Oriflame, The ONE, Long Wear Nail Polish (Lakier do paznokci)

Mocno kryjące i długo utrzymujące się lakiery do paznokci w ultra modnych odcieniach. Dzięki technologii Expert Gel równomiernie rozprowadzają się na paznokciach, a kolory są odporne na blaknięcie i odpryskiwanie. Z szerokim pędzelkiem typu High Definition dla precyzyjnej aplikacji.

Bardzo dobry lakier z wygodnym pędzelkiem

Lakierów the One mam kilka sztuk. Klasyczne róże-czerwienie i metaliczne kolory.

Lakiery dobrze się rozprowadzają. Mają bardzo wygodny, dość szeroki, lekko zaokrąglony w kształt łopatki pędzelek. To dla.mnie gratka, bo nie muszę się męczyć z cieniutkim mazidłem;)

Kolory dobrze kryją. 2 warstwy to naprawdę wystarczająca ilość. Być może pastele kryją gorzej, ale akurat żadnej nie miałam.
Z trwałością przeciętnie, ale wystarczająco. Kilka dni. Na stopach - kilkanaście - zależy od koloru.

Kolory metaliczne - silnie perłowe/brokatowe - trzymają się lepiej. Nie odpryskują. Gładkie kolory szybciej się poddają na krawędziach.

Obok Rimmela dawnego Salon Pro, Sally Hansen complete salon i Essie - jeden z wygodniejszych i sprawdzonych lakierów.

Długo się utrzymuje

Jestem zwolenniczką tradycyjnych lakierów, nie bawię się w chybrydę. Jednak mało, które lakiery wyglądają na paznokciach dobrze po więcej niż 3-4 dniach. Na szczęście lakiery THE One z Oriflame bardzo dobrze spełniają swoją rolę. Ładnie kryją, na zdjęciu mam pomalowane 1 warstwą (odvień: ultra violet) . W moim przypadku nie wymagają żadnych poprawek przez 4-5 dni. Pózniej lekko ścierają się końce. Lakier nie odpryskuje. Jak dla mnie rewelacja. Jednak kupuję go tylko jak jest w promocji, wtedy płacę około 12 - 14 zł za buteleczkę , więcej chyba bym za niego nie dała. ;) Ale gdy tylko jest promocja dokupuję kolejną buteleczkę.

Jedne z lepszych

Moje paznokcie nie trzymają tradycyjnych lakierów zbyt długo, ale mimo to nie przerzuciłam się na hybrydy. Lubię zmieniać kolory, mam ponad 300 buteleczek w kolekcji, więc lakier na paznokciach noszę przeważnie do 3 dni, potem już myślę nad kolejnym kolorkiem. I wcale nie oznacza to, że dorobiłam się niewiadomo jakich odprysków. Dla mnie już delikatne przetarcie na końcówkach, niewidoczne dla innych, jest niedopuszczalne. Tak, w kwestii paznokci mam nierówno pod sufitem...

Kolorówka Oriflamu nigdy jakoś szczególnie mnie nie porywała, poza pomadkami i właśnie lakierami do paznokci. Od kilkunastu lat kupuję lakiery z każdej serii i praktycznie wszystkie kolory (po jednym, po jednym, i się uzbiera).

Lakiery z serii The ONE w mojej opini są jednymi z lepszych. Posiadam chyba kilkanaście buteleczek z serii podstawowej oraz limitowanych. Teraz nie pamiętam wszystkich, więc dopiszę je, jak się do nich dokopię.

Aktualnie na paznokciach mam Rose Diamond. Fajny i nieoczywisty kolor. Szary metalik-glassfleck z kroplą różu, chociaż ten róż nie zawsze się pokazuje, w zależności od światła. Nie smuży, co często zdarza się w przypadku metalicznych wykończeń.

Strawberry Cream - mleczny róż, pastelowy i bez drobinek. Nie jest mdły ani zbyt jasny. 2 warstwy dają równomierny kolor, bez smug i prześwitów.

W lakierach z tej serii lubię przede wszystkim bardzo wygodne pędzelki - mój ulubiony typ. Szerokie, płaskie i zaokrąglone na końcu. Przy mojej szerokiej, długiej płytce takie są najlepsze. Bez zbędnego machania jestem w stanie pomalować paznokcie - 2 pociągnięcia i gotowe. Zaokrąglony koniec pozwala bez problemu i estetycznie pomalować paznokcie tuż przy skórkach.
Okrągła, smukła i wysoka zakrętka dobrze leży w dłoni.

Lakier ma również idealną konsystencję. Na tyle rzadką, żeby pokryć płytkę cieniutką warstwą, ale jednocześnie nie zalewa skórek.
Najczęściej wymagają 2 warstw dla pełnego krycia. Dla mnie osobiście nie jest to żadnym problemem, ponieważ zawsze nakładam 2 warstwy, nawet przy tych 100% kryjących emaliach.
Generalnie z tymi lakierami nie ma najmniejszego problemu wyczarować estetyczny manikiur bez smug czy prześwitów.
Lakier również nie bąbluje. Nie zauważyłam również, żeby z czasem gęstniały, chociaż niektóre mam już kilka lat.

