Calvin Klein, Reveal EDP

Średnia ocena: 2.51/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcejzwiń

`Reveal` marki Calvin Klein to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet.
Zostały wydane w 2014 roku. Perfumy stworzyli Jean-Marc Chaillan i Bruno Jovanovic.

Kategoria: kwiatowo - drzewno - piżmowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: sól, różowy pieprz, czarny pieprz, biały pieprz
nuta serca: irys, ambra
nuta bazy: drzewo sandałowe, drewno kaszmirowe, wetyweria, piżmo

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

Niesamowita trwałość!

Na pierwszy rzut oka: piękna szklana buteleczka!! A w środku cuudo! Na początku nie byłam przekonana. Wypróbowalam go na nadgarstku i przeraziłam się jego intensywnością. Ale ten Klein należy do tych perfum, które muszą odczekać trochę i wtedy dopiero czuć ich głębie, a zapach staje się bardziej delikatny.
Jednak Reveal zdecydowanie nadaje się na randkę lub uroczystą kolację. Jest bardzo wyczuwalny przez cały dzień. Jak spsikasz się nim to cała klatka schodowa pachnie!! I tutaj nie przesadzam, bo sama tego doświadczyłam.
Na codzień dla mnie za ciężki ale na wieczór czy dłuższy pobyt poza domem IDEALNY!
Nie dajcie się zwieść pierwszemu wrażeniu. Bo przypomina kadzidło. Po chwili się zmienia!

To mój drugi już Klein i zawsze tak samo trwały i wyjątkowy zapach. Dodam,że zawsze wybieram bardziej kwiatowe i świeże zapachy, ale dla tego zrobiłam wyjątek!
No i jest meega wydajny! Polecam!

Piękny zapach, ale nie dla każdego

Kupiłam flakon tych perfum, gdyż były ma sporej przecenie na jednej z drogerii internetowych. Wcześniej nie znałam tego zapachu, więc był to zakup totalnie w ciemno, jednakże bardzo trafiony!!!
Na początku trzeba wspomnieć, że na pewno nie jest to zapach dla każdego. Myślę, że fankom słodziaków mogą nie przypaść do gustu, chociaż ja i takie mam w swojej kolekcji. Są to perfumy zdecydowanie wytrawne. Po psiknięciu, na początku docierają do nas ostre, pieprzowe nuty, jest to najbardziej wyczuwalna nuta. Można tu wyczuć także sól morską. Z czasem zapach łagodnieje i wyraźnie wyczuwalne jest piżmo, jednak te ostre nuty zostają do końca, jedynie lekko tracą na sile.
Jest to zdecydowanie zapach dla kobiet odważnych, lubiących się wyróżniać z tłumu, na pewno nie będą dobrym wyborem dla kobiet o łagodniejszym temperamencie, romantyczek. Mimo to, są to perfumy bardzo kobiece, trwałość ich też jest bardzo dobra, najdłużej utrzymują się na ubraniach.
Polecam z czystym sumieniem!

Pokochalam ten zapach

Reveal kupiłam na promocji i miałam co do niego mieszane uczucia.. jednak okazało się że zakup tych perfum to strzał w dziesiątkę:) bardzo kobiece perfumy:) czuć zapach pizma. Godne polecenia, na każdą porę roku

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Dobre perfumy, ale

Perfumy faktycznie pachną solą morską, co jest dość szokujące, ale pomieszaną z oszałamiającym zapachem kwiatów. Dla mnie zbyt oszałamiającym,. Choć na początku bardzo mi się podobały, po pewnym czasie są dla mnie drażniące. Rozumiem jednak zachwyty, bo perfumy są bardzo ciekawe. Kiedy czuję je na kimś innym, to są po prostu zachwycające, ale... Dla mnie ocena między 3 a 4. No i mają moc... Jedno psiknięcie i czuję cały dzień.

Niby CK

Osobiscie mnie bardzo sie podobaja. Sa inne. Intrygujace. Po pierwszym psiku -"Eee ale lipa".Probke zostawilam. Po jakims czasie poczulam ladna won ,w domu. Zaczelam wachac, szukac. ..I szok! To apaszka! Spryskana Reveal :)Byla schowana -dlatego nic wczesniej nie czulam. To ja znowu za probke. :) Wypsikalam do konca, a teraz mam swoj 3 flakon .Sa one rozpoznawalne, czuc sol, pieprz. Trwale !Moga byc na wieczor i dzien .Na lato i zime. Kto lubi mocne perfumy a chce "oddechu "-polecam. Uwielbiam je wachac :) Maja ogon ale taki uwodzicielski. Nie przytlaczajacy. Polecam, polecam ,polecam. Dla kobiet od 18 do 200 lat :) Kobieta nowoczesna, nie jestem. Te perfumy takie sa .Dla nowoczesnej romantyczki. Mimo to ,sa dla mnie idealne :)

Pieprz, dużooo pieprzu!

Jest to jeden z tych zapachów, na które poluję po obejrzeniu reklamy! Piękna Doutzen w zmysłowej reklamie + moja ulubiona marka - to musiało się udać! Niestety nie miałam dostępu stacjonarnie do tego zapachu, więc tak sobie czekałam, czekałam, licząc, że upoluję je w przyzwoitej cenie. W końcu trafiłam na promocję, zamówiłam i czekałam w napięciu na kuriera :D
Najpierw zaskoczył mnie flakonik - kwadrat, z dużym, metalowym korkiem po przekątnej. Flakon bardzo ciężki, solidny, z grubego, ciosanego szkła.
Pierwsze testy bardzo mnie zaskoczyły - ależ one ostre i pieprzne! :D
Pieprz, świdrujący, ostry, to składnik, który wysuwa się na pierwszy plan. Później dochodzi do głosu irys i ciepłe piżmo. Całość jest ostra i charakterna w odbiorze. Zapach pozostaje taki do końca, mimo, że z czasem łagodnieje, to wciąż zachowuje swój głośny charakter. Dla kobiety odważnej, twardej, nie bojącej się mieć własne zdanie. Reveal w moim odczuciu jest zapachem bardziej na co dzień - do jeansów, skórzanej ramoneski, ciemnych t-shirtów. Zakrzyczy słodką, pastelową sukienkę lub marynarkę w odcieniu pudrowego różu.
Z zapachów, do których mogłabym go porównać to bezapelacyjnie Paradise od Oriflame (ono jest równie "pieprzne"), trochę też kojarzy mi się z Avonowym Treselle. Reveal jest jednak bardziej szlachetne i "droższe" w odbiorze, niż zapachy powyżej.
Trwałość wyborna, cena również - jeszcze pewnie nie raz się spotkamy.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Jestem totalnie zauroczona

Przy ostatnich zakupach w ulubionej drogerii dostałam kilka próbek. W tym właśnie Reveal. I stwierdzam, że chyba zakochałam sie w tym zapachu. Jest taki rozkoszny, ma w sobie to coś. Jest słodki ale nie nachalny. Tak pachnie pudrowy róż. Uzależnia. Zapach jest bardzo trwały. Opakowanie jest całkiem oryginalne, zwraca uwagę. Na pewno zaopatrzę sie w większą ilość tego zapachu.

Na randkę

Zapach jednocześnie kwiatowy i mocny orientalny ale też nie nachalny. Dla mnie bomba jeśli chodzi o trwałość. Elegancki, zarówno na dzień i wieczór. Pięknie się rozwija na skórze.

Słodko-słony

Bardzo specyficzny zapach. Na tyle specyficzny, że lubię go używać w wyjątkowych okolicznościach przyrody.
Po pierwsze w chłodna, wilgotna wiosna. Nie ta zielona i słoneczna a wietrzna i chłodna. W tym roku idealna.
W chłodniejsze dni nad Bałtykiem.
Te perfumy są bardzo przestrzenne, lubię je nosić w wietrzne dni.
Są słodko-wietrzno-słone. Przypominają nadbałtyckie plaże i lody waniliowe. Pieprzu niewiele. Trochę pudrowości irysa.

Nie umiem ich porównać do niczego innego. Bardzo trwałe, ekspansywne.
Flakon piękny.

Miłość od drugiego powąchania

Dostałam ten zapach na urodziny i za pierwszym razem gdy go powąchałam, czułam się zawiedziona. Taki kolejny słodki wpierdek, udający coś poważniejszego. A potem, z każdym dniem coraz bardziej zaczynał mi się podobać, aż do tego stopnia, że muszę je kupić znowu. Gdybym miała opisać ten zapach wyobraźnią, to kojarzy mi się z młodą, elegancką, zdecydowaną dziewczyną, ale wciąż pełną fantazji, emocji, namiętności (niekoniecznie erotycznej). W żadnym wypadku nie jest to stara maleńka, a wkraczająca w dorosłość kobieta, która wie czego chce. Prawdę mówiąc kiedy spojrzałam na skład zapachu to aż się zdziwiłam. Tyle soli i pieprzu i ja tego nie wyczułam? To znaczy sól czuć, ale delikatnie akompaniuje moim zdaniem najmocniej wyczuwalny zapach pudrowo-kwiatowy i dodaje tutaj przełamania, jakiegoś świeżego powiewu, który sprawia, że nie jest to kolejny "różowy" zapach z rossmanna. Fragrantica podpowiada, że najbardziej wyczuwalna jest: sól, drewno kaszmirowe, ambra i drewno sandałowe; w tej kolejności. Muszę chyba fragrantice zaufać, bo jest to jeden z momentów, gdy mój nos i wyobraźnia zapachowa zawiodła. Dla mnie przede wszystkim jest to słodko-pudrowo-piżmowy, może trochę drzewny, przełamany odrobiną soli zapach na codzień, który nie przytłacza i nie jest pretensjonalny, a elegancki i kuszący. Nie jest to "o jezu, co to za szałowa kompozycja, zmyślna, owładniająca zmysły". Ale ot, naprawdę interesujący, wyważony i przyjemny zapach na codzień. A i ma długą trwałość i niewiele kosztuje :)

Ciekawe i trwałe

Dostałam perfumy w prezencie i przy pierwszym psiknięciu bałam się, że będą za mocne (to chyba przez ten pieprz :) ). Jednak po chwili zapach mnie urzekł. Wszyscy pytają co to za zapach :) Zakupiony w Holandii, tak więc trwałość może różnić się od tych kupowanych w Polsce.

Zdecydowanie polecam - ciekawe, świeże, ale i mają w sobie jakąś głębię. Według mnie można ich używać i na dzień, i na wieczór.

Moje zauroczenie

Pierwszy psik i zaskoczenie, co to zapach kurzu, pudru i nagrzanego betonu, potem po chwili już tylko raj i eksplozja piżma i świeżości. Przepadłam i na pewno zostanie ze mną na dłużej.