Estee Lauder, Resilience Lift Night, Firming/Sculpting Face and Neck Creme

Estee Lauder, Resilience Lift Night, Firming/Sculpting Face and Neck Creme

Krem dostarcza dodatkowego wsparcia, którego potrzebuje skóra dla bardziej intensywnego ujędrniania w ciągu nocy. Innowacyjna formuła zawierająca witaminę C - K3, wzbogacona o Technologię Sirtuin NL1, wspomaga naturalną produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Przez całą noc intensywny kompleks nawilżający pomaga przeciwdziałać odwodnieniu. Krem posiada także relaksujący zapach. Trzy wysoce skuteczne formuły oraz wyjątkowy kompleks Photo-Activated Lift Complex, a także kompleks liftingujący na noc Nocturnal Lift Complex zapewniają skórze młodszy, piękniejszy wygląd: skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Jest rozświetlona, nawilżona i pełna życia. Wygląda na młodszą i zdrowszą.

Bardzo fajny krem

Krem kupiłam o pojemności 15ml w zestawie z kremem na dzień. Bardzo lubie takie zestawy ponieważ za niewielką cenę można przetestować produkt dość droguli i wyrobić sobie opinię po dłuższym stosowaniu. Produkt jest bardzo wydajny. Mam go od miesiaca i jestem w połowie słoiczka.
Krem bardzo fajnie się rozprowadza na skórze. Produkt ma bogatą konsystencję i trzeba dać mu chwilę żeby się wchłonął. Po miesiącu stosowania moja skóra jest bardzo dobrze nawilżona i gładka.