Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Pojemność 1 000 ml

Czekoladowa maska Kallos do suchych, łamiących się włosów. Specjalna formuła zawierająca ekstrakt kakao, keratynę, proteinę mleczną i pantenol dogłębnie regeneruje włosy, pielęgnuje i chroni łamiące się włókna włosów. Dzięki zawartości aktywnych składników włosy stają się wspaniale lśniące, jedwabiste i łatwe w obsłudze.

Poprawna

Najsłabsza ze stosowanych przeze mnie Kallosów. Włosy wyglądają w porządku, ale brak im tego czegoś. Przy tym są za ciężkie, szybko się przetłuszczają. Taki średniaczek.
Na plus ładny zapach kakao i dobra cena.

Nie polubiliśmy się.

Maski Kallos używam, kocham i polecam, jednak z tą się nie polubiłam. Sam zapach niemiłosiernie śmierdzi i nie jestem w stanie się do niego przekonać. Maska jest dla mnie zbyt obciążająca nawet jeśli użyję ją raz na tydzień czy rzadziej. Również skóra głowy jej nie polubiła gdyż szybko wystąpiło u mnie swędzenie. Maskę zmywałam dobrze, nie na szybkiego po łebkach. O wiele bardziej przypadła mi do gusty maska z proteinami mleka <3

Cud , miód i orzeszki

Uwielbam tą maskę do włosów!
Jest ogromna, tania i dobra.
Nie muszę jej oszczędzać, a lubię dużo maski nakładać na włosy które są długie A i tam starcza na dłuuugo .
Ma śliczny zapach czekolady chociaż nie mega słodki.
Wystarczy że nałoże ją dosłownie na pół minuty A i tak daje efekt!
Włosy stają się sypkie , dobrze się rozczesują, są nawilżone.
W chwili obecnej mam podniszczone włosy ostatnim rozjasnianem i troszkę mniej daje radę , ale nic nie dzieje się od razu potrzeba czasu na odbudowę, myślę że kallos mi w tym pomoże.

U mnie pachnie czekoladą !

Próbowałam maski Keratin, ale nie spisała się na moich włosach jak ta Chocolate.
Idealnie się spisuje jako maska, wygładza, odżywia, dociąża włosy nie obciążając ich...
Pięknie pachnie, świetnie się nakłada, jest odpowiednio gęsta.
Posiadam litrowe opakowanie - wystarczy ma bardzo bardzo bardzo długo ❤

dobra proteinowa maska- włosy kręcone się polubią ;)

Maski używałam parę razy, kiedy włosy potrzebowały ewidentnie protein, jednak nie jako maski tylko do mycia- jak dla mnie śmierdzi czymś w rodzaju mokrego psa połączonego z kakao (fu), ma gęstą strukturę i wiele składników odżywczych, nawet po 5 minutowym myciu podbija loki. Przy zmywaniu na całej twarzy czułam tłustą powłokę, co dobrze o niej świadczy. Opakowanie nie jest zbyt wytrzymałe, ale umówmy się za 6 zł ;). Za taką cenę jest fajna, ale zapach jest nie do zniesienia.

Średnia

Kupiłam po lubianej przeze mnie wersji Milk. Niestety chciałam małą wersję, ale nigdzie w mieście nie mogłam takiej dostać, więc kupiłam dużą. I teraz jednak całej nie zużyję. Według mnie jest to słabsza wersja niż Milk... Nie nawilża już tak dobrze i nie odżywia, regeneruje? to już na pewno nie xD włosy nie są też jakoś mocno gładkie i miękkie... ale jakiś efekt jest. Choć trochę dziwne, bo podobno jest to maska przeznaczona do włosów suchych i łamliwych... Ciężej je rozczesać niż po użyciu innych wersji. Po prostu... Taka przeciętna. Milk i Kallosy emolientowe- są lepsze. Zapach też średni, dość chemiczny, ale zły nie jest. Daje naciąganą trójkę za tego Kallosa, w końcu taka pojemność do ceny... I zalety też naciągnęłam.

przekonuje mnie cena i zapach

niewielka cena jak za 1000ml maski. Wybrałam zapach czekoladowy, który jest bardzo przyjemny. Jest przeznaczona dla włosów suchych i zniszczonych. Należy nałożyć ją na wilgotne włosy i zmyć po 5 minutach. Włosy są idealnie gładkie w dotyku i świetnie się układają. Jestem z niej zadowolona i na pewno na długo mi wystarczy.

Deser za niewielkie pieniądze ;)

Posiadam dużą wersję tej maski (1000 ml) i nie żałuję zakupu. Zapach jest cudowny, słodki, czekoladowy, mmm... :) Uwielbiam jej używać, bo po niej włosy są mięciutkie i ślicznie pachną. Nie mam zbyt wymagających włosów, więc nie oczekuję cudów. Produkt ma ładnie pachnieć i nie plątać fryzury, a ta maska spełnia te oczekiwania. Z pewnością do niej wrócę.

Śliczny zapach

Pierwsze co mi odjęło mowę w tej masce to zapach, mój bratanek chciał ją zjeść, bo tak ślicznie pachnie. Można by dodać jakieś emolienty, bo same proteiny w składzie troszeczkę puszą włosy.

Tania proteina

Jak ktoś zaczyna przygodę z włosomaniactwem i nie chce szastać forsą na droższy sprzęt to serdecznie polecam. Maska Kallosa jak to maska Kallosa - Dobra cena, ogromny słuj. Zapach jest przyjemny, nienachalny. Konsystencja gęsta. Ma silikony w składzie. Całkiem fajnie wyrównuje łuskę, włosy wydają się mocniejsze i zdrowsze. Bardzo łatwo nim przeproteinować czerep.

Przyjemna

Maska sprawia, że moje włosy są wygładzone, nawilżone, lepiej się rozczesują i są miękkie. Bardzo lubię tą maskę. Jest naprawdę dobrym produktem i rzeczywiście pachnie czekoladą

Tylko zapach..

Jestem ogromną fanką Kallosa jeśli chodzi o maski i szampony, niestety w tym przypadku nie zauważyłam jakiejś rewelacyjnej przemiany w moich włosach. Co więcej, po tym kosmetyku moje włosy zaraz po umyciu były jak druty, bardzo ale to naprawdę bardzo trudno było mi je rozczesać. Na każdego działa inaczej, na mnie akurat zadziałała w ten sposób.
Na plus, rewelacyjna cena, oraz wspaniały zapach, który przede wszystkim mnie przyciągnął, oraz super wydajność.