Trwałość to oczywiście kwestia wybitnie indywidualna. Zależna od trybu życia, pracy i ilości obowiązków, ale również od samej płytki. Sporo daje również ilość warstw. Ja nakładam za każdym razem odżywkę, 2 warstwy lakieru i top. Wszystko cieniutko. Paznokcie malowałam w niedzielę, a dzisiaj nie mam jeszcze ani jednego odprysku i nawet przetarć na końcach nie zaobserwowałam, a to w moim przypadku jest już naprawdę dużo. Dla mnie trwałość tych lakierów bije na głowę inne marki. Chociaż wiadomo, że te 14 dni to można między bajki włożyć.

Gama kolorystyczna nie jest wybitnie szeroka, ale każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Dostępne są różne wykończenia, kolory, a co kilka miesięcy wypuszczane są edycje limitowane dostosowane do pory roku.

Buteleczka szklana, solidna, smukła i okrągła. Prosta i elegancka. Estetycznie bardzo na plus. Zakrętka wykonana została z dobrej jakości plastiku, który nie pęka. Przy zakręcaniu słychać kliknięcie, które sygnalizuje odpowiednie zamknięcie.
Cena regularna jest dosyć wysoka, ale lakieru regularnie pojawiają się w promocji i wtedy można dostać je już za 8-9 zł, a to przy tej pojemności i jakości jest już cena rewelacyjna. Chyba nie muszę dodawać, że jeśli pojawią się kolejne kolory, to staną się moją własnością.

Jestem pod dużym wrażeniem :)

Chcę byście wiedzieli, że odkąd odkryłam hybrydę, to nie chciałam już wracać do zwykłych lakierów. Myślę, że ze względu na trwałość i to, że następnego dnia już było z moimi paznokciami coś nie tak. Szkoda mojego czasu myślałam. Ale odkąd zostałam mamą, są takie chwilę, że nie mam czasu umyć zębów, a co dopiero bawić się w paznokcie hybrydowe. Gdy dostałam te lakiery do testu pomyślałam...a co mi tam...pomaluję pazury zwykłym i zobaczymy...

I Co? Te lakiery to sztos! Pomalowałam w niedzielę rano i tego samego dnia umyłam 3 razy naczynia, zapakowałam tonę prezentów, ręce myłam chyba ze 100 razy, a wieczorem jeszcze zrobiłam sobie peeling. I co? Nawet ryski nie było. Patrzyłam i uwierzyć nie mogłam. W czwartek wieczorwm mam delikatnie starte końce i to nie we wszystkich paznokciach. A wcale paznokci nie oszczędzałam... Po tygodniu od pomalowana zdecydowanie nadają się już do wymiany ale to z racji startych końcówek (choć nie ma wszystkich paznokciach) i z racji tego że skórki są już niezbyt ładne, Ale wiadomo to nie wina lakieru. Lakier na dłoniach nałożony na żel wytrzymuje ok tygodnia natomiast na stopach mam go już ponad dwa tygodnie i też nadaje się już do wymiany. Mam delikatnie starte brzegi u dużych palców.

Podsumowując lakiery są bardzo fajne. Dobrze się je nakłada i wystarcza dwie cienkie warstwy by paznokcie. Wygląda dobrze. Lakiery szybko schną , co również bardzo mi się podoba. Do testów dostałam dwa lakiery
Pink Thrill czyli mocny intensywny róż
Champagne Glimmer czyli perłowy kolorek

Oba produkty w cenie regularnej kosztują 26.90 ale z tego co widziałam na stronie często można je kupić w promocji.
Jestem bardzo zadowolona z tych lakierów i na pewno nie będę ich kładła na dno szuflady a będą często używane. Róż kocham więc on na pewno częściej :)

Jakość tych lakierów jest rewelacyjna. Piękne kolory ,ładne krycie - jedynie przy jasnych kolorach potrzeba dwóch warstw dla pełnego krycia. Lakier utrwalony topem potrafi przetrwać na prawdę długo.Nie odpryskuje ,szybko wysycha. Jest piękny i wart polecenia.

Oriflame, The ONE, Long Wear Nail Polish (Lakier do paznokci)

The ONE, Long Wear Nail Polish (Lakier do paznokci)w kolorach :Pink Thrill,Champagne Glimmer mają przepiękna barwę koloru i wysoką pigmentacje . Wystarczy jedna warstwa lakieru,aby pokryć paznokieć kolorem. Pędzelek 3 D to zdecydowanie najlepszy pędzelek do lakierów. Lakier szybko zasycha, nie tworzą się bąbelki . Precyzyjnie i szybko udaje się paznokcie zmyć acetonem . Trwałość lakieru utrzymuje się do 5 dni w zależności od wykonywanej pracy w ciągu dnia. Ja głownie używam lakierów hybrydowych,ale czasem robię sobie odpoczynek i stosuje normalne lakiery i utwardzam je top coatem.

Całkiem spoko

Lakiery mają fajne kolorki, wygodne duże pędzelki(nie ma dla mnie nic gorszego niż takie dwa piórka na krzyż, zanim pomaluję całego pazura to lakier gęstnieje i robi się z tego jedna wielka drama). Utrzymują się przyzwoicie, ale nie są to lakiery typu mur beton (polecam nakładać top). Nie robią się na nich pęcherzyki powietrza, konsystencja lakierów jest dość gęsta. Są w porządku, warto wypróbować!

Manicure z którym można zabłysnąć

Mocno kryjące i długo utrzymujące się lakiery do paznokci w ultra modnych odcieniach. ✅Otrzymałam kolor Pink Thrill który idealnie kryje juz po pierwszej warstwie. ✅Drugi kolor to metaliczny szary Champagne Glimmer,idealny na imprezy i nadchodzący Sylwester???? Dzięki technologii Expert Gel lakiery równomiernie rozprowadzają się na paznokciach, a kolory są odporne na blaknięcie i odpryskiwanie. Posiadaja szeroki pędzelek typu High Definition dla precyzyjnej aplikacji.
✅Ostatnim produktem jest lakier nawierzchniowy Top Coat który sprawia, że paznokcie wyglądają na pełniejsze oraz wspaniale błyszczą. Przedłuża trwałość i nadaje płytkom zdrowszy wygląd????

Mega pigmentacja

Zacznę od opakowania mamy tutaj dość długą zakrętkę co bardzo mi się podoba, ponieważ wygodnie się nią maluje. Sam pędzelek jest dość szeroki i zaokrąglony na końcu co pozwala na równomierne rozprowadzenie lakieru i bez problemu możemy precyzyjnie dojechać do skórek. Zakręcając lakier przy końcu czujemy takie przejście/klik wtedy wiemy, że jest dobrze zamknięty.
Kolory jakie testowałam to:
Pink Thrill- wystarczy jedna warstwa lakieru, piękny kolor jak dla mnie idealny na wiosnę i lato
Champagne Glimmer perłowy kolor z różnokolorowymi drobinkami do pełnego krycia musimy nałożyć 2-3 warstwy
Lakiery nie tworzą smug a w duecie z lakierem nawierzchniowym The ONE Luminescence manicure trzyma się około 5 dni, najszybciej zdziera się na końcach. Lakier szybko schnie i łatwo się zmywa.
Polecam ten lakier ale w duecie z top coat!

Dobra pigmentacja ale kiepska trwałość

Jestem pod wrażeniem pigmentacji różowego lakieru Thrill. Na upartego już jedna warstwa by wystarczyła, ale jednak druga dodaje głębi i mocy.
Piękny, nasycony kolor to coś co lubię nie tylko latem - choć to odcień iście wakacyjny to nie mam obiekcji, aby także i w zimie malować takim kolorem paznokcie.
Łatwo się nakłada, nie robi smug, szybko schnie, ale ... jest bardzo nietrwały. Już następnego dnia pojawił mi się odprysk (i to tak dziwnie bo po środku płytki anie na końcówce) , a w trzecim dniu lakier był do zmycia mimo, że ani nie myłam naczyń ręcznie, ani tym bardziej nie prałam ręcznie. Nie myłam też okien, podłóg itp, więc lakier powinien zostać na miejscu. Jasne, to nie hybryda, ale mimo wszystko 1 dzień to zdecydowanie za mało nawet jak na zwykły lakier. Ten jest opisany jako "long wear", więc tym bardziej w recepturze jest coś nie tak.

super

Lakier ma bardzo fajne, mocne krycie. Bardzo szybko wysycha, co jest ogromnym plusem manicure klasycznego. Tak naprawdę może wystarczyć nawet jedna warstwa koloru, zwłaszcza różowej malinki (piękny odcień).
Długo utrzymuje się na paznokciach. Ma ładny połysk i bardzo fajny, wygodny w aplikacji pędzelek.

Piękne kolorki

Jestem lakieromaniaczką i nie wyobrażam sobie moich paznokci bez lakieru na nich. Mam dwa odcienie i bardzo je lubię. Jeden to błyszczące srebro, drugi to bardzo żywy odcień różu. Lakiery mają bardzo dobrą pigmentację i już przy pierwszej warstwie idealnie pokrywają płytkę paznokcia lakierem. Dodatkowo ich pędzelki pozwalają na bardzo dokładną aplikację i nie da się nimi za mocno wyjechać poza krawędzie. Na moich bardzo słabych paznokciach utrzymują się około 3 dni - jest to standardowa trwałość, więc jest ok. Pozostawiają efekt pięknego, błyszczącego koloru. Chętnie sięgnę po inne kolorki.