. Ale nie wpływa jakoś genialne na istniejące już zmiany na skórze. Nie nawilża zbyt dobrze - koniecznie muszę po nim użyć balsamu bo skóra jest zciągnięta.
Mój tata, który ma ogromne problemy z pękającymi rankami na dłoniach jest tym mydłem zachwycony, więc dla niektórych się sprawdza.
Minus za skład - jeśli już mam korzystać z mydła to wolę mydła naturalne, bez silikonów, SLSów i innych takich.

Bardzo Dobre

Dobre do codziennego użytku, zmywam nim czasami makijaż. Produkt jest wydajny, ładnie pachnie. Dobrze oczyszcza skórę, nie jest po nim ściągnięta. Jest w miarę delikatne. Nie zapycha porów, nie szkodzi w żaden sposób.
Polecam.

POLECAM

Polecam wszystkim to mydełko. Jest naprawdę Super! Dobrze zmywa resztki makijażu, nie zatyka porów, fajnie się nim myje twarz. Jest polskie i tanie. Jedno z najlepszych jakich używalam. Mam wrażliwa cerę i często mi podrażniały twarz, natomiast to jest bardzo delikatne. Polecam wszystkim

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

SUPER!

Mydełko używam rano, oraz wieczorem do zmywania podkładu ponieważ uznaje tylko metodę przy użyciu wody a nie płatka kosmetycznego. Przetestowałam już dużo emulsji do mycia twarzy, jedne wysuszały skórę, inne zapychały pory skóry w efekcie dając wysyp pryszczy.

To mydełko jak dotąd jest niezastąpione i co najważniejsze nie drogie i POLSKIE!

super

+produkt wydajny cena atrakcyjna wygodne opakowanie z pompka
+nie ma sztucznego skladu
+dla wrazliwych, atopowych, podraznionych skor
+ tradzikowe stany zapalne to mydlo swietnie koi i do tego obkurcza pory
- swietnie myje skore nawet z makijazu , ja zawsze uzywam po nim wody termalnej bo jednak sciaga troche skore i pomijam oczy
- troche trudno z dostepnoscia

polecam.kostke.to.mydlo.zapycha,ja.uzywam.jako.plynu.do.ciala

Używam tego produktu od: 2tygodni