Joanna, Sensual, Zmiękczający krem do stóp z kolagenem morskim

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Krem dzięki zawartości kolagenu morskiego, który posiada zdolność wiązania wilgoci w skórze, intensywnie nawilża skórę stóp i chroni ją przed przesuszaniem. Receptura kremu wzbogacona została w mocznik i kwas mlekowy, dzięki czemu kosmetyk skutecznie zmiękcza zrogowaciałą skórę pięt, co zapobiega jej pękaniu.
Lekka konsystencja sprawia, że krem doskonale się aplikuje i szybko wchłania.
Niewielką ilość kremu nanieś na umytą i ususzoną skórę stóp, dokładnie wmasuj.
Najlepsze efekty uzyskasz stosując krem regularnie.

krem
100 – 250ml
Skóra
sucha

Niska cena, wysoka jakość :)

Krem do stóp posiada bardzo minimalistyczne, proste opakowanie, niczym nie wyróżniające się wśród pozostałych kremów, ale również nie odstające od reszty tego typu produktów.

Srebrne, niebieskie i białe napisy informują nas o tym, że krem ten zmiękcza skórę stóp i zapobiega pękaniu pięt, a także zawiera kolagen morski i ponad 80% składników pochodzenia naturalnego.

Dzięki zawartości kolagenu morskiego (posiadającego zdolność magazynowania wilgoci) doskonale nawilżą i chroni skórę przed wysuszaniem. Krem ma w składzie również mocznik i kwas mlekowy, które zmiękczają zrogowaciałą skórę pięt i zapobiegają dalszemu jej pękaniu.

Konsystencja kosmetyku jest lekka - biały krem doskonale się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dzięki temu chwilę po aplikacji możemy wrócić do codziennych obowiązków.

Zapach kremu jest bardzo przyjemny, delikatny, w ogóle nie drażniący.

Krem stosowałam głównie na noc po uprzednim starciu zrogowaciałej skóry pumeksem i muszę przyznać, że skóra moich stóp zyskała zdecydowanie lepszą „kondycję”.

Myślę, że taki krem jest idealny zarówno w okresie letnim (aby stopy pięknie wyglądały w sandałach), jak i zimowym (chroni przed nadmiernym wysuszeniem).

Krem możemy dostać już za około 5 złotych i uważam, że jakość tego kosmetyku zdecydowanie przewyższa swój próg cenowy.

Na pewno jeszcze wrócę do tego kremu po skończeniu obecnego opakowania.

Kupuję z przyzwyczajenia

Z tego co pamiętam są trzy wersje tego kremu. Kupuję je naprzemiennie. Szału nie ma ale kupywałam droższe, które były naprawdę dużo gorsze. Krem ma gęstą konsystencję. Bardzo dobrze się wchłania i nawilża skórę stóp. Wygodne opakowanie pozwala na wykorzystanie produktu do końca. Wydajny. Nie podrażnia skóry stóp. Jakość adekwatna do ceny.

Calkiem niezly, ale bede szukac dalej

Dopiero przy tym kremie docenilam porzadna tubke - nie za twarda, nie za miekka, nie za mala, solidnie wykonana, zamykana na zatrzask typu klik ktory jest superwygodny w obsludze, ale rowniez solidnie zamyka. Za to naprawde szacun.
Kremik ma idealna konsystencje, dosyc tresciwa i jest wydajny. Ladnie nawilza, troche natluszcza, ale dobrze sie wchlania (ja kremy do stop stosuje wylacznie na noc).
Co do zapachu, to nigdy w zyciu nie zgadlabym,ze morski, jest dosc intensywny i moim zdaniem pachnie jak grejpfrut :D co mi troszke przeszkadza, bo nie jestem fanka ostrych zapachow ani grejpfrutow.

Bardzo fajny krem

Krem kupiłam przez Internet za ok 4 zł.
Ma bardzo ładne opakowanie, klik działa bez zarzutu.
Konsystencja jest całkiem gęsta, krem jest biały, według mnie treściwy i ciężki, ale nie tłusty. Dobrze się rozprowadza, dość szybko wchłania. Ja zawsze po użyciu, zakładam bawełniane skarpetki i tak chodzę po domu.
Moje stopy są zmęczone od ciągłego chodzenia w ciężkich butach. Wystarczyło raz przejechać pumeksem, dwa razy wsmarować krem w stopy i widzę różnicę.
Stopy robią się miękkie, nawilżone, nie są popękanie a suche skórki nie zaciągają mi pościeli podczas snu (bo i tak się zdarzało). Mocznik wysoko w składzie, zaraz po wodzie, świetnie nawilża stópki.
Zapach bardzo mi się podoba, jet właśnie taki kremowy, morski.
Nie używałam zbyt wielu kremów do stóp, ale ten jet na prawdę dobry. Nie widzę w nim żadnych wad, za taką cenę polecam spróbować.