Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa maska kaolinowa z cynkiem oczyszczająco-ściągająca

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Natychmiastowa poprawa wyglądu skóry w mini dawce. Zawiera esencję z liści zielonej oliwki, glinkę kaolin i tlenek cynku. Ma charakterystyczną konsystencję i szybko wysycha. Doskonale oczyszcza i redukuje niedoskonałość skóry.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Po prostu dobra

Maseczka jest stosunkowo gęsta, biała, widocznie glinkowa, ale jednak nie aż tak gęsta jak większość maseczek glinkowych na rynku. Łatwo się rozprowadza i trochę ciężko zmywa, ale nie jest to jakoś bardzo trudne zadanie. Stosunkowo szybko zasycha i warto do tego nie dopuścić, mocząc delikatnie ręce i przykładając do twarzy 2-3 razy w ciągu noszenia maseczki lub pryskając wodą/hydrolatem - polecam to robić zawsze z maseczkami glinkowymi.

Bardzo wysoko w składzie maseczka posiada uwodnioną krzemionkę, która ma właściwości matujące i poprawiające konsystencję kosmetyku. Dalej także silnie nawilżająca gliceryna, różnego rodzaju emolienty, nawilżający i łagodzący pantenol, dwa rodzaje glinek, tlenek cynku (działający przeciwłojotokowo, leczniczo, przeciwzapalnie), glikol propylenowy (nośnik sybtancji aktywnych i humektant), ekstrakt z liści oliwki oraz, tradycyjnie, substancje konserwujące czy wspomagające konsystencję. Skład jest naprawdę w porządku, nie mam do niego zastrzeżeń.

Maseczka pozytywnie podziałała na moją skórę (mam cerę mieszaną). Następnego dnia skóra nie świeciła się tak bardzo, niedoskonałości były widocznie mniejsze. Dodatkowo skóra nie była podrażniona, wysuszona czy ściągnięta - ale też nie powiedziałabym, żeby maseczka dawała jakieś szczególne nawilżenie, po prostu nie wysusza.

Polecam.

Bardzo mocna

Jak dla mnie to trochę za mocno ściąga skórę. Od razu po zmyciu maski muszę nałożyć kilka grubych warstw kremu nawilżającego albo żelu aloesowego.
Maska łatwo rozprowadza się na twarzy. Konsystencja jest rzadka. Bardzo szybko wysycha i łatwo się zmywa.
Skóra jest wyraźnie oczyszczona, delikatnie wygładzona. Mimo tego, że skóra po zmyciu jest ściągnięta to produkt jej nie podrażnia, nie robi się czerwona itp.
Cena jest niska w porównaniu do działania tego cudeńka. Produkt jest łatwo dostępny i wydajny - wystarcza na 2 aplikacje albo nawet 3 zależy kto gdzie i ile jej nakłada.
Polecam używać jej raz w tygodniu.

Moja ulubiona maseczka

Zużyłam już kilka opakowań i póki co, po tej maseczce moja cera wygląda najlepiej. Mam skórę mieszaną, z zaskórnikami. Po tej maseczce twarz wydaje się wygładzona, skóra jest miękka. Efekt oczywiście nie jest spektakularny, jednak ją polubiłam, nie znalazłam na chwilę obecną lepszej. Ubolewam jednak, że jest produkowana w takich opakowaniach, wolałabym aby była w słoiczku, aby nie produkować śmieci za każdym razem gdy ją użyję. Ładnie pachnie, jedna saszetka wystarcza mi na jedno użycie. Ogólnie polecam!

Taka sobie

Czytałam o niej fajne opinie. Ogólnie fajnie działa, robi swoje, tylko to, co mnie zniechęciło to zastyganie. Nie jestem fanką zastygających maseczek, ponieważ cięzko się je zmywa i często trzeba mocniej pocierać twarz. Ale dla osób, które nie mają z tym problemu, jak najbardziej polecam.

Ziaja na plus

Dlaczego lubię tę maseczkę? Odpowiedź jest prosta, ale jednak złożona. Po pierwsze cena- jest naprawdę śmieszna, jak na tę jakość. Po drugie dostępność- spokojnie znajdę ją nie tylko w Rossmannie, Naturze czy jakiejkolwiek innej drogerii, ale również w markecie. Czego chcieć więcej od maseczki?

