La-Le, Masło pod oczy `Zielona herbata `

Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Masło pod oczy Zielona Herbata produkowane jest na bazie masła shea z dużym dodatkiem maceratu z zielonej herbaty oraz ekstraktu z zielonej herbaty. Zawiera olejek eteryczny Green Tea.
Posiada właściwości mocno detoksykujące, odświeżające i redukujące zmarszczki. Sprawia, że skóra jest wypoczęta i odpowiednio odżywiona.
Hamuje produkcję łoju co powoduje zmniejszenie powstawania wyprysków. Świetnie nadaje się do skóry wrażliwej- łagodzi stany zapalne i podrażnienia. Polecana do skóry naczynkowej.

Skład jest w trakcie moderacji.

• masło shea,macerat z zielonej herbaty, ekstrakt z zielonej herbaty, olejek eteryczny green tea, mika.

Krem uniwersalny z bardzo dobrym składem

Pewnie nie wszystkie pamiętacie, ale, w swoim czasie, dużym uznaniem cieszył się krem uniwersalny marki Oriflame: Tender Care - zresztą cały czas jest w sprzedaży.

Otóż La-Le, chociaż może światowych sukcesów nie święci, jest jego godnym, ekologicznym, nowoczesnym odpowiednikiem. Za niewielkie pieniądze otrzymujemy preparat, którego niewielka ilość doskonale nawilża skórę wokół oczu, ale, tak naprawdę, ten produkt idealnie nadaje się do wcierania we wszelkie partie ciała (polecam na szorstkie łokcie i kolana, oraz pięty), świetnie sprawdza się przy pielęgnacji paznokci, doskonale nawilża usta i szybko zwalcza tzw. "suche skórki".

Wracając do głównego zastosowania masełka - najlepiej aplikować je na noc: rano skóra jest wyraźnie odżywiona, nawilżona, miękka i gładka. Produkt nadaje się również pod makijaż, ale trzeba metodą prób i błędów dobrać odpowiednią ilość. Mnie osobiście wystarczy ta jedna aplikacja na 24 godziny.

Aplikacja jest banalnie prosta - zbite masełko łatwo szybko rozpuścić palcami i nałożyć na wybraną partię skóry. Przy okazji uwalnia się delikatny, kojący zapach.

Muszę przyznać, że wydajność masełka jest ogromna - stosuję je ponad miesiąc, a ubytek w słoiczku jest niewielki. Myślę, że spokojnie starczy na pół roku i to wcale nie przy oszczędnym stosowaniu ;)

Dobry produkt

Zacznę od tego, że masełko jest bardzo wydajne i mimo maleńkiego rozmiaru słoiczka, jego cena jest bardzo dobra. Masełko jest tłuste, ale dość lekkie, przyjemnie się je nakłada w okolice oczu. Nie podrażnia ani nie uczula. Ma delikatny i przyjemny zapach. Skóra wokół oczu jest dobrze nawilżona i jędrna. Po dłuższym używaniu mogę stwierdzić, że radzi sobie z cieniami pod oczami - praktycznie o nich zapomniałam.

Fajny kremik

Krem mamy zamknięty w malutkim szklanym (plusik!) słoiczku, design jest prosty. Krem ma lekko zielony kolor ale nie zostawia go na skórze. Pachnie delikatnie, nie nachalnie zielona herbata. Konsystencja jest zbita ale ładnie się rozsmarowuję i nie zostawia żadnych grudek.
Krem jest tłusty wiec raczej nie nada się pod makijaż, fajnie tez dać coś nawilżającego pod, na przykład jakieś serum. Skóra jest natłuszczona (ale przez noc ładnie się wchłania, wiec żadnego „smalcu” rano już nie ma), gładka. Nie zauważyłam żeby zmarszczki mimiczne się zredukowały.
Krem jest niby pod oczy ale tak naprawdę można go używać wszędzie :) Ja smaruje nim suchy nos po katarze, rozstępy, suche łokcie albo cała twarz jak chce wzmocnić nawilżenie. Jest to fajny wielofunkcyjny produkt, który sprawdzi się nie tylko pod oczy.

O rany, jak on nawilża!

To masło to niewątpliwie naturalny nawilżacz - idealny w okolice oczu. Używam go zazwyczaj na noc, aczkolwiek w małej ilości pod makijaż też się sprawdza - jednak trzeba uważać, by nie nałożyć zbyt wiele produktu, bo korektor może się zważyć.
Masło ma zbitą konsystencję - ciężko się je nabiera, dlatego preferuję używać do tego szpatułki. Zapach jest OBŁĘDNY! Naprawdę, lepiej trafić nie mogłam.
Masło świetnie nawilża okolicę pod oczyma, jednocześnie nie przeciąża jej.
Produkt kosztuje ok. 30 zł, ale jego pojemność jak na krem pod oczy jest ogromna. Trzeba wziąć to pod uwagę, bo termin ważności od otwarcia to zaledwie 6 miesięcy.
Uważam, że jest to super produkt, dodatkowo polski - dlatego polecam każdemu go wypróbować. Na pewno się nie zawiedziecie, jeśli potrzebujecie intensywnego nawilżenia! :)

Masło ma bardzo przyjemny zapach. Nakładam go na noc, ponieważ u mnie jest za tłusty. Mam "naturalnie" wory pod oczami, ale teraz są mniejsze i nie są aż tak sine. Przy dłuższych paznokciach słoiczek jest kłopotliwy, ale nie jest to żadna wada.

Zielone cudo!

