Adidas, 6 in 1 Cool & Care 48h Anti-Perspirant (Antyperspirant w kulce 6 w 1)

Adidas, 6 in 1 Cool & Care 48h Anti-Perspirant (Antyperspirant w kulce 6 w 1)

Adidas Cool & Care 6 in 1 Roll- On to pierwszy na rynku produkt z 6 korzyściami. Wysoka zawartość związków soli pozwala przeciwdziałać nieprzyjemnym zapachom, a specjalny, opatetowany przez Adidas kompleks absorbujący wilgoć (Moisture Absorbing Complex), działając jak gąbka, natychmiast chłonie pot i pozostawia skórę całkowicie suchą przez cały dzień.

Doskonałe połączenie skuteczności antyperspirantu oraz ochrony skóry i ubrań dzięki 6 wymiarom:
- przeciw nieprzyjemnym zapachom,
- przeciw wilgotności,
- przeciw bakteriom,
- ekstra świeżość,
- przeciw białym śladom,
- przeciw żółtym plamom.

Działanie antybakteryjne antyperspirantu w kulce Adidas Cool & Care, 6 in 1 Roll-On dodatkowo chroni skórę, a 48-godzinna ochrona daje efekt ekstra świeżości.

Mocarz

Używałam głównie będąc nastolatką, teraz skaczę między markami. Chwyciłam na promocji, mając w głowie mgliste wspomnienie o adidasach zarówno w kulce jak i w sprayu i nie zawiodłam się.
Przede wszystkim chroni na sto procent. Jeśli czeka was ciężki dzień, stres, wysiłek, można na niego liczyć i już samo to zasługuje na uwagę. W konsystencji jest bardziej wodnisty, niż kremowy i myślę, że dzięki temu nie zostawia plam na ubraniach i w moim przypadku szybciej się wchłania. Wydaje mi się, że niestety także dlatego jest mniej wydajny, ale za to wsiąka całkowicie w ciało, nie pozostawia dyskomfortu na skórze. Pachnie wyraźnie, myślę, że dla niektórych może to być drażniące, mi odpowiada, ale czuć go podczas ruchu. Kulka chodzi lekko, często jest w promocjach, bardzo polecam.

Najlepszy antyperspirant!

Kilk lat temu szukałam antyperspirantu, który zagwarantuje mi komfort (ochrona przed wilgocią, świeżość, higiena), a przy tym nie będzie brudzić ubrań. Ten produkt przekroczył moje oczekiwania!

Najczęściej używam tego antyperspirantu, bo najbardziej mi odpowiada.

Najczęściej używam tego antyperspirantu, bo najbardziej mi odpowiada. Kupię go już od lat na zmianę z innymi :)

+ dobra i przystępna cena, często w promocji
+ łatwo dostępny, praktycznie w każdej drogerii
+ świeży i delikatny zapach, długo utrzymuje się na ciele
+ świetnie radzi sobie w upalne dni

Kupię ponownie

Kupiłam antyperspirant z adidasa gdyż bardzo lubię tą markę. Bardzo polubiłam ten antyperspirant dlatego że bardzo dobrze chroni przed potem. Ma bard,o ładny zapach. Jest bardzo wydajny.

Ok

Antyperspirant w kulce, wygodny w użyciu w takim opakowaniu jak zbliża się koniec produktu nie trzeba czekać aż spłynie aby użyć. Piękny zapach! Uwielbiam! Utrzymuje się cały czas. Kulka się nie zacina, dobrze się nią smaruje skórę pod pachami. Działa skutecznie chroniąc przed przykrymi zapachami. Nie zostawia żółtych plam na ubraniach! Nie podrażnia skóry nawet po goleniu. Po stosowaniu tej kulki, czuję się pewnie i komfortowo.

OK

Dobry Antyperspirant w kulce. Dzięki temu, że jest niewielkich rozmiarów idealnie nadaje się do zabrania w podróż bądź też do włożenia do torebki,
Produkt ma wygodne, praktyczne opakowanie, jest bardzo wydajny oraz naprawdę kosztuje niewiele. Kulka się nie zacina, formuła nie wysycha. Doskonale chroni skórę pod pachami i ma przyjemny zapach.

Lekkie rozczarowanie

Miałam raz wersję w sprayu, która była wprost genialna! Pomyślałam, że kulka będzie taka sama, więc od razu kupiłam dwupak w biedronce na promocji - chyba za 12 zł.

No niestety efekt trochę się rozjechał z moimi oczekiwaniami, a akurat z potliwością nie mam problemów - chyba, że jest ciepło, albo robię jakiś fizyczny wysiłek.

Krótko: ochrona przed zapachem - tak, ochrona przed wilgocią - niekoniecznie, a od antyperspirantu akurat mogę tego wymagać.

W zwykłych, dość leniwych sytuacjach kulka sprawdzała się całkiem okej, efekt utrzymywał się spokojnie cały dzień.

Wydajność, jak to w kulkach, zadowalająca - jedna wystarczała mi na ok. 3 miesiące. Fajnie, że spływały sobie w dół, można było je zużyć do ostatniej kropli.
Wysychanie na skórze standardowe, swoje trzeba odczekać, zapach mi się podobał, jakby kwiatowy i adidasowy :P
Nie zauważyłam, aby kosmetyk brudził mi ubrania, nie miałam także żadnych podrażnień.

Zużyłam grzecznie obie kulki, od tamtej pory zakupu nie powtórzyłam. Przerzuciłam się na spraye. Do tej wersji kulkowej raczej nie powrócę.

Dla mnie to taka antyperspirantowa średniawka jakich wiele.

Dobry antyperspirant w kulce

Na początku drażnił mnie zapach tego antyperspirantu. Jednak po jakimś czasie zdążyłam się przyzwyczaić i już go nie wyczuwałam.
Antyperspirant Adidas 6 in 1 dobrze chroni, niweluje brzydki zapach. Odczuwam świeżość przez cały dzień. Nie brudzi ubrań i szybko wysycha :)

Skuteczny na pot ale potrafi zostawiać żółte plamy na koszulach

Antyperspiranty to chyba podstawa w codziennej higienie, ja przynajmniej używam ich codziennie. Tego kupiłam jak nie mogłam swojego ulubionego znaleźć i zużyłam go do końca, był całkiem dobry ale też nie najlepszy.
Opakowanie dosyć przyjemne dla oka w kolorze biało-różowym i trochę z tym różem kojarzy mi się zapach jego, też jest taki trochę słodki i dosyć intensywny, chyba zdecydowanie wolę bezzapachowe antyperspiranty. Ja mam też z zapachami tak, że potem wyczuwam u innych daną nutę i tak samo mam z tym antyperspirantem tak, że jak ktoś go używa to od razu czuję... No ale nie jest to drażniący zapach tyle, że charakterystyczny.

To produkty typu wszystko w jednym i właściwie większość rzeczy robi.
Jest przeciw potowi, dosyć skutecznie ochrania.
Jest zapachowy i długo utrzymuje ten zapach, nawet przy intensywnym poceniu się daje radę utrzymywać świeżość.
Białych znaków nie zostawia natomiast zdarzyło mi się, że miałam żółte plamy na białych koszulach.

Poza tym zapachem, który i tak jest trochę na plus i żółtymi plamami na koszulach to byłby idealny, nic więcej by nie było potrzeba.

mój ulubiony

Najlepszy dezodorant jakiego kiedykolwiek używałam! Ładnie pachnie, nie brudzi ubrań, dzięki niemu pot (jeśli się w ogóle pojawia) nie ma nieprzyjemnego zapachu. Jest wydajny. Naprawdę bardzo bardzo go lubię i polecam!

Jeden z najlepszych jakie miałam

Ładny zapach,faktycznie chroni przed przykrym zapachem i potem,nie zostawia śladów na ubraniach,wydajny . Byłam bardzo miło zaskoczona na co dzień używam raczej nivei a tu z braku kupiłam w Rossmannie i okazało się że to hit . Naprawdę mogę śmiało napisać że ten roll on jest inteligentny. Z powodów zdrowotnych między innymi biorę leki na arytmie które zwiększają potliwość a ta kulka to geniusz a taka niepozorna była . Polecam z czystym sumieniem.

Jeden z lepszych antyperspirantow w kulce

Ten produkt od adidasa bardzo lubię. Jest delikatny, nie wysusza skóry pod pachami i ładnie pachnie. Opakowanie jest bardzo poręczne, małe a mimo to produkt wystarcza na długo. Co więcej, Jak jestem w potrzebie i akurat nie mam że sobą żadnych perfum lubię go użyć też na nadgarstki i szyję. Zawsze to dodatkowe odświeżenie :)