GLISS, 7Sec Express Repair Treatment, Oil Nutritive (Maska do włosów przesuszonych i matowych)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.60/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.83/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Intensywna regeneracja w 7 sekund od Gliss. Do włosów przesuszonych i matowych. Wystarczy tylko 7 sekund dla efektu, jak po klasycznej masce do włosów!

+ zmienia konsystencję z płynu w krem,
+ nadaje zmysłową miękkość,
+ dodaje blasku i zapewnia włosom zdrowy wygląd,
+ nie obciąża włosów.

Nie taka idealna

Maseczka faktycznie zmienia się w krem zaraz po nałożeniu.
Mam włosy cienkie z przesuszonymi końcówkami.

U mnie się totalnie nie sprawdziła. Powoduje, że moje włosy zamiast wygładzone stają się mocno poplątane, matowe i w dodatku gdy nałożę ilość jaką zaleca producent, są obciążone.

Kupiłam z czystej ciekawości i już do niej nie wrócę.

Satysfakcja gwarantowana!

To moja zdecydowana faworytka wśród 'siedmiosekundówek' od GLISS! Od pierwszego użycia widziałam pozytywny efekt jej użycia! Włosy od razu stały się mięciutkie w dotyku, łatwo się rozczesywały, nabrały blasku. Maska absolutnie nie obciąża włosów, lekka, wydajna i błyskawiczna w użyciu! Po kilku aplikacjach moje włosy stały się miękkie i przyjemne w dotyku, odżywione i nawilżone, powodując, że tej masce mówię zdecydowanie TAK!

Niestety jak dla mnie not

Maska śmierdzi alkoholem przy nakładaniu, puszy i wysusza włosy. Nie polecam jeśli ktoś ma delikatne włosy tak jak ja. Nie sprawdziła mi się.

Włosy: kręcone wysokopory-, farbowane chemicznie. Cieknie, delikatne

Używa produktu od: próbka

Jestem na tak

Rewelacyjna odżywka która już dala widoczna zmianę juz po pierwszym użyciu. Odzywka nie obciaz ani nie powoduje że stają się one przetłuszczone. Rewelacyjnie qlosy się po niej rozczesują. Będę wracać do tego produktu w przyszłości. Wlosy nie łamią się i nie zostają w nadmiernej ilości po zastosowaniu odżywek. Z pełną świadomością polecam.

Doskonała

Maska do włosów przesuszonych i matowych ma konsystencje płynną ale po nałożeniu na włosy zamienia się w krem. Po tygodniowym stosowaniu stwierdziłam, że moje włosy są miękkie w dotyku, zdrowiej wyglądają oraz są lekkie.

Koniec z matowymi włosami

Efekty stosowania intensywnej regeneracji Gliss 7 seconds rzeczywiście (ku mojemu zaskoczeniu) są widoczne po 7 sekundach. Produkt ten działa ekspresowo i przynosi naprawdę oczekiwane rezultaty. Widzę dużą różnicę pomiędzy obecnym stanem moich włosów a tym po zastosowaniu regeneracji Gliss 7 seconds. Gliss Oil Nutritive nadał im miękkość, dzięki czemu mogłam pożegnać się z matowymi i przesuszonymi włosami. W trakcie stosowania płynna konsystencja wspomnianego wcześniej kosmetyku zmienia się stopniowo w bardziej przyjemną, kremową. Produkt ten nie obciąża włosów, a także jest łatwy w użyciu. Intensywna regeneracja Gliss 7 seconds to wspaniała innowacja, po którą jeszcze nie raz sięgnę!

Używa produktu od: próbka

Koniec z suchymi końcówkami

Moje włosy często poddawane są zabiegom suszenia oraz prostowaniu, przez co są dosyć przesuszone i matowe. Dodatkową zmorą było rozczesywanie ich po każdym myciu, gdzie wciąż pojawiało się mnóstwo kołtunów i połamanych włosów. Na szczęście używanie GLISS, 7Sec Express Repair Treatment, Oil Nutritive pomogło mi uporać się z tym problemem. Już po pierwszym użyciu włosy stały się odżywione, gładkie i miękkie w dotyku, a rozczesywanie ich to sama przyjemność. Szczotka delikatnie sunie po włosach bez bolesnych pociągnięć.
Dodatkową zaletą produktu jest brak obciążania włosów, po zastosowaniu kosmetyku są one lekkie i zdrowe.

Nie dla mnie

Ekspresowa odżywka jest zamknięta w wygodnej do użytku butelce. Z boku butelki znajduje się podziałka, dzięki której można bez problemu odmierzyć 20 ml (jedną sugerowaną dawkę) produktu. W opakowaniu, odżywka jest konsystencji płynnej, jednak podczas rozprowadzania na włosach, wyraźnie gęstnieje, więc można dokładnie ją rozsmarować. Niewątpliwym plusem jest fakt, że w zasadzie od razu po nałożeniu, można produkt spłukać, gdyż wystarczy jak pobędzie 7 sekund na włosach.
Jeśli chodzi o działanie, to w moim odczuciu jest przeciętne, mało mnie zadowalające. Posiadam włosy rozjaśnione blond, po zastosowaniu odżywki wyczuwam delikatne oblepienie włosów. Delikatnie są wygładzone ale efekt jest do kolejnego mycia.
Reasumując, odżywka ta nie odżywia moich włosów, lecz daje leciutki efekt wygładzenia, który jest w moim odczuciu spowodowany jedynie lekkim obciążeniem. Nie takiego efektu oczekuję od tego typu produktów.
Po wysuszeniu na szczotce, wydają się być dość szorstkie.

Koniec z suchymi włosami

Produkt jest zdecydowanie innowacją na rynku. Pierwszy raz spotkałam się z maską do włosów, która dałabym tak dobry efekt w tak krótkim czasie. Moje suche włosy po każdym użyciu są jedwabiście miękkie, a dotykanie ich jest prawdziwą przyjemnością. Na uznanie zasługuje również to jak dobrze włosy rozczesują się po użyciu. Używałam najróżniejsze drogie odżywki i maski, ale zawsze po umyciu miałam splątane włosy. W tym przypadku czesanie włosów jest prawdziwą przyjemnością. Maska Gliss nie obciąża włosów i nie powoduje ich przetłuszczania. Ma bardzo przyjemny zapach. Produkt jest wydajny, a jego stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry. Maska ma przyjemne opakowanie, wystarczy jedynie przekręcić, aby nałożyć odpowiednią ilość produktu. Bardzo łatwo się ją dozuje, dzięki czemu nie marnuje się ani kropla. Będę do niej wracać jak najczęściej.

Bez efektów

Maska na pewno łatwa i szybka w użyciu.
Konsystencja płynna w kontakcie z wodą zmienia się w półpłynną. Ładnie pachnie.
Dobrze się spłukuje i nie obciąża włosów.
Włosy są w miarę nawilżone a przy olejkach oczekuję jednak większego efektu.
Nie spełnia jednak obietnic producenta.
Działa jak zwyczajna odżywka nie jak maska.
Efekty po użyciu masek są dużo bardziej widoczne.
Mało wydajna...przy włosach do pasa to max 3 użycia. Cześć spływa przy nakładaniu.

odżywcza, nawilżająca i pięknie pachnie

Pięknie pachnie, jest wydajna i rzeczywiście nawilża i odżywia włosy. Ponadto dodaje im blasku i takiej cudownej miękkości! Polecam każdemu kto boryka się z matowymi i suchymi włosami. To doskonałe lekarstwo na tego rodzaju problemy.

Świetna odżywka

Włosy po użyciu stają się bardzo miękkie w dotyku, choć zazwyczaj są szorstkie i matowe. Po użyciu produktu włosy ładnie się błyszczą i super pachną. Konsystencja zmienia się z płynu w biały krem, co jest ciekawym rozwiązaniem.