To masło jest niesamowicie wydajne, z pięknym składem i w dobrej cenie. Idealnie się sprawdzi jako krem na serum, dobrze zatrzymuje nawilżenie w skórze, chociaż dla wymagającej skóry pod oczami samodzielnie używany nie wystarczy. Sposób aplikacji może być kłopotliwy, ale wystarczy wyjąć paznokciem/szpatułką odrobinę masła, rozgrzać między palcami i nałożyć.

Rewelacja!

Jak dla mnie to najlepszy produkt pod oczy, jakiego używałam do tej pory. Ma śliczny zapach i nienaganny skład. Jest to kosmetyk, który z czystym sumieniem nakładam pod oczy i nie martwię się, że coś w składzie mi zaszkodzi. Zawiera zaledwie cztery składniki, w tym wszystkie naturalne. Idealnie odżywia moją skórę ,dzięki niemu korektory przestały zbierać mi się pod oczami (!). Używam go rano i wieczorem, z tym że rano nakładam go troszkę mniej, bardzo dobrze współgra z makijażem. Mimo konsystencji masła rozprowadza się bez problemu i nie pozostawia takiej ciężkiej tłustej warstwy jak inne kosmetyki na bazie masła. Pozostawia zaledwie lekki film na skórze pod oczami, który nie przeszkadza w wykonaniu makijażu.
Na pewno zamówię kolejne opakowania tego masełka.

Bardzo dobre masło

Masło ma twardą konsystencję.
Ja wyciągam troszkę paznokciem i rozcieram palcami. Potem nakładam pod oczy i wklepuję.
Ma piękny zapach, niewyczuwalny na skórze.
Zauważyłam poprawę skóry pod oczami.
Jest ładnie nawilżona i mięciutka.
Masełko jest bardzo wydajne, ja używam już 3.miesiące , a nawet nie jestem w połowie opakowania.
Bardzo polecam:-)

Idealny do mega suchej skóry

Masło jest dość zbite, rozplywa się pod wpływem ciepła. Zapach ma lekki, przyjemny i naturalny.
Potrzebujemy minimalnej ilości na skórę oczu. Produkt jest bardzo wydajny. Spokojnie wystarczy na pół roku używania.
Sama mam bardzo sucha skórę. Używam wieczorem i rano w mniejszej ilości. Spokojnie mogę używać go pod makijaż, jeśli uważam na nakładana ilość. Nie zauważyłam żeby mnie zapychal.
Produkt używam też na usta.
Po użyciu skóra jest miękka, gładka i ożywiona jak nigdy.
Za cenę około 20 zł jest to najlepszy naturalny produkt jaki używałam.

Plusy i minusy

Masło stosowałam tylko pod oczy, gdzie mam skórę dość problematyczną (duże cienie pod oczami i opuchnięcia, pierwsze zmarszczki), może właśnie dlatego nie sprawdziło się u mnie tak jak bym tego oczekiwała, ale.... doskonale nawilża okolice pod okiem. Stosowałam go na noc jak i na dzień pod makijaż. Prosty odżywczy skład i piękny zapach zamknięty w słoiczku. Pojemność 30 ml (do zużycia tylko pod oczy) w 6 miesięcy okazała się być za duża. Chcąc go zużyć w całości podzieliłam się z mamą, a i tak produkt kończyłam sporo po upłynięciu daty ważności.

Masło pod oczy i nie tylko

Masło Zielona herbata pod oczy znajduje się w szklanym słoiczku o pojemności 30 ml.lub 60ml, zakręcanym na czarną zakrętkę. Przez szklany słoiczek widzimy jego kolor, jak lody pistacjowe. Szata graficzna jest minimalistyczna jest charakterystyczna dla produktów marki La-Le. Opakowanie 30 ml powinniśmy zużyć w ciągu 16 tygodni od otwarcia.

Wcześniej używałam kremu pod oczy kawa, bardzo polubiłam tą markę. Kremy się praktycznie nie różnia co do konsystencji i właniania, jak i zalecenia producenta do obu są te same.
Producent sugeruje stosowanie produktu na noc i tak właśnie go używam, ze względu na treściwą, tłustą konsystencję. Konsystencja masła jest bardzo zbita, to za sprawą dużej ilości masła shea w składzie. Nie wchłania się całkowicie, pozostawiając wyczuwalną warstwę na skórze, wiec nie nadaje się pod makijaż.

Zapach jest delikatny, świeży, bardzo przyjemny, a to pewnie za sprawą olejku eterycznego Green Tea.
W składzie również pigment do barwienia na lekko zielony kolor, który daje efekt lodów pistacjowych, w składzie znajdziemy również shea, macerat z zielonej herbaty, estrakt z zielonej herbaty, olejek eteryczny wyżej spomniany, wiec skład jest naturalny i delikatny, jak nasz skóra pod oczami.
Ze wzgledu na duża wydajność masło pod oczy używam czasem na całą twarz by ją dobrze odrzywić i nawilżyć, szczegolnie w okresie grzewczym gdzie jest bardzo suche powietrze.

dobry produkt za tę cenę

Masło ma bardzo przyjemną konsystencję, łatwo się wtapia wklepywane opuszkami palców (wcześniej rozgrzewam produkt między opuszkami), nie jest zbyt tłuste, skóra staje się bardzo miękka i gładka (super efekt rano szczególnie po nałożeniu grubszej warstwy na noc). Przyjemny lekki zapach, słoiczek trwały, bardzo wydajny produkt! Plus za świetny skład