Floslek, Krem pod oczy z luteiną i świetlikiem lekarskim

Floslek, Krem pod oczy z luteiną i świetlikiem lekarskim

Krem dzięki zawartości wyciągu z arniki, świetlika i luteiny zmniejsza powstawanie podpuchnięć pod oczami. Zawartość polisacharydów, pantenolu i alantoiny zapewnia efekt długotrwałego nawilżenia (wzrost średnio o 92% po każdej aplikacji), a masła shea i witaminy E - delikatnego natłuszczenia (poprawa o 16 % po 4 tygodniach stosowania). Krem uelastycznia skórę (o 12% po 4 tygodniach stosowania).
Działanie potwierdzone badaniami aparaturowymi i dermatologicznymi. Testy prowadzono przez 4 tygodnie na grupie probantów w wieku od 27-62 lat.
Pielęgnacja wrażliwej skóry wokół oczu skłonnej do podpuchnięć. Polecany osobom obciążającym wzrok oglądaniem telewizji, pracą przy komputerze, sztucznym oświetleniem. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych.

10 – 50ml
bezzapachowa
w tubce
krem

Słaby

Krem bardzo słabo nawilża okolice oczu, spodziewałam się czegoś bardziej treściwego, ten jest bardzo lekki. Nie likwiduje uczucia zmęczenia ani podrażnień. Nie zauważyłam żeby wpływał na przebarwienia, w minimalnym stopniu zmniejsza opuchnięcia.

Nie polecam

Na początku nic do niego nie miałam,ale z czasem wydaję mi się,że przesuszył moją strefę pod oczami.
Podczas nakładanie jest odczucie nawilżenia i tyle.Korektor utrzymywał się całkiem dobrze,choć teraz jak tak sobie pomyślę to nie wiem czy nie spowodował mi wraz z korektorem zmarszczek,których normalnie nie mam.
Jak go skończyłam muszę zauważyć,że teraz znacznie nie mam aż takiej strefy pod oczami wysuszonej kiedy używałam tego kremu.
Radzę uważać.
Zdziwiła mnie pojemność aż 50 ml!
Kupiłam go w gazecie.

nie pomaga

Nie pomaga, a nawet lekko szkodzi, bo nie nawilża, ale sprawia nawet, że skóra pod oczami jest bardziej sucha w efekcie: Nie nawilżona, ale ściągnięta i mam wrażenie, że powinnam była go wyrzucić, zamiast stosować do końca.
Jest tani, ale nie wydałabym na niego kolejny raz pieniędzy.
Oczekiwałam tylko złagodzenia okolic oczu i zrelaksowania po pracy. Niczego mi ten żel nie dał.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubkę