KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na noc

Biotherm Blue Peptides, Uplift Night CreamRóżany krem do twarzy na noc z efektem liftingu

4,9 na 5100 opinii
flame1 hit!
81% kupi ponownie

Porównaj ceny

Sephora
Biotherm - Blue Peptides Uplift Rich Cream Liftingujący Krem Do Twarzy Dla Skóry Suchej - Blue Therapy Uptlift Rich Cream 50ml - Dla Kobiet
389,00  zł

Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,9 na 5
Kupi ponownie: 81% osób
  • 11 kwietnia 2024 o 0:10
    Faworyt tej serii
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Z tym kremem polubiłam się o wiele bardziej niż z wersją na dzień. Uważam, że na prawdę warto go wypróbować. To jak on odżywia skórę. Mam wrażenie, że moja skóra twarzy jest tak naładowana od środka jak po żadnym innym kremie. Czuć tą pozytywną pulchność. Skóra jest napięta i tak jakby grubsza. Jest to niesamowite uczucie. Trochę jakby moja twarz cofnęła się w czasie o 10 lat :) Dodatkowo gdy wstaję moja skóra wygląda o wiele bardziej promiennie. Jest delikatnie rozjaśniona i ma zdrowszy koloryt. W dotyku jest męciutka i gładka. Dodatkowo konsystencja kremu jest bardzo przyjemna. Jest jakby kremowo-olejkowa, ale totalnie nie obciążająca skóry. Porządnie otula skórę jednocześnie jej nie obklejając. ZALETY: - bardzo mocno odżywia - nawilża - zmiękcza - wygładza - odmładza - rozjaśnia i rozpromienia - przyjemna konsystencja
    34 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 kwietnia 2024 o 12:55
    Ma wszystko czego szukałam
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Działanie: Już po pierwszej aplikacji skóra rano jest wyraźnie bardziej napięta i wygładzona. Zauważyłam również zmniejszenie widoczności zmarszczek i drobnych linii mimicznych. Krem doskonale nawilża skórę i sprawia, że jest ona promienna i wypoczęta. Konsystencja i zapach: Krem ma bogatą, kremową konsystencję, która przyjemnie rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Zapach jest delikatny, różany i bardzo przyjemny. Dodatkowe zalety: Krem jest bardzo wydajny - wystarczy niewielka ilość na całą twarz. Jest również beztłuszczowy i nie zapycha porów. Plusy: + Skuteczność - krem wyraźnie liftinguje i ujędrnia skórę. + Wydajność - wystarczy niewielka ilość kremu na całą twarz. + Nawilżenie - krem doskonale nawilża skórę. + Przyjemny zapach - zapach kremu jest delikatny i przyjemny. Minusy: - Cena - krem jest dość drogi. - Dostępność - krem nie jest dostępny we wszystkich drogeriach. Podsumowując: Biotherm, Blue Peptides, Uplift Night Cream to doskonały krem na noc dla osób, które szukają produktu o działaniu liftingującym i nawilżającym. Krem jest skuteczny, przyjemny w użyciu i wydajny. Z pewnością będę go dalej używać.
    17 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 kwietnia 2024 o 19:50
    Przyjemny, ale skóra okropnie się lepi
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Ogromnie ucieszyła mnie możliwość testowania tego produktu, bo moja skóra uwielbia peptydy, a tu mamy całe bogactwo składników Krem zamknięty w pięknym szklanym słoiczku w czerwonym kolorze - co mnie zaskoczyło, bo w nazwie ma "blue peptides", a i kartonik jest niebieski, a w środku... czerwone:) Natomiast sam krem jest pastelowo różowy z maluteńkimi iskrzącymi się drobinkami. Wygląda jak mus z jednorożca:) Krem ma przyjemną konsystencję, łatwo nabiera się go odpowiednią ilość palcem i łatwo rozprowadza. Niestety podobnie jak z kremem na dzień z tej serii, wchłanianie produktu pozostawia wiele do życzenia. Skóra pozostaje dziwnie lepka i kleista, ale - o dziwo - nie aż tak bardzo jak przy kremie dziennym. Niemniej przy wersji nocnej jestem w stanie wybaczyć ten defekt - i tak wieczorem nie nakładam już makijażu, ani się nikomu nie pokazuję. Więc, czy się klei czy nie, i tak w niczym to nie przeszkadza. Mimo dziwnej lepkości, krem nie zapycha, ani nie przetłuszcza - czego się obawiałam - ale finalnie pozostawia cerę przyjemnie miękką i gładką. Peptydy faktycznie zapewniają wygładzenie - jest to bez wątpienia jeden z moich ulubionych składników kosmetycznych. Cera jest gładka, miękka, bez niespodzianek. Finalny efekt działania kremu - bardzo pozytywny. Przeszkadzała mi tylko ta dziwna klejąca warstwa pozostająca na skórze, ale może to kwestia mojej cery i totalnej braku kompatybilności z tym produktem. Może na innych skórach sprawi się lepiej.
    14 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 kwietnia 2024 o 7:12
    Nocny lifting
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Podobnie jak przy kremie na dzień nie miałam wiele oczekiwań na początku, jednak już po kilku dniach zauważyłam znaczną poprawę mojej skóry. Stosowanie kremu na dzień działało cuda, w połączenie z kremem na noc to już w ogóle była petarda. Widoczne gołym okiem zmiany na lepsze. Skóra nie jest już tak zmarszczona i opadnięta. Poprawił się kolor jak i jej odżywienie. Dla osób borykających się z opadającą skórką to must have.
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
    anetadz
    5 / 5
    12 kwietnia 2024 o 23:04
    dla wymagających :)
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    tak samo jak seria na dzień, krem zamknięty w pięknym czerwonym szklanym słoiczku, piekny delikatny zapach, fajna konsystecja kremu , krem nałożmy na cere,daje uczucie ukojenia, dobrego nawilżenia i odżywienia, cera rano wygląda na wyspana promienna, jestem bardzo zadowolona, mam cere mieszana i po 2 tyg muszę powiedzieć ze widzę efekt zdrowej cery
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne

Zobacz także inne Kremy na noc