Maseczka jest zamknięta w malutkiej saszetce- minimalistyczna grafika, ale lubię taką opcję. Im bardziej naciepielone na opakowaniu, tym większy oczopląs. Łatwe otwarcie też na plus. Po otwarciu wydobywa się delikatny, świeży zapach, taki typowo glinkowy. Nic uciążliwego, na szczęście. Maseczkę łatwo rozprowadza się na twarzy. Ma dobrą konsystencję- taka nie za rzadka, nie za gęsta. Faktycznie bardzo szybko wysycha, więc to też na plus. Taka maska na szybko. Nie sprawia większych problemów przy zmywaniu.

Jeśli ktoś oczekuje porządnego ściągnięcia- zawiedzie się. Głównie dlatego miałam opory przed kupnem tej maseczki za pierwszym razem. Nie znoszę uczucia ściągnięcia skóry. Tutaj jednak widocznie producenta za bardzo poniosło z taką obietnicą, bo nie odczuwam tego w ogóle. Naprawdę dobrze oczyszcza. Skóra wygląda na oczyszczoną, ale też odświeżoną. Oprócz tego delikatnie wygładza. Nie przesusza, a przede wszystkim nie podrażnia. Robi to, co powinna.

Maska oczyszczająco- sciągająca

Była to moja pierwsza maseczka,która kupiłam,za namową ekspedientki. Ma ona kremową, białą konsystencję, która w miarę szybko zasycha. Nie ma też problemu by ją zmyć. Pachnie oliwką, zapach utrzymuje się jeszcze po zmyciu. Matuje skórę, czuć, że jest ściągnięta i gładka. Na mojej mieszanej cerze sprawdza się bardzo dobrze. Oprócz tego bardzo mało kosztuje i jest wydajna- jedna saszetka starczy spokojnie na 3-4 użycia. Warto zakupić!

Skład pozostawia wiele do życzenia

Maseczka ta zawiera wiele związków chemicznych będących pochodnymi ropy naftowej. Nie jest to pożądany skład produktu do pielęgnacji cery, szczególnie jeżeli stosują go osoby z cerą problematyczną lub zaangażowane w ochronę środowiska naturalnego.

Maseczka oczyszczająca na co dzień

Kupiona ponieważ sprawdza się u mnie maseczka z glinką firmy Ziaja. Mam skórę mieszaną z tendencją do pojawiania się wyprysków na brodzie ze względu na dietę, stres itp. Często sięgam po maseczki, by poprawić stan skóry, zniwelować ślady po wypryskach. Produkt okazał się dobrze oczyszczający, nawilżający i
przy tym łatwy w użytkowaniu. W niecałe 15 minut można poprawić stan skóry.

Używa produktu od: próbka

Brak efektów

Podczas stosowania tej maseczki nie zauważyłam jakichś wybitnych efektów. Jedyne co maska zrobiła, to zebrała nadmiar sebum, co nie jest niesamowitym wyczynem. Nie zauważyłam oczyszczenia skóry czy też działania ściągającego. Pachniała przyjemnie. Myślałam tylko, że w opakowaniu jest więcej produktu. Przeważnie takie maseczki wystarczają mi na 2 użycia. W każdym razie są na rynku ciekawsze opcje.

Całkiem dobrze oczyszcza

Przy okazji zakupów w sklepie Ziaja, Pani ekspedientka doradziła mi wypróbować tą maseczkę Jest ona długo na rynku, ale jakoś nie miałam okazji jej testować. Maseczka dobrze oczyszcza i pozostawia skórę wygładzoną i przyjemnie miękką. Nie uczula i nie powoduje podrażnień. Ma zbitą konsystencję przez co wygodnie się ją nakłada. Cena i zapach też na plus

Naprawdę działa!

Uwielbiam tę maseczkę! Mam cerę tłustą, wrażliwą, rozszerzone pory, czasami pojawiają się wypryski. Głównie od maseczki oczekuje oczyszczenia i zmniejszenia widoczności porów, wyrównania kolorytu cery oraz neutralizacji wyprysków. Maseczka nie dość, że spełnia wszystkie moje oczekiwania to jeszcze można kupić ją w naprawdę niskiej cenie (1 saszetka kosztuje ok. 1,50-1,70 zł). Skóra po jej zastosowaniu jest zmatowiona, gładka, a pory zmniejszone, dodatkowo zawartość tlenku cynku sprzyja niwelowaniu wyprysków. Bardzo polecam, szczególnie osobom z cerą tłustą i rozszerzonymi porami.

Super

Za tę cenę jej działanie naprawdę ekstra. Działa tak jak działać powinna, ściąga pory, jedyne do czego mogłabym się przyczepić to że lekko szczypią oczy po jej nałożeniu ale nie jest to aż tak bardzo uciążliwe.