Paula`s Choice, Earth Sourced, Purely Natural Refreshing Toner (Tonik odświeżający do twarzy)

Dla wszystkich rodzajów skóry. W 98% naturalny tonik do wszystkich rodzajów skóry. Nawilża i wspomaga procesy regeneracji skóry, dzięki kompleksowi naturalnych ekstraktów. Antyoksydanty stymulują proces produkcji kolagenu i zwalczają oznaki starzenia. Odpowiedni dla dzieci i niemowląt. Doskonale usuwa pozostałości makijażu. Bez substancji zapachowych i barwników. pH 6.

bezzapachowa
w butelce
płyn
>100ml

Nośnik młodości

Żel wraz z kremem z tej serii -to jakby zafundować sobie naturalną odnowe biologiczną.Nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego w jakiejkolwiek formie. Tonik orzezwia i przygotowywuje skórę do następnego etapu pielęgnacji.Nie ma mowy o jakimkolwiek uczuleniu.Tu wręcz poimy cerę dobroczynnym składem jaki podaje nam na tacy P.CH.Tonik przypomina żel.Mozna go z łatwością rozsmarować! na twarzy.Nie jest lejący i wodnisty..Natychmiast po aplikacji czuje się kojący wpływ preparatu,łagodzacy np.zaczerwienienia..Używanie jest samą przyjemnością.Toniki wazna rzecz,a tak czesto omijana u nas w pielęgnacji.One są- preludium do całości ..Nośnikami ,przed zapodaniem serum,kremu,czy eksfoliantów..Z tej serii będą zadowolone młodsze kobitki.. Tym dojrzalszym ;) polecam niebieski toner Resist..