Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Pojemność 1 000 ml

Czekoladowa maska Kallos do suchych, łamiących się włosów. Specjalna formuła zawierająca ekstrakt kakao, keratynę, proteinę mleczną i pantenol dogłębnie regeneruje włosy, pielęgnuje i chroni łamiące się włókna włosów. Dzięki zawartości aktywnych składników włosy stają się wspaniale lśniące, jedwabiste i łatwe w obsłudze.

Dobra

Maska ma piękny zapach, który od razu zachęcił mnie do jej kupna.
Włosy są miękkie, lśniące oraz głęboko nawilżone i zregenerowane. Zapobiega puszeniu się włosów. W połączeniu z szamponem z tej samej firmy i o tym samym zapachu jest rewelacją.
Polecam.

Piękny zapach kakao

Jest to maska z silikonami, ale kupiłam ją właśnie po to żeby używać jej tylko co jakiś czas w celu wydobycia gładkości kiedy tego potrzebuję - w tym sprawdza się świetnie.
Właśnie ze względu na skład nadaje się wyłącznie do końcówek, ale kupiłam ją z pełną świadomością takiego zastosowania i z całą pewnością jest to najlepsza maska od Kallos - najlepiej odżywia, wygładza i pięknie pachnie! Zapachu początkowo się obawiałam, ale nie jest słodki i cukierkowy, pachnie jak kakao, wyjątkowo.
Konsystencja dosyć gęsta, nieco inna niż pozostałe Kallosy. Bardzo kremowa, łatwo się rozprowadza i spłukuje. Słoik to bez dwóch zdań wygodna forma, a duża pojemność kosztuje grosze co jest wielkim plusem!

Bardzo dobra

Spełnia swoją rolę, zapach cudowny, konsystencja fajna, ekonomiczna. Jedno opakowania starcza na bardzo długo. Efekty nie są piorunujące, ale na pewno nawilża włosy, są bardziej miękkie i łatwiej je rozczesać. W wannie czasem ciężko odkręcić mi nakrętkę, wolałabym, żeby nie była taka ślizga. Polecam kupić sobie dwa warianty zapachowe i używać w zależności od humoru.

całkiem całkiem

Lubię sięgać po maski do włosów tej marki. Są bardzo tanie i można je zakupić w ogromnych pojemnościach. Maska ma bardzo mocny zapach, ładny ale dla mnie trochę zbyt intensywny. Dobrze regeneruje włosy oraz nawilża. Pasma są ładnie dociążone, nie plączą się, są sypkie.

Nie ma się czym zachwycać

Kupiłam ją, bo wiele włosomaniaczek polecało. Ale szczerze mówiąc, nie przypadła mi do gustu. Mam wrażenie, że nie robi totalnie nic. Ewentualnie - włosy nie są całkiem sztywne czy poplątane. Ale to serio za mało jak na "maskę". Jak dla mnie to po prostu baardzo słabiutka odżywka. Spróbuję ją podkręcić jakimiś składnikami, może coś z niej wtedy będzie - ale jednak ocena ma się tyczyć maski a nie tego, co z niej będzie jak jej damy boost. Zapach mi się podoba, lubię takie słodyczowe kosmetyki, jednak niestety po zmyciu jest już niewyczuwalny. Ogólnie nie polecam, lepiej wydać trochę więcej i mieć coś porządnego niż kupować tanie buble, nawet jeśli są popularne.

bardzo dobra

Osobiście mam litrowe opakowanie, jest bardzo wydajna jedno opakowanie mam prawie 10 miesięcy . Kupiłam ją z ciekawości za ok 12 zł w drogeri (jawa) ,do moich kręconych i lekko puszystych włosów jest bardzo dobra ,jednak gdy dam jej trochę za duzo włosy po umyciu strasznie się puszą .

Perełka

Te maski od kallosa to sztos . Maska ma pojemność 1000ml i dla moich długich włosów to idealna opcja .kosmetyk pięknie pachnie wygładza , nabłyszcza i regeneruje włosy . Za tak niską cenę nie ma się do czego przyczepić .gorąco polecam.

Nie do końca..

Niska cena, ładny zapach, bardziej miękkie włosy i łatwiejsze rozczesywanie to jedyne z zalet które dostrzegłam... i to by było na tyle! Maska z pewnością nie regenerowała ani nie chroniła włosów przed ich łamaniem. Co do nabłyszczenia wyraźnych efektów również nie zaobserwowałam. Całe szczęście, że nie miałam wersji litrowej.

Dno

Wiem, że nie mogę wiele oczekiwać od litrowej maski za 10 zł. Ale nie spodziewałam się, że będzie aż tak źle.
Maska ma w sobie trochę protein, których potrzeba moim włosom. Jednak w tym przypadku nie zadziałały. Nie zauważyłam żadnego efektu, choć stosowałam ją po każdym myciu. Włosy wręcz po niej lepiły się, mimo tego, że dokładnie ją spłukiwałam. Dodatkowo zapach, który miał otulać me włosy, był okropnie sztuczny, więc dobrze, że zmywał się wraz z maską. Niestety i stety maska starcza na długo, więc musiałam się z nią długi męczyć. Najgorsza z dotychczas stosowanych przeze mnie Kallosów.

Dobry produkt, jeśli wie się jak i do czego go używać :)

Żeby być z tej maski zadowolonym, trzeba wiedzieć jakie są jej cechy i jak je sensownie wykorzystać w pielęgnacji.
To Kallos, więc jest tani - nie trzeba się ograniczać i oszczędzać (mega plus) - ale siłą rzeczy jest też mało treściwy - więc można szaleć z tuningowaniem maski na własne potrzeby i trzeba to robić, jeśli chce się widzieć zadowalające efekty.
Najsampierw : CUDOWNY ZAPACH. Najładniej pachnąca maska ever.
Jest generalnie proteinowa i to w dwójnasób: ma hydrolizowaną keratynę i hydrolizowane proteiny mleczne - jednakże - tych protein i tak jest tam na tyle mało, że nie należy się bać nieprzeterminowania, nawet gdyby używać codziennie. Moje włosy kochają proteiny, więc za każdym razem dodaję jeszcze keratynę w formie półproduktu oraz kilka kropel jakiegoś olejku, żeby wzbogacić maskę. Sama goła maska daje nieco słabe odżywienie, chociaż w pewnym stopniu wygładza i dociąża włosy.
Jak niemal wszystkie Kallosy, Chocolate ma sylikony - nie jakoś mega wysoko w składzie w porównaniu do niektórych innych Kallosów, ale ma. To i zaleta, i wada. Dla prostych - sylikony są spoko, więc nie należy się ich bać, tylko je doceniać. Jest jednak niewskazane, by nakładać go na skórę głowy, chyba że jest się szczęściarzem, któremu sylikony na skórze nie przeszkadzają (i nie ma się alergii na itchy Msy, które też są w składzie). Jeśli jednak przeszkadzają, to ta maska nie nadaje się do OMO i emulgowania oleju powyżej ucha. Nie nadaje się też dla kręciołków.

Moim zdaniem najlepszy z sylikonowych Kallosów o ile się wie, jakie są jego ograniczenia i można się do nich dostosować.
Pięknie pachnie i przyjemnie się nakłada, a to najważniejsze, bo przy samodzielnym wzbogacaniu masek każdy inny efekt działania mogę sobie wyczarować sama :)

ciekawa

Bardzo fajna maska o cudownym, czekoladowym zapachu! Jest bardzo tania biorąc pod uwagę wielkość oraz wydajność. ładnie wygładza włosy bez obciążania ich. na pewno kupię ponownie nie raz

Moje włosy mówią tak!

Jestem bardzo zadowolona z tej maski. Moje włosy są wygładzone, lśniące i pachną czekoladą. Trzymam ją na włosach minimum 15 minut. Maska bardzo mi pomogła z suchymi końcówkami.